Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 02:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Võlglased
PostitusPostitatud: 19.03.2009 14:16 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Teema oleks siis rohkem mõeldud VÕLA ANDJATELE kuid võivad ka siin VÕLGNIKUD oma asju rääkida .Igasugused asjad mis on seoses võla andmistega ette tulnud,naljakad,kurvad,rõõmustavad jne olukorrad.Oodatud ka pildid võlgnikest ja abi selliste juhtumite puhul + õigete inimeste,teenuste ja võlgnike leidmise ja info kohta.Äitäh

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 19.03.2009 14:30, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 14:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2009 20:10
Postitusi: 244
Eks neid võlgu kätte saada ongi suht lootusetu seis paraeguses olukorras ,sest kust pole võtta ,sealt ei saa ju võtta. Mulle on ka üks kunagine tööandaja nüüdseks vist juba 4kuud u. 15k võlgu ,ja kuna on näha et ta firma üks paras võlg ongi tänaseks , siis mis sealt ikka nõuda ja praegu on ta siiski veel võlgnik, mitte petis . Kui nüüd aga jõuab kätte olukord .et ta oma firma varad kõik kuskile vasakule ära sahkerdab, ja siis firma pankrotti laseb, ilma et mina sealt oma osa kätte saaks ,siis muutub ka tema tiitel Võlgnikust -> petiseks.

Nii et need ikkagi kaks natuke erinevat asja ,aga eks see ka igaühe vaatenurgast erinev!

_________________
Stupidity is NOT a Handicap!PARK ELSEWHERE!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 19:17 

Liitunud: 06.04.2006 22:41
Postitusi: 125
te vaadake kellele laenu annate

ma näiteks andsin sugulasele põhimõtteliselt 5000 laenu, siis kõik naersid et ma olen ikka idioot, sellest rahast võin suu puhtaks pühkida, jne...

siiani vist kõik arvavad et ta ikka kõvasti üle mind lasi, ise arvab vist ka et kui ma aastas paar korda küsin siis järelikult on mulle võlgu.

ühesõnaga on minul tema käest julgelt üle 7 tagasi saadud :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 20:19 

Liitunud: 27.09.2008 20:31
Postitusi: 215
Asukoht: Tartu
oleks ka päris mitu inimest siia kirjutada, aga nimesid ei kirjuta. kirjutan ainult palju ja mille eest

10k- palgaraha ootan 2.5a juba
10k- palgaraha ootan 1.5a
2.5k- helitehnika läks kaduma, laenasin välja ootan üle 4a vist ei mäletagi kuna juhtus:S
1k- andsin võlgu viimasel suvel sai antud
500.- visati autol küljeaken sisse pooliku minttuga
2k - pisivõlad laias laastus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 21:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.09.2006 10:58
Postitusi: 72
minule midagi 10 tonniga sees + veel lugematutele inimestele palgaraha selline asutus nagu Meder Dream oü võlgu :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 22:37 

Liitunud: 26.10.2006 17:09
Postitusi: 75
Asukoht: Tln-Saue-Purila
Arxz kirjutas:
Eks neid võlgu kätte saada ongi suht lootusetu seis paraeguses olukorras ,sest kust pole võtta ,sealt ei saa ju võtta.


OT aga noh, küsimisel ja küsimisel on ikka vahe ka :wink:

ja võtta on alati midagi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 22:47 

Liitunud: 14.03.2008 01:31
Postitusi: 30
Asukoht: Maardu
tahad sõbrast lahti saada, laena raha.
hetke seisuga olen loobunud raha nõudmisest. sai laenatud samuti 2k sõbrale. mis teha, kui ei ole raha. nüüd keevitab sepp autot mul. sai teisele sõbrale mingi laen tehtud, aitab kodus nüüd remonti teha. jne. kui raha ei saa siis tuleb see muudmoodi sisse kasseerida. soovitan teistelegi. tglt ise ka oma emale 4k võlgu, sai üürirahaks laenatud. ja siis lasti Norrast üle 17300 eeguga(oü Polar element) ja sama lugu ka eesti firmas (oü walsekto) kus oi võlgnevus 20400- kuid mis ime moodi kahanes raamatupidajal 12000- ei loodagi enam sellistest kohtadest raha saada, kuid jah, tore on tasuta töötada. hmmm. ise paar korda maksnud võlga kõlarikastide näol. kuid õnneks haruharvad juhud kui võtan laenu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 22:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2009 20:10
Postitusi: 244
A siuke küsimus ,et kui firma pankrotti läheb ,ja pankrotihaldur Või kes iganes siis neid varasi müüb ja võlgu maksab, ei saa neid võlgnevusi tasutud ,kas siis kustuvad võlad koos firmaga, ja omanik on jälle puhas poiss??

_________________
Stupidity is NOT a Handicap!PARK ELSEWHERE!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 23:05 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Firmades jah omad kasud teinkord ja see ka ikkagi ka üks koht mille peak üle vaatama.Pole ,et keerad jama kokku ,oled pankrotis ja peaegu kõik hästi.Niikaua peaks asja tegema kui saab asjad klaaritud olgu ükskõik mis.Üks nalja saade on TV 3 võlast vabaks.Saate juht soovitab ka ,et ärge makske tagasi ja kui maksate makske nõutud intressi asemel kahekordne laenatud summa.Lihtne oleks elada ikka kül nii.Ei maksa tagasi ja´,et ah maksan pool intressi.Teen nii nagu pähe tuleb.Nii ikka need asjad ei käi.Aga antud saates ikka veel palju muud naljakt.Seni maani tundunud saadetes kõik olema ühe puuga löödud .keegi ei mõista raha ja sellega seonduvat + muud iseärasused.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 19.03.2009 23:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
oopc kirjutas:
Üks nalja saade on TV 3 võlast vabaks.Saate juht soovitab ka ,et ärge makske tagasi ja kui maksate makske nõutud intressi asemel kahekordne laenatud summa.Lihtne oleks elada ikka kül nii.Ei maksa tagasi ja´,et ah maksan pool intressi.Teen nii nagu pähe tuleb.Nii ikka need asjad ei käi.Aga antud saates ikka veel palju muud naljakt.Seni maani tundunud saadetes kõik olema ühe puuga löödud .keegi ei mõista raha ja sellega seonduvat + muud iseärasused.

Järjekordselt ei saa su jutust aru, aga viivised ei saagi ületada võla põhiosa suurust seaduse järgi. Intressid ja lepingutasud on teine asi vist muidugi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 20.03.2009 11:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Pigem näeb seadus ette seda, et viivised ei saa ületada laenatud summat.
Suurim viga mida inimesed teevad, on see, et jäädes näiteks 500.- telefoniarve võlgu ja 5a pärast saadetakse arve 12 000`le(viivised juurde tulnud) ning kodanikud ka maksavad selle omast lollusest, kuigi tegelikult seaduse järgi ei pea.
Selle näite põhjal peaks maksma põhimõtteliselt 1000.- siis firmale, kellele võlgu oled + inkasso- + kohtutäituri kulud.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 20.03.2009 11:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
See Võlast Vabaks on üldse üks päris hea huumorisaade.

Samas kiirlaenufirmad elavad kah hästi ikka selliste tohmanite kulul. 30 laenu eest peab 160 tagasi maksma...päris hea bizniss

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 20.03.2009 14:51 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Aga mõelge kui laenuandj peab 500.- telefoni maksu eest ootama 5 aastat.500.- asemel 12000.- igati mõistlik .Ja viimasest näitest jälle see tõsiasi ,et võlglane on süüdi.ja üldiselt need telefoni arved on minujaoks sellised naljakamad asjad nagu äri rosinatega.Võlglased suuremalt jaolt kui suuremasse ätta satuvad on ju ikkagist ise süüdi.poleks nemad laenanud ,poleks ka probleemi või kui laenasid ja käitusid tingimustele vastavalt.See ongi ,et inimesel ja inimesel vahe.Ühed ei oska midagi lugeda ei raha ,lepinguid ega nendega õieti ümber käia vaid iga asi mis on on probleem neile ja kahjuks suuremalt jaolt teistele süütutele kel tuleb ennast kulutada nendega tegelemisel.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 20.03.2009 19:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
tõstamaa vanasõna: üheksa korda mõtle, üks kord laena!

Tegemist kodanik Ragnar Hulkkoga.

Minu lugu:

Aasta 2008 lõpupoole (hooaja tipus)sai hakatud tegelema väikse mandariinibisnisega. Kuulutasin oma tegevust ka msn-is, ning sellise teate peale ilmus välja eelnimetatud kodanik. Kuna tean tüüpi juba paljude aastate tagant, kui sai koos samas koolis käidud ja samas väikelinnas elatud. Hakkas siis tema enda tutvusringis mandariine edasi parseldama. Kuna varasemalt ei ole ma temaga äri tehinguid teinud, ning ei olnud mul ka põhjus temas kahelda, sai talle antud kaupa krediiti. St. mina ise ostsin oma raha eest mandariinid hulgilaost välja, toimetasin temani ja tema pidi oma tuttavatele toimetama ja rha minule tooma. Alguses läks kõik ladusalt ja asi toimis. Siis aga hakkasid tekkima probleemid. Alguses oli tegemist alla 1000 eek suuruste võlgnevustega, mida t5a järjest ka likvideeris, kuni ühel hetkel oli võlgnevus suht suureks kasvanud. Siis sain temaga kurjustades kokku, ning osa ta maksis ära, lubades ülejäänu (3440.-eek järgmisel päeval maksta). Siis aga tüüp kadus. Mõned päevad hiljem ilmus välja. Olevat firma jõulupeo käigus ennast kuidagi Rootsi :? toimetanud...
Ok. see selleks. Igatahes raha tal tagasi tulles enam ei olnud. Siis hakkaski jant pihta. Katteta lubadused, telefonile mitte vastamised jne jne. Korduvalt olevat ta mulle ka ülekandeid teinud, aga ikka raha tagasi tema arvele tunud, nagu bumerang. Siis kohe väitis, et raha pole üldse ja siis jälle tegi ülekande. Kuna viimasena oli tüüp tegev AudiClubis, tegin ka sinna teema, ning seal on ka teistel tema kohta pretensioone. Selle teema avastades oli ta kärme ühendust võtma. Ja ka kogu tema suguvõsa. Tüüp kaebas emale-isale-ämmale jne ära ja need tembeldasid mind väljapressijaks :lol Siis oli jupp aega nendega jauramist.

Lõpuks saime siis tüübiga kokkuleppele, et maksab võla ära igakuiselt 1k+1k+1,5k ja asi ants. Veidi hiljem oligi esimese makse aeg ja arvele laekus 630.50 :o Millest seline summa ei tea. Ok ootasin edasi. Nüüd aga teatab tüüp, et raha pole ei sa kuidagi maksta. Eks ootan edasi. Kogu selle ootamise aja olen üritanud korduvalt tüübiga silmast silma kohtuda, aga ei õnnestu. Kord peidab ta end kodus tahatuppa, kord jookseb tööjuurest ema autosse ja läheb... Eks paistab mis aeg toob.

Anyway on mul koostatud kohtuhagi, mida ma käiku ei lasknud, kuna 1 makse ta tegi ja lootsin, et inimene muutunud. Samas läheb see ühel hetke kinlasti kasutusse, kui midagi ei muutu...

Siin ka väike üleskutse. Kui kellelgi on veel kodanik Ragnar Hulkko kohta pretensioone (nagu üllatusena ka audiklubis oli), siis võtke PS-ga ühendust. Tean temast kõike (elukohad, numbrid, töökoht, auto mark jne).

Ja kui tüübile laenu annate, või midagi müte järelmaksuga, siis vaadake mu postituse alguses olevat lauset :beer

Ja kui süüdlane ise satub seda lugema, siis maksa ära ja ma pesen su nime siin puhtaks. Audiklubist plus ta teema kustutada, et maksab ära ja rahu majas. Hea, et ma ei usaldanud teda ja seda viga ei teinud, kuna kokkulepitud maksmisest ei tunud midagi välja :sex


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VÕLGLASED:
PostitusPostitatud: 20.03.2009 21:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2008 13:47
Postitusi: 869
Asukoht: E/T
Arxz kirjutas:
A siuke küsimus ,et kui firma pankrotti läheb ,ja pankrotihaldur Või kes iganes siis neid varasi müüb ja võlgu maksab, ei saa neid võlgnevusi tasutud ,kas siis kustuvad võlad koos firmaga, ja omanik on jälle puhas poiss??



firma omanik on nii või teisiti puhas poiss, sest selliste asjade eest vastutab juhatus. taolistel juhtudel on firma omaniku süü ainult see, et juhatuses on mingisugused nõrgad m-id, kes ei saa oma tööga hakkama


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 135 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7