Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 01:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 18.06.2009 13:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Tervist! :help
Probleem siis järgmine: Makiks on Sony CDX-CA600X ja cd-boxiks Sony CDX-51. Makk võtab ilusti boxi järgi, sahtlit saab sisse välja liigutada ning plaadigi nö võtab endale sinna laseri peale aga plaati välja ei loe! Puhastasin siin viinaga ja vatitikuga toda lasersilma vms mis ta on aga tolku midagi polnud. Ühesõnaga box võtab plaadi küll lugemiseks ette aga mingi aeg (natuke keerutab seda plaati) ja siis tuleb makile ette kiri ERROR.
Et siis milles võib jama olla? Makk ja box ei sobi kokku? Lasersilm pekkis?
Äkki keegi targem oskab midagi öelda :) .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 19.06.2009 09:25 

Liitunud: 09.12.2003 17:39
Postitusi: 418
Asukoht: Pärnumaa
kui ise kirjutatud plaadid, siis võibolla olla ka selline jama et ei loe, isegi seda kohanud, et ühes makis mängid, teises mitte
Sama ka vanade ise kirjutatud plaatidega


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 19.06.2009 10:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Wearder kirjutas:
kui ise kirjutatud plaadid, siis võibolla olla ka selline jama et ei loe, isegi seda kohanud, et ühes makis mängid, teises mitte
Sama ka vanade ise kirjutatud plaatidega

Aitäh hea nõuande eest! :wink: Ise kasutangi siis valdavalt ise kirjutatud plaate- makk on neid ilusti välja lugenud aga äkki tõesti box ei loe neid välja :uhoh . Täna proovin siis mingeid originaalplaaate :P .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 19.06.2009 12:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.04.2006 21:23
Postitusi: 724
Asukoht: võru
Mul oli kodus kunagi selline makk mis ei mänginud näiteks plaate, mis oli dkirjutatud sinise põhjaga toorikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 19.06.2009 12:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Martpoiss kirjutas:
Mul oli kodus kunagi selline makk mis ei mänginud näiteks plaate, mis oli dkirjutatud sinise põhjaga toorikutele.

Endale oli ka kunagi analoogne situatsioon.
Aga nüüd asja juurde- sai proovitud originaalplaate ning täitsa ilusti töötab ning mängib neid puhtalt :beer . Aga kas siis neil cd-toorikutel on mingi vahe ka? (ise olen kasutanud neid kõige odavamaid- Omega firma omasid) On mõtet proovida ka mingi kallimat cd-toorikut kõrvetada ja siis proovida või pole neil toorikutel vahet?
OT: nende nö piraatplaatide ja originaalplaatidega tulevad kohe meelde Sony Playstation-id- nendel oli ka ju see kala, et lugesid ainult algul originaalplaate, peale modimist sai ka piraatplaate mängitada. Ega minul selle cd-boxiga analoogne situatsioon pole? :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 19.06.2009 13:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.04.2006 21:23
Postitusi: 724
Asukoht: võru
Ma enda postitusega tahtsingi öelda, et proovi erinevaid toorikuid ja kui sul mingi ulmekiirusega kirjutaja on, siis vali aeglasem kiirus kirjutamiseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 20.06.2009 00:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Martpoiss kirjutas:
Ma enda postitusega tahtsingi öelda, et proovi erinevaid toorikuid ja kui sul mingi ulmekiirusega kirjutaja on, siis vali aeglasem kiirus kirjutamiseks.

Enamus plaate olen kirjutan 52X kiirusega ehk siis peaks mingi 16x kiirusega proovima :wink: .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 20.06.2009 10:59 

Liitunud: 27.09.2008 20:31
Postitusi: 215
Asukoht: Tartu
et hea plaat teha, tuleks see aeglasema kiirusega kirjutada, ise ka jamand nii, kiirelt kirjutatud plaadid lõppesid mul miskipärast ruttu ära ja aeglsemalt kirjutatud plaadid kestsid päris kaua, enne kui makk nendest aru ei saand


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 20.06.2009 12:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Ma panustan sellele, et "kirjuta", kui hästi tahes, see box ei loegi isekirjutatud plaate välja. Kahjuks ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 21.06.2009 12:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.03.2005 19:56
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu
ViktorT kirjutas:
Ma panustan sellele, et "kirjuta", kui hästi tahes, see box ei loegi isekirjutatud plaate välja. Kahjuks ...
Niipalju kui mul on kokkupuuteid Sony CDX-51 boxidega,ei ole küll isekirjutatud plaatidega probleeme olnud. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 21.06.2009 12:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2004 15:46
Postitusi: 338
Asukoht: tartumaa
julgeks ka soovitada mingi 8x kirjutamise kiirust + toorikud võikisd korralikumad olla. suht head on verbatim need mis vinüüli välimusega ja viimasena kasutasin neid TDK mingied muusika jaoks mõeldus 17,- maksis tükk kuskil. Nende plaatidega on minul nii et kui neid ei loe siis aparaat nässus järelikult. Ja need kestavad ka vähemalt.

_________________
SQ see pole ikka mingi õige tümpsu värk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 21.06.2009 13:43 

Liitunud: 11.04.2003 12:31
Postitusi: 178
Kirjutamiskiiruse kohta selline ääremärkus, et kiire kirjutajaga aeglaselt kirjutamine ei tarvitse alati üldsegi kõige paremat tulemust anda. Täpsemat põhjust ei mäleta, aga info pärineb ühelt arhiivitöötajalt, kes cd/dvd kirjutamisega igapäevaselt väga palju kokku puutub.

_________________
Ess-Kuu ra*sk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 22.06.2009 00:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Testisin ühe kallima Philipsi plaadiga ka ning seda igatahes ei lugend :kill . Igatahes nüüd olen proovinud päris mitmeid enda kirjutatud plaate (üle 15-ne plaadi) ning osasid neid loeb kohe ilusti ja puhtalt (isegi neid kõige odavama otsa omasid) aga osasid plaate ei loe üldse. Neid plaate mida box ei suuda lugeda, suudab aga makk lugeda küll!
Lisan veel nii palju, et mina enam ei jaga, et mis värk nende plaatidega on- miks osasid loeb ja osasid mitte :uhoh .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 22.06.2009 00:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.03.2005 19:56
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu
siksaator kirjutas:
Testisin ühe kallima Philipsi plaadiga ka ning seda igatahes ei lugend :kill . Igatahes nüüd olen proovinud päris mitmeid enda kirjutatud plaate (üle 15-ne plaadi) ning osasid neid loeb kohe ilusti ja puhtalt (isegi neid kõige odavama otsa omasid) aga osasid plaate ei loe üldse. Neid plaate mida box ei suuda lugeda, suudab aga makk lugeda küll!
Lisan veel nii palju, et mina enam ei jaga, et mis värk nende plaatidega on- miks osasid loeb ja osasid mitte :uhoh .

Boxi ja laseri vanust tuleb ka arvestada.(väsivad ju).Praegu on mul laua peal Sony CDX-71-töötab ilusti. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mure Sony CDX-51 cd-boxiga
PostitusPostitatud: 28.06.2009 16:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Praeguseks hetkeks mure lahendatud- kirjutan plaate kiirusega 24* ning siiani on kõik okitoki olnud :wink: . Minu pärast võiks teema lukku minna/panna!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7