Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 18.04.2024 12:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: jbl kompod
PostitusPostitatud: 22.12.2013 18:26 

Liitunud: 06.09.2005 11:51
Postitusi: 91
Asukoht: Tallinn
Probleem siis järgmine, autos mul mingi bose nn "high end" süsteem, mis suudab ikka erilist kõrvakriipivat heli toota. Kõrged hästi metallsed, kriiskavad, keskriba täiesti olematu. Ees 6.5" mid + 1" twiiter + hoomamatus suuruses (tundub et 3", kuid pole kindel) keskkõlar, mõtlesin et lähen lihtsat teed ja vahetan lihtsalt välja mid+tweeter mingi veits asisema komplekti vastu, kuid siin saab alguse mu põhiprobleem. Orig kompod 2 oom takistusega, sirvisin veits netis ringi ja silma jäid et jbl pakub 2oomiseid komplekte. Siit ka küsimus, mida arvata jbl kompodest, endal igasugune kokkupuude nendega puudub.
Täbsemalt vaatan seda komplekti: http://www.jbl.com/estore/jbl/us/products/GTO608C/GTO608C_JBL_US


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: jbl kompod
PostitusPostitatud: 23.12.2013 18:24 

Liitunud: 30.03.2008 17:02
Postitusi: 303
Asukoht: Tallinn
These components are about average and definitely leave a lot to be desired. Fs = 83Hz, no inductor in the crossover, almost too crisp highs. No low end bass, the factory speakers deliver better here. They do have punchy midbass which is an interesting combination with the stock front speakers. The ease of install is excellent as everything you need is included, but overall sound quality is just so-so. For the price $$ they are alright, but no way I would pay $$$ for them.

Suuremat takistust võid alati panna, ma valiksin 4oomised kompod.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: jbl kompod
PostitusPostitatud: 23.12.2013 22:13 

Liitunud: 06.09.2005 11:51
Postitusi: 91
Asukoht: Tallinn
mulle meeldib teinekord kõvasti muusikat kuulata ja kardan, võimsuskadu. Orig võim umbes 40w@2ohm, 4 oomi pealt mängides ei jää eriti sellest midagi järele.

Ja nagu kommentaarist lugeda, tundus kommenteerijale huvitav kombinatsioon nendest kompodest ja stokk esikõlaritest, nii et seda kommentaari väga ei arvesta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: jbl kompod
PostitusPostitatud: 24.12.2013 03:09 

Liitunud: 30.03.2008 17:02
Postitusi: 303
Asukoht: Tallinn
Võimsuskadu on küll viimane asi mida vaadata siin. 30w või 40w, sul ei tee kõrv vahetki.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7