Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 19:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 253 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 15.05.2014 09:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Neid kette pane 10 cm vahega siis siis kui projekt valmis siis naised saavad pesu kuivatada :D

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 15.05.2014 21:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
Sa veel vannud, et kette äärde ei pannud :) Midagi peal on, siis saab puki kõrguse reguleerimine väga tüütu olema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 16.05.2014 01:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
roland525 kirjutas:
Sa veel vannud, et kette äärde ei pannud :) Midagi peal on, siis saab puki kõrguse reguleerimine väga tüütu olema.

hmm,mul tööjuures täpselt samasugused pukid ja samamoodi 1 ketiga,pole veel kordagi pidanud regullima seda siis kui miskit peal on,ikka olen ennem paika pand ja siis asja peale...

kuid siin nüüd väike aga,tööjuures mul need 4kant torust,see nikerdis aga mingi L-profiil ja asi on ikkagi palju lodevam,kui peaks olema,seega vist vaja äärtesse ka ketid panna,täna taunuse ukse peale tõstsin siis kui ääre poole panna,tõmmab puki kiiva :D,või noh vajutab ühe poole jalad laiali :D

Täna sain ühe ukse paljaks aetud,polegi eriti hull,1 nurka vaja veidi keevitada ja asi kombes...
Pilt
Pilt
Pilt

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 17.05.2014 10:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2005 08:22
Postitusi: 703
Asukoht: Nõmme vabariik
marco505 kirjutas:
Happekrunti tahtsin ikka panna jah alla,samas selle epo panin sinna selle eesmärgiga et lükkan ta välja ca 2ks nädalaks,kuna 1 teine masin tuleb töösse vahepeal,taunus praegu juba väljas kile all ja kerge kiht kiudpahtlit ka keevitus kohtadele pandud juba.üldiselt tundus et krunt ikka peal ja eriti kergelt ta maha nagu ei tule siiski...
aga kuna nüüd selle jutu peale jäi kripeldus hinge :D
siis vist peaksin natuke kriitilisemalt asja üle uuesti vaatama,hetkel veel viimane võimalus sealt midagi maha lasta ja uuesti teha...

tööjuures pole ka neid koos kasutanud küll tegelikult,pigem ikka ühte või teist,kuidas vajadus on...



Ära selle happe+epo pärast väga muretse, ma ise teen tihti nii ja minuarust just sedasi jääb kõige roostekindlam ning probleeme ei ole olnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 18.05.2014 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
peedu. kirjutas:
marco505 kirjutas:
Happekrunti tahtsin ikka panna jah alla,samas selle epo panin sinna selle eesmärgiga et lükkan ta välja ca 2ks nädalaks,kuna 1 teine masin tuleb töösse vahepeal,taunus praegu juba väljas kile all ja kerge kiht kiudpahtlit ka keevitus kohtadele pandud juba.üldiselt tundus et krunt ikka peal ja eriti kergelt ta maha nagu ei tule siiski...
aga kuna nüüd selle jutu peale jäi kripeldus hinge :D
siis vist peaksin natuke kriitilisemalt asja üle uuesti vaatama,hetkel veel viimane võimalus sealt midagi maha lasta ja uuesti teha...

tööjuures pole ka neid koos kasutanud küll tegelikult,pigem ikka ühte või teist,kuidas vajadus on...



Ära selle happe+epo pärast väga muretse, ma ise teen tihti nii ja minuarust just sedasi jääb kõige roostekindlam ning probleeme ei ole olnud.

eks ma mõne koha pealt lasen vibraga metallini välja,siis ole näha kas krunt on kinni jäänud..

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 27.07.2014 00:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
Niisiis vahepeal tuli veidi aega ja tahtmist taunust teha...seega lükkasin kile pealt ära ja panin ta eest otsast pakkude peale,rattad alt ära ja silla lahti...
Pilt

Mootori toestasin omakorda ära ja sain silla vastu maad :D
aga nüüd ikka väike mure,oleks pidanud auto kõrgemale tõstma...ei saa silda ühes tükis alt ära tõmmata...vaja vist ühelt poolt laiali ikka lammutada et kätte saada...:S
Pilt

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 28.07.2014 09:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2004 23:16
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
Kõrgemale ei saa tõsta? Kuidagi nikerdades ehk peaks saama ju, hiljem endal ka lihtsam silda alla tagasi panna, kui kõrgemal on

_________________
Tänapäev on selline, et kõik on ilus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 28.07.2014 10:45 

Liitunud: 12.11.2013 20:41
Postitusi: 44
ma ei saa aru miks sa mootorit maha ei võtnud, see pole ju nii ulme üritus!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 29.07.2014 13:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
rallyiff kirjutas:
ma ei saa aru miks sa mootorit maha ei võtnud, see pole ju nii ulme üritus!!

1 See on lihtsalt lisa töö ja ei tee mu elu kuidagi kergemaks...
2 siis vaja auto garaasi saada,see on mul pooleldi maa sees ja autot sinna sisse ja uuesti välja saada pole ka kõige kergem...
3 mul pole seda mootorit kuskil hoida,garaas on niigi ilgelt nodi täis ja vaja seal värvida ka veel kogu aeg

ehk siis targem lahendus oli siiski mootor peale jätta

Aga nüüd siis teemasse...
Autot õnneks polnud vaja kuskile poole kergitada,tõmmasin labidaga 10cm maa sisse ja asi tahe...
Pilt

Sain siis kätte väikse pusimise peale
Pilt

Tõmmasin suurema sita survekaga maha
Pilt

Jõle mõnus on ikka piduritorusid lahti keerata kui õige võti käepärast
Pilt

...Ja rooliotsasid...
Pilt

Pilt

Ja paari tunni pusimise peale oligi sild laiali
Pilt

valmis liivapritsi minema
Pilt

Siin siis powerflexid mis sillas leidusid,üli korralikud,lihtsalt mustad veidi,pole sõidetudki nendega :D
Pilt

samuti on 1 suppord tutikas ja pidurikettad,rooliotsad ja sarniirid samuti...

Kuid nüüd üks küsimus suurele ringile,tahaks sinna roolivõimuga latti saada,kas sierra oma peaks sobima?kinnitused vist uued vaja teha?

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 29.07.2014 14:08 

Liitunud: 20.03.2013 23:45
Postitusi: 7
Karter hakkab vastu käima ja see pole eriti tervislik ise kunagi mõtlesin ka et paneks oma taunusele sierra lati sest käepärast on olemas üks aga uurisin ja jäi katki see üritus hetkel sõidan võimuta latiga


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 29.07.2014 15:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
V2ikemees kirjutas:
Karter hakkab vastu käima ja see pole eriti tervislik ise kunagi mõtlesin ka et paneks oma taunusele sierra lati sest käepärast on olemas üks aga uurisin ja jäi katki see üritus hetkel sõidan võimuta latiga

Hmm..Taunuse klubist väideti et pidi saama...aint kinnitused ümber tegema....oleneb kui palju vastu läheb võimalik ju mootorit ka tõsta väheke...ja oleneb mis mootori käpad sul on...mul seal ise meisterdatud käpad... Karteri ja Läti vahel nagu ruumi tundus olevat...ehk saad ära mõõta kui jäme see Sierra latt on keskelt...

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 29.07.2014 23:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.07.2006 22:38
Postitusi: 161
Asukoht: Rapla
Mõtlesin isegi sierra lati panna kuna mootoriga tuli kaasa. Aga tundus vähe pikem olevat ja ilmselt oleks tulnud ka rooliotsad kuidagi sobitada. Pealegi cossu roolivõimu pump jäi vastu auto keret kandma ja oleks veel aretamist olnud. Üldiselt Taunuse rool on päris kerge. 225/45R17 on all hetkel ja see cossu v6 kapoti all raskuseks. Kannatab kohapeal täitsa vabalt keerata rattaid :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 30.07.2014 00:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
siim789 kirjutas:
Mõtlesin isegi sierra lati panna kuna mootoriga tuli kaasa. Aga tundus vähe pikem olevat ja ilmselt oleks tulnud ka rooliotsad kuidagi sobitada. Pealegi cossu roolivõimu pump jäi vastu auto keret kandma ja oleks veel aretamist olnud. Üldiselt Taunuse rool on päris kerge. 225/45R17 on all hetkel ja see cossu v6 kapoti all raskuseks. Kannatab kohapeal täitsa vabalt keerata rattaid :)

ok,võtan teadmiseks :D
mul küll sillas kõik uued jupid aga 1 esimene pidur oli peal ja autol veel ulmepisike luisi rool,et sellega kohapeal oli pea võimatu rattaid kuskile ültse keerata,seepärast mul kipitabki selle võimu järgi :D

aga kui niipalju pusimist sellega siis võimalik jah et ei panegi seda...mis mootori padjad sul seal on ja millised käpad?
Edit: :D nüüd alles avastasin et sa oledki see ju kellele cossu mootori müüsin :D

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 30.07.2014 13:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.07.2006 22:38
Postitusi: 161
Asukoht: Rapla
Olen seesama jah :)
Käpad tegin ise ja mootori patjadena on kasutuses Lada Niva padjad.

Aga iseenesest, kui tahad, võin sulle sierra lati ja cossu pumba koos kronsaga tagasi ärida :D

Sain enda oma ka hiljuti liikuma, aga mingi pütt ei taha koostööd teha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford Taunus `73 Cosworth-Marco505
PostitusPostitatud: 31.07.2014 00:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2006 13:07
Postitusi: 255
Asukoht: harjumaa,eesti
Niisiis täna sain jupid liivapritsist kätte
Pilt
Pilt

homme üritan nendega midagi ette võtta,täna ei jõudnud rsk oli sellise asjaga tegemist :P
Pilt

_________________
Erinevad keretööd ja värvimine hobikorras,autod ja mootorrattad,ka klaasfiiber tööd ja parandused!!Huvi korral PS!!!
Chevy Van 5,7 V8 93a,Pontiac Firebird Trans Am 93a


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 253 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7