Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.04.2024 23:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 12.08.2012 23:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Minu poolt võib ka vähemalt ühe SQ auto tulijaks lugeda.

Korralduse osas olen nõus alati õlga alla panema.

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 13.08.2012 09:05 

Liitunud: 03.11.2007 12:19
Postitusi: 32
Asukoht: Kärdla
Minu pärast võib võistluse formaadi ka teha, kui tulijaid oleks.Hindamise lihtsustamiseks peaks mul olema ka mingid blanketid.Pakun välja ikka 18.08, orjenteeruva aja paneks kuskil 13.00, sest olen ise nagunii maal.Koht on Järvamaa, Oisu. Kuskil 10 km enne Türit Tartu poolt tulles ja sama Paide poolt tulles peale Türit.Tel.5053996.Tulijad võiks konkreetselt märku anda, muidu on äkki üllatus nii suur,et pean naabrite käest hoovi laenuks võtma :) .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 13.08.2012 09:41 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
tulen. loodetavasti uue HU-ga. juba buudib, aga veel ei ole kindel, kas bagasserisse ära mahub :)

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 13.08.2012 10:07 

Liitunud: 11.04.2003 12:31
Postitusi: 178
tsimpa kirjutas:
tulen. loodetavasti uue HU-ga. juba buudib, aga veel ei ole kindel, kas bagasserisse ära mahub :)

Panid lõpuks arvuti autosse?

_________________
Ess-Kuu ra*sk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 13.08.2012 10:30 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
kui ma ta pannud oleksin, siis ma juba teaksin, et mahub :) üritan panna...

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 13.08.2012 14:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Nüüd ma olen ise pidur, kuid ei julge 100% lubada, et sel nädalal vaba olen. Teen endast parima ja annan teada...

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 18.08.2012 20:38 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
vabandused ette ja taha. segastel asjaoludel jäin tulemata ja unustasin teada anda. aga kes siis lõpuks kohale jõudis? (Armin, kui sul selle segaduse tõttu tekkis kulutusi, siis olen hea meelega käpp neid kompenseerima)

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 18.08.2012 21:07 

Liitunud: 03.11.2007 12:19
Postitusi: 32
Asukoht: Kärdla
Ega sa millegist ilma ka ei jäänud, kui siis saslõkist :) ,sest ei tulnud kedagi.Õnneks ei olnud erilisi kulutusi. Mõningased ettevalmistused ikka tegin, päris mütsiga ei võtnud asja, et mida põrgut te siia ära eksisite. Anryo tahtis ju võistluse värki ja diplomeid. No diplomid tegin. Seis näitab seda, et kui oleks lunind kuskilt mujalt mingit platsi ürituse tegemiseks, siis oleks
ale naljakas olnud. Igatahes mingisuguse korraldamise isu on täitunud :).Elagu SQ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 19.08.2012 15:06 

Liitunud: 07.06.2012 12:08
Postitusi: 4
Seni kuni kodanikelt ei koguta korraliku osalustasu kehtib suhtumine: mõisa köis, las lohiseb! Kui iga tõsine huviline maksaks võistlusel osalemise eest vähemasti 50€ tekib olukord, kus seda raha niisama naljalt korstnasse ei lasta ning kui ka lastakse siis vähemalt kohaletulnu/d ja korraldaja/d saab/vad auhinnafondist oma osa.
Samuti tuleb "ellu äratada" Eesti Easca ning aastamaksu süsteem (ka korraliku maksusüsteemiga nt. 200€ aasta), see vähendaks tilganäppijate horde.
Hetkel oma autot ehitades tekib küsimus, kas ainult endale?

Tänan

Mario


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 19.08.2012 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Minu puhul asi selles, et liiga vähe aega oli etteteatamist - mul olid muud plaanid juba tehtud, mida muuta ei saanud. Aga ma arvan, et teised ei saanudki täpselt aru, kas üldse toimub midagi.
Aga eks esimene vasikas läheb ikka aia taha... :) Lihtsalt tuleks meil üheskoos vähe pikemalt ette mõelda.
Vähemalt niipalju on kuulda olnud, et Septembri keskel peaks mingisugunegi võistlus toimumas kas Suurhalli või Kadaka tee kandis! ;)
Kui nii, siis on ju hea!

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 19.08.2012 15:42 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
ma tahaksin teid sügisel endale külla kutsuda, peale seda kui unistused on saanud käega katsutava vormi. midagi kindlat ei julge veel lubada :) head ehitamist!

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 19.08.2012 17:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Kellele nüüd minu kommentaar ette jäi :?

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 19.08.2012 19:28 

Liitunud: 03.11.2007 12:19
Postitusi: 32
Asukoht: Kärdla
Enda harimiseks küsin, et mismoodi sai ürituse toimumine ebaselgeks jääda? Oma arust pakkusin konkreetse kuupäeva välja ja keegi ei esitanud vastuväiteid, et see ei sobi ja kuupäev ja kell sai lukku pandud. Teema võeti üles ja ma haarasin härjal sarvist. See aasta on vist ainult üks üritus olnud kuhu ka ei jõudnud, sest ämbreid nagu jalga ei pane, et merelt kuivale maale saada. Sama on ka septembri lõpu ja oktoobri üritustega, kui neid muidugi toimub.Tore oleks olnud vaadata ja kuulata, kes mida kokku ehitand on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 20.08.2012 18:24 

Liitunud: 22.09.2008 17:28
Postitusi: 699
Asukoht: Oslo
sinu harimiseks vastan, et minu väike peake luges anryo kirjast välja seda et ta ei tule. kuskil varem olin ma öelnud (või äkki mõelnud) et päris kahekesi ei ole ka mõtet korraldada, ja bsm teadet tulekust ma ka millegipärast ei olnud näinud. ja samal hetkel helises veel telefon kus kutsuti teisele üritusele. ehk siis kui ma selline kuradi udupea ei oleks, siis ma oleksin vabalt võinud tulla :D

_________________
peaasi, et ei süsti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SQ võistlused.
PostitusPostitatud: 21.08.2012 11:06 

Liitunud: 11.04.2003 12:31
Postitusi: 178
oiramix kirjutas:
Seni kuni kodanikelt ei koguta korraliku osalustasu kehtib suhtumine: mõisa köis, las lohiseb! Kui iga tõsine huviline maksaks võistlusel osalemise eest vähemasti 50€ tekib olukord, kus seda raha niisama naljalt korstnasse ei lasta ning kui ka lastakse siis vähemalt kohaletulnu/d ja korraldaja/d saab/vad auhinnafondist oma osa.
Samuti tuleb "ellu äratada" Eesti Easca ning aastamaksu süsteem (ka korraliku maksusüsteemiga nt. 200€ aasta), see vähendaks tilganäppijate horde.
Hetkel oma autot ehitades tekib küsimus, kas ainult endale?

Tänan

Mario


Ma ennast tilganäppijaks ei julgeks päris nimetada, aga sellised summad oleks pehmelt öeldes absurdsed. Ess-kuu on niigi pagana kallis ettevõtmine ja sellised osavõtutasud peletaks näiteks minult küll igasuguse huvi.

_________________
Ess-Kuu ra*sk


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7