Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 02:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 15:51 

Liitunud: 29.09.2004 10:44
Postitusi: 64
Asukoht: Tallinn
Aitäh ka minupoolt, sain 132.5db kirja ja järgmine kord üritan juba uue võimuga kohal olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 16:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Võistlus peetud, igati super ilm ja meeldiv seltskond oli, tänud kõigile osalejatele, pealtvaatajatele, toetajatele ja kaaskorraldajatele.
SQ poolel osales 5 võistlejat, kahju, et see arv nii tagasihoidlikuks jäi, loodan, et Hiiumaa üritusele neid ikka rohkem tuleb. Endal õnnestus ainult 1 autot kuulata, Xenoni poiste Mitsut, mis oli lava poolest päris hea, samas ukse sees mängis midagi kaasa ja sound oleks võinud elavam olla.
Järgmise korrani.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 16:29 

Liitunud: 15.02.2010 19:02
Postitusi: 31
Sai ka oma auto rõhk ära mõõdetud tulemuseks 137,4db mis üllatas ennastki.Muidu väga viis üritus oli,kõik olid sõbralikud nalja sai kah,et siis teinekordki :) Jõudu jaksu järgmiste korraldamisega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 16:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
toopakk kirjutas:
Kirjutaks ka võistlusest.
Esiteks oli tõesti ilm super ning kuigi jah võistlejaid vähe aga see eest väga sõbralik seltskond oli.
Enda tulemus mis kirja läks oli 143.0db mis sai eelmõõtmisel. Siis sai proovitud mossemehega igasuguseid set-upisi, kuna kast oli uus ning ei osanud arvat midagi mis tulemus võib tulla, ning siis saime parimaks 143,4db.
Ellikates läksin kokku Atsiga ning enne mõõtmis keeras mossemees võimudel LPF filtri põhja ning mõõtmisel tuli selline tulemus mis üllatas ikka täiega- 145,2db
Aga kuna ma kaotasin ellikates siis ametlikuks tulemuseks jäi seega 143 db.
Seega suuured tänud Atsile, mossemehele ning korraltajatele kes orkunnisid meeldejääva laupäeva.



Võisteldes siis alati keerata LPF põhja. Vähemalt mina olen alati nii teinud ( ja kasu endalgi olnud ). Aga sai ka korraks vaatamas käidud ( väikse beezi koeraga olin :D ). Tundus tore üritus olevat. Oleks tahtnud isegi osaleda aga aja nappuses ei jõua midagi ehitada :(
Aga eks järgmine aasta on kõigile parem aasta ;) :twisted:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 19:05 

Liitunud: 24.12.2008 01:37
Postitusi: 427
Pliis pange teised kes lasin niisama omal spli mõõta oma tehnika ka kirja oleks väga huvitatud! Mis tulemus mis tehnikaga siis!:D :D*Ei viitsi kõigile nüüd PS ka saata sellepärast nagu!

_________________
http://www.lincolnmotorsport.com/ KÜSIGE LISA!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 19:28 

Liitunud: 14.06.2005 20:40
Postitusi: 66
Asukoht: tallinn/viljandi
reck16 kirjutas:
toopakk kirjutas:
Kirjutaks ka võistlusest.
Esiteks oli tõesti ilm super ning kuigi jah võistlejaid vähe aga see eest väga sõbralik seltskond oli.
Enda tulemus mis kirja läks oli 143.0db mis sai eelmõõtmisel. Siis sai proovitud mossemehega igasuguseid set-upisi, kuna kast oli uus ning ei osanud arvat midagi mis tulemus võib tulla, ning siis saime parimaks 143,4db.
Ellikates läksin kokku Atsiga ning enne mõõtmis keeras mossemees võimudel LPF filtri põhja ning mõõtmisel tuli selline tulemus mis üllatas ikka täiega- 145,2db
Aga kuna ma kaotasin ellikates siis ametlikuks tulemuseks jäi seega 143 db.
Seega suuured tänud Atsile, mossemehele ning korraltajatele kes orkunnisid meeldejääva laupäeva.



Võisteldes siis alati keerata LPF põhja. Vähemalt mina olen alati nii teinud ( ja kasu endalgi olnud ). Aga sai ka korraks vaatamas käidud ( väikse beezi koeraga olin :D ). Tundus tore üritus olevat. Oleks tahtnud isegi osaleda aga aja nappuses ei jõua midagi ehitada :(
Aga eks järgmine aasta on kõigile parem aasta ;) :twisted:



Seda LPF varjanti pole ma varem kasutanud, ei teadnud lihtsalt. Mossemees ütles et ta proovib enne mõõtmist ühte varjanti aga et juurde tuli 2,2 db seda ei oskan küll keegi oodata.
Kunagi ütles eesti 1 SPL guru et mina oma sedaan kerega autos 145 dp ei näe, ning plaan oli osta kangemad võimendid aga et tuli ära ka selle süsteemiga 145 siis peab ta oma sõnu sööma :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 19:43 

Liitunud: 07.09.2007 14:14
Postitusi: 437
Asukoht: Tallinn
vwboy kirjutas:
Pliis pange teised kes lasin niisama omal spli mõõta oma tehnika ka kirja oleks väga huvitatud! Mis tulemus mis tehnikaga siis!:D :D*Ei viitsi kõigile nüüd PS ka saata sellepärast nagu!

Ma see magus viimane koht siis :-P Olin sellega arvestanud juba, sest kõik sai uude autosse kiiruga tehtud ja on poolik. Aga muusikakast, mitte rõhukas. Võimendiks JBL GTO 1201.1 ja sub Kicker Solo-Baric L7 15". Eelmises autos tuli samuti muusikakastiga 141dB@40Hz.

Aga üritus oli täitsa mõnus, rahvas ka sõbralik. Pealtvaatajaid ja võistlejaid kahjuks vähe, ometigi oli uhke reklaam raadios ja üle pika aja väga mõnus ilm :) Tänud ka mossemehele näpunäidete eest millest päris palju kasu oli.

_________________
Minu videod


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 19:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Ma arvan,et oleks sul aku ka korralik siis võiks isegi 146db seal näha.
annaks seal mõnesid asju veel paremaks teha
1800w rms kohta sedaan kerega autos ikka väga hea tulemus

aga jah tänud korraldajatele et keegi viitsib natukene asjaga veel tegeleda.
Huvilised pritsige pilte ka

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 19:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
toopakk kirjutas:
reck16 kirjutas:
toopakk kirjutas:
Kirjutaks ka võistlusest.
Esiteks oli tõesti ilm super ning kuigi jah võistlejaid vähe aga see eest väga sõbralik seltskond oli.
Enda tulemus mis kirja läks oli 143.0db mis sai eelmõõtmisel. Siis sai proovitud mossemehega igasuguseid set-upisi, kuna kast oli uus ning ei osanud arvat midagi mis tulemus võib tulla, ning siis saime parimaks 143,4db.
Ellikates läksin kokku Atsiga ning enne mõõtmis keeras mossemees võimudel LPF filtri põhja ning mõõtmisel tuli selline tulemus mis üllatas ikka täiega- 145,2db
Aga kuna ma kaotasin ellikates siis ametlikuks tulemuseks jäi seega 143 db.
Seega suuured tänud Atsile, mossemehele ning korraltajatele kes orkunnisid meeldejääva laupäeva.



Võisteldes siis alati keerata LPF põhja. Vähemalt mina olen alati nii teinud ( ja kasu endalgi olnud ). Aga sai ka korraks vaatamas käidud ( väikse beezi koeraga olin :D ). Tundus tore üritus olevat. Oleks tahtnud isegi osaleda aga aja nappuses ei jõua midagi ehitada :(
Aga eks järgmine aasta on kõigile parem aasta ;) :twisted:



Seda LPF varjanti pole ma varem kasutanud, ei teadnud lihtsalt. Mossemees ütles et ta proovib enne mõõtmist ühte varjanti aga et juurde tuli 2,2 db seda ei oskan küll keegi oodata.
Kunagi ütles eesti 1 SPL guru et mina oma sedaan kerega autos 145 dp ei näe, ning plaan oli osta kangemad võimendid aga et tuli ära ka selle süsteemiga 145 siis peab ta oma sõnu sööma :)



SPL-s tasub alati KÕIKE proovida- filtreid keerata (bassboost ainult nulli), päikesesirmid, peatoed, istmed, ise proovida nii kaas kui juhi kohal olla ja ka kastiga tasub palju asju proovida ja katsetada, ja ka temperatuuriga mängida ( isiklikult üheski minu tehtud SPL autos pole temperatuuri muutus pm tulemuse vahet teinud ). Seda muidugi kui omal Term-Lab olemas. Ja voolu pole kunagi liiga palju :) Selle kõige parema leidmine on siiski ajamahukas ettevõtmine kuid sihikindlus viib võiduni :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 20:24 

Liitunud: 14.06.2005 20:40
Postitusi: 66
Asukoht: tallinn/viljandi
Mossemeez kirjutas:
Ma arvan,et oleks sul aku ka korralik siis võiks isegi 146db seal näha.
annaks seal mõnesid asju veel paremaks teha
1800w rms kohta sedaan kerega autos ikka väga hea tulemus

aga jah tänud korraldajatele et keegi viitsib natukene asjaga veel tegeleda.
Huvilised pritsige pilte ka


Akuga on jah väikesed jamad, väga üle 12,4 voldi ei taha enam hoida, ikkagi Optima yellow top on mind 4,5 aastat truult teeninud. Aga tulemusega võib ikkagi väga rahul jääda. Panen video ka sellest ülesse:
http://www.youtube.com/watch?v=8mOSMJg6N6c


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 22:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Tõesti oli tore üritus. :) Ilm oli supper ja inimesed kõik väga toredad. Tänud ka korraldajatele, üritus sujus väga kenasti. Võistlejaid oleks võinud rohkem olla aga küll järgmine aasta on parem.
Sain siis tulemuseks 149.7dB, oleks soovinud 150dB kätte saada aga see jääb vist järgmisesse aastasse.

Keegi võiks pilte ja videoid kah lisada mis tehti.


Ja vabandused SQ meeste ees, et terroriseerisin neid oma valju muusikaga ja ei lasknud rahus autosid kuulata. :D

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 02.10.2010 23:14 

Liitunud: 24.12.2008 01:37
Postitusi: 427
jarxz kirjutas:
Tõesti oli tore üritus. :) Ilm oli supper ja inimesed kõik väga toredad. Tänud ka korraldajatele, üritus sujus väga kenasti. Võistlejaid oleks võinud rohkem olla aga küll järgmine aasta on parem.
Sain siis tulemuseks 149.7dB, oleks soovinud 150dB kätte saada aga see jääb vist järgmisesse aastasse.

Keegi võiks pilte ja videoid kah lisada mis tehti.


Ja vabandused SQ meeste ees, et terroriseerisin neid oma valju muusikaga ja ei lasknud rahus autosid kuulata. :D


See su hea tehnika tegi ikka oma tööd täiega vaatan :D

_________________
http://www.lincolnmotorsport.com/ KÜSIGE LISA!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 03.10.2010 15:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
vwboy kirjutas:
Pliis pange teised kes lasin niisama omal spli mõõta oma tehnika ka kirja oleks väga huvitatud!
Mitte, et siin nüüd midagi erilist oleks, aga vastan palvele:
Magnat 600W võimendi & SPL-X 12'' woofer - 129.4db :D

Keegi võiks pilte ka panna üritusest :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 03.10.2010 16:50 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
Suur tänu Tõnule ärategemise eest!

võibolla paneks üles ka SQ tulemused, veel parem kui install ja saund oleks eraldi.

Aitäh!

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audiocity Soundcheck 2010 - 2. oktoobril kell 11.00
PostitusPostitatud: 03.10.2010 16:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
võibolla paneks üles ka SQ tulemused, veel parem kui install ja saund oleks eraldi.

Eee sellega läks seekord niimoodi, et kohtunike poolt täidetud paberid sai kõik võistlejatele auhindamisel ära antud. Aga lähipäevil proovin need tulemused siia ikka tekitada.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7