Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 00:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 06.02.2009 20:48 

Liitunud: 01.05.2008 20:26
Postitusi: 90
Asukoht: Pärnu
Niisiis on ametlikud 2009a reeglid üleval. mingeid olulisi muutusi ei tundu olevat.
http://www.termpro.com/dbdrag/rules/
Äkki keegi oskab eesti keelde tõlkida?
Varsti peab siis uueks hooajaks süsteemi kurjaks ajama. Loodame et üritusi ka rohkem tuleks :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 07.02.2009 22:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Võibolla ma olen pime, aga uuendusi nagu polnudki...

Üristuste kohapealt, mis üritaks teha:

* Üritus Hiiumaal - Igaaastane minu ja atsi sünnipäev, seekord püüaks ka selle EASCA kalendrisse panna.
* Üritus Tallinnas - mõne suurema ürituse raames
* Üritus Tartus - Finaalid
* Pärnus - Battery Race raames, kui see toimub ja õnnestuks
* Ühe ürituse veel, kuskil... ootaks ettepanekuid?

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 07.02.2009 22:54 

Liitunud: 01.05.2008 20:26
Postitusi: 90
Asukoht: Pärnu
Ma lugesin sealset foorumit ka, kus oli siis reeglite arutus üleval ja põhimõtteliselt peaks täpselt samad reeglid olema, mis eelmine aasta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 08.02.2009 03:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
basssoundman kirjutas:
* Ühe ürituse veel, kuskil... ootaks ettepanekuid?

Perhäps Rakveres? Seal avati ju uus Põhjakesus?

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 08.02.2009 12:07 

Liitunud: 14.05.2007 16:04
Postitusi: 75
Asukoht: Trt-Jhv
Kahe käega Rakvere poolt. Oleks ükski üritus, kuhu ma mitu tundi kohale kolistama ei pea. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 19:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
tallinn, tartu, pärnu,hiiumaa, aga rakvere ? hm, arvan et üritused võiksid siiski olla- tuuning näitus,kiirendus vms võistluste raames. samahästi võiks rakvere asemel näiteks siis viljandis juba teha, vilj oleks kohti ma usun küll kus saaks teha. my bad kui halb mõte :ouh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 21:29 

Liitunud: 01.05.2008 20:26
Postitusi: 90
Asukoht: Pärnu
Mida rohkem, seda uhkem. :wink:
Mõtlesin et võiks ka ametlikult teha mõnel üritusel peale autasustamist väike demomine rahvale. Et näidata mida autod suudavad(muusikaga) :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 21:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
jah, seda tegin ka tartus mina, kus panin muusika paukuma peale võistlust. oli nägusid kes jäid imelikult vaatama,oli neil kel kameeldis (loodetavasti) :D

igal juhul mulle see meeldib, inimsed saavad aimu, mis toimub autos, ja saavad ka isemingilgi määral kuulda. ainud burpi lastes lava ees, uksed kinni ja koheakut laadima on ka jama. kuna üritus ju siiski avalik ja näitamine ja demomine võiks käiakõik asja juurde :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 21:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
groundxzero kirjutas:
Mida rohkem, seda uhkem. :wink:
Mõtlesin et võiks ka ametlikult teha mõnel üritusel peale autasustamist väike demomine rahvale. Et näidata mida autod suudavad(muusikaga) :P

Super idee. Meil hiidlastel on aga tavaliselt peale üritust väga kiireks läinud. Autasustamiselt joostes lahkutud ning autoga(Ticoga) kiiremini sõidetud, usun et isegi Hr "God" ei julgeks kõrval istuda :) .Kõik selleks, et viimasele praamile jõuda.Seni pole demomist kellegile keelatud ja kõik soovijad on seda ju saanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 22:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Järgmine aasta plaanis teha mõned muudatused ja mõned mõtted:

* Tekitada eraldi box, kus saab suvalisel ajal testida, mõõta, katsetada termLAB'iga. Vajalik siis nendele, kellel öö vahele jäi ja kes pole enne võistlusi termlabi kasutada saanud ja ei tea oma sagedust.

* Järgmisest aastast palume kõigil oma helikandjat kasutada - see välistab probleemi, et meie plaat hakib. Teete kodus omale korraliku plaadi valmis ja siis kui untsu läheb saate aint ennast süüdistada. Vajadusel laenan originaal plaati, saadan, või tellime originaalplaate kõik koos ühe hunniku?

* Ajakava plaanime korraldada nii, et akude laadmiseks jääks nõksa rohkem aega ja vahpeale mahuksid demomised. See surnud autodepark on publikule igav ja ei paku huvi - kutsume rohkem rahvast üles demoma ja showd tegema.

* Igale autole võiks teha mingi tutvustava tahvli (omaniku poolt), et mis tehnikat ta kasutab ja kui võimas miski on, tulemused jm.


Ideid?

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 23:41 

Liitunud: 14.05.2007 16:04
Postitusi: 75
Asukoht: Trt-Jhv
basssoundman kirjutas:
* Igale autole võiks teha mingi tutvustava tahvli (omaniku poolt), et mis tehnikat ta kasutab ja kui võimas miski on, tulemused jm.

Eelmisel aastal ma sellist tahvlit paar korda kasutasin, kuid kuna see näis üldises plaanis niisama eputamisena ja tähelepanu pälvisid niikuinii ainult karikad :), siis ma lõpuks loobusin.

Kutsun ka võistlejaid üles oma autodega veel veidi vaeva nägema, esitluse ja üldmulje peale mõtlema. Korraldajad võtavad meid ka palju parema meelega oma ürituse tiiva alla, kui teavad, et tagatud on kümme-kakskümmend-ma-ei-tea-kui-palju huvitavat masinat, mis rahva tähelepanu tõmbavad.

Üks ettepanek seoses ajakava ja päeva käiguga. Ma saan aru, et osalejaid võib olla palju ja kohale saabub neid igast Eesti (või Baltikumi) nurgast, aga kas on võimalik koostada vähemalt sama päeva hommikul kindlam kava, mida saaks siis omakorda võistlejatele ja pealtvaatajatelegi tutvustada. See eeldab aktiivsemat eelregistreerimist, ehk suudame seda ka läbi suruda? Natuke ebamugav on käia lava ja auto vahet, piiluda silmanurgast kõiki võistlevaid autosid ja arvutada, mis klass nüüd järgmisena tuleb ja mitmekümne minuti või mitme tunni pärast endal järgmine mõõtmine võiks olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 09.02.2009 23:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
r99 kirjutas:
basssoundman kirjutas:
* Igale autole võiks teha mingi tutvustava tahvli (omaniku poolt), et mis tehnikat ta kasutab ja kui võimas miski on, tulemused jm.

Eelmisel aastal ma sellist tahvlit paar korda kasutasin, kuid kuna see näis üldises plaanis niisama eputamisena ja tähelepanu pälvisid niikuinii ainult karikad :), siis ma lõpuks loobusin.

Kutsun ka võistlejaid üles oma autodega veel veidi vaeva nägema, esitluse ja üldmulje peale mõtlema. Korraldajad võtavad meid ka palju parema meelega oma ürituse tiiva alla, kui teavad, et tagatud on kümme-kakskümmend-ma-ei-tea-kui-palju huvitavat masinat, mis rahva tähelepanu tõmbavad.

Üks ettepanek seoses ajakava ja päeva käiguga. Ma saan aru, et osalejaid võib olla palju ja kohale saabub neid igast Eesti (või Baltikumi) nurgast, aga kas on võimalik koostada vähemalt sama päeva hommikul kindlam kava, mida saaks siis omakorda võistlejatele ja pealtvaatajatelegi tutvustada. See eeldab aktiivsemat eelregistreerimist, ehk suudame seda ka läbi suruda? Natuke ebamugav on käia lava ja auto vahet, piiluda silmanurgast kõiki võistlevaid autosid ja arvutada, mis klass nüüd järgmisena tuleb ja mitmekümne minuti või mitme tunni pärast endal järgmine mõõtmine võiks olla.



See kõik on võimalik AINULT siis, kui meil toimuks 99%'line eelregamine.

Minu ettepanek, et EASCA lehele amelik info, et eelregamine on kohustuslik ja kes ei eelrega, see võistlema ei saa ja jutul PUNKT! Siis saame eelenvalt eelreganute alusel koostada ajakava, millest suudaksime ka kinni pidada ja olek kõigil parem ülevaade asjade käigust.

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 10.02.2009 00:15 

Liitunud: 14.05.2007 16:04
Postitusi: 75
Asukoht: Trt-Jhv
Aga võib-olla on siis võimalik jätta pool tunnikest nö "vabakava" voorude vahele, kus need, kes on tulnud lihtsalt ehku peale võistlusele kohale ja needki, kellel pole mingil põhjusel õnnestunud eelregistreerida, saavad oma tulemuse arvestuseväliselt ikkagi ära mõõta? Koos tungiva soovitusega järgmisel korral registreerituna tagasi tulla, et kõigil toredam oleks.

Edit: lugesin üle ja see kattub põhimõtteliselt selle eraldi Termlabi boxi mõttega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 10.02.2009 00:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Järgmine aasta plaanis teha mõned muudatused ja mõned mõtted:

* Tekitada eraldi box, kus saab suvalisel ajal testida, mõõta, katsetada termLAB'iga. Vajalik siis nendele, kellel öö vahele jäi ja kes pole enne võistlusi termlabi kasutada saanud ja ei tea oma sagedust.

* Järgmisest aastast palume kõigil oma helikandjat kasutada - see välistab probleemi, et meie plaat hakib. Teete kodus omale korraliku plaadi valmis ja siis kui untsu läheb saate aint ennast süüdistada. Vajadusel laenan originaal plaati, saadan, või tellime originaalplaate kõik koos ühe hunniku?

* Ajakava plaanime korraldada nii, et akude laadmiseks jääks nõksa rohkem aega ja vahpeale mahuksid demomised. See surnud autodepark on publikule igav ja ei paku huvi - kutsume rohkem rahvast üles demoma ja showd tegema.

* Igale autole võiks teha mingi tutvustava tahvli (omaniku poolt), et mis tehnikat ta kasutab ja kui võimas miski on, tulemused jm.


Ideid?


Väga super idee on teha eraldi box et teha kindlaks sagedus, mida esitada. oli midagi sarnast ka pärnus, kus kasutaja ranz mõõtis sagedusi (kus aga jäi kõrvu et polnud ma sinna mõõtma teretulnud). see ei käi kasutaja ranz-i kohta :) lihtsaltjäi kõrvu kellegi tunmatu isiku poolt.aga see selleks. siinkohal au kasutaja carmo.v kes aitas nii igati :hail

Eel regamise kohta ainult kahe käega poolt :) saaks umbeski aimu kuna enda kord on minna lava ette,et jääks aega uksed kinni panna, laadija ära panna jne :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 2009.a Reeglid
PostitusPostitatud: 10.02.2009 01:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2008 02:57
Postitusi: 627
Asukoht: Tallinn
Rakveres ürituse tegemise poolt on üks väga tugev argument - nimelt on tekkinud üks tore inimene, kes on nõus korraldama üritust Rakveres. Muude linnade suhtes - võtke kätte ja korraldage. Siiani ei ole ürituste rohkus probleemiks olnud.

basssoundman kirjutas:
* Tekitada eraldi box, kus saab suvalisel ajal testida, mõõta, katsetada termLAB'iga. Vajalik siis nendele, kellel öö vahele jäi ja kes pole enne võistlusi termlabi kasutada saanud ja ei tea oma sagedust.
Ideega täiesti nõus, meil on isegi piisavalt TermLabe selleks, kuid siis tekiks vajadus VÄHEMALT ühe lisainimese jaoks, kes seal eraldi boksis toimetaks. Tuleb otsima hakata. Ainuke Eestis.

basssoundman kirjutas:
* Ajakava plaanime korraldada nii, et akude laadmiseks jääks nõksa rohkem aega ja vahpeale mahuksid demomised. See surnud autodepark on publikule igav ja ei paku huvi - kutsume rohkem rahvast üles demoma ja showd tegema.
Siin on väike ebaloogika sees - kes siis sellel vahepalal saaksid oma akusid laadida ja kes peaks oma akusid demomise käigus tühjendama?

basssoundman kirjutas:
* Igale autole võiks teha mingi tutvustava tahvli (omaniku poolt), et mis tehnikat ta kasutab ja kui võimas miski on, tulemused jm.
See võiks olla isegi korraldaja poolt organiseeritud, et võistleja ankeet, kus taolised asjad peaks/võiks kirjas olla, oleks korralikult väljanäidatud (mingi alus vms).

_________________
BMW 540 SUPERCHARGED! + Mazda 626 + Frontera TURBO


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7