Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 25.04.2024 18:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 947 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Järgmine

Oled suitsumees?
Jah 44%  44%  [ 670 ]
Ei 43%  43%  [ 658 ]
Vahest harva 13%  13%  [ 198 ]
Hääli kokku : 1526
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.03.2015 21:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2010 16:30
Postitusi: 412
Andres003 kirjutas:
...


Vaadates kui edukalt sulle müts pähe tõmmati, peaksid sa rõõmustama, et sekspoed telemarketingiga ei tegele. Eit mossitaks köögis ja magamistuba oleks kummikriuksu täis.

_________________
フーリガン


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.03.2015 21:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
No aga isenesest see aparaat töötab. Panin korraliku kanguse peale ja tossab ka päris mehiselt nagu Taneli C4. Kogu varustuse vean ma kaasas nagu noor pensionar kel prillitops põuetaskus. Aga mul seal vedelikud ja lisaaku. Tundub, et tegelikult saan ka ilma nendeta päris mitu päeva hakkama. Kaasas on 3x 12mg vedelike tubaka,mustika ja arbuusi mis ise lambist valisin. Tubakas lendas kohe alul sisse kuid selle hais ei istu mulle. Arbuus lõhnab kenasti. Lihtsalt kui hakatagi koguaeg seda imema siis kui palju vedeliku kulub? Tavasuitsu läheb pakk päevas. Seda vist tuleb esialgu üsna tihedalt kimuda, et suitsuisu eemale meelitada. Muidu aparaat ise näeb viisakas välja ja kummikestaga, valisin musta värvi.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.03.2015 22:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Ma ise ei suitseta, kuid tutvusringkonnas on mitmeid kes on proovinud loobuda, küll plaastri, küll e-sigaretiga. Edu on saavutanud ainult need, kes lihtsalt päevapealt on lõpetanud suitsetamise. Abivahendiks ainult rohkelt vett ja enesekindlus. Kummaline on see, et nad kõik teavad ka kunas nad suitsetamisest loobusid. Kui küsid mõnda teist olulist tähtpäeva, siis seda nad ei tea :D
Kõik need plaastrid ja e-sigaretid on lihtsalt äri! Tahad loobuda, siis tee seda!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.03.2015 22:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ahh ei siis ma tõmban edasi, ma ei saa. Mul lähevad närvid läbi kohe kui suitsu ei saa.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.03.2015 22:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Andres003 kirjutas:
Ahh ei siis ma tõmban edasi, ma ei saa. Mul lähevad närvid läbi kohe kui suitsu ei saa.

Leia mõni huvitav hobi endale, mis pidevalt tegevuses hoiab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.03.2015 22:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2007 22:05
Postitusi: 718
Asukoht: b5.5 v6 4x4, e91xd, e60 535d, b7 4mo, b6 tdi
Proovisin ise aastaid tagasi sõpakal olevat nikostoppi, ei aidanud. Siis tellisin hiinast esimese ettejutuva elektroonilise. Kuna minimaalne kogus oli 10 tk tellida,siis sai plaani võetud teised maha lükata. Mõeldud tehtud, omale jätsin kaks kompl. ja kokku ca 3,5 kuud sai ikka mehiselt imetud neid, kuniks ühel hetkel märkasin, et kui kodus taskust välja ei võtnud ja nähtaval ei hoidnud, siis enam ei mõelnud sellele. siis sai vedelik mingil pühapäeval otsa ja mõtlesin proovin kaua ilma saab, nüüdseks 2a juba ja rahul. tervis tagasi, võhma korralikult ja jaksab juba 10km vabalt joosta ning 4tunnistel rattamaratonidel lõpuni jõuda. Üle 15a konitanud ja hetkel jääb omale arusaamatuks, miks üldse alustatud sai sellega omal ajal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.03.2015 00:25 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
MDB kirjutas:
Ma ise ei suitseta, kuid tutvusringkonnas on mitmeid kes on proovinud loobuda, küll plaastri, küll e-sigaretiga. Edu on saavutanud ainult need, kes lihtsalt päevapealt on lõpetanud suitsetamise. Abivahendiks ainult rohkelt vett ja enesekindlus. Kummaline on see, et nad kõik teavad ka kunas nad suitsetamisest loobusid. Kui küsid mõnda teist olulist tähtpäeva, siis seda nad ei tea :D
Kõik need plaastrid ja e-sigaretid on lihtsalt äri! Tahad loobuda, siis tee seda!

Puht enda kogemus:
Hakasin E-sigarit kimuma 2013 augustis. Alustasin 18mg vedelikuga. Proovisin nii et tavasuitsu ei tee (see vajas veits iselomu). Peale nädalat ei tahtnudki enam tavasuitsu (proovisin, maitse enam ei meeldinud, rõve oli lausa!). Jätkasin nutipulgaga. Läksin 2-4mg kaupa lahjemaks kuni 0ni. Lõpuks 2014 märtsis jõudsin 0mg vedelikuni (vahepeal olin proovinud joogise peaga tavasuitsu, üle poole ei suutnud tõmmata). Tõmbasin 0mg vedelikku nädal ning veidi "närviline" oli olek. (närv oli vahel püsti ka siis kui vedeliku lahjemaks vahetasin). Siis läks sigar katki ning uut ei viitsind osta.
Märtsi lõpus saab siis aasta ja 8 kuud ilma tavasuitsuta ja aasta ilma ühegi nikotiinitooteta. Tunne on hea, toidul joopis tugevam maitse ja 90euri kuus jääb üle.
Eelnevalt suitsetasin 10a pakk päevas (periooditi vähem/rohkem).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.03.2015 11:49 

Liitunud: 05.05.2011 01:00
Postitusi: 145
Hah, selles mõttes on need eGo pulgad tõesti head, et nad lähevad mingi aja pärast katki ja sageli ei viitsita enam uut osta aga suitsuisu ka enam nii hull ei ole.

Ise jätsin ka väga lihtsal põhjusel analoogi maha - reisides sai raha otsa :D Sõber siis andis oma vana peaaegu pooleks murdunud e-pulga mulle. See aitas olukorda veidi leevendada küll, aga kuu aja pärast suri juba ära. Nüüd 2,5 kuud ei ole ise ühtegi pakki ega uut pulka ostnud (seltskonnas selle aja peale umbes 5 suitsu ikka teinud). Olen suhteliselt kindel, et kui epulka see esimene kuu ei oleks olnud, siis oleks siiski söögi- või bensuraha arvelt selle suitsupaki raha kokku kraapinud ja kurvalt edasi tossanud(räägin siinkohal siis austraalia hindadest; vähemalt 15 euri pakk). Seega minu hääl läheb ka selle poolt, et e-sigaretti saab edukalt kasutada maha jätmise lihtsustamiseks kui selleks ka endal tugev soov on.

Samas, nagu siin ka lugeda saab, on suur hulk inimesi, kes on sellest nutitobindusest endale hobi tekitanud (põnev ise kodus eri takistusega coil'e keerata, volte kruttida ja keemiat kokku segada). Kindlasti ei ole ka see halb variant, kuna pikemas perspektiivis säästetakse ikkagi hea hulk raha ja tervist.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.03.2015 16:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Need kes arvavad, et mingid neo/nikorex/skysmoke etc pask hea on, ei ole normaalset nätakat tõmmata saanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.03.2015 22:06 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Maha jätmine on tegelikult lihtne üsnagi. Ise peab tahtma ja saama aru, et tegelikult on see täiesti fail tegevus. Need pühapäeval pohmakaga "kass on peal, enam ei joo/suitseta" lubadused ununevad hiljemalt kolmapäevaks ja siis käib karavan samamoodi edasi. Võid ennast plaasterdada ka palju tahad, aga kui ajus on ikka kinni, et konitada on cool siis ei aita väga miski, varem või hiljem kukud auku tagasi.
Ja eks seal on vaja teha vahet ka kahel erineval sõltuvusel. Üks on vaimne, teine on füüsiline. Minul oli juurdunud rohkem vaimne pool, vb sellepärast läks ka nö "Lihtsalt". Seda, et närviline oleks kui suitsu ei saand vms küll ei olnd. Võisin vabalt 4 päeva mitte ühtegi teha, aga 3e tunniga pakk grilli kõrvale või klubis oli ka täiesti standard teistpidi. Aga minu jaoks oli pigem oluline see tegevus ja sotsiaalsus, kui suitsust saadav "kaiff".
me@8a suitsetasin, viimased 2a suht pool ahelsuitsetaja. 9/11 sai 4 aastat viimasest suitsust. Ei kujuta ette mis paneks uuesti suitsetama.
Jõudu! :beer


Viimati muutis tomcraft, 07.03.2015 11:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.03.2015 23:48 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Tõsi.
Mul oli rohkem füüsiline pool sest andis tunda kohe kui nikotiini ei saanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 07.03.2015 17:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2010 16:30
Postitusi: 412
Minu meelest on päris lahe lugeda hardcore e sigareti kasutajaid. Päris ausalt, ma ei saa m*nnigi aru mis asja nad jahvatavad. Tekst on stiilis " mul siin see titanic mille otsa keerasin ferrari, mille sisse omakorda ise keerasin dacia logani. Litakat saan ise timmida ampritega mängides. Selle combo sisse segan veel ise õige õli ja ongi hea nätakas... muu on pask"
Kirjutage sõnaraamat.

_________________
フーリガン


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 09.03.2015 15:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2007 13:55
Postitusi: 297
Asukoht: Tallinn
marekm kirjutas:
Kirjutage sõnaraamat.


http://e-suits.eu/topic/1543-sl%C3%A4ng-ja-l%C3%BChendid/

Natuke aegunud aga siiski olemas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 10.03.2015 17:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Mulle meeldis suitsetamise juures see hommikune esimene suits, mis keha mõnusalt surisema pani. Sellist fiilingut nende eGo jms pisikeste e-pulkadega ei saa, sellel Neo vms värgil on hind ka veel üle mõistuse kallis.
Kui e-sigaretindus vähegi meeldib, soovitan vaadata e-suits.eu foorumisse. Sealt saab ~15EUR eest normaalse elektroonilise modi (ehk aku, millel displeid ja võimalus volte ja vatte muuta jne) ning kuskil 10EUR eest korraliku aurusti peale. Kui ise coile ei viitsi keerata, siis Joyetech Delta või Aspire Nautilus või Kangertechi uuest toodangust midagi. Kokku saab asi, mis tossab rohkem, maitseb paremini ning kestab kordades kauem, kui igasugused firmade pähemääritavad "väga kvaliteetsed" asjad.
Ning sellise komboga saab tavasuitsu väga edukalt asendada. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 11.03.2015 00:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2011 21:40
Postitusi: 430
Andres003 kirjutas:
Häirib see, et e-pläru on nagu krdi kaardikepp lõugevahel.

See oli üks põhjus miks ma e-suitsu proovida ei viitsinud, aga jaanuari alguses avastasin eLeaf iSticki millele saab veel hinge moodi asja külge kruvida. Koos vedelikega maksin komplekti eest ligi 80euri aga rahaline võit on 3 kuuga olemas. Jube hea on see kokku voltida ja taskusse toppida, ei murdu katki nagu need kaardikepid. Tavasuitsu veel tegin siis läksin ka päris kergelt närvi kui mingi aeg kimunud polnud, enam nii pole.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 947 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7