Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 02:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 08:22 

Liitunud: 27.05.2004 23:05
Postitusi: 96
Asukoht: Tallinn
street-racer kirjutas:
aga kui otsite peakohtunikku siis olen nõus selleks hakkama.

Võta siis BHRA-ga ühendust, läbi koolitus ja tee endale vastav litsents.
Tsiteeri:
a mis siis kui Bugatti Veyron starti tuleb? See auto on PROJEKTEERITUD juba tehases üle 400km/h sõitma ilma tulekustutussüsteemita ja pidurdusvarjuta...need 2 nõuet on minumeelest täiseti absurdsed. Ja miks peaks rehv purunema? Kui on õiged rehvid, mis projekteeritud kiirustel üle 300km/h vastu pidama siis ei tohiks seda juhtuda. Üldjuhul, inimene, kes suudab ehitada 300+ väljasõitva auto suudab endale lubada ka korralike rehve. Ja kui kiirusindeks ei vasta või rehv liialt kulunud siis rajale ei lase

Tule Bugatti Veyroniga kohale, vaatame kas tehnilises kontrollis nõutakse pidurdusvarju või mitte. Kuna see auto on projekteeritud kiiresti sõitma ja omab selleks ka vastavaid pidureid, rehve ja muid turvaelemente, siis lähenetakse sellele individuaalselt.

Paraku on ajalugu korduvalt näidanud, et ka need 300km/h+ klubi mehed ei jõua endale korraliku rehvi osta. Küll tahetakse ühel teljel m+s rehve kasutada, küll on rehvid liiga kulunud. Kui sa ise ühtegi võistlus korraldanud ja reaalselt nende asjadega kokku puutunud ei ole, siis ma väga ei võtaks siin sõna sellel teemal.
Tsiteeri:
See on absurd ju!!! kas Teie arust oleks parem kui selliste autode omanikud hakkaksid auto võimeid tavaliikluses proovima??? Pidusüsteemi järeleaitamise nõue on küll loogiline, kuid tänavaautolt pidurdusvarju nõuda :help :bs

Absurd on see täpselt nii kaua kui midagi juhtuma peaks, kas Markeliga juhtunu Tartus kilomeetrisõidul on juba meelest läinud? Seal oli küll palju tegureid ja mitmete asjaolude kokkusattumisi aga see ei muuda olematuks fakti, et pidurdusvari auto uuesti sirgeks tõmbas. Kui me räägime siin tänavaautodest, siis miks nii mõnigi neist kiiretest treileril kohale tuuakse?

Minu jaoks on see teema on ennast ammendanud, kes tahtis aru saada, see sai ja kes ei tahtnud, jumal temaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 09:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
On ju 300+km/t tehaseautosid päris palju: Aston Martin DB9; Ferrari 612, jne. Siiski selle jutupeale, et "tule kohale-siis vaatame" arvan, et kodanikud BHRA`st teatavad, et kuna pole vastavuses BHRA nõuetele-sõida koju sellega.
Lihtne variant oleks lihtsalt ühtselt boikoteerida BHRA üritusi ja sellega seoses vahetada välja kogu selle organisatsiooni tegevpunt. Teha uus reeglistik ja oleks jälle autosportlastel(ka mitte sponsoritega)võimalik oma masinatega mujal, kui tönaval põhjagaasiga sõita. :D

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 09:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.02.2004 14:09
Postitusi: 83
Asukoht: Tartu/Tln
street-racer kirjutas:
Ja miks peaks rehv purunema? Kui on õiged rehvid, mis projekteeritud kiirustel üle 300km/h vastu pidama siis ei tohiks seda juhtuda.


Sa oled nii rumal, et pisar tuleb silma.

Miks lähevad rehvid katki, isegi kui ainult 50 km/h töristada? Ilmselt sinu arvates ei tohiks autod ka katki minna, aga näe kuraskeid, ikkagi lähevad.

Kui keegi teist tuleb autoga, millel tehasest võimekus üle 300 km/h sõita, siis keegi neilt varje vms nõudma ei hakka, kuna sellistel on pidurid ka vastavad (ok, Dodge Viper on erand, sellel on need alamõõdulised, aga ühe kõva pidurduse kannatavad ikka välja). Kui keegi ehitab enda plekkuudist auto, mis sõidab 300+ km/h, kuid pöörab tähelepanu ainult mootorile, siis peabki nõudma kõiki turvaelemente.

Ja BTW, Supra EI ole tehasest ette nähtud üle 300 km/h sõitma ja pidurid on sellise tühimassi puhul ka tehaseseades mootoriga vaid hädapärast kõlbulikud.

_________________
www.vems.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 09:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.11.2008 22:56
Postitusi: 585
Asukoht: Far Far Away
OT, aga kõik kes siin vigisevad, võiksid ise korraldada mõne taolise ametliku võistluse. Ei mingeid nõudeid ega reegleid. Tahaks näha mis juttu siis räägite kui keegi teie üritusel laibaks sõidab ennast või teisi.
Kui korraldaja on ette andnud reeglid, siis need on täitmiseks. Kui ei sobi, ära osale ja vigise. Lihne.
End of OT

_________________
Nobody is perfect but I’m pretty f*cking close!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 10:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2004 13:25
Postitusi: 152
See, et lõppkiirusvõistlustel pole inimvigastustega õnnetusi juhtunud näitabki seda, et tehnilised nõuded ja nende kontrollimine on piisavalt heal tasemel ja süsteemi täiendatakse pidevalt jälgides iga võistluse kulgu. Autod lähevad kogu aeg kiiremaks ja reeglitega ennetataksegi õnnetusjuhtumeid.
Mina kui sõitja olen nõus, et mind ei lasta rajale autoga, mis võib põhjustada minu vigastuse või surma. Täiesti loogiline ju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 15:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2006 14:44
Postitusi: 2399
Asukoht: Päälinn
Hea näide oli ka selel aasta OMC, kus kahel autol oli mingi tehn probleemid. Üks Audi keeras kodupoole...Tuli hiljem teine samasuguse jamaga Nissan. Ka teda ei lastud rajale, üritas küll igatemoodi, aga ei saanud. Pidi Bauhofi minema ja alles siis sai teele. Kusjuures lätlane, kes tuli oma CRX kohale(roheline) oli minuarust terve jooks racing veljed ja rehvid.

_________________
Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 16:46 

Liitunud: 04.09.2007 13:31
Postitusi: 1070
Asukoht: Tallinn,Vääna-Jõesuu
BLACK-CIVIC kirjutas:
On ju 300+km/t tehaseautosid päris palju: Aston Martin DB9; Ferrari 612, jne.

Paraku need "tehasekolmesajased" ei saa 1 miilil isegi ligilähedale 300+km/h nii, et neid ei ole mõtet näiteks tuua.

Ja tegelikult hakkab see Mustasiiviku pidev kiun BHRA aadressil ära tüütama. Kas nad on sulle kuidagi saba peale astunud või?

_________________
Mootorsõidukite remont ja hooldus. Uued ja kasutatud autod Euroopast. Garantii ja liising
5209320 http://www.audacer.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 16:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
iisak kirjutas:
BLACK-CIVIC kirjutas:
On ju 300+km/t tehaseautosid päris palju: Aston Martin DB9; Ferrari 612, jne.

Paraku need "tehasekolmesajased" ei saa 1 miilil isegi ligilähedale 300+km/h nii, et neid ei ole mõtet näiteks tuua.

Ja tegelikult hakkab see Mustasiiviku pidev kiun BHRA aadressil ära tüütama. Kas nad on sulle kuidagi saba peale astunud või?

Sa ei pea mitte pidevalt minu postitusi kommenteerima! Sa ei pea ainult minu postitusi lugema! :kill
Otseselt pole mul ......selle BHRAga. Aga tundub, et seal mingi arengupidur käib meie autop....le. Lihtsalt öeldes: ei saa olla alati 10000000000% reeglites kinni!

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 17:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2004 13:25
Postitusi: 152
mr.dynabass kirjutas:
Tuli hiljem teine samasuguse jamaga Nissan.

Kuna tegu on minu datsuniga, siis ei saa ma lasta sul valeinfot levitada.
Kõigepealt tuli auto, millel oli wg suunatud põhja alla, kuid kuna kütusevoolikud jooksevad põhja teise külje all, siis lasti sõitma.
Siis tuli Audi, millel oli toru suunatud kütusetorudele ja saadeti koju.
Siis tulin mina ja kuigi wg ja kütus asuvad erinevatel pooltel, siis sellepärast, et Audi oli koju saadetud, saadeti ka mind koju, kuid jagati juhtnööre, kuidas asju muuta, et ikkagi rajale pääseksin.
Ise olin muidugi süüdi, et ei lugenud seda reeglimuudatust välja.
Eelmine aasta oli mul otse alla suunatud wg ja vastavalt tehnilise kontrolli juhtnööridele tegin toru ringi, et ta lõppeks põhja all. 2010 paraku reeglid muutusid ja sõnastus on suht mitmeti mõistetav ning veel vaieldakse selle üle.
Kui oleksin saabunud enne Audit, siis oleksin rajale pääsenud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 19:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2008 16:09
Postitusi: 7
BLACK-CIVIC kirjutas:
Siiski selle jutupeale, et "tule kohale-siis vaatame" arvan, et kodanikud BHRA`st teatavad, et kuna pole vastavuses BHRA nõuetele-sõida koju sellega.
Lihtne variant oleks lihtsalt ühtselt boikoteerida BHRA üritusi ja sellega seoses vahetada välja kogu selle organisatsiooni tegevpunt. Teha uus reeglistik ja oleks jälle autosportlastel(ka mitte sponsoritega)võimalik oma masinatega mujal, kui tönaval põhjagaasiga sõita. :D


100% nõus :hail

Raceboy kirjutas:
Sa oled nii rumal, et pisar tuleb silma.


ja kes Sa ise oled? :angry Albert Einstein? Eks nuta kui see Sind õnnelikuks teeb... Kui midagi isiklikku on siis selle jaoks priva olemas ;)

Tsiteeri:
Miks lähevad rehvid katki, isegi kui ainult 50 km/h töristada? Ilmselt sinu arvates ei tohiks autod ka katki minna, aga näe kuraskeid, ikkagi lähevad.


rehvid lähevad enamasti katki siis kui nad liiga kulunud on, vanaks jäänud, või vastu äärekivi sõitmist vigastatud. Uus tipprehv võib küll praak olla, aga kui suur selle tõenäosus on? Ma arvan et mitte suurem kui võita lotoga 10 miljonit. Ja sellise tõenäosuse puhul võin ma küll vastutuse neda õlule võtta juhuks kui midagi juhtuma peaks

Tsiteeri:
Ja BTW, Supra EI ole tehasest ette nähtud üle 300 km/h sõitma ja pidurid on sellise tühimassi puhul ka tehaseseades mootoriga vaid hädapärast kõlbulikud.


Jah, ma tean seda…pidurite upgrade on küll iseenesest mõitstav turvanõue nagu kiivergi aga ei tohiks juuksekarva ka lõhki ajada turvanõuete tagaajamisel

onuwoody kirjutas:
OT, aga kõik kes siin vigisevad, võiksid ise korraldada mõne taolise ametliku võistluse. Ei mingeid nõudeid ega reegleid. Tahaks näha mis juttu siis räägite kui keegi teie üritusel laibaks sõidab ennast või teisi.
Kui korraldaja on ette andnud reeglid, siis need on täitmiseks. Kui ei sobi, ära osale ja vigise. Lihne.
End of OT


Ja ma kavatsengi kunagi ühe autospordi ürituse korraldada. Ja valmis ka vastutama selle eest kui keegi ennast laibaks sõidab

_________________
life begins @ 200km/h /// We'll die anyway
maha BHRA!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 20:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
street-racer kirjutas:

Ja ma kavatsengi kunagi ühe autospordi ürituse korraldada. Ja valmis ka vastutama selle eest kui keegi ennast laibaks sõidab


Teeme koos ära :think

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 20:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2008 16:09
Postitusi: 7
BLACK-CIVIC kirjutas:
street-racer kirjutas:

Ja ma kavatsengi kunagi ühe autospordi ürituse korraldada. Ja valmis ka vastutama selle eest kui keegi ennast laibaks sõidab


Teeme koos ära :think


Davai :)

peaks küll algatuseks Indro või kellegi päedvaga pisut nõu pidam ja siis üle pika aja ka ühe normaalse ürituse tegema 8)

_________________
life begins @ 200km/h /// We'll die anyway
maha BHRA!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 20:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
street-racer kirjutas:
Davai :)
... ja siis üle pika aja ka ühe normaalse ürituse tegema 8)

Ammu pole jah juba Piibe maantee üritustest miskit kuulda olnud :P

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 20:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
street-racer kirjutas:
BLACK-CIVIC kirjutas:
street-racer kirjutas:

Ja ma kavatsengi kunagi ühe autospordi ürituse korraldada. Ja valmis ka vastutama selle eest kui keegi ennast laibaks sõidab


Teeme koos ära :think


Davai :)

peaks küll algatuseks Indro või kellegi päedvaga pisut nõu pidam ja siis üle pika aja ka ühe normaalse ürituse tegema 8)


Pole siin vaja kellegiga nõu pidada. Ma Honda klubi aegadel neid üritusi igasuguseid korraldanud. :rokib

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: One Mile Challenge 2010 - 29. Mai - Haapsalu Lennuväli
PostitusPostitatud: 07.06.2010 21:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
MarkoC kirjutas:
street-racer kirjutas:
Davai :)
... ja siis üle pika aja ka ühe normaalse ürituse tegema 8)

Ammu pole jah juba Piibe maantee üritustest miskit kuulda olnud :P
Nendest lihtsalt ei räägita

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7