Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 18:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 331 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 12.06.2014 19:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
vokipann kirjutas:
Kad Gaini seadistasid multimeetriga või kõrva järgi?

Tavalise multimeetriga ei saa gaini paika panna, vaja on ossiloskoopi, graafikuga kallimat multimeetrit või lihtsalt DD1'te. Hetkel on gain poole peal, sest võim on 0,5 oomiga ühendatud ja tavakuulamiseks ei ole hea rohkem keerata. Sellel võimul on suur pluss see, et tehasest tuli ta "clip" indikaatoriga, selle järgi tean, kuipalju gaini ja maki keerata võib.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 12.06.2014 19:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
OldCars kirjutas:
Väga lahe ehitus! :) Mõnel neljapäeval parklas kuulnud, mis tümpsu autost tuleb :D
Edu edaspidi ja hoian kindlasti teemal silma peal :P


Tänud, astu järgmine kord ligi, kui on huvi kuulata. :)

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 12.06.2014 20:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
fedja. kirjutas:
nendel ventikatel küll mõtet pole,digivõim ei soojenegi pm.

muidu huvitav ehitus.
mul oleks küll natuke kõhe sõita kui selline kolakas lahtiselt autos on :D


Soojeneb, ja kuidas veel, kui korralikult ja pikemalt mängida lasta, eriti kui on soe ilm. Mul läheb ta veel eriti kuumaks, sest asub suht väikses ruumis, tagumiste istmete ja seina vahel. Ventikatest hakkasin puudust tundma siis, kui pärast poolt tundi demonstreerimist oli võim nii kuum, et oleks võinud mune praadida ta peal :D
Tegelt on ta suht kinni, sest ta mahtus nii napilt, et me vaevu surusime ta sisse. Lisaks sellele hoiab teda veel makro ja kaks nurkrauda taga.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 25.06.2014 07:10 

Liitunud: 24.06.2014 01:44
Postitusi: 13
Ma näen sind praktiliselt igapäev, elad minuga samas majas, ;).
Kunagi ostsin sult Tallinna mntl. ka Mac Audio subwooferi.
Edu ja lase maja ees ka mõnikord mõnusalt, pole nagu kuulda olnud siiani :D.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 29.06.2014 22:14 

Liitunud: 24.06.2014 01:44
Postitusi: 13
Mina ja paar söberit said täna Selveri parklas meeldiva Demo, sõbralik ja tore inimene, aus masin ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 03.07.2014 18:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Kivikuningas kirjutas:
Edu ja lase maja ees ka mõnikord mõnusalt, pole nagu kuulda olnud siiani :D.


Pole kuulda olnud, sest ma ei lasegi kodumaja ees muusikat, natuke vale koht selle jaoks :) Ei jõua pärast möla ära kuulata ja kõigil ei ole vaja teada, et autot miskit varandust leidub ;)

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 04.07.2014 00:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2005 18:54
Postitusi: 96
Asukoht: Otepää
GroundPounder kirjutas:
Kivikuningas kirjutas:
Edu ja lase maja ees ka mõnikord mõnusalt, pole nagu kuulda olnud siiani :D.


Pole kuulda olnud, sest ma ei lasegi kodumaja ees muusikat, natuke vale koht selle jaoks :) Ei jõua pärast möla ära kuulata ja kõigil ei ole vaja teada, et autot miskit varandust leidub ;)


Oma maja ees lastes peaks tõesti täielik idioot olema :D Olen ise ka algusest peale seda reeglit järginud, et oma maja ette jõudma hakates keeratakse asi vait :D

Kuidas sul bandpassis alla 30Hz mängib? Kuidas pordi ruumala ja pikkuse arvutasid/said?

_________________
TanelK says:ma tahaks täna unes näha, et sõidan miku 1.6 honda civicuga ja lutitan kõiki ja siis lutitan mingi rs6'e venna ära jamalt, autode peale on sõit, ja siis saan rs6 endale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 04.07.2014 01:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
effe kirjutas:
Oma maja ees lastes peaks tõesti täielik idioot olema :D Olen ise ka algusest peale seda reeglit järginud, et oma maja ette jõudma hakates keeratakse asi vait :D

Kuidas sul bandpassis alla 30Hz mängib? Kuidas pordi ruumala ja pikkuse arvutasid/said?


Madalaid kuulda on ja õhk liigub aga jõudu neil eriti pole. Kinnine kamber peaks kaks korda suurem olema, et jõhkrad madalad oleksid ja porditud kamber võiks ka suurem olla, hetkel on jämedalt 90 liitrit kinnine ja 190 liitrit porditud kamber. Ja tundub, et elemendid ise armastavad rohkem kõrgeid noote kui madalaid, sest mida kõrgemale sagedus läheb, seda valjemaks nad lähevad ja umbes 50 hertsist ülespoole on tundlikkuse kõver üsna sile.

Seinade puhul on pordi pikkuseks reeglina seina enda paksus, kuid on ka erandeid, aga nii on parem pordiga mängida ja õhul lihtsam liikuda. Praktikud soovitavad pordi pindalaks võtad kõigepealt umbes 60% kogu kõlari pindalast ja siis hakata teda vaikselt vähendama, kuni skoorist on näha, et enam rõhk ei tõuse. Mina tegin tagurpidi, lõikasin kõigepealt väiksema pordi, kuna tundus, et see niigi suur juba ja pärast kui testida sain, siis pidin ta hoopis suuremaks lõikama järkjärgult, kuni ta enam ei kogunud.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 22.10.2014 13:18 

Liitunud: 24.07.2005 11:57
Postitusi: 65
Nende woofrite kohta mingeid andmeid kuskilt saada pole vist? Kuidas nad pikemalt võimsust taluvad muusikat kuulates, nii 800w rms tükk või vähem?

Tahan neid 3 tk autosse panna, kast ja võimendi on olemas, võimsust peaks 0,66 oomi peal umbes 2,5kw tulema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 25.10.2014 23:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Andmeid väga palju ei ole jah nende kohta, tootja ei ole suvatsenud elemendi T/S parameetreid mõõta. Ise pead nuputama, kuidas nad mängima saad. Ja muusika jaoks on mõtekam porditud kasti kasutada.
Võimsustaluvus oleneb suuresti kastist, täpsemalt selle ruumalast ja pordi suurusest, kui asjale mõistusega lähened, siis kestavad elemendid ka. Aga kui lased mähistel haiseda, siis loomulikult on nad kiired laiali lendama. See kehtib ilmselt kõikide elementide kohta. Hiljuti sai kahte pikemalt proovitud kahe kilovatiga ja väga edukalt toimetasid porditud kastis, mängisid nii madalaid kui kõrgeid ülihästi.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 28.10.2014 12:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2005 18:54
Postitusi: 96
Asukoht: Otepää
No passat hea suur asi mis mängib kinnisilmi madalaid, ma oma helesinisega ei kujuta ette mis ma ettevõtma pean, et normaalselt madalaid hakkaks tulema. Ilmselt järgmine aasta lähen 2x12" peale üle ja võistluste jaoks võtaks neid bassface'i valjukaid kilo hinnaga :D

_________________
TanelK says:ma tahaks täna unes näha, et sõidan miku 1.6 honda civicuga ja lutitan kõiki ja siis lutitan mingi rs6'e venna ära jamalt, autode peale on sõit, ja siis saan rs6 endale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 28.10.2014 14:16 

Liitunud: 24.07.2005 11:57
Postitusi: 65
Mul kast on hetkel natuke väike ja pole õieti sisse mänginud veel, paar tundi on vast kuulatud suhteliselt vaikselt. Praeguses olukorras eriti võimsust ei kannata igatahes, umbes 1.5kw juures (2 woofrit)hakkavad juba korralikult haisema ja väga kiiresti, 5-10 sekundiga on kärsakas üleval.

Ei tea, kas on lakk kehv või mähis kehv, 300w rms Gas Alphad hakkasid võibolla natuke varem haisema aga lühiajaliselt sai ka 1.5wk proovitud kahele elemendile, läbi ei põlenud ja kõrisema ei hakanud.

TS parameetrid on kodulehel kommentaarides 15.2 elemendile igatahes olemas, ilmselt saab küsides ka 12.2 elemendile.

Aga okei, rohkem ei risusta su teemat nende bassinägudega :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 01.11.2014 00:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
effe kirjutas:
No passat hea suur asi mis mängib kinnisilmi madalaid, ma oma helesinisega ei kujuta ette mis ma ettevõtma pean, et normaalselt madalaid hakkaks tulema. Ilmselt järgmine aasta lähen 2x12" peale üle ja võistluste jaoks võtaks neid bassface'i valjukaid kilo hinnaga :D


Seda sai proovitud sedaankerega passat B5's, pordi tõime käetoe august välja ja elemendid suunaga salongi poole, liitreid tuli 130 kanti, port 15x10 ja 45 pikk ja madalaid tuli sealt väga jõuliselt, samas 40-60hz olid ka väga head.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 01.02.2015 01:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Vahepeal on StarSound paljunenud ja nüüd on neid kaks:


Pilt


Pilt


Lisaks on enamus BF bassikaid müüdud ja müügis on hetkel ka kast, uueks hooajaks tuleb hoopis midagi uut.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 01.02.2015 23:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Mis elemendid sihikul on?

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 331 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7