Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 01.05.2024 20:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 406 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 03:32 

Liitunud: 07.02.2008 01:40
Postitusi: 93
Asukoht: Tallinn
ohh jummala andekas leiutis see ju :D aga suur panda on kah väga tase.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 18:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
kui korraliku võimu soetan siis võime võidu teha kummal kõvemaks läheb :D
ainuke vahe selles, et minu kontsert asub toas aga teoorias ei tohiks db väga palju alla jääda!
ära parem minu naabriks satu raibe, samas ma loodan, et sa kunagi eestisse ei koliks ja oma punast peeretust mu maja lähedale ei pargiks.
edit: ^^sisutühi post, niisama enese erutuseks.^^

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 18:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
kurvavõitu kirjutas:
ainuke vahe selles, et minu kontsert asub toas aga teoorias ei tohiks db väga palju alla jääda!

Oleneb nüüd , mis db poolest, kas valjuduse või röhu suhtes. Rõhu suhtes saad kindlasti väga haledalt :D Tahaks olla tavalises elamu toas kus on 160db röhku sees :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 18:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
kõvatasin veidi üle, sama elemendiga, kuid teise kastiga saadi 40m2 ruumis 152.~ db kätte, kuid minul on elemente 2 ja eraldi kastides, ootan võimu, eks siis kuuleb ja näeb, hetkel olen 120~ db juures, kuid võim liiga nõrk, samas mikker ka jama millega viimati db mul mõõdeti, sinnagi võib miskine koer veel maetud olla.
mina räägin valjuse db, autodel vist mõõdetakse rõhku, my bad.

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 19:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
kurvavõitu kirjutas:
kõvatasin veidi üle, sama elemendiga, kuid teise kastiga saadi 40m2 ruumis 152.~ db kätte, kuid minul on elemente 2 ja eraldi kastides, ootan võimu, eks siis kuuleb ja näeb, hetkel olen 120~ db juures, kuid võim liiga nõrk, samas mikker ka jama millega viimati db mul mõõdeti, sinnagi võib miskine koer veel maetud olla.
mina räägin valjuse db, autodel vist mõõdetakse rõhku, my bad.


Kui mu kärakas su maja ees põristaks, siis sinake oma toas muusikat ei kuule! :kill
Ja sinu mõõdikuga lajatab see masin sel juhul 250 db :lol
Ma kui pandal ukse kinni lajatan, tuleb 127db, nii et sa pead tõesti midagi oma kodutehnikaga ette võtma !
Pisike 10cm-ne logitechi kõlar põristab mul siin ka 140db :lol

150db rõhku paneelmaja korteris, see oleks ikka badass, ma arvan,et see maja laguneks laiali paari päeva jooksul

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 19:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
kurvavõitu kirjutas:
kõvatasin veidi üle, sama elemendiga, kuid teise kastiga saadi 40m2 ruumis 152.~ db kätte.

Isiklik kogemus puudub kuid sõber käinud ühel underground üritusel, kus helivõimendus oli nii vali, et kölaritest oli juba kosta elektri häält laulukõrvale :) Muidugi röhk oli samuti olnud tappev :)
Sry for OT.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 20:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
ViktorT kirjutas:
Ja sinu mõõdikuga lajatab see masin sel juhul 250 db :lol
150db rõhku paneelmaja korteris, see oleks ikka badass, ma arvan,et see maja laguneks laiali paari päeva jooksul

eksid viktor, minu mõõdikuga vbl tõesti tuleks sinu tulemus selline, kuid 152 db saadi kalli - ehk kvaliteetse mõõdikuga.
õnneks ma ei ela paneel majas ja on olemas eraldi kuulamis ruum, mis ka vastavalt ette valmistatud! see ei ole badass, see on bandbass :beer
carmo.v kirjutas:
kurvavõitu kirjutas:
kõvatasin veidi üle, sama elemendiga, kuid teise kastiga saadi 40m2 ruumis 152.~ db kätte.

Isiklik kogemus puudub kuid sõber käinud ühel underground üritusel, kus helivõimendus oli nii vali, et kölaritest oli juba kosta elektri häält laulukõrvale :) Muidugi röhk oli samuti olnud tappev :)
Sry for OT.

kui võimud põhja siis kuulen minagi rõõmsalt elektri suminat, seda pole sugugi raske saavutada, sellega saab juba mu väike 10" audese element hakkama 400w võimuga :)

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 20:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
@ kurvavõitu

Proovime nüüd olla, saan aru et sa tahaksid kaasa rääkida, aga antud hetkel räägitakse siin aiast,sina aga aiaaugust. Mõõdik mis sul seal nii kallis ja hinnatud, on muuks otstarbeks, kuhu sa võid karjuda, mitte autos ega toas helirõhku mõõta.
Absoluutne db lagi on inimaju mõistes 190db, inmese omavahenditega on saavutatud 181.7db
Siis tuleb veel hunnik teooriat herzidest vahele ja ruumist,selle kujust ja suurusest, kus db-d saavutatakse.
Väga erinevad mõõdikud erinevate asjade mõõtmiseks.Ehk siis selle laiali seletamiseks ja arutamiseksvõid täitsa vabalt uue teema teha :beer

Mu sara kastis sees on ühe võimendiga 165db, mina sinna sisse istuda ei julge ntx ... Salongis 158.5 keskmiselt mis on ka juba ebamugav rindkerele, hingata raske ja silmamunad tahaks pealuu seest välja pugeda :D
Sellise rõhu juures on auto klaaside, uste ja plekkide "kinni hoidmine" täies timõttetu tegevus, selleks ei jätku inimesel piisavalt jõudu, et mingit effekti ka saavutataks sellega.

Kurvavõitu tegelasel soovitan teil seal kohapeal mõnda sellisesse põristisse istuda, siis saad aru mis ma mõtlen :)

Autos, 40hz ja alla, 152db+, siis on tunne, et nagu soolikad oleks pesumasina trumlis ja kopsud ei allu sinu hingamisrütmile :D
Kas sul kodus ka selline effekt tekib sinu mõõdikuga mõõtes ?

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 25.10.2009 21:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2008 18:34
Postitusi: 521
Asukoht: kergelt švipsis
ViktorT kirjutas:
@ kurvavõitu
Kurvavõitu tegelasel soovitan teil seal kohapeal mõnda sellisesse põristisse istuda, siis saad aru mis ma mõtlen :)

Autos, 40hz ja alla, 152db+, siis on tunne, et nagu soolikad oleks pesumasina trumlis ja kopsud ei allu sinu hingamisrütmile :D
Kas sul kodus ka selline effekt tekib sinu mõõdikuga mõõtes ?

tean täpselt mis sa mõtled, olen ka olnud siin mõnes kohalikus põristis kus sees ei kannatanud olla, samuti olen pool kogematta sattunud paar korda autode helirõhu võistlustele.

kui kõlarist 2m kaugusel istuda siis võtab karvad keha pealt kergelt liikuma küll ja ega seal mugav olla ei ole, samuti segab see ka hingamist ja kõrvadel hakkab üsna kohe valus, kui pikemalt kõvasti (mitte kogu võimsusel) kuulata siis läheb süda lihtsalt pahaks ja pea hakkab ringi käima, tegu siiski väga suurde ruumi mõeldud kahe 18" kõlaritega, mis paiknevad bandbass kastis + neid toetab vaikselt kuulamise ja filmide ajal 10" ja 12" elemendid.
ps: ei räägi enda mõõturist, endal ei olegi sellist asja.

_________________
rebel


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 29.10.2009 04:49 

Liitunud: 06.11.2005 22:55
Postitusi: 104
Asukoht: tartu/viljandi
aga sagedus millel su see suur võimsus (rõhk vms) on mõõdetud? sellel ka päris suur vahe tegelikult..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 29.10.2009 12:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
ivo86 kirjutas:
aga sagedus millel su see suur võimsus (rõhk vms) on mõõdetud? sellel ka päris suur vahe tegelikult..

jah ja see on kodusüsteemi kasuks sellisel juhul ;)

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 04.11.2009 00:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2009 23:44
Postitusi: 1187
lugesin terve teema läbi ja kokkuvõtlikult ytlen: WICKED! :D :rokib

_________________
4 2 0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 02.02.2010 18:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Kui keegi subbaritest huvitatud on, siis 12.5K + saatmine ja saab eestisse orgunnida :)

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 02.02.2010 19:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
ViktorT kirjutas:
Kui keegi subbaritest huvitatud on, siis 12.5K + saatmine ja saab eestisse orgunnida :)

Mis asemele tulevad, DD?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vivaldi Panda SS
PostitusPostitatud: 02.02.2010 19:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
carmo.v kirjutas:
ViktorT kirjutas:
Kui keegi subbaritest huvitatud on, siis 12.5K + saatmine ja saab eestisse orgunnida :)

Mis asemele tulevad, DD?

Kes teab, selleks aastaks jääb kest, ehk panda puhkama, ebavajalik müügis, võimud müüdud jne,
Et siit samm edasi minna, tuleb osta ca 4 võimu ja hinnaks tuleks ca 10K USDi (50kw+ in total)+ 2 x DD Z18 ja võiks juba 166+ alla piiluda/pilduda, kuna reeglid lasti ka SS klassis vabamaks, just salongi matistamise osas. 4mm reegel kadus ära.

Ah eks vaatab, aga karta on et ka siinne garaaz hakkab sisaldama autot, mis peamiselt hakkab sõitma "sideways"

Panda kere jääb siiski alles, kui mingi päev peaks tahtmine edasi jännata, seniks võib aga teema lugeda suht lõppenuks, vähemalt aastaks.

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 406 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7