Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 24.04.2024 12:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 03.02.2009 21:25 

Liitunud: 05.07.2007 19:20
Postitusi: 300
kas pealtvaatajatele tehakse eraldi parkla?

_________________
Müüa hea hinnaga suve -ja talverehve.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 03.02.2009 21:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.10.2006 21:11
Postitusi: 17
Asukoht: Tartu-Võru vahel
kiljotiin kirjutas:
kas pealtvaatajatele tehakse eraldi parkla?

Jah. Ja see on TASUTA!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 03.02.2009 23:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2004 10:33
Postitusi: 117
Asukoht: Tartu<--->Ida
08.02.2009 on üritus ikka plaanis ning toimub täie rauaga jah? Lihtsalt kindluse mõttes uurin, siin majanduslanguses võib ju igast jura juhtuda :P

Miku


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 04.02.2009 07:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.10.2006 21:11
Postitusi: 17
Asukoht: Tartu-Võru vahel
Reede õhtul on 100% vastus olemas. Hirmutab see sula ja vihm, mida ilmatargad lubavad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 00:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2004 10:33
Postitusi: 117
Asukoht: Tartu<--->Ida
Imelik, et ürituski läbi aga reede õhtu pole siiani saabunud :D Ja järelkaja ning pildimaterjal on ka tasemel!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 02:55 

Liitunud: 31.12.2007 14:06
Postitusi: 115
Kollerimees oli ametis Raadi Race kohta uurimisega, unustas oma ürituse sootuks ära :D

_________________
Autoabi, puksiiriabi, lukuabi - 24H üle Eesti - http://www.autoabi.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 17:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
Eks need kohalikud tann19ned käisid seal oma monokatega sõitmas, mis neist ikka pildistada :)

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 18:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.10.2006 21:11
Postitusi: 17
Asukoht: Tartu-Võru vahel
raintuul kirjutas:
Eks need kohalikud tann19ned käisid seal oma monokatega sõitmas, mis neist ikka pildistada :)

Ma ei tea aga minuteada oli küll paremik kohal ja vaid 2 kohalikku. Kui sa nii hea sõitja oled siis tule ja õpeta mind sõitma. Võibolla on mul veel midagi õppida. Ma polegi tahtnud siin seda üritust lahata, kuid ilmselt siin ei tea inimesed mida räägivad. Nädalavahetusel olen võistlustel aga võibolla on sul homme aega tulla ja vaatame siis kes kiirem on? Võibolla leiate veel mõne super kommijast jää-ässa ja võtate ka selle kaasa. See, et siin ei olnud edasist arutelu selle ürituse teemadel on põhjustatud sellest, et siin foorumis puudus huvi sõitmatuleku vastu ja link oli antud. Ära ei unustatud midagi, vaid ma lihtsalt vahepeal ei sattunud siia foorumisse. Kui võrrelda võistluste suurust siis äkki ka osavõtjate arv ütleb midagi. Tavaliselt on meil olnud üle 80 võistleja ja inimesed on üldjuhul rahul olnud. Siiani on olnud ainult positiivne vastukaja. Tundub aga, et seda foorumit külastavad sellised ässad kus minusuguste võimed on olematud ja sõita ma ka ju ei oska. Need varjatud kommijad on muidugi alati kõige suuremad ässad ja õpetajad. Arvan et saan homseks oma võistlusauto korda ja olen kõigile julgetele väljakutsujatele nõus astuma vastu, sellel rajal kus see üritus toimus. Lähen kohale 16.30-neks. Vaatame siis kes on lihtsalt tugevam. Ma pole tihti siin foorumis kuid selleks kellaks luban, et olen rajal. Laupäeval olen Fordi karikavõistlustel. Tahtsin küll raadile minna, reklaam oli üritusele vägev, kuid ma siiki sellest loobun. Muide tel number oli antud esimeses postis, ja sellelt nr said kõik vajaliku info.


Viimati muutis kollerimees, 12.02.2009 18:25, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 18:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.10.2006 21:11
Postitusi: 17
Asukoht: Tartu-Võru vahel
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:18 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
raintuul kirjutas:
Eks need kohalikud tann19ned käisid seal oma monokatega sõitmas, mis neist ikka pildistada :)

Selline kriitika on väga kohatu.Tegu oli väga kõva üritusega ,mille nimel oli palju vaeva nähtud.

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Viimati muutis mehikemetsast, 12.02.2009 20:19, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:19 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
kollerimees kirjutas:
...


Jäle pikk jutt, aga minu arust küsiti Sinult, kas midagi toimus kah? Noh, et järelkaja või midagi.

Püüa oma solvumisest üle olla nüüd ja kirjuta siis, kui hea oli üritus. Samuti lisa mingi albumi link vms.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 21:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.10.2006 21:11
Postitusi: 17
Asukoht: Tartu-Võru vahel
Tegelikult ma polegi solvunud kuid siiralt jahmunud. Eks vaatan kui saan mõne parema koha kuhu pilte linkida, siis ka lingi annan. Mõni kehva seebika klõps on.
Tegemist oli rahvaspordi üritusega, mille osalejad jäid üritusega rahule. Rada kippus küll vedelaks minema, kuid pidas siiski lõpuni vastu. Ei taha teiste eest rääkida, kuid endale meeldis ja olen rahul oma tulemusega. Lisaks sain ka palju tänusõnu kuulda võistlejate poolt. Samas ka minupoolsed tänud kõigile kes aitasid kaasa ürituse läbiviimisel. Võimalik, et ka tuleb üritusele Vol2. Aga praegu on see lahtine. Tundub, et need kes selle alaga tegelevad, on kursis alati meie üritustega ja ka alati kohal ning teavad kustkohast meie ürituste kohta infot saab.
Ise sõitsin selle autoga:
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
Siuke küsimus. (tulevaseks)
Kas autot lastakse rajale kui autol pole dokumente , vb dokumendid saaks aga üv kindlasti ei saa. (auto ehitatud homemade rallikaks , puurid asjad)

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 13.02.2009 08:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.10.2006 21:11
Postitusi: 17
Asukoht: Tartu-Võru vahel
Lastakse ikka aga kui torud on sees siis ilmselt vabaklassi. Ma ei ole su autot näinud ja ei oska öelda. Loodan, et aku on siiski korralikult kinni ja sa sellega kedagi ära ei tapa. Meil siin sõidab päris rallikaid kah. Ülevaatust ei küsi Sinult keegi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lõuna-Eesti jää 2009
PostitusPostitatud: 15.02.2009 03:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2004 10:33
Postitusi: 117
Asukoht: Tartu<--->Ida
kollerimees kirjutas:
raintuul kirjutas:
Eks need kohalikud tann19ned käisid seal oma monokatega sõitmas, mis neist ikka pildistada :)

Ma ei tea aga minuteada oli küll paremik kohal ja vaid 2 kohalikku. Kui sa nii hea sõitja oled siis tule ja õpeta mind sõitma. Võibolla on mul veel midagi õppida. Ma polegi tahtnud siin seda üritust lahata, kuid ilmselt siin ei tea inimesed mida räägivad. Nädalavahetusel olen võistlustel aga võibolla on sul homme aega tulla ja vaatame siis kes kiirem on? Võibolla leiate veel mõne super kommijast jää-ässa ja võtate ka selle kaasa. See, et siin ei olnud edasist arutelu selle ürituse teemadel on põhjustatud sellest, et siin foorumis puudus huvi sõitmatuleku vastu ja link oli antud. Ära ei unustatud midagi, vaid ma lihtsalt vahepeal ei sattunud siia foorumisse. Kui võrrelda võistluste suurust siis äkki ka osavõtjate arv ütleb midagi. Tavaliselt on meil olnud üle 80 võistleja ja inimesed on üldjuhul rahul olnud. Siiani on olnud ainult positiivne vastukaja. Tundub aga, et seda foorumit külastavad sellised ässad kus minusuguste võimed on olematud ja sõita ma ka ju ei oska. Need varjatud kommijad on muidugi alati kõige suuremad ässad ja õpetajad. Arvan et saan homseks oma võistlusauto korda ja olen kõigile julgetele väljakutsujatele nõus astuma vastu, sellel rajal kus see üritus toimus. Lähen kohale 16.30-neks. Vaatame siis kes on lihtsalt tugevam. Ma pole tihti siin foorumis kuid selleks kellaks luban, et olen rajal. Laupäeval olen Fordi karikavõistlustel. Tahtsin küll raadile minna, reklaam oli üritusele vägev, kuid ma siiki sellest loobun. Muide tel number oli antud esimeses postis, ja sellelt nr said kõik vajaliku info.


Ossa raisk kus nüüd tuli seda nuttu ja hala :D Keegi Sind väljakutsele ei kutsunudki ning ei maininud keegi oma sõiduoskuseid :) Teik it iisi, pöialliisi!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 40 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7