Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 14.05.2024 08:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 947 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Järgmine

Oled suitsumees?
Jah 44%  44%  [ 670 ]
Ei 43%  43%  [ 658 ]
Vahest harva 13%  13%  [ 198 ]
Hääli kokku : 1526
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 00:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2009 22:05
Postitusi: 155
Asukoht: Pärnu
Reps kirjutas:
Vesipiib peaks sisaldama rohkem jama kui tavaline suits.

kusagilt kunagi lugesin et 1H vesipiipu võrdub 200 sigaretiga :beer

_________________
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 00:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Suitsetan,oleneb millega tegelen kas siis pool pakki päevas v6i siis pakk :P L&M sinine ning kuldne Marlboro põhilised margid,autos suitsetan kah,pole veel keegi keeland enda autos suitsetada.

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 00:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.01.2009 22:20
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu
suitsu tõmbasin ka 5-6a ja jätsin aasta tagasi päevapealt maha, autos kunagi üksi sõites mõned suitsud tegin a reeglina ikka jäin kuskile peatusesse et suitsu kimuda, teistel pole kunagi lubanud autos suitsu teha, suitsuhais üks asi, teine kui peaks mõni auk polstrisse tekkima:angry :angry


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 00:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
Tegin suitsu aastaid, samas oma autos pole lasknud kellelgi suitsu teha ja ka ise ei ole teinud...põmst kuu aega tagasi võtsin plaani et jätan üldse maha ja seni pole ka ühtegi tobi teinud.

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 01:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
freelander kirjutas:
ei suitseta ja ei meeldi kui suitsetatakse.. ja eriti veel autos. Kui ise sõidan siis sõiman näo täis ja suitsu ei lase teha.. seisma ka ei jää.. oma asi, mine jala kui tahad suitsu teha. Nii mõnelgi on jäänud 3 suitsu tegematta ja nii mõnelgi tuttaval olen suitsu hammaste vahelt ära tõmmanud.. eriti haige on kui mingi naine suitsetab..

nuh ma loodan, et sa kunagi satud autopeale mis viib su ka kuskile 5h sõidu kaugusele... aga peatust ei tee ja aknaid lahti teha ei lubata... ja kõik ülejäänud suitsetavad nagu korstnad... ja et sul oleks ka kiire nii, et sul poleks võimalik vahepeal maha minna ja järgmist autot hääletada.

Mida ma öelda tahan on see, et tolerantsust on sul vajaka.. kui sa ei taha et sinu autos suitsetatakse... fine... aga kui tahetakse et sa seisma jääd, siis normaalne inimene jääb seisma. Igal ühel on omad vajadused ja inimesed peaks arvestama võimalikult palju teiste vajadustega.

Ise suitsetan autos ja naine suitsetab ka... aga kui autos on inimesi kes ei suitseta, siis ei suitseta ka meie. Kui on pikem ots, siis on suitsupeatused.

loetud aastad tagasi kihlveo korras jätsin suitsetamise maha peavapealt ja ei suitsetanud 1 aasta 13 päeva 13 tundi. kokku olen praeguseks suitsetanud ligemale 20 aastat (ma olen natuke alla 28 aasta vana). Aga ma tean, et enamik ei usu seda... kuigi jah suitsetama sai hakatud siis kui koolipinki sai nyhkima hakatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 01:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
ahjaa... need kes kurdavad, et autos konihais, need ärgu hoidku konisid autos. tuhk ei haise ja ei hakka ka haisema. konid hakkavad haisema. Kui autos suitsetada aknad lahti ja konisid autos mitte yle paari tunni hoida ei hakka auto haisema. proovitud koos inimesega kes ei suitseta ja tunneb väga hästi suitsuhaisu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 02:16 

Liitunud: 04.02.2007 21:08
Postitusi: 107
Suitsetan ja plaanis on 1. aprillist maha jätta.
Kõikides oma autodes olen suitsetanud, tuhka sisse ei raputa ja konid loobin välja, aken alati praokil, mingit haisu ei jää sisse.
Ise olen hoolas ja ei pudista jne, aga kui kundel luban teha siis silm kõõrdis ikka sinna poole, et ega midagi ära ei riku :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 02:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
Umbes nädalas korras pean esiklaasi seestpoolt puhastama kuna pimeda maantee peal ei näe enam sõita.Seega olen räme koni.Ja siiamaani kahetsen, et selle lolli kombe endale saanud olen.


Ja ees võib minu autos alati suitsetada,aga taga ei luba kunagi teha :)

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 08:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2008 13:30
Postitusi: 87
Olen täitsa päri su jutuga. Omal kogemus et naine ei suitsetand ja ei lubanud oma autos ka teha aga väga palju liikusin üksi tema autoga ringi ja suitsetasin ikka autos ja ei olnud tunda seda kuna aken lahti sõites läheb ilusti kõik välja.
Oma autos olen tuhatoosid välja visanud et ei tekiks võimalust konisid autosse jätta kuna neist tekibki räme hais autosse.
hollow kirjutas:
ahjaa... need kes kurdavad, et autos konihais, need ärgu hoidku konisid autos. tuhk ei haise ja ei hakka ka haisema. konid hakkavad haisema. Kui autos suitsetada aknad lahti ja konisid autos mitte yle paari tunni hoida ei hakka auto haisema. proovitud koos inimesega kes ei suitseta ja tunneb väga hästi suitsuhaisu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 08:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Autos ainult piipu ja sigarit, tavaline suits jätab esiteks juba riietele rõveda haisu kinnises ruumis tehes, rääkimata veel autost.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 08:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Pole suitsetanud ja nähtavasti ei hakka ka, autos suitsetamise elan vast üle, kuid ei kannata tuhka autos ja ka konisid tuhatoosis, eile sai naisega just kakeldud, et ämm p_rsetäie konisid tuhatoosi jätnud :)

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 09:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Suitsenud siis 8 aastat, praeguse autoni asetasin konid tuhatoosi ja lasin teistelgi suitsetada ning konisid autosse jätta.
Eelnevatel autodel oli siis alati käigukangi ümbrus paksult tuhka täis...päris rõve oli ja muidugi alati kui keegi autot ostma tuli, siis mainis, et salongis jube lebra.

Praeguses autos võin ainult mina suitsu teha, erandkorras ka keegi teine, kui tõesti muud võimalust pole ning tuhk/konid kõik aknast välja.(ainult mina, sest ise ka vastutan, kui mõni auk kuhugi tekib aga kui keegi teine tekitab, siis ei vastuta keegi...kusjuures purjus sõpradel ärge laske kunagi autos kimuda, 75% on kindel, et tuhk/konid maanduvad vales kohas)

Tähelepanek ka: nimelt automaatkastiga autoga on lihtsam roolis suitsetada, tuhka aknast välja raputada ja konisid välja visata :P

Aa, seda ka, et suitsetamise suudaksin eelduste kohaselt maha küll jätta aga ei soovi, liiga ebard oleks olla vist, siiski 8 aastane harjumus sees ja tööjuures poleks nn pause, kus rääkida elust enesest :)

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 10:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.09.2006 10:58
Postitusi: 72
Pilt

ise pole kunagi suitsu teinud ja kui keegi tahab minu autos teha siis saab tavaliselt peatäie sõimata(alkojoobes inimene tavaliselt rahulikust jutust aru ei saa,sealt tuleb bla bla bla vastu ) :D


Viimati muutis dannuuu, 30.03.2009 13:12, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 12:43 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
Ise ei suitseta, enda autos ei taha, et tehtaks, aga sõimama ka ei hakka-no juhul kui ütlen, et ei tee ja ikka teeb(pole olnud sellist asja), kui kainekas olen siis palun väga, ime nii et silmamunad märjad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.03.2009 12:50 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
kutsu21 kirjutas:
Endal phmts kõik sõbrad suitsetavad ja vahel ikka imestavad, kuidas maha suutsin jätta.


Nagu eespool öeldi, vot niiiiii kõva mees olengi, et jätan päevapealt maha, kurat tahaks ka suitsetada ja maha jätta, jumala lebo oleks, ma usun. Sama nagu kihutamisega, vot NIIIIIIIIIII kõva mees olengi ja sõidan asulas 50 ning maanteel 95km/h, tõsine närvide mäng, nõrgad ei suuda nii töristada. :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 947 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7