Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 19:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 05.09.2012 10:46 

Liitunud: 11.04.2003 12:31
Postitusi: 178
anryo kirjutas:
Siis on hea. Mul tõesti puudus vastav info.
No aga seda enam ma ei saa aru, miks neid võistlusi ei korraldata suurürituste raames, sest:
- võisteljad on olemas
- pealtvaatajad on olemas
- lisakulusid ei teki ja osalustasudest saab katta organiseerimise ja karikate / diplomite kulud
- kui on sponsoreid, siis saab ka auhinnad välja panna.
Ilmselt on seega asi jäänud motivatsiooni puudumise taha, millest ma saan ise väga hästi aru, olles ka ise üht-teist korraldanud.
Tüüpiline värk on, et algul kõik virisevad, et miks midagi ei toimu ja "keegi" võiks korraldada ja vaat küll siis osaleks, kuid kui võtad kätte ja teed, siis on kohe näha, et kellele ei sobi kuupäev, kellele ei sobi aastaaeg, kellelgi on kassi sünnipäev jne.
Hea näide on HTG SQ soundivõistlus. Mitu osalejat meil seal ongi praeguse seisuga? Vahest tuleb tõesti tunne, et käige kõik p..ssse ja tramaivõi!


Miks nii negatiivne kohe? Keegi teine pole ju süüdi selles, et "sureva" hobi valisid :), pealegi esmane eesmärk peaks ikka endale meeldiva helisüsteemi loomine olema mitte puhtalt võistluste tarbeks auto ehitamine. See kui huvilisi on vähe on lihtsalt hetkeline kurb paratamatus ja kogu lugu. Palju peale Sinu ja Tsimpa veel tõsisemaid SQ huvlisi järel on? Üks hetk asjad lihtsalt ammendavad ennast ja minnakse eluga edasi uute väljakutsete poole. Mingi 4-5 autoga suurüritusel võistluse korraldamine on paras mõttetus, potentsiaalne esikoht pole ka vast päris selle "maitsega" mis rahvarohkema osalejaskonna puhul. Ma kipun arvama, et SQ kui selline on üldse kahjuks väljasurev valdkond, sest esiteks on uuematel autodel originaalheliseadme väljavahetamine niivõrd keeruliseks tehtud, et keegi ei vitisi sellega tegeleda, lisaks praegu on vist Pioneer ainus suurtootja, kelle tootevalikus veel 1-2 kvaliteetset makki järel on, ülejäänud on kõik oma tooted ipodindusele või mingile originaalsüsteemi protsessimisele (bitone näiteks) suunanud, seega kust neid huvilisi ikka niiväga tekkida saab kui juba tehnilised võimalused järjest kesisemaks jäävad. Ma ise olen ka enam kui kindel, et ei hakka enam kunagi ühtegi autot nii põhjalikult ümber ehitama nagu praegust, sest korraliku sq süsteemi tegemine on rahakoti surm ja vaba aega pole ka nii palju võimalk leida.

_________________
Ess-Kuu ra*sk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 05.09.2012 12:27 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
on selge, et hobiga saab tegeleda siis, kui on aega ja raha... tehnilise poole pealt on mul tugev usk PC-aretusse. kasutaded stuudiokomponente ei tohiks olla mingit kvaliteedipiirangut..
võistlused toimuvad skandinaavias. nii et paluks vähem hala.

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 05.09.2012 13:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Mul on hea kireda, sest 3-4a ma vahepeal olin "eemal" ja nüüd olen taas värsket pealehakkamist täis! :)
Pole ma nii kriitiline midagi - eks antud teema on ka hea selleks, et kaardistada, kes meil üldse võimalikud osalejad üldse oleks. Kui neid tõesti ei ole, siis pole ju ka kellegile midagi vaja korraldada.
Ja no eks loomulikult eelkõige ehitame me ju iseendale, et need 363 võistluste välist päeva oleks hea kuulata.

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 05.09.2012 14:57 

Liitunud: 09.04.2005 21:51
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn
Ma võin ju tulla appi "konkurentsi" pakkuma aga ma ei julge avada pandora laegast, et midagi allesjäänud ajaga ümber ehitada!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 05.09.2012 16:25 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
ma olen praegu "treeninglaagris" taanis. areng viimase kahe nädala jooksul on olnud meeletu. Rustang, aja oma käru kohale, kuulame üle!

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 14.09.2012 09:42 

Liitunud: 09.04.2005 21:51
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn
Vaatan, et Teil juba poodiumilt väljajääja olemas. Olen nüüd kõik need päevad kõrvad lokaatorina oma saundi kuulanud ja.... ei ole ikka võistlemise tase.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 14.09.2012 10:10 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
vaevalt, et hea nõu mööda külgi maha jookseb. tule ikka.

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 14.09.2012 12:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.10.2005 09:52
Postitusi: 182
Asukoht: Harjumaa
Pole põhjust arvata, et teistel oluliselt parem oleks :P
Nt Master klass oli hinnates ikka paras pettumus. Tohutu tehnika ja meeletu raha aga häält ikka ei tule...
Ega sa ilma teistega võrdlemata nagunii ei oska ka omal paika seadistada. Lähed ja kuulad sama plaati igal pool ja vahel mõnes autos äkki avastad koha, mida enda auto üldse välja ei mängi või mängib oluliselt paremini vmt.

Ma ise see aasta ei osale kusagil.
Tehnika on olemas, sissepanemiseni ei jõua kuidagi...

_________________
kasutatud äriklassi läpakad - küsi, leiame õige


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 17.09.2012 11:10 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
SUURED tänud Tõnule jällegi kogu asja enda õlule võtmise eest. Minu jaoks oli see võistlus suurepärane, sain väga olulise õppetunni. kui nüüd veel installi ka lõpuni saaks tehtud veel :)

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7