Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 19:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 509 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 04.11.2016 10:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.05.2009 23:28
Postitusi: 1065
Kaspar R kirjutas:
Tabasalus saab täna enne tööpäeva lõppu aegu küll, sain kahele autole.

Ja irooniline on see, et täna oli mustamäel jälle ~30 autot järtsis.


Mis asutus see on? Jaga kontakti? Tahaks ka täna või homme lõpuks talvekad alla saada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 04.11.2016 10:46 

Liitunud: 07.09.2012 00:24
Postitusi: 10
highrankin kirjutas:
Kaspar R kirjutas:
Tabasalus saab täna enne tööpäeva lõppu aegu küll, sain kahele autole.

Ja irooniline on see, et täna oli mustamäel jälle ~30 autot järtsis.


Mis asutus see on? Jaga kontakti? Tahaks ka täna või homme lõpuks talvekad alla saada.


Tabasalu Rehvivahetus

56064001

56064002

tabasalu.rehvivahetus@gmail.com

Ranna tee 21, Tabasalu

Meil seal aeg-ajalt firma autod käinud ikka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 04.11.2016 10:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.07.2006 20:53
Postitusi: 136
Asukoht: Tallinn
Järgmine nädal reedel esimene vaba aeg. :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 04.11.2016 11:13 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Tere facebooki rahvas, kes vaevleb pika rehvivahetus järjekorra käes! Pakun teile abi. Homme, 04.11.16 alates kell 18.00 teostan töökaaslasega rehvivahetusi elavas järjekorras ja senikaua kuni huvilisi jätkub. Aadressil Männiku tee 104c Prantsuse Auto OÜ. Kes soovib, võib kirjutada mulle facebooki või helistada numbril 56898687!
Hinnad:
Plekkvelg 25euri
Valuvelg kuni 17" 30euri
Valuvelg üle 17" 35
Rehvid juba ratastel 20euri
Kui kellegi firma jaoks vaja arvet, siis see on võimalik sularahaarve näol, kuid hinnale lisandub 5euri+ km. Tasumine on ainult sularahas!!
Head libedat kõigile! Jagage, likege!

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 04.11.2016 16:50 

Liitunud: 22.05.2004 10:04
Postitusi: 13
Asukoht: Viljandi
.


Viimati muutis Dablju, 17.11.2016 23:09, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 05.11.2016 10:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Xen0n kirjutas:
remo22 kirjutas:
MrIroonia kirjutas:
Loor kirjutas:
hisense kirjutas:
Tegutsen siiani ja tel nr 56760302
Mustamäel
Kuni 17" rehvide täisvahetus 15 eur
17-20" 20 eur


Selle tegelasega küll tegemist ei soovita teha, aja raiskamine. Kokkulepitud ajal kokkulepitud aadressil ei olnud ühtegi hinge ning telefon väljalülitatud.

:rokib
Ma juba aasta tagasi kirjutasin temast... Või kaks... :D Ma eelistan ka nüüd muid kohti... Elu on ikka väärtuslikum, kui see 15 euri vms...

Ei leidnud sinu juttu, milles asi oli

Lahti jäeti rattad vms

Valuvelje tsentrirõngad jäeti rummu ümber. Keerati velg alla kinni. Mingi aja pärast poldid lahti. Keerasin uuesti kinni. Ja siis veel vist korra. Kuni ükskord mõlemad tagarattad tahtsid mööda kihutada. Siis hakkasin asja lähemalt uurima. Ok korra lahti tulevad (100km pärast peab ju pingutama), oleks arusaadav. Uurimise käigus selguski, et tsentrirõngad olid vahele jäetud ja lapikuks pressitud. Algul sai velg kinni, kuid plastik andis siis järele ja tuli peale keerata.
Endast lugupidavale rehvitöölisele, või kelleks iganes end sellist teenust pakkudes nimetada, on see ikka päris suur FEIL! :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 05.11.2016 10:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
hisense kirjutas:
Kahtlen, et teistes rehvitöökodades vigu ette ei tule, kuid nagu siinne kasutaja McIroonia, on mõni veel, kellel kodus peale streetrace foorumis istumise ja teostatud töödel vigade otsimise muud munnigi teha pole.
Ilmselge on ka see et antud kasutaja poolt ei tulnud minule ühtegi kõne, et midagi valesti oleks.
Siiski eks kõik eksivad ja teevad vastavad järeldused/muudatused paremuse poole. olen nüüdseks üsna paljudel streetreisseritel rehve vahetand, õige klient helistab või sõidab tagasi ja palub üle vaadata probleemi puhul.
Sulle McIroonia soovitan mutrivõtme kätte võtta kui sõidetud mõnikümend kilomeetrit peale rehvivahetust, saaks poldid/mutrid õige jõuga kinni kh. Saaksid vähemalt ennast kuskil maandada. pole ju nii raske? või mutrivõti ei püsi käes?
Aitab küll juba su virisemisest. mine istu 5h elavas järtsis ja maksa 2 või isegi 3 korda rohkem sest sinusugusele ei teekski keegi mõistliku hinnaga!

Vigu tuleb kõifil erinevaid ette, kuid tsentrirõngast võiks ikka näha... :?
Kui ma sulle helistanud oleks ja palunud asja üle vaadata, kas oleksid tulnud Toilasse neid kinni keerama? :D Peale 100km keerangi ma alati ise mutrid üle. Aga ei arvanud tõesti, et PEALE iga 100km peab uuesti keerama ja seda kuni kevadeni välja :D

Ei tea, eile tegin kell 15.15 paiku kõne ja 20minti hiljem olin juba kohal ja vahetati rattaid... Ka 15€. Mis järtsud või mis värk?

Sovitan rrautoservis aka Urgas, Laki 7


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 05.11.2016 10:35 

Liitunud: 31.08.2010 20:03
Postitusi: 100
Pakun rehvitöid
Hinnad 20-25
Järjekorrad olematud
Töid teostan valingul
Aja broneerimine
5137570


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 05.11.2016 14:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Maksan rehvivahetuse eest pigem 40 kui 20, kui tean, et veljed puhastakse, rumm puhastatakse ja momentvõtmega keeratakse poldid kinni ja ühtegi probleemi pole kordagi olnud.
Kohaks Tirestar/Rehvid24 Mäealuses

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 05.11.2016 16:51 

Liitunud: 10.10.2005 17:25
Postitusi: 69
Asukoht: Lõuna-Eesti
.Alar. kirjutas:
Maksan rehvivahetuse eest pigem 40 kui 20, kui tean, et veljed puhastakse, rumm puhastatakse ja momentvõtmega keeratakse poldid kinni ja ühtegi probleemi pole kordagi olnud.
Kohaks Tirestar/Rehvid24 Mäealuses



Kas momentvõti oli ikka kalibreeritud/taadeldud ka ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 06.11.2016 09:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2007 22:05
Postitusi: 718
Asukoht: b5.5 v6 4x4, e91xd, e60 535d, b7 4mo, b6 tdi
MrIroonia kirjutas:
hisense kirjutas:
Kahtlen, et teistes rehvitöökodades vigu ette ei tule, kuid nagu siinne kasutaja McIroonia, on mõni veel, kellel kodus peale streetrace foorumis istumise ja teostatud töödel vigade otsimise muud munnigi teha pole.
Ilmselge on ka see et antud kasutaja poolt ei tulnud minule ühtegi kõne, et midagi valesti oleks.
Siiski eks kõik eksivad ja teevad vastavad järeldused/muudatused paremuse poole. olen nüüdseks üsna paljudel streetreisseritel rehve vahetand, õige klient helistab või sõidab tagasi ja palub üle vaadata probleemi puhul.
Sulle McIroonia soovitan mutrivõtme kätte võtta kui sõidetud mõnikümend kilomeetrit peale rehvivahetust, saaks poldid/mutrid õige jõuga kinni kh. Saaksid vähemalt ennast kuskil maandada. pole ju nii raske? või mutrivõti ei püsi käes?
Aitab küll juba su virisemisest. mine istu 5h elavas järtsis ja maksa 2 või isegi 3 korda rohkem sest sinusugusele ei teekski keegi mõistliku hinnaga!

Vigu tuleb kõifil erinevaid ette, kuid tsentrirõngast võiks ikka näha... :?
Kui ma sulle helistanud oleks ja palunud asja üle vaadata, kas oleksid tulnud Toilasse neid kinni keerama? :D Peale 100km keerangi ma alati ise mutrid üle. Aga ei arvanud tõesti, et PEALE iga 100km peab uuesti keerama ja seda kuni kevadeni välja :D

Ei tea, eile tegin kell 15.15 paiku kõne ja 20minti hiljem olin juba kohal ja vahetati rattaid... Ka 15€. Mis järtsud või mis värk?

Sovitan rrautoservis aka Urgas, Laki 7
kuidas see rehvivahetaja süü on, et sul iga 100 km tagant lahti tuleb?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 06.11.2016 11:02 

Liitunud: 28.12.2008 12:04
Postitusi: 109
remo22 kirjutas:
MrIroonia kirjutas:
hisense kirjutas:
Kahtlen, et teistes rehvitöökodades vigu ette ei tule, kuid nagu siinne kasutaja McIroonia, on mõni veel, kellel kodus peale streetrace foorumis istumise ja teostatud töödel vigade otsimise muud munnigi teha pole.
Ilmselge on ka see et antud kasutaja poolt ei tulnud minule ühtegi kõne, et midagi valesti oleks.
Siiski eks kõik eksivad ja teevad vastavad järeldused/muudatused paremuse poole. olen nüüdseks üsna paljudel streetreisseritel rehve vahetand, õige klient helistab või sõidab tagasi ja palub üle vaadata probleemi puhul.
Sulle McIroonia soovitan mutrivõtme kätte võtta kui sõidetud mõnikümend kilomeetrit peale rehvivahetust, saaks poldid/mutrid õige jõuga kinni kh. Saaksid vähemalt ennast kuskil maandada. pole ju nii raske? või mutrivõti ei püsi käes?
Aitab küll juba su virisemisest. mine istu 5h elavas järtsis ja maksa 2 või isegi 3 korda rohkem sest sinusugusele ei teekski keegi mõistliku hinnaga!

Vigu tuleb kõifil erinevaid ette, kuid tsentrirõngast võiks ikka näha... :?
Kui ma sulle helistanud oleks ja palunud asja üle vaadata, kas oleksid tulnud Toilasse neid kinni keerama? :D Peale 100km keerangi ma alati ise mutrid üle. Aga ei arvanud tõesti, et PEALE iga 100km peab uuesti keerama ja seda kuni kevadeni välja :D

Ei tea, eile tegin kell 15.15 paiku kõne ja 20minti hiljem olin juba kohal ja vahetati rattaid... Ka 15€. Mis järtsud või mis värk?

Sovitan rrautoservis aka Urgas, Laki 7
kuidas see rehvivahetaja süü on, et sul iga 100 km tagant lahti tuleb?

Lugesid ikka ka, et tsentrirõngas jäeti külge ning tuimalt pressiti lapikuks? Täiesti huvitav, kuidas aru ei saadud, et sul ratas ei istu rummu peale, kui just mõttetult ei rapsinud, mis on iseenesest juba väga vale töövõte rehvivahetusel.
Kiirus, Hind, kvaliteet. Vali kaks ja need sa ka saad...
EDIT: aga see koguaeg igisemine on tõesti jama, inimene tegi vea, andsid teada, suure tõenäosusega on inimene sellest ka õppinud, nah vaja niikaua jaurata sellega

_________________
Saab 900 classic 3D
Saab 9000 2.3 97. Stage 2
Mazda 323F BG GT Cherry/black-Müüdud
focus ka.


Viimati muutis saaber, 06.11.2016 16:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 06.11.2016 11:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.05.2009 23:28
Postitusi: 1065
Kaua peab seda Iroonia ininat lugema siin?
Tegijal juhtub, teinekord ka tunnustatud töökojas. Sõbral oli Vianoris üks päris eriskummaline juhtum, aga see selleks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 06.11.2016 13:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
MrIroonia kirjutas:
Kui ma sulle helistanud oleks ja palunud asja üle vaadata, kas oleksid tulnud Toilasse neid kinni keerama? :D Peale 100km keerangi ma alati ise mutrid üle. Aga ei arvanud tõesti, et PEALE iga 100km peab uuesti keerama ja seda kuni kevadeni välja :D


Ehk siis väidad, et olid ise laisk, süvenemaks probleemi, miks poldid lahti tulevad?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Soodsad rehvivahetus kohad
PostitusPostitatud: 06.11.2016 18:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Kui oli sitasti siis tuleb sellest rääkida. Las igaüks otsustab ise, kas tahab sellises kohas rehve vahetada või ei

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 509 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7