Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 04:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 08.08.2012 11:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Nonii kaaskannatajad! Mis teema siis nendega on?
Ma olen kuulnud, et Paul vist ei jaksa enam asja vedada ning nii Harry'l kui ka muudel tegelastel on vist natuke mott alla läinud. Okei - ei süüdista neid selles, sest tean ise väga hästi, kui raske on mingit organisatsiooni vedada ja pushida.

Pakun välja nö "mitteametliku" võistluste formaadi, mida saame me ise korraldada siis kui meile meeldib ja siis kui ise tahame.
Hinnata võime sarnaselt nt. Rapla võistlusega (st. mitte minnes ulme keeruliseks), kuid lisaks võiks võtta sisse äkki ka erineva klassijaotuse ning sellest tulenevalt ka hinnata (või mitte hinnata) installi.
Osalustasu võiks olla (näiteks) 15.- eur / auto / klass. Ehk sama auto võiks osaleda ka mitmes klassis (SQ ja multimeedia nt.) kui soovib.

Hindajad on kõik osalejad ise, ning oma autot (loomulikult) hinnata ei saa. Lisaks võib kaaluda ka kõige tugevama ja nõrgema hinde eemaldamist vms.
Auhinnad jaguneksid tulenevalt osalustasudest näiteks:
1. koht - 50% kogunenud osalustasudest + diplom
2. koht - 20% kogunenud osalustasudest + diplom
3. koht - ainult diplom
+ ülejäänu jääks korraldajale mingite kulude katteks (paberid, pastakad, printeri kulu, vool jms.)

Kas oleks jumet, kuidas jagada klassid ning oleks meil üldse huvilisi? Kui me mingi 10 autot vaid kokku saame ja need veel klassidesse jagame, siis ei ole nagu erilist mõtet vist?
Ühesõnaga - kuna asi seisab, siis on vaja (meil endil) midagi ette võtta ja muuta.
Selleks et (meedias) laiemat kõlapinda saada, mõtlesin, et meil võiks olla ka igal võistlusel mingi VIP "külaliskohtunik" - a'la Jaagup Kreem, Allan Roosileht, Anu Saagim või kes iganes... :)

Kommentaarid paluks?

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 08.08.2012 17:55 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
mina olen igas formaadis toimuva võistluse poolt

kuna ma pole ise kunagi midagi korraldanud, siis ei ole õrna aimugi mis võiks korraldajat motiveerida. kui 10 auto pealt tuleb osalustasu 150€ ja sellest ca 50€ jääks korraldajale kulude katteks, siis seda tundub üpris vähe. parem muidugi kui mitte midagi. samas osalustasu liiga kõrgeks ajades võib jälle osalejatele blokk ette tulla. variant on ka, et exp 2000 säästuklassis oleks vastavalt ka osalustasu väiksem või isegi 0, ja teised klassid, kus autode alla rohkem raha pandud, ja eeldatavalt omanikud ka edevamad, võib rohkem küsida.

eks ta õigem oleks kui audiotehnikat müüvad firmad korraldaksid võistlusi - nagu audiocity on teinud, ja miks mitte ka serwend/audiodesign.

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 08.08.2012 18:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.03.2009 20:22
Postitusi: 794
Asukoht: Virumaa
Nii muuseas küsiks, et kas Lääne-Virumaa kandis oleks ka huvilisi?
Piisava huvi korral võiks AudioCity Rakvere poolt miskit ehk korraldada.. mõtteis on olnud..

_________________
AudioCity - Suurim audiotehnika valik


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 08.08.2012 21:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Mina oleks nõus ka Rakvere poole autonina keerama - see pole nii kaugel ka ju. Peaasi, et midagi toimuks!

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 10:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Nagu ma aru saan, siis pole meil SQ võistlejaid? Väga hea - siis pole vaja edaspidi sõna ka võtta, et miks keegi midagi ei korralda midagi! :twisted:

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 12:57 

Liitunud: 03.11.2007 12:19
Postitusi: 32
Asukoht: Kärdla
Ma arvan, et selles ongi asi, et ei ole võistlejaid.Paul uuris eelmine aasta, kui palju võistlejaid on, et asja edasi teha.Üks aasta sai korraldatud Hiiumaal mitteametlik
üritus ja sellele sai lubatud suurt jätku.Aga ei viitsi korraldada üritust kui kohale veereb heal juhul 3-4 SQ autot ja 5-6 spl autot.Ja selle mitteametliku ürituse tarbeks ei viitsi autotki paremaks teha.See mis praegu autos on piisab endale kuulamiseks küll ja küll.Selleks ,et niisama kokku saada hulludega, kes veel alaga tegelevad ei peagi mingit eraldi üritust tegema, piisab kui kellelgi on mingi maakoht või midagi sellist ja kutsuda külla lihtsalt.Mul on see võimalus olemas, et 4-5 SQ sõpra külla kutsuda, grillida, autosid kuulata jne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 14:42 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
asi hakkab juba ilmet võtma :D millal sulle sobib?

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 16:03 

Liitunud: 03.11.2007 12:19
Postitusi: 32
Asukoht: Kärdla
No kui on tahtjaid, tulijaid, siis mingi laupäevaku võib ju teha, 18.08 nt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 16:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.10.2005 09:52
Postitusi: 182
Asukoht: Harjumaa
armin272 kirjutas:
Ma arvan, et selles ongi asi, et ei ole võistlejaid.Paul uuris eelmine aasta, kui palju võistlejaid on, et asja edasi teha.Üks aasta sai korraldatud Hiiumaal mitteametlik
üritus ja sellele sai lubatud suurt jätku.Aga ei viitsi korraldada üritust kui kohale veereb heal juhul 3-4 SQ autot ja 5-6 spl autot.Ja selle mitteametliku ürituse tarbeks ei viitsi autotki paremaks teha.See mis praegu autos on piisab endale kuulamiseks küll ja küll.Selleks ,et niisama kokku saada hulludega, kes veel alaga tegelevad ei peagi mingit eraldi üritust tegema, piisab kui kellelgi on mingi maakoht või midagi sellist ja kutsuda külla lihtsalt.Mul on see võimalus olemas, et 4-5 SQ sõpra külla kutsuda, grillida, autosid kuulata jne.



Eks see on igavene surnud ring.
Kui pole võistlusi, siis ei teki ka osalejaid. Kui ei ole osalejaid, siis kellele neid võistlusi korraldada.
Kuskil, kellegil peaks olema motivatsioon nt ennast promoda ja müüki teha sedakaudu vmt. Suuremad sponsorid vist lõpetasid ka igasuguse toetamise masu ajal.
Aga ilmselt peab enne, kui asi asjaks läheb, päris palju raha lihtsalt ürituse promomise peale tuulde laskma.
SQ auto ei saa enamasti ka just nädalaga valmis - ajaline viide on suur.

_________________
kasutatud äriklassi läpakad - küsi, leiame õige


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 18:48 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
BlueVec kirjutas:
SQ auto ei saa enamasti ka just nädalaga valmis - ajaline viide on suur.

kui järelejäänud tänast ja 18. hommikut arvestada täispäevana, siis on sul kokku 8 päeva, see on rohkem kui nädal!

minul on järgmise nädala jooksul hoopis plaanis toimiv süsteem ära lammutada ja nullist ehitada. muidugi seda selle jaoks et te teada ei saaks kui hästi paika tuunida see mul vahepeal õnnestus :)

minule sobiksid mõlemad nädalavahetused, nii 18-19 kui ka 25-26

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 10.08.2012 22:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.10.2005 09:52
Postitusi: 182
Asukoht: Harjumaa
Mul ei ole see aasta küll mitte mingit lootustki midagi kokku ja valmis saada.
Ammugi siis 8 päevaga.
Paigaldust "alustasin" märtsis, praeguseks on supaka kast suures joones valmis, midrange kastid kah enam-vähem, üks midbass paigas ja makk vahetatud.
Teise aku toitekaabel ka veetud.
Ja kõik see kõigest 6 kuuga :D

_________________
kasutatud äriklassi läpakad - küsi, leiame õige


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 11.08.2012 03:25 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
kes meil siis veel on? Andreas? Margus? Xenoni punt? bsm?
äkki velmar saab oma mersu ka kiirkorras valmis :)
ütsmüts tuleb pilti tegema ja kuulama, nagu ikka...

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 11.08.2012 18:41 

Liitunud: 11.04.2003 12:31
Postitusi: 178
Minu auto on üldiselt töökorras :), eelmine aasta sai vana effüks ja tuumajaama meenutav crossover tagasihoidliku clarion HX-D2 vastu vahetatud ka. Millalgi vaba aega tekib siis peab natuke häälestuse ja paneelide viimistlusega tegelema, aga see aasta on töögraafik jube tihe olnud ja hetkel lõppu ei paista, seega väga kaugeid reise ei saa ette võtta ja vaba nädalavahetuse leidmine hetkel ka mission impossible. Pigem sätiks oma käike järgmise aasta suveperioodile.

_________________
Ess-Kuu ra*sk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 12.08.2012 10:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
BlueVec kirjutas:
Eks see on igavene surnud ring.
Kui pole võistlusi, siis ei teki ka osalejaid. Kui ei ole osalejaid, siis kellele neid võistlusi korraldada.
Kuskil, kellegil peaks olema motivatsioon nt ennast promoda ja müüki teha sedakaudu vmt. Suuremad sponsorid vist lõpetasid ka igasuguse toetamise masu ajal.

Minu välja pakutud versioon töötab ka ilma sponsoriteta. Kui osavõtutasu summat vähendada või üldse ära jätta, saab ka võistluse peetud. Lihtsalt auhindade asemel on kõikidele diplomid. See ei maksa midagi.
Ja hindamist tahaksi just seetõttu teha ilma "kohtuniketa" (st. kõik hindavad kõiki), et esiteks oleks alaga alustajatel lihtsam osaleda, kartmata, et ta süsteem pole veel piisavalt valmis ning teiseks, et ise kuulates aru saada, misasi see SQ üldse on ja kuidas kõlama peab.

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 12.08.2012 12:54 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
Mulle sobib niimoodi väga hästi. Kui nüüd Arminile ka sobiks, siis olekski ainult veel täpset kuupäeva vaja...

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7