Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 23:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 132 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 16:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
Motors oli kaameraga kohal sai mõned põnevad intekad tehtud. Eks näis palju neist õnnestus ja varsti ma arvan asi üleval ka. Reio kohta ma ei oska öelda ,aga ise olen järgmine hooaeg kindlasti driftijate juures tagasi ,sest drag leidis minu jaoks ammendava lõpu nii ,et ets järgmine aasta mäkk on kohal

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 18:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
Yux001 kirjutas:
nagu suhteliselt suur IRW selle jutu peale kes minu kommentaari kommenteerisid... (karteri puruks sõitnud idioodi teemadel

nunuh. mis masinal see karter siis ära lõhuti üldse? korraldajate poole pöördumata tunduks too tegelane suurema idikana. eriti kui parkimise korraldaja isiklikult sinna kivi otsa juhatas. kahju , et korraldajad selliseid probleeme kohapeal lahendama ei ole võimelised. foorumis kellegi tagaselja idikakaks sõimamine näeb üsna inetu välja neile eriti au küll ei tee. eestis muidugi suht tüüpiline suhtumine a la meil cash käes , mine nüüd Ime ventiili pealtvaataja.
aga super vinge üritus oli. tandem sõidu lõpp tulemus oli dramaatiline. see , et üldse kordus sõidule saadeti tundus kummalise otsusena. usun , et ka korraldajatel võttis korraks hinge kinni , kui Gvido selle otsuse peale rajalt minema rehve vahetama kimas.
kommenteerijate tandem töötas ka suurepäraselt. väga hea ülevaate sai võistlejatest tänu neile.
selle alal oleks eestis tõeliselt massilist publiku potensiaali. oleks ainult rohkem kohti ,kus selliseid üritusi korraldada ja platse võistlejatel harjutamiseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 19:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
ison.ts kirjutas:

aga super vinge üritus oli. tandem sõidu lõpp tulemus oli dramaatiline. see , et üldse kordus sõidule saadeti tundus kummalise otsusena. usun , et ka korraldajatel võttis korraks hinge kinni , kui Gvido selle otsuse peale rajalt minema rehve vahetama kimas.


Publiku seas oli küll ohhetamine ja ahhetamine, et nüüd vend solvus ja tõmbas jehat. :D Kahju, et ei võitnud siiski.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 21:30 

Liitunud: 09.04.2003 21:50
Postitusi: 131
Asukoht: Tallinn
ison.ts kirjutas:
Yux001 kirjutas:
nagu suhteliselt suur IRW selle jutu peale kes minu kommentaari kommenteerisid... (karteri puruks sõitnud idioodi teemadel

nunuh. mis masinal see karter siis ära lõhuti üldse? korraldajate poole pöördumata tunduks too tegelane suurema idikana. eriti kui parkimise korraldaja isiklikult sinna kivi otsa juhatas. kahju , et korraldajad selliseid probleeme kohapeal lahendama ei ole võimelised. foorumis kellegi tagaselja idikakaks sõimamine näeb üsna inetu välja neile eriti au küll ei tee. eestis muidugi suht tüüpiline suhtumine a la meil cash käes , mine nüüd Ime ventiili pealtvaataja.
aga super vinge üritus oli. tandem sõidu lõpp tulemus oli dramaatiline. see , et üldse kordus sõidule saadeti tundus kummalise otsusena. usun , et ka korraldajatel võttis korraks hinge kinni , kui Gvido selle otsuse peale rajalt minema rehve vahetama kimas.
kommenteerijate tandem töötas ka suurepäraselt. väga hea ülevaate sai võistlejatest tänu neile.
selle alal oleks eestis tõeliselt massilist publiku potensiaali. oleks ainult rohkem kohti ,kus selliseid üritusi korraldada ja platse võistlejatel harjutamiseks.



Yux on siiski sõitja,mitte korraldaja!
Ja korraldaja lahendaks probleeme küll,kuid see asi jõudis minuni alles eile ja foorumis.
Mingit tagantjärgi hala on tõesti imelik kuulata ja veel enam probleemi kui sellist lahendada.
Samuti ei oska kommenteerida inimese mõtlemist kes läheb põllule parkima ja seal midagi ära lõhkudes korraldajat süüdistab.Ise peab ka vaatama,põld on põld ja meile seda "üle andes" ei hoiatatud meid sea lolevate kividest mille eest oleks saanud kedagi hoiatada.

_________________
http://www.driftime.ee/foorum


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 22:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
jutu järgi võis arvata , et ürituse ja antud juhtumiga lahendamisega rohkem seotud.
eks see rokem suhtlemis oskuste puudulikuse probleem. õnneks esineb sellist hälvet vähestel (moto)sportlastel.
pakun , et järgmine kord sama tüüp kindlasti aplodeerib, kui yux peaks rajal oma masina ära lõhkuma .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 22:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.10.2004 19:34
Postitusi: 88
Asukoht: Tln
:lol
minu poolest ei pea ta tulema kui ta ei suuda vaadata kuhu sõidab...
ma pole kordagi öelnud et ma korraldaja või mingi organiseerija olin...
niiet ma ei saa sinna midagi teha kui sa ennatlike järeldusi teed...
siiski kordaks veelkord... et tegu põlluga, kust loodus ise kive välja kangutab... mitte asfalteeritud platsiga, kus kaevluuk lahti võis olla... langeme varsti usa tasemele ja kaebame jumala kohtusse, et see sellise jama tekitas nüüd :D

_________________
Straight line is not a fun!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 23:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
ok. ma vaatasin ise ka seda põldu möödaminnes.nägi üsna kahtlane välja, aga olen kindel , et kui parkimise korraldaja mind sinna oleks suunanud siis oleksin teda ka usaldanud. ja ma küll ennast eriti idikana ei oleks tundund , kui tema korralduse oleksin täitnud ja karteri ära lõhkunud.
kindlasti oleksin ka leidnud korraldajaga mõistliku lahenduse. ei ole see karteri põhi nii ülemõistuse kallis, et selle pärast kemplema peaks.
ja sina kui võistleja võiksid arvestada , et me tuleme teid sinna vaatama ja teile kaasa elama. kui sul iseenda poolehoidjatest pohh siis nii ütlegi. jää raja äärde publiku ette seisma . tule autost välja . võta kiiver peast ja ütle publikule , et nad on idikad ja ärge tulge enam vaatama.
lätlastest võistlejate ees võtan mütsi maha. pakkusid tõeliselt lahedalt vaatemängu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 23:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.10.2004 19:34
Postitusi: 88
Asukoht: Tln
ehh... sa ei saa ikka üldse aru...
ükskõik mis üritusel, kus parkimine on põllul, ei saa ju garanteerida sellist asja...
ja kas jutt käis massidest, kes ei peaks tulema.... minu arust oli jutt ainult ühest inimesest...

loe teinekord neli korda ja rahulikult jutt läbi, enne kui kohe trükkima kukud

ja chill üleüldse... pole mõtet tühja pärast vaielda 13 lehekülge... :D

(siiski üks sinu jutu põhjal välja mõeldud näide: sõidad maanteel, tuleb teeremont ja ümbersõit on tehtud kuskilt... ei ole üle põllu... ilus tee... nüüd sina sõidad seal mööda seda ilusat teed ümbersõidul ja kütad kurvist otse, kuna ümbersõit on märgistamata tee ja pole jutte ja kriipse ja värke... põrutad kivi otsa... sõidad karteri katki... kes on süüdi ? kas vestiga mees, kes sind sinna teele juhatas või sina et sa sinna kivisse väntasid, või see kes ümbersõidu tegi ja kivi alles jättis ?)
:)

_________________
Straight line is not a fun!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 24.08.2009 23:56 

Liitunud: 30.01.2005 16:11
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn
Yux001 kirjutas:
ehh... sa ei saa ikka üldse aru...
ükskõik mis üritusel, kus parkimine on põllul, ei saa ju garanteerida sellist asja...
ja kas jutt käis massidest, kes ei peaks tulema.... minu arust oli jutt ainult ühest inimesest...

loe teinekord neli korda ja rahulikult jutt läbi, enne kui kohe trükkima kukud

ja chill üleüldse... pole mõtet tühja pärast vaielda 13 lehekülge... :D

(siiski üks sinu jutu põhjal välja mõeldud näide: sõidad maanteel, tuleb teeremont ja ümbersõit on tehtud kuskilt... ei ole üle põllu... ilus tee... nüüd sina sõidad seal mööda seda ilusat teed ümbersõidul ja kütad kurvist otse, kuna ümbersõit on märgistamata tee ja pole jutte ja kriipse ja värke... põrutad kivi otsa... sõidad karteri katki... kes on süüdi ? kas vestiga mees, kes sind sinna teele juhatas või sina et sa sinna kivisse väntasid, või see kes ümbersõidu tegi ja kivi alles jättis ?)
:)


kust kohast küll see fantaasia sul tuleb :D
enne kui sellise näite kirjutad võiksid oma enda ridasid lugeda: loe teinekord neli korda ja rahulikult jutt läbi, enne kui kohe trükkima kukud

antud teema võiks juba rahule jätta, pealtvaataja võtab ise korraldajatega ühendust kui seda vajalikuks peab


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 25.08.2009 00:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.10.2004 19:34
Postitusi: 88
Asukoht: Tln
siin ongi ju suht delfiks kätte ära läinud kogu üritus :D
mis vahet seal on mis fantaasia mul on .. teoorias võiks veel mitmeid samalaadseid näiteid välja imeda :P
iseasi kas sellel mõtet on... aga no... eks iga üks teeb nii nagu heaks arvab... keerake katusele järgmine kord sinna parklasse sõites ja süüdistage korraldajat, et mis sa loll siis normaalset kaldteed ei teinud :sex

_________________
Straight line is not a fun!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 25.08.2009 11:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
Gvido on showmees igast nurgast. Ta teadis täpselt mida ta teeb ja tegelt minna riskima niimoodi rehvivahetusega. usaldus tiimikaaslaste suhtes. Nii peabki olema. Ja proovige mulle vastu väita, et see seik ei lisanud pinget niigi kõvas finaalis

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 26.08.2009 10:34 

Liitunud: 09.04.2003 22:06
Postitusi: 182
Nonii, video ka: http://tv.motors24.ee/artiklid/Autosport/8841-Xtra+Motors+-+Drift+Finals+2009.aspx

See ei jää viimaseks selle ürituse videoks, silmailu ka tulemas ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 26.08.2009 15:27 

Liitunud: 19.11.2007 14:44
Postitusi: 31
Asukoht: Tallinn-Harju Kose
Sai ka sellel üritusel käidud, ja väga meeldis, rahvast oli palju ja sõidud olid huvitavad, aga ruupor tüütas ära natukene.
Jään rohkem drifti üritusi ootama.
Kõige rohkem meeldis moment kui eestlane 200SX S14ga ees oli ja Lätlane silviaga taga selles publiku tribüüni juures olevas kurvis. pilti pole õnnestunud leida sellest, video oleks veel parem :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 26.08.2009 16:54 

Liitunud: 09.04.2003 21:50
Postitusi: 131
Asukoht: Tallinn
See on motorsi videos olemas täitsa.

_________________
http://www.driftime.ee/foorum


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: DRIFT FINALS 21-22 August,Rapla
PostitusPostitatud: 26.08.2009 17:22 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.12.2008 15:27
Postitusi: 558
Syncmahv kirjutas:
Kõige rohkem meeldis moment kui eestlane 200SX S14ga ees oli ja Lätlane silviaga taga selles publiku tribüüni juures olevas kurvis. pilti pole õnnestunud leida sellest, video oleks veel parem :D


Mulle oleks meeldinud, kui eestlane oleks natuke suurema nurgaga sõitnud ja sellest sõidust võidu võtnud :D

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!
Audio ja tuuninglahendused Ghostist!!! - http://www.ghost.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 132 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7