Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 01:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 47 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek 30 Mail
PostitusPostitatud: 16.04.2009 21:56 

Liitunud: 14.01.2004 00:49
Postitusi: 73
Asukoht: Rapla
Hei audiohuvilised Raplamaalt. Seoses "majandussurutisega" on ilmselt paljudel aega oma hobidega tegeleda ja aega mitte niisama surnuks lüüa.
Seoses sellega on tekkinud idee koondada kohalikud audiohuvilised ühe mütsi alla ja anda neile võimalus - saada kokku, jagada seda mida tehtud ja mis on plaanis.
Esimese kokkusaamise tingimuseks on:
*oled huvitatud nii auto- kui koduaudiost, aga ei tea kust otsast alustada.
*tahad tegemistes kaasa lüüa
*oled valmis oma kätega asju tegema...
*oled tegija ja valmis oma tarkust teistega jagama

SQ vennad võivad SPL'i meestega kokkusaamisest ehk pisut häiritud saada, aga eesmärk on koondada huvilisi kes tahavad teha seda, mis neile meeldib. SQ alla liigitame ka koduaudiohuvilised.
Et skeptilisele kohe vastata, kas on mõtet, miks ja kas üldse tasub, siis vastan kohe - tasub! :)
Taevamannat ei pakuta, aga nagu eelpool sai mainitud, loome võimaluse - ruumid, tööriistad, ühendatud teadmised.
Pean tõdema et Raplamaalt pole teadaolevalt (peale ühe) SPL või SQ võistlejaid EASCA korraldatud võistlustel käinud, muudame seda ja loome koostöös midagi millega võistlustel välja tulla. kulugu selleks mitu kuud või aasta.

Kellel tekkis asja vastu huvi, võtke minuga ühendust, siinsamas teemas ja teata oma soovist.
Niisiis esimene Raplamaal SQ ja SPL propageeriv üritus toimub 30 Mail Raplas Hollywood'i platsil, ühe teise ürituse raames, kuhu tuleb palju rahvast, bändid ja muu meelelahutus. Meile eraldatatakse üks nurk, kus on võimalik oma "asja" näidata. Võimaliku promo ja muu kohta soovitusi ja tähelepanekuid ootan suure huviga.
Platsile tahan panna püstiti oma telgi, kus all saaks mõnusalt päeva nautida, grillida ja tsillida
Ürituse eesmärk on siis propageerida isetegemist ja just oma auto juures ning leida uusi huvilisi kes seda ka hiljem rõõmuga teeksid. Võistlust ei toimu esialgse plaani kohaselt, aga kui Paulil ja EASCA' selle vastu midagi pole, siis võib ka võistluse korraldada...
Küll on aga võimalus lasta oma autot kuulata ja hinnata kaasosalistel ning teistel kaaskodanikel.

Kõik kellel on midagi näidata ja soovivad üritusest "oma asjaga" (autoga) osa võtta andke teada, ükskõik kust Eestimaa otsast.
Kes on muidu huvilised, siis registreerimine ei ole vajalik.
Teeme ka täika, kus saab müüa oma seisma jäänud audiokola: valjukad, elemendid, raadiod, võimendid, cd, vinüülid, ja muud asjad mis teemaga haakuvad.
Äritulust läheb kuni 10% ürituse toetusfondi, millest kaetakse tehtud kulutused: söögile - joogile, reklaamile, jms.
Tegu on mittetulundusliku üritusega, st. osalemistasu ei ole, küll siis jah äritulust näpistame kübekese kulude katteks.
Kellel on võimalust võib omaltpoolt all olevat nimekirja oma panusega ürituse toimumisse täiendada.

Hetkel on mul olemas:
1. Üritus, kuhu koguneb palju rahvast
2. Paar osalemissoovi varasematest postitustest
3. Telk
4. Grill ja tarbed
5. Mõõtevahendid (EASCA)
6.

Hollywoodi plats on see koht rahvamaja kõrval, kuhu Toivo Kurmet planeeris uut ülemaailmset multimeedia keskust ning filmistuudiot. Kahjuks asi nii ei läinud ja esmalt lammutati see suur monstrum (projekt Paide rahvamaja koopia) ja tänaseks on ka Toivo ise läinud mujale oma asju toimetama.
Pildi peal asub see vasakul, tumeda rahvamaja katuse taga.http://ilm.ee/images/2003/kaamera.php3? ... =CIF_RAPLA vaade on kirikutornist, Tallinna poolt Raplasse sissesõidul.
Niipalju veel lisainffi, et soundiautod ja täikal osalejad kogunevad rahvamaja taha asfaldiga parklasse. kl. 11-12 ks. Üritus algab kell 12:00
Üritusest infot veel siit: http://spido.onepagefree.com/?id=17466&
Siit leiad ürituse flayeri: http://mb4.live.hot.ee/rps/D/1248745.jpg?t=3


Viimati muutis Sully, 27.05.2009 17:12, muudetud 7 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rapla SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 17.04.2009 00:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Tere ka siit poolt.
Minu arvates vägagi mõistlik ettevõtmine. Oleksin arvatavasti isegi kohal oma SPL autoga. Kuna naine elab raplamaal, siis tuleks kohale. Kes veel ei tea siis sellel aastal võistlen Street C klassis Fiat Bravoga. Eelmisel aastal sai võisteldud Opel Comboga, kus tulemuseks 153dB ja mis mitteametlikut teine kõige parem tulemus mis on lastud. Võin teistelegi Fiati näitama tulla. Kus täpsemalt üritus toimuks, mis kuupäeval asi toimuks ? Mina kahe käega asja pooltigaljuhul.
Või on see kokku saamine vaid Raplamaa inimestele ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 17.04.2009 10:06 

Liitunud: 14.01.2004 00:49
Postitusi: 73
Asukoht: Rapla
Ega mujalt Eestist osalussoov pole tegelikult keelatud. Asi on selles, et kui soovida osa saada kõigest mis kohalikele osaks saab, siis jääb vahemaa piiravaks teguriks. 50-100km läbisõit üritusele paneb juba paljud mõtlema ja rahakotti vaatama.
Toimumisaega ei oska hetkel ennustada, kõik oleneb Teie huvist. Kui huvi ei ole mida ma siin ikka pingutan ja püüan midagi vägisi kokku klopsida :)
Tegu on plaanitava ühistegevusega, mistõttu "mõistuse piires" arvestame kõigi osalejate ideedega, sellest kõigest räägime aga kohapeal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 17.04.2009 10:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Hm, kui mul see aeg aega ja olen raplamaal,oleksin kindlasti kohal :) tore oleks kui oleks rohkem võistlejaid. omalt poolt saaksin näidata vaid kuidas mu süsteem töötab ja vb ka natuke aidata kedagi :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 20.04.2009 16:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Kas kedagi tõesti ei huvita selline ettevõtmine ???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 20.04.2009 16:44 

Liitunud: 14.01.2004 00:49
Postitusi: 73
Asukoht: Rapla
10 huvilist oleks juba palju, aga kui saame 5 kokku on juba väga hea.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 21.04.2009 23:48 

Liitunud: 31.12.2008 22:28
Postitusi: 28
Asukoht: Viljandi
oleks ka huviline, üritan siis tagasihodiliku SQ autot ehitada aga elan samuti viljandi kandis nagu reck, PS reck: mult said subbari gas pro 8) ja kui sa mineja ma võtaks sleppi:D

et näpunäited kuluks ikka ära kuigi rahaga pole priisata ja tuleb säästusüsteem suheliselt, aga eesmärk oleks ikka kunagi võistlusel ära käija tuleb mis tuleb :)

kel huvi saab minu tegemistest lugeda siit

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=65376

_________________
Audi b4 2.0 85kw
kontakt: 56794457


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 22.04.2009 20:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Jah kui olen parasjagu Viljmaal, ja üritus toimub Raplas siis loomulikult kahe autoga minna.Koos huvitavam.

Aga kas tõesti inimestel pole huvi ennast hariva ürituse vastu ?
Kahju tõdeda aga ei imesta ka miks meil Eestis ei arene suurt. Kui tahetakse teha üritus, ei võeta sellest osa kuna ei ole ju auhindu. Kahju, et eestis asjad niipidi käivad :(


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 22.04.2009 21:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Mul nt auto paraku suht laiali lammutatud seest ja installitud pole midagi, muidu võtaks osa.
Sully tegeleb igati tänuväärse asjaga.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 24.04.2009 11:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.10.2005 09:52
Postitusi: 182
Asukoht: Harjumaa
Huvi ikka on, pigem kõik ootavad kuupäeva, et millal toimub.
Kui vähegi klapib olen mina kohal. Kui vaja abi organiseerimisel, siis niipalju kui saan, olen valmis aitama.

_________________
kasutatud äriklassi läpakad - küsi, leiame õige


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 25.04.2009 22:22 

Liitunud: 18.06.2008 19:36
Postitusi: 28
Asukoht: Tartu
kuupäev ütleks nii mõndagi :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 26.04.2009 21:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2004 15:46
Postitusi: 338
Asukoht: tartumaa
sulev võiks kuupäeva sättida nii et siis kui vünüüli matid on kätte saanud oleks põhjust minna. :D
Üldiselt kas tarust on keegi kes läheb, kuna tundub et üritus läheb nagunii raplamaa piiridest välja.

_________________
SQ see pole ikka mingi õige tümpsu värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 27.04.2009 23:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Ootaks huviga kas see nv toimub see üritus ? Ise see nv raplamaale ehk Kohilasse. Või mis aeg üritus toimuda võiks ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek 30 Mail
PostitusPostitatud: 29.04.2009 16:39 

Liitunud: 14.01.2004 00:49
Postitusi: 73
Asukoht: Rapla
Niisiis esimene Raplamaal SQ ja SPL propageeriv üritus toimub 30 Mail Raplas Hollywood'i platsil, ühe teise ürituse raames, kuhu tuleb palju rahvast, bändid ja muu meelelahutus.
Hollywoodi plats on see koht rahvamaja kõrval, kuhu Toivo Kurmet planeeris uut ülemaailmset multimeedia keskust ning filmistuudiot. Kahjuks asi nii ei läinud ja esmalt lammutati see suur monstrum (projekt Paide rahvamaja koopia) ja tänaseks on ka Toivo ise läinud mujale oma asju toimetama.
Pildi peal asub see vasakul, tumeda rahvamaja katuse taga.http://ilm.ee/images/2003/kaamera.php3?cam=http://84.50.121.210/cgi-bin/image.jpg?imgprof=CIF_RAPLA vaade on kirikutornist, Tallinna poolt Raplasse sissesõidul.


Viimati muutis Sully, 03.05.2009 22:38, muudetud 6 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raplamaa SQ ja SPL huviliste I avalik kokkutulek
PostitusPostitatud: 29.04.2009 23:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
Sully, ma ise igapäevaselt Raplas tööl (viimased 3-4aastat) ja isegi kujutan ette avataripildi järgi, kes Sa oled (punaseid F350 Raplas väga palju ikka pole ju). Ma pole isegi SPL (väga ei huvita) ega SQ (natuke isegi huvitaks) mees aga seda üritust tahaks küll näha.. Aga kus kurat on Hollywoodi plats seal???
EDIT: Kilekeskuse klepsu järgi isegi tean täpselt kes Sa oled :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 47 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7