Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 26.04.2024 02:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Küsimus SPL/SQ foorumi kohta.
PostitusPostitatud: 30.01.2009 17:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2004 15:46
Postitusi: 338
Asukoht: tartumaa
Harry kirjutas:
Vaevalt et nad pelgavad, pigem lihtsalt ei huvita neid see mürtsutamise teema. See on nende jaoks kas juba varem läbitud teekond, või pole see neid kunagi huvitanudki - LIIGA "teine ooper".
Isiklikult olen selle poolt, et teemad lahku lüüa, sest praegusel juhul olen ma juba tüdinenud nende SPL teemade lahtiklõpsimisest ja sattun seepärast järjest harvemini "n.n SQ foorumisse"

Ma arvan et Harry pole ainus et on ka teisi vanemaid tegelasi kes samamoodi arvavad.
Noortele nagu mina oleks see parem sest siis ehk külastaksid ka nemad foorumit tihedamalt ja saaks ka asjalikemaid kommentaare.
Kui vana foorumit lugeda siis sealt nendest kes alustasid üksikud nimed jäänud kes SQ foorums figureerisid.

_________________
SQ see pole ikka mingi õige tümpsu värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus SPL/SQ foorumi kohta.
PostitusPostitatud: 30.01.2009 17:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
MK kirjutas:
Ma arvan et Harry pole ainus et on ka teisi vanemaid tegelasi kes samamoodi arvavad.
Noortele nagu mina oleks see parem sest siis ehk külastaksid ka nemad foorumit tihedamalt ja saaks ka asjalikemaid kommentaare.
Kui vana foorumit lugeda siis sealt nendest kes alustasid üksikud nimed jäänud kes SQ foorums figureerisid.


Vale arusaam, SQ teema alaselt pole rahval küsimusi hetkel, arvan, et enamus vennad külastavad foorumit sama regulaarselt, nagu ka enne muiste, aga niisama tühja pole kellegil miskit seletada ju.
Või TÕESTI kardavad SQ mehed ühises teemas SQ alaseid küsimusi küsida ? :lol On ikka argust või valehäbi küll siis, kitsarinnalisuseks nimetaks seda seljuhul pigem ..

Või on usku, et nii kui SQ ja SPL lahku lüüakse, tuleb SQ alasektsiooni teemade meri ?
Mul suht ükskõik, loen alati mõlemat alateemat huviga.

Kui külastad foorumit kasvõi kord nädalas, leiad max 10 erinevat teemat SPL/SQ alt, SILMADEGA vaadates leiad endale sobivad, SPL jätad vahele, teemad loetud, vajutad sektsiooni ülal paremas servas nuppu: "märgi teemad loetuks"

Minu jaoks on see nii lihtne :)

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Küsimus SPL/SQ foorumi kohta.
PostitusPostitatud: 30.01.2009 17:46 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.12.2008 15:27
Postitusi: 558
Tsiteeri:
Kui külastad foorumit kasvõi kord nädalas, leiad max 10 erinevat teemat SPL/SQ alt, SILMADEGA vaadates leiad endale sobivad, SPL jätad vahele, teemad loetud, vajutad sektsiooni ülal paremas servas nuppu: "märgi teemad loetuks"


ja sellise lihtsa mõttega lõpetame selle teema :)

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!
Audio ja tuuninglahendused Ghostist!!! - http://www.ghost.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7