Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 07:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 257 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 18:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
Oli palju juhuseid ,kus maksti 4 euri ja tõmmati siis parklarajale.Veits passitud,siis tshh autosse ja rõõmsalt rivvi,tehniline läbitud ja sõitu.Kleepsud jutud peal,0 muret.Templi vajadust küll polnud,keegi ei kontrollinud.4 euri sõitja pilet ühesõnaga.Teine sõber maksab 17 euri ,et pealt vaadata ja autot pmst raja teises otsas hoida :uhoh .Minul savi.Maksin õiglaselt,aga tunnen,et see aususe kontrollimine puudus täielikult ning võiks olla topelt väravad.Pole ju raske sõidust tagasi tulnud venna SÕITJA käepala kontrollida.Lihtsalt veidi ebamugav on kuulata kuidas rivis vennad hooplevad,et ou ma maksin 4 euri ja sõidan ka,sitaks äge eks...sa maksid 17 ja said rämeda tünga hahahaha.... :bs Et mõtlemisainet.Üritus ise oli Ok,aga see osa jah.Pole raske topeltkontrolli teha.Saate rohkem raha ja ei teki igasugu jamasi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 18:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.02.2007 22:46
Postitusi: 658
Anna andeks Dellu. Aga igastahes täiesti lampi ma sinna ei tulnud. Juba enne sai Mattiasega räägitud ,et tahaksin klubi alasse veereda. Mattias ütles ,et pole probleemi, et enamasti nkn inimesed sõidavad ja seisavad Line up-i rivis. Kui ma sinna tulin siis ei parkinud ma kohe alguses mitte kuskile. Küsisin seal kõva häälega, et kuhu ma parkida võin. Näidati ,et tagurda sinna. Tõesti, anna andeks. Aga omavoliliselt ma seda kohta seal ei omandanud. Ja üldiselt olin ma kogu aeg auto juures, kui see sind häiris oleksid võinud seda öelda. Ning ma oleksin sealt alast kadunud. Lihtsalt enne sai Mattiasega sinna tulekut kooskõlastatud ja kohapeal veel küsisin üle, kuhu ma enda auto jätta võin. Minu poolsed vabandused. Ära pikka viha peal.

dellu kirjutas:
hallscorpio kirjutas:
Mis siin ettejääda , iff maksis 17 euri :D

Jäädi ju ette ka, siin ju kirjeldati, et sõideti sisuliselt teise inimene "boksi". Asjad maha tõstetud, mehaanikud ka kuskil toimetamas jne. Ka minu tavaari ette otsustati parkida, antud Cabrio Golf 1. Kun aga ma kogu aja rivis olin, siis ei huvitanud ka väga. Samas kui midagi oleks juhtunud, siis jama, kui kuskil nokitseda pole ja tööriistakaste pead hakkama ka kuhugi mujale tarima. Ehk siis täpselt see sama teema oligi, et mingi 2 autot täit rahvast BMW-dega (E34 ja E36 parkisid julmalt VW klubi alasse). Pärast tuli nende kambast veel üks mitsu galant ka. See peksti küll autode rivist ära, aga pärast oli ikka seal bemmide taga. Kui tuled üritust ainult vaatama, siis suuda ju 2 sammu jala ka astuda. Teiesuguste pärast keegi peab pärast oma katkist autot kuhugi lennuka teise otsa lükkama (kui midagi peaks juhtuma). Saan aru küll, et joogid on jube kallid kohapeal ja kauge on varusid täiendamas käia, aga neid joobes idioote oli seal niigi piisavalt. Sai Burnouti vaadatud ja kuulatud neid sajandi kilde, kuidas kõvemad mehed oleks Golfiga ka ära teinud seal jne.

_________________
Roller


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 19:03 

Liitunud: 15.03.2011 18:32
Postitusi: 7
Kõike ja kõiki ei saa alati kontrollida, so what maksid siis maksid , mida te inimesed virisete .
Järgmine kord jääge koju siis ei ole ühtegi kõbinat.
Hea et üldse selliseid asju korraldada saab .



Nautige seda , mida nautida saate. :)

Päikest!

_________________
Päikest igasse päeva! The weather is super acceleration


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 21:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
Cillukene kirjutas:
Kõike ja kõiki ei saa alati kontrollida, so what maksid siis maksid , mida te inimesed virisete .
Järgmine kord jääge koju siis ei ole ühtegi kõbinat.
Hea et üldse selliseid asju korraldada saab .



Nautige seda , mida nautida saate. :)

Päikest!

Mingsugune võrdõigus ja südametunnistus võiks ikkagi kokkuvõttes olla :D. Hea et korraldatakse , õnneks veel korraldatakse.

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 21:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.02.2007 22:46
Postitusi: 658
Tegelikult sai seal sellist sahkermahkerit teha ,et vähe pole. See turvamees seal väravas oli natukene tuhmajuhma. Aga üldiselt tore üritus oli, selliseid võiks rohkem olla. Aga üks suur ja väga häiriv faktor olid dimad ja purjus tegelased. Mingid lasna vanjad tõmbasid rahva keskel enda e36-te peeneks. On võimalus seda rajal teha, kuid seda ei tehta. Vaja ikka inimeste vahel esineda. Tekkis tahtmine telliskivi aknasse saata. Ning loomulikult see joomaüritus. Saaks aru, et juuakse selle palavusega õlut - see oleks lihtsalt chill. Aga tõmmati seal ennast umbe ning loobiti viinapudeleid. Ühega oleks seal kättpidi kokku läinud, sest inimesed ei saa sõnadest aru. Ei meeldi selline laaberdamine ja ajukääbikutest tegelased. Kõike saab inimese kombel siiski teha.

_________________
Roller


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 21:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Ma maksin 17 ja olen ikka rahul üritusega.
Super ilm ja super seltskond.

On lähiajal veel tulemas midagi sarnast?

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.08.2010 15:42
Postitusi: 246
Asukoht: Haapsalu/Tallinn
Tuleb välja, et 4 eurose piletiga ei tohtinudki laiale rajale tulla? :D
Mind sealt igatahes keegi ära ei ajanud ja kellelegi jalgu ka ei jäänud ja selliseid masinaid oli seal vist kuhjaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:30 

Liitunud: 15.03.2011 18:32
Postitusi: 7
Ma maksin 17 ja olen ikka rahul üritusega.
Super ilm ja super seltskond.

On lähiajal veel tulemas midagi sarnast?


Vastus siis:
23.04 KIIRENDUS - Haapsalu, Kiltsi lennuväli, Igamehe kiirendusvõistlus – korraldaja: Eesti Drifti Liit MTÜ
13-14.05 DRIFT - Tallinn, esimene etapp - http://www.driftime.ee
21.05 OPENTRACK - Riia, Open Track XXXIII Riga Special - http://opentrack.tqhq.ee
28.05 LÕPPKIIRUS - Haapsalu, Kiltsi lennuväli, OMC 2011 – korraldaja Eesti Audi Klubi MTÜ
29.05 KIIRENDUS - Haapsalu, Kiltsi lennuväli, AC Drag 2011 – korraldaja Eesti Audi Klubi MTÜ
04.06 DRIFT - Pärnu, Sauga ringrada, teine etapp - http://www.driftime.ee
11-12.06 KIIRENDUS - Tartu, Raadi Lennuväli, EMV etapp ja LV etapp – Korraldaja: Estonian Drag Racing Association MTÜ
18.06 RINGRADA - Pärnu; BaTCC
19.06 OPENTRACK - Pärnu, Open Track XXXIV - http://opentrack.tqhq.ee
01-02.07 DRIFT - Haapsalu, Kiltsi lennuväli, kolmas etapp - http://www.driftime.ee
08-09.07 RINGRADA - Pärnu; Soome MV ja NEZ
09.07 KIIRENDUS - Rutja Lennuväli, SMASH 2011, mootorrataste kiirendusvõistlus - korraldaja: Motoklubi PAGANAD
10.07 KIIRENDUS - Haapsalu, Kiltsi lennuväli, ABCS Drag - korraldaja: Montenero OÜ
10.07 RINGRADA - Pärnu; EMV
23.07 LÕPPKIIRUS - Tartu, Raadi Lennuväli, Speedest 1000 EUR Race - korraldaja: Mootorispordi Arendamise Keskus MTÜ
05-06.08 DRIFT - Rapla, Rapla kardirada - neljas etapp. - http://www.driftime.ee
05-06.08 KIIRENDUS - Tartu, Raadi Lennuväli, EMV etapp, Speedest Nightrace – (täpne asukoht sõltub Raadi lennuvälja võimalustest), korraldaja: Mootorispordi Arendamise Keskus MTÜ
06.08 - OPENTRACK - Pärnu, Sportauto.ee
13.08 - LÕPPKIIRUS - AC Racing Weekend
14.08 - KIIRENDUS - AC Racing Weekend
04.09 - OPENTRACK - Pärnu, Open Track XXXV - http://opentrack.tqhq.ee :) :) :)


Päikest!

_________________
Päikest igasse päeva! The weather is super acceleration


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:33 

Liitunud: 15.03.2011 18:32
Postitusi: 7
hallscorpio kirjutas:
Cillukene kirjutas:
Kõike ja kõiki ei saa alati kontrollida, so what maksid siis maksid , mida te inimesed virisete .
Järgmine kord jääge koju siis ei ole ühtegi kõbinat.
Hea et üldse selliseid asju korraldada saab .



Nautige seda , mida nautida saate. :)

Päikest!

Mingsugune võrdõigus ja südametunnistus võiks ikkagi kokkuvõttes olla :D. Hea et korraldatakse , õnneks veel korraldatakse.




Aga Sa võid anda nõu siis korraldajatele järgmiseks korraks :)

_________________
Päikest igasse päeva! The weather is super acceleration


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
Nõu?
Külmanärvi ja et sügisel ka hooajalõpetamine oleks. :)

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:38 

Liitunud: 15.03.2011 18:32
Postitusi: 7
hallscorpio kirjutas:
Nõu?
Külmanärvi ja et sügisel ka hooajalõpetamine oleks. :)




Selles mõttes , et kuidas paremini see pileti süsteem siis läbi viia. Et kõik rahul oleksid :)
Aga las ta jääda.


:)
Päikest!

_________________
Päikest igasse päeva! The weather is super acceleration


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:45 

Liitunud: 27.02.2007 13:28
Postitusi: 56
Täitsa äge üritus oli ja vahest otse sõita on ka tore (kuigi kurvidega rajamoodustised tõmbavad rohkem...). Sõbrad kes kaasas olid said vist ka pisiku ning lubasid järgmisel SR-i Kiltsi kiirendusel rajal olla, aga elame näeme :).
Mõned sõprade tehtud klõpsud:
http://nagi.ee/photos/hendu/sets/310631/

Üks küsimus ka, kui auto on ära stagenud, aga vahepeal pre-stage kustub, kas siis tuleb "punane tuli" või tuleb start "rohelise tulega"?

Korraldajatele edu soovides,
Päeva ämbri autor :D .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
dr.tuha ladaga kimasid?

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:55 

Liitunud: 27.02.2007 13:28
Postitusi: 56
hallscorpio kirjutas:
dr.tuha ladaga kimasid?


Just nii.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR Opening, avalaks 2011 (Arutelu)
PostitusPostitatud: 26.04.2011 22:56 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
hendul on täitsa oma lada aga fail oli küll täitsa fail :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 257 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7