Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 05:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 13:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2011 17:38
Postitusi: 631
Asukoht: Tallinn Pääsküla Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Kui ikka asjaks läheb, siis võiks keegi ka driftijatega rääkida. Usun, et need on ühed huvitavamad autod, mida lapsed näha tahaksid. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 15:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2004 20:41
Postitusi: 163
Asukoht: Keila lähistel.
Biker.ee foorumiga saab aegajalt teha tsiklite/autodega selliseid üritusi Paide lastekodule.
Miks paide? See lihtsalt esimene kord juhuslikult läks nii ja asub keskeestis saab igalt poolt tulla ja nii see läks.
Tagasi side oli ikka väga positiivne.

Esimene üritus kes tahab lugeda ideesi saada on siin
Järgnevad leiate ka üles kui huvi on otsingut kasutades

LINK

_________________
Suvel --R1--vs Talvel Polaris Scramler 500 4*4 ...ja nende kahe vahel Lincoln Continental V8 209 Kw ja õlle kõrvale Baja B5 :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 20:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.05.2010 14:21
Postitusi: 2793
Asukoht: Tallinn
pole samuti midagi ette näidata,aga mis sa siin ikka passid ,kampa lööks küll.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:33 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
Cado kirjutas:
Ei loe kuskil kuupäevasid välja kuna teha tahetakse mis kuupäevad mõttes mõlguvad ajaline kulu jne. Eks paljudel sõltub ju sellest kas saab tulla või mitte.


kuupäevasi polegi kuna oodatud ju siin veel ideid ja ,et vaadata kes ja kust ültse huvitatud oleks, kuupäeva saab alati määrata kui on selge kes kaasa teevad!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:35 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
Hydration kirjutas:
peedu. kirjutas:
Kusjuures olen mõelnud, et kunagiste üritusele oleks taolist järge vaja küll. Mis oleks täpsem plaan antud ürituseks ?

+1
Antud heategevus üritused kuluvad marjaks ära ka endale, kuna mistahes suure si*a sees ise olles, teeb väike heategevus teiste suhtes alati ka enda meele paremaks.
Ehk siis..im in.



vot selline suhtumine on teretulnud ja nii me teemegi selle koos ära :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:37 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
fubuq kirjutas:
Aga, et asjal jumet oleks siis peaks panema paika kuupäeva, asukoha ja asja lihtsalt läbi pushima. Tuleb siis palju tuleb, kes tulevad annavad niipalju endast kui võimalik ja ongi kõik. Tahtsin seda öelda, et konkreetne asi ja kõik, näiteks nädala või paari seedimisajaga. Mõte meeldib, kuigi liiast tuunitud masinat pakkuda pole, siis ehk miskit nänni võiks ju jagada (kambapeale näiteks vms). Lasteaeda pole vast väga mõtet minna, pisut väiksed veel et aru saada et tümakas on lahe või nii. Minumeelest.


hetkel on idee lihtsalt välja pakutud ja vaatame mis tiimid ja klubid meiega kaasa tulevad veits infot laiali jagatud ja siis paneme ka kindlad kuupäevad paika... eks midagi tuunitud ka leiame kamba peale ja nänni jagada on hea idee mina olen poolt...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:39 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
killer666 kirjutas:
Ja mis sest kasu oleks? Arvad , et siis hakkavad peale seda koolis rohkem õppima ja korralikult käituma.

Heategevust teha, siis ma valiks üldse loomade varjupaigad näiteks aitaks seal miskit teha ja kasv6i loomi sililtada, oleks ikka reaalselt kasu ka.



loomadega tegeleda võime ju järgmine kord ja selline idee kindlasti paljudele teretulnud kaasaarvatud ka minule ja mu perele...

kuid usun tasub proovida ka lapsi suunata ei tasu ennem käega lüüa kui pole proovinudki...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:41 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
killer666 kirjutas:
Ma siis küsin uuesti , et mida teil reaalselt on nendele lastele näidata? Üks tuunitud Supra ja kõik. Mis te arvate, et need tavalised supaka ja valuvejega autost lapsed mingi emotsiooni saab?


no ma usun meie klubides on siiski ka veits rohkem tuunitud masinaid ja kindlasti leiame ka kohti kes tuleks enda masinaid laste jaoks näitama ,et suht negatiivselt oled sa laste kohapealt ja ültse ürituse kohapealt lainestatud. mõtle parem kellel su tuttavatest oleks võimalik mingi kena pill kusagilt välja ajada...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:48 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
enrico- kirjutas:
Muidugi peaks olema ikka rohkem ilusaid autosi, ning mingid mängud või tegevused võiksid lisaks olla. Nänni võiks jagada (õhupalle jms).
vb lõbusõite teha.
Ainult 3-e tuunitud autoga laekuda pole jah suurt mõtet.
Seega minu meelest võiks külastus olla kevadel. Oleks aega koguda ideid ja kui plaan on juba hea, siis saab ka väikse korjanduse vb teha, et üritus lastele meelepärasemaks teha.

Mingid kingitused lastekodule, mida ka reaalselt vaja on.


no kõik ongi hetkel lahtine ju , ma üritan kuidagi teada saada kes kaasa teeksid ja mis keegi välja pakub...
nii kogutakse ideid ja hetkel ju ,et inimesed saaksid enda arvamust avaldada..

kingituste idee ka hea ja korjanduse mõte... kui korjandada usun siis selle koha juhtkonna kätte.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:54 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
uzzac kirjutas:
Soovitan suhelda piirkonna lastekaitse või sotsiaaltöötajatega. Sealtpoolt tuleb kindlasti postiivne tagasiside ja vahest aitavad asju paremini organiseerida. Kui päris kevadesse jääb (Aprill), siis tooks oma Lada ka lagedale.

edit. Võid proovida ka näiteks erinevaid driftitiime välja meelitada või pööruda otse driftliidu poole. Huvitavat tehnikat on sealses seltskonnas lademes, samuti suudaks näiteks ghosti tiimi mehed helitehnikast mitu lastekodu surnuks rääkida.


no üritan nendega suhelda ja kuulan maad mis nad välja pakuvad ja kuidas seda asja nende äranägemise järgi ajada... ma usun ka ,et ega neil selle vastu pole midagi...
hetkel veel aeg lahtine aga kui kevade peale jääb asi siis oled kindlasti oodatud

üritan kindlasti veel inimesi taha saada...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:55 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
enrico- kirjutas:
Kui ikka asjaks läheb, siis võiks keegi ka driftijatega rääkida. Usun, et need on ühed huvitavamad autod, mida lapsed näha tahaksid. :)

kes teab kusagilt kedagi siis võiksite rääkida , ma ise olen suhelnud salluga ja ootan sealt tagasisidet ,et kuidas asja ajada...
ghosti poistega ehk saaksin ka ise veel ühendust...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:56 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
Cado kirjutas:
Biker.ee foorumiga saab aegajalt teha tsiklite/autodega selliseid üritusi Paide lastekodule.
Miks paide? See lihtsalt esimene kord juhuslikult läks nii ja asub keskeestis saab igalt poolt tulla ja nii see läks.
Tagasi side oli ikka väga positiivne.

Esimene üritus kes tahab lugeda ideesi saada on siin
Järgnevad leiate ka üles kui huvi on otsingut kasutades

LINK


okei :D positiivne kindlasti saab miskit kõrvataha pandud sealt ja proovin nendega suhelda ka :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 21:57 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
FOX1000 kirjutas:
pole samuti midagi ette näidata,aga mis sa siin ikka passid ,kampa lööks küll.



aga oled kampa teretulnud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 22:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2011 17:38
Postitusi: 631
Asukoht: Tallinn Pääsküla Telefon: 58150468 enrico.tamm@gmail.com
Mina olen nõus kaasa tegema. nii tegudes kui ka rahaliselt (ei ole just priisata, kuid mingi summa saab ikka sellise ürituse toetuseks kulutada)

Loomade varjupaikadega soovitaks tegeleda igaühel individuaalselt. Teinekord kui lemmiklooma hakkate soetama, siis minge võtke parem varjupaigast tasuta (lisandub vaksiin ja registreerimine u. 30€). Seeläbi annate loomale kodu. Ise olen võtnud praeguse koera varjupaigast. Eelnev elu on tal raske olnud ja kui ma poleks teda võtnud, siis oleks ta kindlasti magama pandud. Koer on väga arglik ja õpetada on teda võimatu, kuid siiski on mul hea meel, et me ta võtsime (enne seda koera on meil peres olnud ka teisi varjupaiga koeri - need on olnud igati normaalsed nagu iga teine koer)
Pilt ka temast:
Koer Osvald uues kodus!
Pilt

Kuna pole teemakohane, siis võite ka lingiks muuta...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist! Üleskutse heategevust veits teha lastele!
PostitusPostitatud: 02.01.2013 22:13 

Liitunud: 04.01.2011 18:30
Postitusi: 174
CCG saaks tuua kohale GT86... vaikselt siiski tuleb miskit...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7