Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 20.04.2024 12:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 195 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 20.06.2015 11:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.12.2007 16:43
Postitusi: 1680
vau, kõvavend oled. Uudis tuli eile välja, kus krt ma pean teadma mis ajast see juba olemas on olnud varem?

_________________
Powered by V8


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 20.06.2015 20:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
enamvähem esmastpäevast on see alles väljas...ja juuli keskpaigani oskamatutel...ma kopisin voicepacki sisu endale kõrvale...hiljem kopin õigesse kausta ja life goes on...Hasta La Vista, Waze!

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 21.06.2015 08:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
raunts92 kirjutas:
vau, kõvavend oled. Uudis tuli eile välja, kus krt ma pean teadma mis ajast see juba olemas on olnud varem?

Tänks. Tean, et olen. Uudis tuli eile välja sinu loetavas meediaväljaandes. Mujal ikka varem oli see juba teada. Lisaks enne välja tulekut kellati juba, et tuleb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 21.06.2015 13:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.12.2007 16:43
Postitusi: 1680
sorry mul pole aega igalpool kõiki uudiseid lugeda päevad läbi :)

_________________
Powered by V8


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 21.06.2015 14:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.04.2015 00:58
Postitusi: 124
Kohati suht kasutu äpp. Kõiki kaameraid ei näita ja mente ka üles ei märgita. Siuke entusiastide üles haibitud asi veidi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 21.06.2015 14:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2014 15:08
Postitusi: 873
Paras pazk jah. Proovisin ja ei meeldinud. Kui peaks ära eksima siis igas telefonis on niikuinii juba google maps tehasest kaasas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 21.06.2015 20:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Harri_R kirjutas:
Kohati suht kasutu äpp. Kõiki kaameraid ei näita ja mente ka üles ei märgita. Siuke entusiastide üles haibitud asi veidi.

Milliseid kaameraid ei näita? Kui kaamera liiga uus, siis küll. Tuleb teepeal asukoht määrata ja arvutis üle kinnitada. Kui muretsed, et ei karju iga kaamera juures, siis on põhjus lihtne- kui kiirust ei ületa, ei karju. Kui ületad- karjub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 21.06.2015 22:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Pole kordagi probleeme olnud. Kui märgitud politsei näha ei jää, siis põhjus võib seisneda selles, et jagad liiga palju valet informatsiooni. Näiteks, kui ma pidevalt märgin kuhugi, et löökauk teel ja teised kasutajad kõik märgivad, et ikka ei ole küll, siis minu märgistusi enam mõnda aega ei kuvata.
Ega see rate.ee ei ole, kus punkte kogud.

Google Maps on eilne päev. HERE on uus tegija.
Teine asjalik asi on MAPS.ME
Mõlemaid saab vajadusel kasutada ka ilma võrguühenduseta, mille võimalus on ka tegelikult google mapsil.
Waze aga on ikka tegija, arvestades veel seda, et Maanteeamet hakkas oma infot neile jagama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 22.06.2015 11:59 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
MDB kirjutas:
Pole kordagi probleeme olnud. Kui märgitud politsei näha ei jää, siis põhjus võib seisneda selles, et jagad liiga palju valet informatsiooni. Näiteks, kui ma pidevalt märgin kuhugi, et löökauk teel ja teised kasutajad kõik märgivad, et ikka ei ole küll, siis minu märgistusi enam mõnda aega ei kuvata.
Ega see rate.ee ei ole, kus punkte kogud.

Google Maps on eilne päev. HERE on uus tegija.
Teine asjalik asi on MAPS.ME
Mõlemaid saab vajadusel kasutada ka ilma võrguühenduseta, mille võimalus on ka tegelikult google mapsil.
Waze aga on ikka tegija, arvestades veel seda, et Maanteeamet hakkas oma infot neile jagama.

Here kohapealt julgen vastu vaielda. Jah, kiire ja sujuv ja offlines ka olemas aga kurat Tallinnas on mingi 3x aadressiga puusse pannud ja vahest mõtleb mingi ilge ringi ka välja. Google maps paneb aadressid täna juba suht täppi. Kui vaja kiirelt aadressi otsida ja kohale saada kasutan igaljuhul googlet aga pikemad sõidud ja väljamaal kõimised on here mapsi pärusmaa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 22.06.2015 15:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Võimalik jah, ma pole seda nii palju kasutanud, enamasti ikka waze. "Here" plussiks on graafilise disaini lahendus või kuidas seda korrektne nimetada on!?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 22.06.2015 19:24 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
MDB kirjutas:
Võimalik jah, ma pole seda nii palju kasutanud, enamasti ikka waze. "Here" plussiks on graafilise disaini lahendus või kuidas seda korrektne nimetada on!?

Äpi nö disain on jah mugav ja sujuv. Waze on kohati selline kohmakas. Here on konkreetne.

Ise wazei enam ammu ei kasuta...sõidan lihtsalt silmad lahti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 22.06.2015 19:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
MDB kirjutas:
Pole kordagi probleeme olnud. Kui märgitud politsei näha ei jää, siis põhjus võib seisneda selles, et jagad liiga palju valet informatsiooni. Näiteks, kui ma pidevalt märgin kuhugi, et löökauk teel ja teised kasutajad kõik märgivad, et ikka ei ole küll, siis minu märgistusi enam mõnda aega ei kuvata.

Lisaks võib olla ka see, kui liiga uus oled. Uued ei saa ka niisama teateid nullida ja peavad ootama ka teisi kinnitusi. Ma olen Royal wazer ja mul pole sellega probleeme. Kui teatan, kohe olemas. Kui kustutan, kohe kaob.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 22.06.2015 23:18 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
MrIroonia kirjutas:
Lisaks võib olla ka see, kui liiga uus oled. Uued ei saa ka niisama teateid nullida ja peavad ootama ka teisi kinnitusi. Ma olen Royal wazer ja mul pole sellega probleeme. Kui teatan, kohe olemas. Kui kustutan, kohe kaob.

Kaob ta sinu jaoks. Tuled hiljem uue ringiga, siis võib tagasi olla kui teised veel nullinud pole :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 23.06.2015 00:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
HERE üks suur plussidest on veel kaardi uuendus. Paljudel oli ja on nii, et uuenduse puhul tuleb terve kaart uuesti allalaadida, HERE tõmbab ainult uuenduse ja jääb ära pikk ootamine.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Android/IOS app Waze - hea abimees liikluses.
PostitusPostitatud: 23.06.2015 07:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
mastr kirjutas:
MrIroonia kirjutas:
Lisaks võib olla ka see, kui liiga uus oled. Uued ei saa ka niisama teateid nullida ja peavad ootama ka teisi kinnitusi. Ma olen Royal wazer ja mul pole sellega probleeme. Kui teatan, kohe olemas. Kui kustutan, kohe kaob.

Kaob ta sinu jaoks. Tuled hiljem uue ringiga, siis võib tagasi olla kui teised veel nullinud pole :)

Algaja jaoks. Minul sellist probleemi pole. Lisaks olen ma ka "area manager" võibolla see siis annab võimaluse "esimese lasuga" kohe nullida, ei tea, pole uurinud.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 195 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7