Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 04:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 484 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 31.10.2010 22:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Tänud heade sõnade eest 8)

Hmm, mis oleks odav hind? Aga jahm, ma vist ikka ei hakka madaldama. Natsaks oli nüüd jälle esimene velg all jne. :D


Mingi aeg tagasi hakkas aju jamama. Läks lolliks. Oli õnneks kohe teine võtta ja panin peale. Jälle auto sõitis ja korras kõik. Siis aga lammutasin natuke enda vana aju laiali ja üllatusüllatus, mis ma leidsin:
Pilt
Nagu ma ka korra arvanud olin(kuskil vanas postituses kirjas). See veel niisugune lihtsalt sisse pistetav chip (ehk mitte joodetud, alus on olemas ja saab "vahetada" chipe välja tõmmates ja tagasi pannes. Nüüd jääbki õhku küsimus, et kas aju andi otsad või chip. Kahjuks uuel ajul (teiste tähistega natukene) ei ole niisugust "alust", sel originaal joodetud. Tahaks seda chipi proovida. Kuid ma ei teagi tglt, kas Steinmetz on chipe tootnud kunagi nagu seal kirjas (üks täht valesti ka kirjas)??.

Rohkem eriti uuendusi polegi. Vahepeal ostsin uue lõdviku ja tempi anduri.
Pilt

Lasin natuke veermikku loksutada, üle vaadata ja ei osatud millegi üle nuriseda.
Vahepeal tekkis mõte panna originaalväljalase tagasi auto alla, siis jällegi mõtlesin prageusele otse-läbilaskmele panna teise korraliku lõpupüti. Eks kevadel näeb täpsemalt, mis saab :D

Pilt

Täna oli veel viimane sõit ja nüüd jääb seisma ära, kuni kevadeni. Talveks sebisin siis tagaveolise endale :rokib :mrgreen:

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 31.10.2010 22:29 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Auto oli pesemata ja seisis tallinna linnavalitsuse lähedal täna vist.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 31.10.2010 22:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
oopc kirjutas:
Auto oli pesemata ja seisis tallinna linnavalitsuse lähedal täna vist.

OOPC, sa ikka jõuad igale poole :D :rokib
Aga jah, koolis olin ning viimased päevad nii rõvedad ilmad olnud, ei ole suutnud autot puhtana hoida.

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 02.03.2011 22:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Nii, cali siis ikka veel garaažis, kuid vahepeal sai natsa juppe ostetud.
Taha ostsin 225/45R17 rehvid, ette tumedad angel-eyed tuuningtuled ja nahksisu. :P

Pilte ka siis asjadest:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Nahksisu muidu korralik, aga esiistmete ääred veitsa kulunud, noh eks ka loogiline, ligi 20 aastat kasutatud istmed ju :D . Ning juhi seljatoe ääres on mingi 5cm õmblust lahti. Seega nendega tuleks midagi ette võtta.
Xenonid tõstan siis nendesse tuledesse ja siis peaks nähtavus veel paranema märgatavalt (võrreldes originaal+xenon).

Kevadel arvatavasti aretan konditsioneeri peale, kui lund natuke rohkem ära sulab.

Senikaua aga :rokib

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 02.03.2011 22:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Tõsiselt ilus Cali. Nahsisu muudab selle interjööri tunduvalt soliidsemaks kui seda on kaltsusisuga isend.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 24.04.2011 23:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Nii, räägin siis järjekorras.

Nahksisu pidin kahjuks maha müüma :( . Aga nahksisu on plaanis uuesti muretseda, seega :rokib

Hakkasin aretama konditsioneeri peale. Ei ole see midgai nii lihtne, kui algul tundus. Päris palju on erinevat :mrgreen: Ma lihtsalt ei tahtnud enda kerest loobuda (et lihtsalt võtta kondiga masin) ja siis otsustasin proovida. Aga noh päris peale pole veel pannud, üks etapp tehtud. Sõiduisu tuli enne peale.

Nii, salong siis laiali.
Pilt
Tuleseina tuli uued augud teha.
Pilt
Võrdlus kondi ja tavalisega.
Pilt
Kondisüsteem salongis sees.
Pilt

Siis aga tulid juba ilusad ilmad ja tahtsin avalaksule jõuda ja sõita ning otsustasn auto kokku laduda, et noh salong nagunii kokku, siis vaja veel kapoti alt asju teha. Okei, juhtmeid ka tglt vedada.

Päev enne avalaksu hakkasin autot kokku laduma. Dan tuli veel päeval appi natsaks, tänu talle :beer . Aga jah päev läks päris pikaks, kuid kokku ma ta sain. Angel'id ka autol nüüd küljes. Oli palju tagasilööke ka. Tahtsin oma esimesed veljed alla panna, kuid ühel esimesel veljel ajas äärest õhku välja. Ühel tagumisel rehvil oli külgseina talve jooksul auk tekkinud :bang: Siis veel ühe velje kapsli kinnitus murdus pooleks. Et igast jama.
Panin siis teise jooksu velgi alla, millel ka esirehvid pastlad all. Niiet võite pakkuda mulle kohe hulgi hea hinnaga 215/45 R17 ja 225/45 R17 rehve :P

Hommikul startisin juba peale 7't ning siis hakkasid esimesed jamad pihta. Käiguvahetusel tõmbas ming kolksu sisse ja auto lärmas jubedalt. Sai siis korra tõstuki peal käidud ja mis ma näen, sumps pmst pooleks. Eks mu enda süü ka, täiesti jäik ühendus oli, mingit sukka vms vahel polnud.
Okei, siis otsustasin, et võiks ikka avalaksule minna, klubilisi näha ja värki, et pohh sõidust siis. Natuke sain sõita kui juba auto käitus imelikult, jäin Haapsalu mnt ääres seisma ja tagumine rehv täiesti tühi. Eelmine õhtu oli nii kiireks läinud, et tungi ja varuratast polnud kaasas ning siis jäin Mauksi ootama. Selle aja jooksul tiirutas politsei minust mitu korda mööda. Siis sai Mauksi abiga ratta vahetatud, suured tänud talle :beer . See rehv oli tee peal kuidagi samuti külgseina lõhki saanud, suur auk sees. Seega igale poole rehve vaja :(
Hakkasime siis Mauksiga koos liikuma ning pmst kohe olid mul vilkurid järgi. Nii, mis seal ikka, sain oma erakorralise TÜV kätte. :(

Ehk siis väga sitt hommikupoolik ja noh ka eelmine päev oli. Jamad jama otsa. Haapsalus tahtsin veel pesulast läbi käia, kuid statis oli nii pikk järjekord ja mingi Niine oma oli suletud. Niigi hiljaks jäänud, siis läksin edasi Kiltsile. Hommikul hakkasime jah peale 7-t liikuma ja kohale jõudsin mingi pool 12 :lol:

Kiltsil sõitma ei hakanud oma pooliku autoga minema, kuigi oleks huvi pärast veerandmiili aega teada saada küll.

Täna siis hakkasin sumpsi vahetama, otsustasin esialgse väljalaske tagasi panna. Ja mis ma nägin, sellel samuti püti juurest lõhki. No krt, niigi kõike topelt, aga ikka kõigiga midagi viga. Keegi on mulle talve jooksul käru keeranud :D
Natuke keevitust ja sain ka väljalaske alla, nüüd sellega korras.


Nii, aga mis seal ikka, pilte pole jõudnud angelitega veel teha, auto sitane ja kiire olnud kogu aeg. Selleks korraks siis kõik, liigagi pikk tekst tuli :wink:

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 23.05.2011 00:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Nii. Masin käis siis uuesti ülevaatusel ära, kuid ikkagi kontrolliti kõiki asju (mitte nagu politseinik erakorralise kohta ütles). Aga probleeme ei olnud, kõik näidud ja värgid olid kombes 8)

Muidu aga masin tundus kuidagi uimane ja värki. Mõtlesin nt küünlad ära vahetada, ostsin korralikud NGK küünlad.
Pilt
Ehk siis küünalde vahetus 155000km pealt (odoka järgi :P ) [kirjutan seepärast, et hea endal silma peal hoida, et millal midagi vahetatud jne, teie ei pea lugema :mrgreen: ]

Rehvid said ka "uute/teiste" velgede peale pandud. Taha läksid 225/45R17 Michelinid ja ette 215/45R17 mingid Sunny'd. Kasutatud, aga normaalse mustriga. Seega sai nendel velgedel tagumised rehvid madalamaks, nüüd parem, kenam.
Pilt

Mõõtsin ka täpselt kütusekulu ära. Keskmiseks sain 9,9 liitrit sajale.
Siis avastasin, et bensurõhuregulaatori voolikud katki ja lahtised jne, voolikud käisin kõik üle jne. Asi läks nagu paremaks, aga ikka kuidagi imelik. Võib-olla et lihtsalt lahjaks jäänud :lol:
See vist võis ka natuke kütusekulu mõjutada, kuigi noh mäletan, et eelmine aasta sain ka keskmise 10 kanti.


Nii, pilt angel'itega:
Pilt
Pilt


Sai täna veel Valgast enda calile nahksisu toodud: :mrgreen: :lol:
Pilt
Pilt


Kas keegi muidu teab, kus ma leiaks sellise cali sinise värviparandusvärvi (see pintsliga või siis sõbrahinnaga automaalrit hoopis :D ?). See, mis ma tehase värvikoodi järgi Motipi värviparanduspintsli koodi võtsin ning ära ostsin, oli täielik jama. Jumala teine värv. Seal oli 2 Motipi värvikoodi, mõlemal tärnid taga. Ühte koodi pole kuskil poeski näinud. Et imelik värk.

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 23.05.2011 00:10 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Lase Kemifloras õige värv aerosooli segada parem ja otsi laia lehvikuga otsik purgile ja kindlasti lakkida. Ilma lakita on kõik aerosoolid õigest toonist täitsa valed.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 30.05.2011 22:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Okei, tänud Iff. Sa nende asjadega rohkem kursis, et kuda ma muidu kooruva värvi kinni saan. Mul aknatihendi äärest ja ühe mõlgi ümbert on hakanud värvi kooruma. Et läheb kogu aeg edasi. Mis sellega oleks tark teha?
eks kõige õigem oleks terve auto üle värvida, aga noh jah. :D


Nii, nahksisu siis sees:
Pilt
Pilt
Pilt

:rokib

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 30.05.2011 22:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2004 23:16
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
Põrandamatti oleks ka musta nüüd vaja.

_________________
Tänapäev on selline, et kõik on ilus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 30.05.2011 22:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.03.2010 20:46
Postitusi: 1125
Asukoht: Põlvamaa
väga kena calibra ikka see.
sai isegi seda calibrat vaadatud, millelt see nahksisu pärit, päris hea varustusega too :D

_________________
Audi A6 "99" 2.4 121kw
Audi A6 "02" 2.5 132kw


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 30.05.2011 22:39 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Calibra originaal on sisu ehk

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 31.05.2011 03:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2007 18:13
Postitusi: 388
Väääga maasikad istmed on küll 8) Au ja kiitus :) Endiselt lemmik-calisid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 31.05.2011 14:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
See bodykit ja sisu, veljed ning värv on väga hea kooslus. Küll aga suur miinus sellele neegrile, kes põhjaall lääbakil on ning kelle riist tagant välja turritab. Korraliku summuti otsa vajab see masin kohe kindlasti.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Calibra, 2.0 110kW, 1993a, wtf_
PostitusPostitatud: 31.05.2011 15:25 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Tagumine stange spoileri võrk .kujundus pole minu meele järgi väga.
Pilt

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 484 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7