Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 18.04.2024 13:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Rally Estonia 2015 piletihinnad
PostitusPostitatud: 17.07.2015 10:22 

Liitunud: 05.04.2006 00:00
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu
Vaatasin huvi pärast Rally Estonia kodulehelt.

Rallipassi hind:
19 € – kuni 30. juuni
24 € – 01.-17. juuli
30 € – kohapeal

Kiiruskatse pääse:
10€ – kehtib ühekordse sissepäsuna ühele kiiruskatsele või hooldusalasse. Müügil kohapeal.

Absurd. Pole ammu käinud rallisid vaatamas, viimati umbes 10 a tagasi. Mäletan, et sajandi alguses oli standardiks, et ralli vaatamine on TASUTA (EOS Rally, Lõuna-Eesti talveralli jms). Mingi hetk avastati, et selle eest tuleks hakata raha küsima, mälu järgi taheti kunagi 5 EEK metsa vahel raja äärde pääsemise eest. Aga 10€ -- see teeb ju vanas rahas 156 EEK!!!! Peaksin puhas idioot olema kui selle raha eest võssa ronima läheksin. Milles asi, kas on rahvas rikkaks saanud või ei tahetagi publikut raja äärde tolknema (väiksem õnnetuste risk korraldajatele)?

Jah, tean, et nüüd tuleb jutt, et ralli pole heategevus ja kuskilt tuleb korralduskulusid tagasi teenida jne jne. Aga olgem ausad, piletitulu ei saa küll eriti suurt % eelarvest moodustada sellise asja puhul ja teiseks, rallid toimusid ju ka enne kui raha hakati nöörima publikult.

Mida arvate, kas maksate rõõmuga, kirute aga maksate, või võtab selline asi igasuguse tahtmise sinna oma nina toppida?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rally Estonia 2015 piletihinnad
PostitusPostitatud: 17.07.2015 11:27 

Liitunud: 27.08.2013 20:39
Postitusi: 63
Ei maksa. Hääletan jalgadega, ehk siis ei lähegi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rally Estonia 2015 piletihinnad
PostitusPostitatud: 17.07.2015 12:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.04.2015 00:58
Postitusi: 124
See üritus on ju läbikukkunud rallisõitja urmo aava katse lollilt rahvalt hea varandus kokku kraapida.
Kõik need autoüritused on suunatud rumalatele inimestele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rally Estonia 2015 piletihinnad
PostitusPostitatud: 19.07.2015 23:36 

Liitunud: 16.12.2004 21:59
Postitusi: 327
Asukoht: lõuna-osariigid
No ja ilmselt õnnestus Aaval leida teist aasat järjest ca 30000 rumalat inimest kes olid nõus pileteid ostma. Seda on päris mitmetes kordades rohkem kui mistahes muul Eestis asetleidnud autospordi sündmusel.
Ise olen ostnud viimastel aastatel rallipassi ja siis ei ole see nii ülemõistuse kallis, et seda endale lubada ei jaksaks. Kui ma liidan sinna juurde veel kütte raha (selle ralli ajal sõitsin umbes 300 km) ja söögiraha (alkot ma ei tarbi ja mõttetut nänni kokku ei osta) siis kulub mul kindlasti vähem kui "normaalsetel inimestel" keskmisel reedeõhtusel klubituuril.
Kui seda nüüd vaadata teise mätta otsast, et tõesti tahaks minna ja ainult ühte katset vaatama, ning võibolla kaks või rohkem parajas vanuses last ja ehk ka naise kaasa võtta siis tuleb summa-sumaarumina päris korralik summa kokku, mis pikemas perspektiivis võib hoopis kaasa tuua fännibaasi kokku kuivamise. Kui ma mõtlen enda peale, nii 5-6 aasta pärast, siis võtab see hinnateema ikka veits nina kirtsutama.
Eks mingilmääral eraldab ka see pileti hind rallifännid niisama tolgendajatest, sest kui ma nüüd võrdlen rallipublikut ca 10 a taguse ajaga siis on toimunud oluline kvalitatiivne pööre, joomist, läbustamist ja lagastamist on oluliselt vähemaks jäänud.
Ja muidugi tuleb muidugi siin juures ka arvestada üldise raha väärtuse muutumisega, kui vanasti sai mingi väikse liigutamise eest küsitud 100 krooni siis tänasel päeval 6 euri eest ei viitsi keegi isegi peeru lasta.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7