Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 20:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 88 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 02.05.2009 17:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
Toon jälle näite lõunanaabrite juurest. Kuidas on võimalik ,et inimesed teenivad raha üritustega ja samas Meie suured kiirenduskorufeed peavad sealset asja tsirkuseks. Kuidas on võimalik ,et riigis kus majandus on kordi hullemini perses käib 100 sõitjat kes maksavad litsentside ja kogu muu jama eest ja pealtvaatajaid 220 kroonise piletihinnaga tribüünid pilgeni täis rääkimata rajaäärsetest metsanurkadest kuhu kännuotsas istumise eest peab ka sama suure summa välja käima . Ja see pole pooletoobise pihkutaguja võrdlus ameerika või soomega ,vaid selle riigiga kelle kiirenduskultuur on noorem kui meie oma. Härrased möödalasu oleme Meie teinud ja seda juba pika aega tagasi. Ma küsiks tartu tiimi käest kas te olete kunagi miinustes olnud oma üritustega. SR tiim ma tean ,et ei ole. Kas 1000 euri on eales tootnud miinust. Ma ei usu seda sekundit ka. Kui ma ütlesin kunagi ,et selline meeletu alaareng on väga hea ,aga samas ükshetk seisame me lõhkise küna ees. Mind peeti lolliks ja nüüd on see käes. Võistlejaid on vähe osad ei viitsi osad on raha raskustes ja EMV on rahva käest ära võetud. http://www.bhra.ee/register/?page=25&race_id=8& . 2 hooaega tagasi oleks olnud 2 nädalat ennem üritust igas klassis vähemalt 8se eliminaatori jagu võistlejaid regatud.

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 02.05.2009 21:16 

Liitunud: 09.04.2003 22:06
Postitusi: 182
T-Mac, ma arvan, et selles on osaliselt süüdi ka sõitjad. Point on selles, et keegi ei taha ju kaotada, aga pole olemas klassi, mille võitmiseks sa ei peaks päris suurt hunnikut plekki lauale panema. Isegi selleks, et võita nn. rahvaklass, tegin ma spetsiaalselt selle jaoks auto, ABCD ma parem ei räägigi. Miks Lätis palju võistlejaid on? Seal on paljudel odavamalt võimalik headele kohtadele tulla, sest tase on madalam. Sealne superstaar Ilmars pole meil suuri tegusid teinud, ma südamest loodan, et sel aastal ta käratab selle Audiga siin lõpuks mingeid üheksaid ja teeb meestel jalgealuse tuliseks. Nüüd, kus tase kõrgele aetud ja ML käes, peavad paljud just majanduslikel põhjustel loobuma, sest auto arendamine ja osalemine on jube kallis. Ma võin üsna julgelt väita, et oleme igas klassis Baltikumi parimad ja tegelikult ei peaks me oma autosid ka Soomes ega Rootsis häbenema.
EMV ei ole rahva käest ära võetud, see on muutunud spordiks, nagu iga teine autosport. See iba mida Pärtel siin ajab, kuidas rahvas ainult teda vaatama tuleb ei vasta juba paar aastat tõele, tribüünid ei jookse tühjaks ühegi klassi peale, mis ongi see tase mida me saavutada tahtsime.
Selleks, et tribüüne täis teha, pole korraldajatel muud varianti, kui hakata jälle indiaanlasi ja muud mudru kohale vedama. Ma arvan, et selliste lahendustega saab raske aja üleelatud ja kui ML läbi, siis läheb kõik vanaviisi edasi. Kui olete Soomes NN käinud, siis olete näinud palju rahvast, aga kas kohalikel võistlustel olete käinud? See mägi seal pole üldse nii rahvast tulvil. Nad tahavad ikka tsirkust ja leiba.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 03.05.2009 11:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
Ardo ma nõustun sinuga täielikult. Mis puudutab Ilmarsit ,siis 200m lõppkiirus 200km/h näitab ,et alahinnata teda ei tohi pole kunagi tohtinud. ja nagu ta ise ütles hõbe ja pronks on eestist käes Kuld on puudu.


PS kui natuke veel ajaloos surkida ,siis kas teate mitmel mehel kukkus kruvikeeraja igaveseks kui muudeti ära klassid. Ma tean see on läbinämmutatud teema ,aga see on fakt mille eest naljalt ei põgene.

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 03.05.2009 11:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
Miks peaks kellegil kruvikas käest kukkuma kui klassid tehti paremaks?

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 03.05.2009 12:30 

Liitunud: 09.04.2003 22:06
Postitusi: 182
T-mac, ma olen sellele mõelnud, et mis siis saaks kui klassid oleks jäänud. Kui praegused autod nendesse tõsta, siis oleks seis ikka sama, igas klassis oleks keegi jube kiire tegija ees. Praeguseks seisuks ei muudaks see midagi. See, et töömahtude piirangud viidi laiemaks, ei muutnud ju midagi eriti, sest ajad muutuvad kaaluga võrdseks. Andrei on selle kohta vast ehk parim näide, ehk siis mees, kes mahuks endisse kuni 2L klassi ja põrutab madalaid 11 seki aegu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 03.05.2009 13:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
no see on kõigest oleks. Tol hetkel oli seis selline. Mis siin enam heietada. Tuleb loota sellele ,et ala saab rasketest aegadest üle. Korralik reklaam Speedesti kohta on Lätis tehtud ja mehi meelitatud tulla ja sõitma. Oma poolset lobitööd on ka kohalikud kiired ja meil eestimaal tuntud mehed teinud. Lisaks vanadele ootaks Eesti ühte Evo mis 200m peal aega 6.7-6.8 näitas

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 03.05.2009 13:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
raintuul kirjutas:
Miks peaks kellegil kruvikas käest kukkuma kui klassid tehti paremaks?


Rain ajad olid teised. Sel ajal sõideti a-klassi esikohti 14.0. B klassis valitses Eero oma "vana valge" 325IXga miskise 13.5 ajaga. Paljud ehitasid 1.8 liitriseid turbokaid kuna need mahtusid kuni 3 liitrit klassi. C klass oli kuni 5 liitrit ja ma tean inimesi kes enda mootorimahtu väiksemaks tegid ,et mitte minna tolle aja hulludega kokku

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 04.05.2009 21:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
T-Bass kirjutas:
Kuidas on võimalik ,et riigis kus majandus on kordi hullemini perses käib 100 sõitjat kes maksavad litsentside ja kogu muu jama eest ja pealtvaatajaid 220 kroonise piletihinnaga tribüünid pilgeni täis rääkimata rajaäärsetest metsanurkadest kuhu kännuotsas istumise eest peab ka sama suure summa välja käima .


See võrdlus on selles suhtes kohatu, et kas ei toimu Läti võistlus mitte Baltikumi kõige suuremas linnas, Baltikumi ainukesel päris ringrajal, kus on ka vaatajatele head tingimused. Samas Eesti võistlused toimuvad üldjuhul kuskil "kapa kohilas", paar väikest tribüüni on üle rahvastatud ning reklaam üritustele puudub(BHRA võistlused).

Kui tuua Eesti näited, siis hästi välja kukkunud ürituseks võiks nimetada Battery/Kohuke race.
Üritustele on olnud kõva reklaam ning on lisatud atraktsioone, mis inimesi ligi meelitavad. Rahvas tahab midagi sellist saada, mida pole enne nähtud ning see müübki. Mis puutub Haapsalu võistlustesse, siis see on tegelikult väga publikuvaenuliku asukohaga ning nt. Tartu pealtvaatajale on see edasi-tagasi üle 500km reis, mis teeb lisaks piletirahale koos nipet-näpet(toidud jne.) kõvasti üle tonnise arve, pealegi ei ole Haapsalus midagi muud ka, mis sinna kutsuks.

Võistlused peaksid minu nägemuse järgi toimuma kas Tallinnas või Pärnus, äärmisel juhul Tartus ning vajaksid eelnevalt televisoonis ning muudel viisidel reklaami. Kui eelmine aasta augustis Saksast tulin, siis oli väga hea vaadata kuidas Riia lähistel olid suurel maanteel tee ääres sealse Battery Race plakatid, mis on kindlasti esialgu suur väljaminek aga üritus teeks selle tänu reklaamile tasa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 08.05.2009 22:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 22:06
Postitusi: 566
Asukoht: Tallinn
hmm...kas keegi pole seda lehte uuendanud http://www.bhra.ee/register/?page=25&race_id=8& (kuigi viimane lisamine oli 6 mai) või tulevadki nüüd meistrivõistlused 6 kiirendusauto vahel 4-s klassis?

_________________
Sülearvutid Laptopid.ee salong, kohapeal ~100 sülearvutit, SR-i kasutaja, küsi privas kindlasti paremat hinda!
Estfield Hayabusa + Porsche 911 Turbo Techart + Porsche Cayenne Turbo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 08.05.2009 23:08 

Liitunud: 01.05.2009 09:09
Postitusi: 5
Galerii on ka seal lehel väga värske,ilmselt pole aega midagi teha kuna kõik aeg kulub raha lugemisele :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 09.05.2009 00:15 

Liitunud: 03.05.2005 15:37
Postitusi: 41
SeppSepp kirjutas:
Galerii on ka seal lehel väga värske,ilmselt pole aega midagi teha kuna kõik aeg kulub raha lugemisele :D


Hahaa. Vaimukas oled :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 09.05.2009 11:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:46
Postitusi: 39
Asukoht: Tallinn
Muusika kanalis Seitse on reklaam juba üleval ja võimalus pääsmeid üritusele võita.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest Dunlop Racing 2009 arutelu, hala ja möla
PostitusPostitatud: 21.06.2009 13:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2005 14:36
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Olles varasemalt avaldanud kahtlevat arvamust käesolevast EMV hooajast seatud suurema osavõtutasu suhtes, pean siinkohal ütlema, et peale eilset kogemust(Speedest Nightrace, EMV 2009 II etapp) jõudis mulle kohale, et tegelikult teevad kõik võistlejad sellega panuse ka auhinnalaua "katmiseks"(ei taha siinkohal alahinnnata Speedest'i sponsorite osatähtsust). Seega, kui ise poodiumile ei jõuta, antakse panus nende võistlejate tunnustamiseks, kes suutsid iseenda ja oma tehnika just selleks võistluseks häälestada. Seega arvan, et poodiumile jõudes kingitusi vastu võttes tuleks kaasvõistlejaid tänada(mida siin ka tegin: viewtopic.php?f=4&t=14671&p=158278#p158278 ). Ka neid, kes lõputseremooniale jäämiseks võimalust ei leia.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 88 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7