Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.05.2024 12:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Maki anomaalia
PostitusPostitatud: 11.07.2012 23:57 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
Niisiis, sai tükkaega jebbitud võimude ja juhtmetega ning miljon erinevat lahendust tehtud, kuid lõpuks täpselt sama mudeliga makiga testides oli kõik korras, ühesõnaga minu probleem ei sõltu kuskil juhtmestuses:D
Point on selles, et RCA väljundust helis ränk staatika sees ja pinin/vilin väiksematsorti. Sama on ka kõlariväljundites, st. vanasti ei märganud, aga nüüd võimu taga on väga hästi aru saada. Kui sõbra maki taha panin hakkas subbakas ja kõlarid ka paremini mängima lisaks sellele, et pinin ja staatika ära kadus:D
Arvasin, et viga juhtmestuses kuskil, aga see korduvalt ümber tehtud ning teist makki kasutades ei olnud ühtegi probleemi:D Täpselt sama makki:D
Makiks Pioneer DEH2300UB/3300UB. Nö. sõbra asendusmakk on täpselt sama, proovisin isegi tema oma minu paneeliga ja vastupidi(minul roheline paneel, sõbral punane).

Eeldan, et maki sees midagi tuksis, kuna kõik muu on 1:1-le identne.

Võite pakkuda kedagi, kes Võrus üle vaataks ja korda teeks või ehk on mulle mingit muud lihtsat lahendust pakkuda?:D Point selles, et lähen reisile 9päeva pärast ja siis peaks makk korras olema:D Hetkel sõidan sõbra makiga.


E: Lukku, makk läks Võru Polar'isse remonti, pidi olema lihtne maanduse viga, ligi 20€ pole vast hullu selle eest:D

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7