Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 10.05.2024 15:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 24 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.06.2010 22:24 

Liitunud: 06.04.2003 01:16
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu
Speedest 1000 EUR Race 2010

Head sõbrad !

24. juulil 2010 toimub Tartu Raadi lennuväljal järjekordne 1000 EUR Race.

Rõõm on teid kutsuda juba 8. aastat järjest meie võistlusele. Nagu ikka, üldvõitja viib koju 1000 EURi. Kõikide teiste auhinnaliste kohtade eest kannavad hoolt Baltic Bolt ja Aquacontrol.

Täpsem info ja registreerimine on olemas aadressil http://www.dragracing.ee/1000eur

Kohtumiseni Tartus !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.06.2010 22:25 

Liitunud: 06.04.2003 01:16
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu
Ja veel !

Esimene registreerija saab võistlusel osaleda tasuta !

Kuni järgmise nädala lõpuni ( 04.07.2010 ) on osalustasu 400.-, hiljem 500.-, kohapeal 600.-

Kõik regama !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 13.07.2010 11:56 

Liitunud: 06.04.2003 01:16
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu
Tahaks stardis ka naisvõistlejaid näha :)

http://www.biolase.ee teeb jällegi kiireimal naisel kikud valgeks!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 18.07.2010 14:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2004 21:48
Postitusi: 313
Asukoht: Viimsi Racers Country
eile sai driftil ka teile promo tehtud ehk aitab veits kaasa :D

_________________
Team Ilms-Motorsport
8.48@270km/h


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 24.07.2010 22:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.08.2008 02:02
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu.
Muidu väga hästi korraldatud ja kiiresti sujunud võistlus, kuid kahjuks ei läinud võistluse/ürituse välja kuulutatud olemus ja tegelikkus reaalsuses mõne kohapealt hästi kuidagi kokku. Nimelt on ürituse koduleheküljel kirjutatud tekst ("Võistluse eesmärk on pakkuda autohuvilistele legaalset ja ohutut võimalust oma sõiduk proovile panna.") ja tegelikkus väga erinevad. Kommentaarid stiilis, et ala. kui sinu auto üle 200 ei sõida, siis pole tegemist üldse autoga ja isik, kes sellega sõidab, peidab ennast kiivri taha, et inimesed teda ära ei tunneks. Selliste kogemustepagasiga kommentaator(id) võiksid ennem mõelda kui midagi räägivad. Taoline jutt pole sellist üritust pikemas perspektiivis silmas pidades kuigi professionaalne (kui osavõtjale jääb meeldiv mulje, siis on ta kindlasti ka järgmisel korral kohal). Madalamast võistlusklassist osavõtjate elu muudeti selliste suunatud kommentaaridega pehmelt öeldes ebameeldivaks. Kommentaar, et alla 200 km/h sõitnud (vastavalt siis parimad tulemused Hummeril 108 km/h ja Clio`l 185 km/h - tegelikkuses sõitis nii mõnigi veel seal alla neid kiiruseid, aga nendest nagu ei tehtud üldse välja) Hummer ja Clio on aeglased ja ei kuulu üldse võistlusarvestusse on justkui otsene solvang auto omanikke suunas. Milleks kuulutada välja üritus/võistlus, kus kõigil on, tsiteerin:"ohutu võimalus oma sõiduk proovile panna" kui tegelikkuses loobitakse selliste "proovile panijate" suunas solvanguid? Vähemalt lõpuks oli mõistetav, et miks väiksemate mootoritega "tänavasõidukid" sellisele üritusele kohale ei julge/taha tulla (isegi proovima mitte)... Kahjuks kaotasite veel ühe sellise isiku, mitte et see midagi muudaks. Isegi diplomit ei tihanud võtma tulla, sest äkki oleks seal ka mõni "kild" veel pillatud (vist oli 3 osavõtjat A klassis nagu ma aru sain). Kõik ei tule 1000 euro peale sõitma, mõni inimene soovib tõesti legaalselt võimalust oma sõiduk proovile panna.

Clio`ga sõitnud Siim.


Viimati muutis onuzim, 25.07.2010 10:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 00:23 

Liitunud: 13.04.2003 10:52
Postitusi: 51
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 01:08 

Liitunud: 26.03.2006 12:37
Postitusi: 4
Tulemusi ? Vaatan piltidelt ,et Maksimi ikka polnud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 10:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.07.2009 09:32
Postitusi: 115
Asukoht: Tallinn
onuzimi jutt täiesti õige.
Plaanisin üritusele sõitma tulla ja ka mina poleks oma autoga seal 200 välja sõitnud.
ja kui keegi ütleb kommenteerides suure rahva ees "juust" siis ei olegi tahtmist säärasest üritusest osa võtta.
Ja mis sest, et tegelikult on onuzimi auto tänaval ju väga kiire.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 10:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Kus siis on tulemused? :D 200+km/h.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 11:33 

Liitunud: 05.04.2003 15:58
Postitusi: 19
Võitis Tšerjomuškin 268kmh oli vist tulemus.
2. Pavelson 264kmh?
3. Liske?
(Ei pretendeeri 100% tõele)

Rästikul oli probleeme kompressoririhmaga. Maksimi ei olnud, laiali, nagu ikka :P

Omal 1;3 sõit 233kmh, 2-ne 238kmh.

Ilm oli vastikult kuum, tuul vastu, autos mingi +100C...

Ahjaa, nö. tava-auto omanikel ei ole mõtet kõike südamesse võtta. Kommentaatorid lähtuvad sellest, et on ikka tuldud seda va 1000euri püüdma.
Ma eriti juttu seal ei kuulanud, kuid usun, et ega keegi nüüd miskit päris pahasti ka öelda ei tahtnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 12:00 

Liitunud: 17.02.2005 09:18
Postitusi: 20
Asukoht: Tartu
Tulemustest siis kõigepealt.

I - Aleksandr Tserjomuskin - Skyline GTR - 268
II - Reimo Pavelson - Audi S6 - 264
III - Jüri Liske - Audi 80 - 262

Liidemanil esimeses sõidus purunes jah kompressori rihm (kolmas katse - 257), teistel katsetel ei liikunud lihtsalt oodatult.

Natuke siis kah kommentaatorite poole pealt kommentaare:
Peale esimest sõitu oli Siim Pettai oma Clioga tagantpoolt auväärsel kolmandal kohal - Hummer H1 (106), Viper (152), Clio (177). Need numbrid öeldi välja ilma kedagi solvamata, visati vaid nalja, et Clio on kiirem kui Viper. Selle peale oleks pidanud ilmselt Roul vägagi pahaseks saama, aga ometigi võttis asja huumoriga. Juustuks nimetati ühte konkreetset Audi S6-t, mis lõppkokkuvõttes oli aeglasem kui Siim oma Clioga (185 vs 182). Selle nimetamise tingis kah puhtalt see, et nii sõitja kui auto omanik olid korraldajateringis ning see nali seletati ka lahti. Kui Siim ennast sellest puudutatuna tundis, siis palume vabandust, et teda solvasime. Kiivrinali oli kah sama S6-e kohta.

Ning rõhutan, et mitte keegi pole kordagi mikrofoni öelnud, et alla 200 km/h sõitvad autod ei peaks osalema või ei tehta neist välja. Alguses sai publikule orientiiriks öeldud, et kõik kiirused üle 250 km/h on juba väga head.

Ühesõnaga on kommentaarid olnud alati veidike läbi huumoriprisma ning ka pisike tögamine on käinud asja juurde. Siiani on võistlejad naljadest aru saanud ja osanud ka enda üle naerda kui vaja, aga tundub, et edaspidi peame hakkama kuivalt teatama tulemusi, et keegi ei solvuks ning mootorispordist loobuda ei ähvardaks.

Päikest
Kaarel (kommentaator)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 13:01 

Liitunud: 03.07.2006 16:07
Postitusi: 101
Asukoht: Tartu
onuzim kirjutas:
Muidu väga hästi korraldatud ja kiiresti sujunud võistlus, kuid kahjuks ei läinud võistluse/ürituse välja kuulutatud olemus ja tegelikkus reaalsuses mõne kohapealt hästi kuidagi kokku. Nimelt on ürituse koduleheküljel kirjutatud tekst............ Kõik ei tule 1000 euro peale sõitma, mõni inimene soovib tõesti legaalselt võimalust oma sõiduk proovile panna.

Clio`ga sõitnud Siim.


See ei ole Sul ju esimene kord, kui võistluse poole pealt lahkud ja süüdistad hiljem korraldajaid, kohtunikke, kommentaaroreid ja teisi asjaosalisi selles, et Sulle on liiga tehtud ja et sul hästi ei läinud. Huvitaval kombel on ainult Sinul alati hilisemaid pretensioone. Eelmisi kordi ei hakka siin lahkama, aga sellel korral oled küll tühja koha pealt solvunud. Mõtlesin siin terve eilse päeva läbi ja no ei suuda meenutada hetke, millal Sinu Clio üle lolli nalja oleks tehtud. Võta ennast kokku. Selliste süüdistustega ei jäta Sa kuigi head muljet.

Olen mootorisporti kommenteerinud juba aastaid, aga see on küll esimene kord, kui võsitleja tuleb väitma, et lahkus võistluselt, kuna kommentaatorid tegid liiga. Ehk peaks hakkama korraldama eraldi võidusõte õrna hingega motospordi sõpradele, kus ajad teeb teatavaks näiteks surnumatja. Siis peaksid Sa ju rahul olema?

Siinkohal luban, et kui tulevikus peaks Sinu auto stardis olema ja mina mikrofoni taga, siis teen hilisemate keeruliste olukordade vältimiseks teatavaks ainult Su nime ja tulemuse.

P.S. Kas sa oleksid samasuguse virinaga lagedale tulnud ka siis, kui oleks esimese koha saanud?


Rahulikku meelt kõigile ;)

Kristjan (kommentaator)


Viimati muutis veedler, 25.07.2010 13:09, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 13:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.08.2008 02:02
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu.
Selline "huumoriprisma" on küll natukene kummaline. Võistlejana saaks võibolla isegi naljast aru, aga pahatihti tehti selliseid "nalju" just siis kui võistleja parasjagu mootori mürina saatel raja lõpupoole kihutas. Hiljem oli lihtsalt natukene ebameeldiv selliste kommentaaride kokkuvõtteid oma sõpradelt kuulda, kes teie "naljadest" nii hästi aru ei saanud kui mina võibolla oleksin saanud. Mootorispordist sellise pisikese asja pärast keegi vaevalt loobub, lihtsalt nagu mainisin, siis sellisele üritusele lihtsalt edaspidi ei tuleks (s.t. tuleb hoolikamalt võistluseid valida). Aga ma arvan, et võibolla oleks siis tõesti parem "kuivalt tulemusi lugeda" ja mõni auhinnamäng vahele teha, selle asemel, et aeglasemate autode kulul publikule mahlakaid "nalju" teha. Sellise ürituse korraldamine on igati tänuväärne ettevõtmine, kuid edaspidi võiks reklaamides mainida, et tegemist on väga kiiretele autodele mõeludud humooririkka võistlusega. :) Samuti ei tahaks ma hästi uskuda, et ma ainus olen, kes nii mõtleb, kuna eestlast kui rahvust võib iseloomustada peamiselt kui küllaltki kinnist inimest, kes naljalt iga asja peale sõna võtma ei lähe.
Edu edaspidiseks,
Siim.

Lisa Veedlerile:
Ennem kui räägi, mõtle (kas keegi on üldse kedagi kusagil süüdistanud?). Mina polnud ainus, kes sealt võistluselt lahkus ja kui ma hiljem teemas mainisin, et mis valesti oli, siis seda võtad sina kui süüdistust, miks sa sellest varem rääkinud pole? (isiklikult vaatlen küll sellist asja pigem kui soovitust, et järgnevatel aastatel ei pandaks finišhit kohe kurvi ette, kuhu mõned mehed otsustasid sekundite võitmiseks valli sõita - tulemuseks võistluse venimine). Usun, et inimesed kes sellises foorumis, nagu seda on Tartu Autoklubi foorum, Raadirace teemat lugenud on, saavad isegi aru, et keegi seal kedagi süüdistanud küll pole (väga kahetsusväärne lugu, et sina sealt süüdistuse välja lugesid). 1000 eur võistluse kohapealt võin öelda, et tulin sõitma täpselt seda, mida korraldajad pakkusid "legaalset võimalust oma autot proovile panna", seega koha saamisega pole siin mingit pistmist millelgi. Ja kui ei suuda meenutada, siis kindlasti mõni videoklipp aitab meenutada. Hea mulje jätmise kohapealt - ei usu, et Sinugi kommentaarid sellisel juhul aeglasemate autode omanikele (kes võibolla tulevikus tahaksid ka oma auto proovile panna) eriti hea mulje jätsid (pada sõimab katelt). Püüan tulevikus Sulle selliseid "keerulisi olukordasid" rohkem mitte tekitada. :)


Viimati muutis onuzim, 25.07.2010 13:48, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 13:28 

Liitunud: 03.07.2006 16:07
Postitusi: 101
Asukoht: Tartu
onuzim kirjutas:
Lisa Veedlerile:
Ennem kui räägi, mõtle (kas keegi on üldse kedagi kusagil süüdistanud?). Mina polnud ainus, kes sealt võistluselt lahkus ja kui ma hiljem teemas mainisin, et mis valesti oli, siis seda võtad sina kui süüdistust, miks sa sellest varem rääkinud pole? (isiklikult vaatlen küll sellist asja pigem kui soovitust, et järgnevatel aastatel ei pandaks finišhit kohe kurvi ette, kuhu mõned mehed otsustasid sekundite võitmiseks valli sõita - tulemuseks võistluse venimine). 1000 eur võistluse kohapealt võin öelda, et tulin sõitma täpselt seda, mida korraldajad pakkusid "legaalset võimalust oma autot proovile panna", seega koha saamisega pole siin mingit pistmist millelgi. Ja kui ei suuda meenutada, siis kindlasti mõni videoklipp aitab meenutada.


Vabandan juba ette, kuna tuleb OT

Siim. Igal võistlusel, on olemas juhend. Juhendis on alati paika pandud ametlik protesti esitamise kord. Alati oleme ka rõhutanud, et kõigil on võimalus protest esitada, kui tunneb, et talle on liiga tehtud. Sina, selle asemel, et tulla ja asjadest rääkida, otsustad lihtsalt minema minna ja hiljem foorumis viriseda. Vabanda, aga see ei jäta ju kuigi tõsiseltvõteva mehe muljet. Me kõik oleme inimesed, ja teeme vigu ning õpime nendest. Ülejäänud Eesti motosportlased on õnneks järgimas vanasõna, Kus viga näed laita, seal tule ja aita. Paraku on mulle jäänud mulje, et Sinu puhul töötab sama vanasõna, aga natuke teistpidi tagamõttega: Kus viga näed laita, seal mine ja laida.

Terv!

Kristjan


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Speedest 1000 EUR Race 2010
PostitusPostitatud: 25.07.2010 13:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.08.2008 02:02
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu.
veedler kirjutas:
Vabandan juba ette, kuna tuleb OT

Siim. Igal võistlusel, on olemas juhend. Juhendis on alati paika pandud ametlik protesti esitamise kord. Alati oleme ka rõhutanud, et kõigil on võimalus protest esitada, kui tunneb, et talle on liiga tehtud. Sina, selle asemel, et tulla ja asjadest rääkida, otsustad lihtsalt minema minna ja hiljem foorumis viriseda. Ei jäta ju kuigi tõsiseltvõteva mehe muljet. Me kõik oleme inimesed, ja teeme vigu ning õpime nendest. Ülejäänud Eesti motosportlased on õnneks järgimas vanasõna, Kus viga näed laita, seal tule ja aita. Paraku on mulle jäänud mulje, et Sinu puhul töötab sama vanasõna, aga natuke teistpidi tagamõttega: Kus viga näed laita, seal mine ja laida.

Terv!
Kristjan


OT. Paluks mulle privaatsõnumina viidet kohale või tervikteksti sellest, kus ma sinu arvates eelnevalt kusagil "virisenud" olen. Ma püüangi oma tekstiga öelda seda sama, millele sa oma eelmises tekstis ka ise viitad ("...teeme vigu ja õpime nendest"). Millest aga õpitakse, kui isegi ei teata, mis valesti on/oli. Minu kirjutatu Raadirace teemas oli viide sellele, et mis valesti oli ja mida saaks järgneval korral teistmoodi teha (lahkus ju ometigi 3-4 autot, mitte mina üksinda). Me ei räägi mingitest rahvuslikul tasandil toimuvatest suurvõistlustest, et peaksime laskuma protesti esitamise tasandile. Ma tahaksin tõesti teada, et mille arvates on üldse foorum loodud kui seal öelda ei või, et mis meeldis ja mis ei meeldinud? Sama kehtib antud 1000 eur Race kohapealt, et ma ütlesin, mis ei meeldinud ja tahaksin siiralt loota, et järgmine kord on suhtumine teistsugune. Kui aga sinu silmis oli järjekordselt tegemist mingisuguse virinaga, siis ma kahjuks seda ei mõista. Enda arvates olen püüdnud rääkida võimalikult neutraalses noodis ja mingeid süüdistusi esitamata (viitasin vaid mõnele öeldud lausele). Mainimine ei võrdu süüdistus. Üleüldse teed Sa minust siin justkui igapäevase viriseja kui ma ühel korral enne seda olen julgenud kusagil mõne sõna kirjutada (neid paljusid positiivseid sõnu Teie suunas ei paneks nagu tähelegi)./OT.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 24 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7