Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 04:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 331 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 13.09.2012 16:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
jarxz kirjutas:
Ametlikult kehtib see 33cm reegel küll, et sul on vist oht sattuda Extreme klassi.

Ma extreme'i tegelikult sihtisingi algselt kasti projekteerides, aga seda sellisel tingimusel, et pakiruum on sõitjateruumist isoleeritud. Street A klassi ma planeerisin nii mahtuda, et mul on pagasiruumis iseseivev kast, mis uute reeglite järgi ei pea olema aknajoonega loodis ja mille pordid puhuvad tagaistmel reisivatele inimestele kuklasse. Eks näis, mis selle kahe päevaga teha jõuan.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 14.09.2012 12:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Eile, ükspaev enne võistlust, parast seda, kui ma olin ta tööle pannud ühe oomi pealt, otsustas emphaser töölepingu üles öelda, ütles ainult " plaks" ja nägemist. Eks näis mis saab sest loobuda ma ei kavatse...

_________________
Golf mk2 under construction


Viimati muutis GroundPounder, 17.09.2012 13:36, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 14.09.2012 15:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
Liivapaber hoia läheduses. Igasugused lõiked kasti sisemuses tuleks kindlasti üle käia. Kastis on suhteliselt suured jõud mängus ning lõike pinnud on sealt kerged lendama. Piltidelt neid selgesti näha. Eriti hea oleks ikkagi kast millegiga seest üle käia, näiteks värviga.
Loodame uhket numbrit näha, kuid antud kastiga ise eriti suurt db ei loodaks :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 18.09.2012 11:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
carmo.v kirjutas:
Loodame uhket numbrit näha, kuid antud kastiga ise eriti suurt db ei loodaks :)


Uhket numbrit ei tulnud sest esiteks ma ei saanud süsteemi testida enne võistlust kuna võim põles maha kõige sobivamal hetkel, uue võimu sain alles võistluspäeva varahommikul paika ja ega ma ausalt öeldes ei tahtnud elementidele kohe valu andma hakata (mõtlesin, et säästan neid mõõtmise ajaks, et korralik burp teha) ja teiseks ja kõige suuremaks komistuskiviks osutus toide, mida kahjuks ei jätkunud 5000Z jaoks, mis tarbib ühe oomiga julgelt üle 400 ampri 8)
Aga niipalju kui ma jõudsin seda kasti kuulata siis tundub üliefektiivne ja liigutas korralikult õhku, seda koguni niipalju, et suletud akendega sai väikse hairtricki teha ja saepuru oli loomulikult terve salong armatuurlauani välja täis :P

Igastahes lähevad need elemendid müüki, sai juba enne võistlust ühele lubatud ja nii see üks läks. Teine, mille ma soetasin spetsiaalselt HTG võistluseks, on veel alles, kellel huvi võistluselemendi vastu siis võtke ühendust. Uus build tuleb kindlasti rohkem kui kaks elementi, aga mitu ja mis mõõtu ma esialgu ei avalda, jätan maiuspalaks. Te võite niiakaua arvata ja pakkuda erinevaid variante ja mis kasti tüübis :)

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 18.09.2012 18:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.10.2009 23:31
Postitusi: 167
Asukoht: Tallinn
kusjuures se võim ei tarbi üle 300A eriti(vähemalt nii igalpool väidetakse)
Aga oleks võinud ikka natuke võimsust ka sisse lasta,mäletan et üks võistlus sai keegi uste midbassidega ka suurema tulemuse :D
Uuena on elemendid natuke jäigemad nii et poleks olnud midagi häda kui 3 sec neist viimast võtta :twisted:
ps.ise ei saanud ka midagi testida panin enne võistlust väikse confi mida arvasin et võiks olla ja sain tulemuseks 145,7 :)
mäletan et korra istusin su autos,kahjuks tuult ei pannud tähele :D või oled nüüd võimu natuke peale keeranud?
Ehk enne kui kasti laiali lammutad ja minema viskad siis ehk viitsid proovida sinna kandilised inverterid teha ja vaatata mis siis juhtub,usun et suuremate inverter avadega tuleb sulla ka tuul autose :)

Ütesid et plaanis rohkem elemente panna kui 2 :) 4 oleks soliiidne 6 oleks mõistlik :D ei tea kas extreme klassis on elementide arv piiratud ka?

_________________
Street A 146.2dB Bandbass


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 19.09.2012 11:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
ifns420 kirjutas:
kusjuures se võim ei tarbi üle 300A eriti(vähemalt nii igalpool väidetakse)

Jutt jutuks aga, Tanel, kes meil neid digivõime parandab Pärnus, mõõtis teda pärast parandust ja 2 oomi juures oli võimsus 1746 rms ja voolutarve 298A pingega 12.6v, nii et reaalselt 1 oomi pealt ja kui veel pinget tõsta siis hoia alt :twisted: Väidetavalt on 13,8 v pingega ja 1 ohm takistusega võimsus ca 5 kW 8)

ifns420 kirjutas:
Uuena on elemendid natuke jäigemad nii et poleks olnud midagi häda kui 3 sec neist viimast võtta :twisted:

Selles mu mõte oligi, et elemendid ei ole uued ja on kuhjaga mängimist saanud ja üks mille ma soetasin oli pehmema vedrustusega ja seda ühte ma põdesingi :)

ifns420 kirjutas:
mäletan et korra istusin su autos,kahjuks tuult ei pannud tähele :D või oled nüüd võimu natuke peale keeranud?

Ma ei saanud siis eriti volüümi keerata, sest ühe silmaga jälgisin pinget ja see hakkas langema alla 12 voldi :P Aga kui pinge langeb, siis langeb ka võimsus

ifns420 kirjutas:
Ehk enne kui kasti laiali lammutad ja minema viskad siis ehk viitsid proovida sinna kandilised inverterid teha ja vaatata mis siis juhtub,usun et suuremate inverter avadega tuleb sulla ka tuul autose :)

Ma pean kõigepealt uued elemendid soetama, sest ühega, mis mul järgi on, ei saa ma seda kasti katsetada. Kandilised inverterid võtavad palju ruumi ära, kui torudele flare'id teha siis teeb sama välja

ifns420 kirjutas:
Ütesid et plaanis rohkem elemente panna kui 2 :) 4 oleks soliiidne 6 oleks mõistlik :D ei tea kas extreme klassis on elementide arv piiratud ka?

Ei ole piiratud :twisted: Võimalik, et teen sellest kastist 4th orderi nelja 12 tollisega, mine tea 8)

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 19.09.2012 16:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.10.2009 23:31
Postitusi: 167
Asukoht: Tallinn
Tegin lihtsa arvutuse 298a x 12.6v = 3754w kas su kasutegur on siis 45% ? :D
või olen ma valesti aru saanud kuidas seda arvutust teha??
Tglt arvan ikkagi et sa saaks parema tulemuse suurte inverteritega,võiksid võimaluse korral proovida ja mõõta enne ja pärast,ehk on Tõnis sul mõõtmisosas abiks.

_________________
Street A 146.2dB Bandbass


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 20.09.2012 00:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
ifns420 kirjutas:
Tegin lihtsa arvutuse 298a x 12.6v = 3754w kas su kasutegur on siis 45% ? :D

Ei tea mis tegurid mõõtmisel veel rolli mängivad, aga tean öelda, et mees on fanaatik ja laest numbreid ei võta :)
ifns420 kirjutas:
Tglt arvan ikkagi et sa saaks parema tulemuse suurte inverteritega

Nii väikse litraazi juures tuleksid suured (umbes 20x20 cm) inverterid üle meetri pikkused :)

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 20.09.2012 09:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.10.2009 23:31
Postitusi: 167
Asukoht: Tallinn
kas arvutasid BBP selle välja,SPLi mehed väidavad et SPL kasti ei saa sellega arvutada ja kõik on ainult katsetamise asi!

_________________
Street A 146.2dB Bandbass


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 20.09.2012 17:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
ifns420 kirjutas:
kas arvutasid BBP selle välja,SPLi mehed väidavad et SPL kasti ei saa sellega arvutada ja kõik on ainult katsetamise asi!

Mina kasutan WinISD juba mitmeid aastaid ja tulemustega olen alati rahule jäänud :D

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 24.09.2012 21:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.10.2009 23:31
Postitusi: 167
Asukoht: Tallinn
kas oled tulevaseks soundcheckiks midagi uut ehitama hakkanud?

_________________
Street A 146.2dB Bandbass


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 27.09.2012 11:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
ifns420 kirjutas:
kas oled tulevaseks soundcheckiks midagi uut ehitama hakkanud?

Mõtlen veel mis klassi jaoks ehitan, hetkel süsteem erinurkades laiali, elementide osa hägune.

Kas keegi teab kedagi kes müüks kuivaku?

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 27.09.2012 18:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
GroundPounder kirjutas:
Kas keegi teab kedagi kes müüks kuivaku?


Tere.
Mis võimendi`d kasutusse lähevad? Oskan siis akut pakkuda.

K.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 27.09.2012 18:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
carmo.v kirjutas:
Mis võimendi`d kasutusse lähevad?


Kasutusse läheks Star Sound SSAD-5000Z, mitu kW vaja toita :)

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant GT B3
PostitusPostitatud: 15.10.2012 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Väike update üle pika aja - lõpuks võtsin kätte ja installisin teised kolm 8 tollist kõrvalistuja ukse sisse. Esimese kolmikuga juhi ukse sees olen juba pea 4 kuud sõitnud ja harjusin selle heliga enam-vähem ära. Nüüd kui teine uks ka tehtud, tuleb juba vahe sisse. Saab inimese moodi muusikat kuulata. Kuna võimul on neli kanalit siis hetkel on ainult 4 kõlalit taga, teised kaks ootavad, kuni tuleb ka tagaustesse paar 8 tolliseid. Siis saab kaheksa tükki ühendada 2 oomiga. Pealegi on 3 ja 4 kanal hetkel hõivatud lahja 12" elemendiga väikses kastis, mida võis näha eelmistel piltidel.
Kohad tviitrite jaoks:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Lisaks veel kolis 4kanali võim uude koju:
Pilt

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 331 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7