Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 16:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Nõu seoses maki RCA pesadega
PostitusPostitatud: 09.04.2014 19:14 

Liitunud: 08.04.2010 21:36
Postitusi: 27
Täpsemalt seoses maki ja võimendi vargusega on mul nüüd uut makki vaja. Aga läbi võimendi sooviksin panna mängima nii esimesed kui tagumised kõlarid. Paraku odavama otsa makkidel on tavaliselt vaid 1 RCA paari võimalus. Olen nagu kuulnud, et on mingid võimalused veel, et kui näiteks makil polegi RCA otsi, siis saab mingi jupiga siiski läbi võimu kõlarid maki taha panna. Kas on sel jutul mingi tõde? Ja mis see vidin endast kujutab, kas ja kuivõrd palju heli sellest kannatab? Või soovitate pigem siiski otsida kallim makk millel juba 2RCA otsa? Tänud ette!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nõu seoses maki RCA pesadega
PostitusPostitatud: 09.04.2014 19:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.05.2013 13:05
Postitusi: 301
Asukoht: Tallinn
Ma ei ole mingi räme audio-ekspert aga kõigil makkidel tuleb seeriapordist enamasti 4x võimendatud kanalit läbi.
Nüüd on mitu varjanti edasi - osadel saab võimu maha keerata maki menüüst, kui seda võimalust pole siis pane peotäis takisteid vahele ja lükka ikka võim järgi :D

PS: kogu see jutt on paras haltuura, palun et targemad mehed mind näkku ei lööks.

_________________
kioskis ei käi ja salaviina ei joo.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nõu seoses maki RCA pesadega
PostitusPostitatud: 09.04.2014 19:53 

Liitunud: 08.04.2010 21:36
Postitusi: 27
Näiteks üks makk mida hetkel siin foorumis ka müüakse. http://www.sonicelectronix.com/pictures ... id=1305563 Sellel on selgelt näha, et kõlarite ühendamiseks on vaid 1 RCA paar, minu kogemusel on nii enamikel odavama otsa (ca alla 80 euri) makkidel mis müügis


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nõu seoses maki RCA pesadega
PostitusPostitatud: 09.04.2014 20:36 

Liitunud: 15.04.2009 10:01
Postitusi: 851
Võta siit foorumist kasutatud mingi normaalse firma makk ,millel juba 2 rca-d taga, või pane vahele 2 Y rca kaablt ja peaks sama välja tegema :)
http://www.noortehnik.ee/grupid/action/ ... t_id/2295/

_________________
M:Antislip matte 2€ tk


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7