Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 20:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 69 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 24.08.2009 19:26 

Liitunud: 25.09.2006 21:33
Postitusi: 64
Ka siis ütleks sama kui nad sõidaks kaherattaga.

Ise nad sõimavad meid oma foorumis ....siis miks ma ei võiks öelda sama nende kohta ?

Milbuck kirjutas:
korke kirjutas:
Need lambad

hmm..miks lambad? et nad neljal rattal kiiremini sõidavad kui sa oma tsiklitega :D

_________________
Kui suureks saan siis saadan oma isikliku elu pikkalt ja hakkan streetrace foorumi adminiks :help :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 24.08.2009 19:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:12
Postitusi: 32
Asukoht: Tallinn
Pigem tahtis Korke öelda, et ka kogenud kuid normaalsed võistlejad võtavad tehnilist niipidi, et see on NENDE jaoks. Kõiki nüansse ei pruugi ka kõige pädevam ehitaja-võistleja tähele panna jne. Aga siis on kontingent inimesi, kelle jaoks igasugune kontroll (olgu see tehniline, politsei jne) on nagu rünnak nende vastu.

_________________
Aftermarket.ee Petrolheads.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 24.08.2009 19:40 

Liitunud: 13.02.2009 20:20
Postitusi: 190
korke kirjutas:
Ka siis ütleks sama kui nad sõidaks kaherattaga.

Ise nad sõimavad meid oma foorumis ....siis miks ma ei võiks öelda sama nende kohta ?

Milbuck kirjutas:
korke kirjutas:
Need lambad

hmm..miks lambad? et nad neljal rattal kiiremini sõidavad kui sa oma tsiklitega :D
Korkele ja Nils tuleb au anda eestis ma arvan pole palju inimesi kes julgeks nii võimsa tsiklite selga istuda ja neist viimast võtta ma usun et paljud lööks vedelaks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 24.08.2009 20:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.02.2004 14:09
Postitusi: 83
Asukoht: Tartu/Tln
ICE kirjutas:
Pigem tahtis Korke öelda, et ka kogenud kuid normaalsed võistlejad võtavad tehnilist niipidi, et see on NENDE jaoks. Kõiki nüansse ei pruugi ka kõige pädevam ehitaja-võistleja tähele panna jne. Aga siis on kontingent inimesi, kelle jaoks igasugune kontroll (olgu see tehniline, politsei jne) on nagu rünnak nende vastu.


IMO pole keegi siin tehnilise kontrolli vajadust kahtluse alla seadnud, kuid minu arvates võiks nii oluline instants nagu seda tehnilise läbiviija on, siiski oma ala tõeline asjatundja olla mitte nagu abitu koolipoiss neli klassi kõrgemal eksamil.
Pealegi suhtumine võistlejatesse, mis on omatte ooper. See, et inimene on tehnilises kontrollis, ei tee temast mingit maailma kunni, maailma targimat (kuigi peaks olema), ega samas ka võistlejatest idioote, kuigi sellistena nii mõnigi tehnilise läbiviija neid näeb.

_________________
www.vems.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 24.08.2009 20:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:12
Postitusi: 32
Asukoht: Tallinn
Raceboy, üldse ei vaidle põhimõttele vastu. Samas kui ma olin seal tehnilise kõrval oodates platsi vabanemist, ei kogenud ma küll mitte mingisugust ebaprofessionaalsust- pigem vastupidi. Loomulikult pole mina dragivõistleja ning ei teagi, kuidas mujal (loe: dragi traditsioonidega riikides) asi käib kuid millegipärast arvan, et Baltikumis (ja just siit 99% sõitjatest pärinevad) paremat tehnilist küll ei kohta.
Ps. vaidlemine-selgitamine näidete toel teretulnud.

_________________
Aftermarket.ee Petrolheads.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 25.08.2009 08:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
Eks nad ole jah harjunud pmst ilma tehniliseta rajale minema ja baltikumide kontroll on anyway alla arvestus ja kogu ürituste korraldamine.
Oli see alles eelmine aasta kui korke sõitis RAJAL otsa torbikule ja 200+ km/h võib see olla päris laastav.

Ja see, et nad võistluspaika ei leidnud pole küll kellegi kolmanda isiku süü.
Igatahes õnne kõikidele meistritele. Eriti Ilmsile kes nii kaua on üritanud seda esikohta omale saada :D

Oli kift hooaeg.

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 25.08.2009 11:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
Mina viibisin tehnilises see aasta haapsalu nightracel jälgisin mängu. On inimesi kes teevad asja õigesti ja seletavad võimalikud vead lahti ja on mehi kes lahmivad niisama ilma ,et reeglitel ja faktidel asja lahendada. ROhkem kooli noorematele ja rohkem isaliku näpuga näitamist vanematelt. siis tuleb kooskõla ja professionaalsus. Tomzi autot kontrollides oli meeldiv näha kogemust ja seda kuda kõik võimalikud nüansid lahti seletati. 2007 batteryl tegi mulle tehnilist Ardo ja samuti konkreetne infoteadlik ja samas mõningatele asjadele soovituslik ja õpetlik lähenemine, aga kui tuleb noorem tehnilise vend raiduma rauda ,et see asi peab olema seal mitte seal ,aga tegelikult võib olla ka seal ,siis see on nagu veits amatöör küll

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 25.08.2009 23:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.07.2008 06:09
Postitusi: 35
Asukoht: Rakvere
No come on! Kui tehnilises küsitakse, et kas Nissan 200 sx (mitte et see minu auto oleks) :lol on esivedu või taga vedu, näitab proffesionaalsust?? Ei tehta vahet vee tilgal ja õli tilgal (saadeti tagasi, kuivata auto põhi ara, et nad saaksid vahet teha kas lekib või on tõesti auto treila peal märjaks saanud)??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Battery Race 2009 - 22.08. Haapsalu, Kiltsi lennuväljal
PostitusPostitatud: 26.08.2009 01:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
T-Bass kirjutas:
heikki kirjutas:
T-Bass kirjutas:
Väga ilusti ja otse sõidab see audi. Lõunanaabrite üle naljatamised on läbi. Leedus on mitu kiiret autot

ega jah nad võiks järgmine aasta sõitma ka tulla oma kiirete autodega siis oleks vähemalt midagi vaadata ja vast ei lange drift ja drag samale ajale ma usun rahvast oleks rohkem olnud kui ei oles üritused samale päevale langenud aga minu arust hea üritus oli kahju muidugi et Viljaril autoga sitasti läks


Viljari Ja Ilmarsi finaali ootasid kõik.Ka ilmars ise,aga mootorisport mis teha.

Mis puudutab lõunannaabrite võistlemist siin radadel ,siis siiani on läinud hästi ja oli ju segi kord palju võistlejaid. Eks annan mina endast kõik võimaliku,et info saaks jagatud, aga praegu on rasked ajad ja eks see ole omajagu keeruline ettevõtmine. Aeg on meil sinna minna samuti ja seda juba järgmisel nv. Rohkem infot TQHQ foorumis Läti tegemised topicu all


Veel OT küsimuse kohta miks leedukaid eestis vähe käib


DR Leedu dragpromotor ja jetcari tiimipealik leedukate situatsioonist . On the other hand, it has become obvious last years, that neighbour baltics can compete in estonia, especialy in certain classes. Audi Q drag racing is very high level in LT and LV, and comparing to the rest of europe, we dont run any lower results. Only swedish and hungarian have AWD cars running faster, except single examples in most east europe like Poland, russia etc.
For us, we have to choose where to go - Poland or Estonia. Estonia has haapsalu as very good traction raceground, and Poland has Kamien Slaski prepared for King of Europe last year. Also, looking even further, Hungary Kunmadaras raceway has been built this year for UEM Drag bike track standarts.So, looking to future, real fast cars are mostly build by us for ukraine and belorus field, and southern drag racing is developed even faster. Polish organisers pay travel expences for all our fast cars, including prize money for race result. So looking forward, we see more and more opportunities south side, no matter that we do respect scandinavian drag racing model and tack services from BHRA. If would we swap teritories geographicaly with LV, You would definitely see more LT cars in EE, than You see LV cars there today.

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 69 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7