Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 05:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 331 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 16.06.2013 22:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Kuna ma ootasin foorumlasi ja muusika oli vait, siis huvilisi ei olnud ja ühtegi foorumlast ka ligi ei astunud. Aga siis helistasin sõbrale ja näitasin talle biiti:


_________________
Golf mk2 under construction


Viimati muutis GroundPounder, 13.06.2014 15:44, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 16.06.2013 22:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Vitaalic kirjutas:
GroundPounder kirjutas:
Jah, olin küll, kella üheni umbes, sai mõnele huvilisele demo antud :)

Oot oot, ehitad võistlus autot ja käid meelega ÖÖSEL linna peal inimestele närvidel käimas ?
Selline asi pole kindlasti kiidukuke lugu väärt, lapsed inimestel magavad sel ajal ja sa peaks teadma, kuidas bassilained levivad, ruumist ruumi ...
Sai siin tehtud testi: kaks autot kõrvuti, mõlemas termlab sees, minu autos toimus test ja teises vaikus. Minu autos 155db ja kõrval autos 145db.

Asi millele tasub mõelda, kui tahad lugupeetud sportlane omal alal olla ;)


Ehitan igapäeva autot, millega juhtumisi ka võistlen. Niisama lampi ei lammuta ja pean kaaselanikest lugu ja ei eputa oma süsteemiga. Eile tulin parklasse ja enamuse ajast oli muusika vait, väänasin ainult selle pärast, et sõbrad tahtsid kuulda, kuidas teise koha masin mängib. Pealegi laupäeva õhtu ju ometi. Palju häirivamad on karjuva väljalaskega autod ja mootorrattad, mida on suvel kõik linna tänavad täis ja see peaks olema normaalne.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 17.06.2013 09:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Eile siis tõstsin kasti autost välja, võim ja woofer läksid koju puhkama. Võimalik, et enne juuli algust nad kodust välja ei saa, kuna sõidan puhkusele see nv. Saab niikaua kasti täiustada nii seest kui väljast. Sest kui eile kasti sisse vaatasin, nägin ära need kohad, kuhu õhk lõksu jääb ja sinna nurkadesse koguneb tolm:

Pilt
Pilt
Pilt

Ilmselt tuleb sinna 45-sed valada, see peaks asja ära lahendama.


Uus port sai selline esialgu, 10 cm pikem, kui esimene ja mõlemas otsas on korralik flare:

Pilt
Pilt
Pilt

Luugist jääb ta umbes 15-20 cm kaugusele, 10-20cm peaks olema see vahe, et rõhk ilusti tuppa ka saaks.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 17.06.2013 12:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Teine osa sõbrale antud demost. Lõpus on näha, et kolmanda lauluga hakkas kas pinge langema, või ei meeldinud võimule miskit ja korraks lülitas välja ennast:

EDIT: olen tähele pannud, et teatud lugude puhul lülitab võim kõrgema volume'ga ennast välja, kuna neil halb signaal. Ju see on siis üks nendest lugudest :shock:


_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 25.07.2013 18:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Viimase kahe nädala jooksul olen jõudnud teha autole müraisolatsiooni ja natuke kasti timmida. Matist jätkus esialgu katuse, pagasiruumi ja luugi jaoks. Katusele läks Nike Sound, pagasiruumi STP Silver ja luugi peale STP Gold. Samas kolis ka neljakanali võim uude kohta - tagaistme alla.

Enne matistamist:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Pärast puhastamist ja metallharjaga nühkimist:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Ja pärast kruntimist:

Pilt
Pilt
Pilt


Ja koos matiga:

Pilt


Nike Sound katusel:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Kasty sisse valasin vaigust 45sed nurgad, et õhk liiguks sujuvamalt:

Pilt
Pilt

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 17.08.2013 15:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Natuke sellest, mida vahepeal teinud olen. Enne Speedest'i sai pigimatt pandud nagu ma juba kirjutasin, siin ka pildid sellest, kuidas ma luuki tegin, pool Nike sound, pool STP :P

Vildikiht, mis originaalis, eemaldatud:

Pilt

Ja matt peale:

Pilt

Natuke Nike soundi jäikuse mõttes:

Pilt


Loobusin koormarihmast, kuna kast sõitis ringi sellega, ja läksin korralike nurgikute peale:

Pilt

Pilt

Pilt


Pärast võistlust muutsin porti, tegin ta pikemaks, et mängiks madalamale ja tegin ta siledamaks mäkkaiveri teibiga:

Pilt

Pilt

Pilt

Panin esimese lühema pordi sisse:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 17.08.2013 16:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Tegin autost ka paar värskemat klõpsu:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 15.09.2013 22:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Katsun korra kuus thread'i uuendada. Nagu mõni juba teab, siis spl-seeriat tabas "user error" ja hiljuti sai ta ka otsa. Pikemalt ei kirjuta, ütlen niipalju, et juhtus see puhtalt minu süü läbi. Niisiis hetkel on substage lahtine, kaalun veel, kas recone'ida või maha müüa, sest parandada midagi ei ole. Aga kuna enne HTG'd recone'da ei jõua, siis ilmselt müün maha. Kast läheb ka siis müüki, kellel huvi, kirjutab ps'i.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 16.09.2013 07:10 

Liitunud: 21.02.2004 23:49
Postitusi: 99
Asukoht: Pärnu
Kahju kuulda aga selline see tehnika-sport juba on. :)

_________________
Team MCC|2015: Street A - 147.3db|2016: Street Stock 2K - Rapla: 147.9db Pärnu: 150.3db
Pukseerimishaagise ehk Konna rent Pärnus. 55 63 43 29


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 28.09.2013 11:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2013 19:18
Postitusi: 66
GroundPounder kirjutas:
No nii, kuna ma ootasin foorumlasi ja muusika oli vait, siis huvilisi ei olnud ja ühtegi foorumlast ka ligi ei astunud. Aga siis helistasin sõbrale ja näitasin talle biiti:




Terv,

mis lugu antud videos mängib. Esimene kuulamine ütleb, et Adele aga siis, et mehe hääl/moonutatud hääl.

Teemasse ka... oskad sa täpsemalt rääkida nendest Mac Audio komponentidest... pean silmas siis ilma passiivfiltrita võimsustaluvust - tweeter, midbass.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 29.09.2013 12:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Lugu on "Ace Tech ft. Adele - All Those Things" ja pärit Decaf'i kaustadest, ma ei mäleta täpselt, kas ta oli zip 31 või 32, midagi sinna kanti. Siin on link zip kaustadele: http://www.ram-designs.com/decaf/

Kui rääkida võimsustaluvusest, siis pro flat 2.20 taluvad päris hästi ja saavad valjuks, 80 rmsi lasknud ühele ja peavad väärikalt. Kui aga 40Hz siinust lasta sama võimsusega ja väikses kinnises kastis, siis mähis on kerge laiali lendama.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 30.04.2014 14:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Niipalju siis igakuisest uuendamisest, aga saaga jätkub. Vahepeal sai kõvasti autot remonditud, novembris läksid vahetusse pihustiotsad, roolilatt, sisemised ja välimised rooliotsad, puksid, šarniirid, pidurikettad ja klotsid, mootoripadjad, tagumised rattalaagrid. Jaanuaris said ka ATS Cup'id alla kruvitud ja nüüd märtsis läksid vahetusse väntvõlli hammasratas, veepump, kõik rihmad ja rullikud, mootoriõli ja filter, kaks temp. andurit, juhipoolne ukselink, esistange alune võre ja nüüd tuleb ilmselt veel vahetada karteri tihend, kolmas temp. andur, roolivõimu vedeliku anum ja radiaator. Kõige suurem probleem on aga rooste ja mingi aeg tuleb sellega ka tegelema hakata, kuna plaan on teha autost puhas muusikamasin. Raplaks aga on plaan ehitada c piilari sein, selline, nagu mul selle teema alguseski näha on ja hetkel ehitan seda bp kasti ümber. Seekord tahaks 4th order'it proovida, kuigi minu elementidele kõige paremini ei sobi, aga midagi huvitavat peaks sealt ikkagi tulema.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 19.05.2014 02:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Lõpuks on ka midagi näidata. Kuna 5000Z tahab kõvasti voolu saada, siis paigaldasin taha teise samasuguse aku, nagu eeski on. Kuna kuskile mujale pole ruumi panna, siis sai ta tagavararatta asemele. See tuli ära teha, enne kui kast peale läheb (kastiga tegelen parasjagu, varsti saab valmis). Kaalusin ka mingusugust kinnitust, kuid aku sõi ennast oma kaaluga pigimatti nii sisse, et ei lähe sealt ka mõne kiirema tiiruga mitte kuskile.

Ventilatsiooni avad viisin voolikutega välja, et kahjulikke aure mitte sisse hingata:
Pilt
Pilt

Juhtmed on 50mm2 vaskkaablid:
Pilt

Värskendasin ka massi, samuti 2 50mm2 vaskkaablit:
Pilt

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 19.05.2014 04:54 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Kuidas kurat sa ühe akuga seni hakkama oled saanud ?
Mul oli ca 1500rms juures (koos uste võimenditega) ja ühe 100ah akuga üsna vägistatud tunne. Kahega oli asi kirjeldamatult parem aga ikka tekkis olukordi kus nägid, et võiks rohkem voolu olla.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SPL VW Passat Variant B3
PostitusPostitatud: 19.05.2014 15:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2011 03:39
Postitusi: 388
Asukoht: Pärnu
Tanel kirjutas:
Kuidas kurat sa ühe akuga seni hakkama oled saanud ?
Mul oli ca 1500rms juures (koos uste võimenditega) ja ühe 100ah akuga üsna vägistatud tunne. Kahega oli asi kirjeldamatult parem aga ikka tekkis olukordi kus nägid, et võiks rohkem voolu olla.


Hakkama sain nii, et 5000Z oli autos ainult suvel umbes kuu aega vist, ja uue akuga oli pinge muusikat lastes 13,5 volti ja alla 13v kordagi ei läinud, voolutarve koos uste võimendiga võis olla umbes 200-250A. "Call it magic", aga mina usun, et selle põhjuseks on big3 ja hulgi vaskkaableid.

_________________
Golf mk2 under construction


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 331 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7