Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 20.04.2024 04:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 294 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 17.01.2009 01:32 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Emba kumba.Täitsa viisakas http://www.eternalmachinery.com/seven/donkervoort_x.jpg ja mitte nii väga http://lh3.ggpht.com/_tuanRKaW2Ek/Rqivg ... p+7+02.jpg .Keegi plekksepp saaks esimesel pildil oleva sarnase tahtmise korral äkki tehtud.Igatahes super sport lux selline küll.Ja peale võistlust maasturiga lõõgastuda äkki targem tõesti.Treilerile sobib ka ilusti see sul.Igatahes prindi värviline pilt välja ja viska istmele ning toimeta objekt kuhugi tuning , modimis salongi.Krt meeldib jubedalt.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 17.01.2009 06:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
Kõik kena ja tore, aga haya mootor kuidagi natukene lahja vabalthingavana :devil
hääle poolest kah natukene naljakas haya mootor. Ise näeks aiste vahel rohkem nagu V2 mootorit ntx Aprilialt.

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 17.01.2009 12:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.02.2004 14:09
Postitusi: 83
Asukoht: Tartu/Tln
Lahja? Sa peaks enne proovima Estfieldi, millel 150+hj. Radicali'd kasutavad samuti vabalthingavaid Hayabusa mootoreid ei ei saa öelda, et aeglased.

raintuul kirjutas:
Kõik kena ja tore, aga haya mootor kuidagi natukene lahja vabalthingavana :devil
hääle poolest kah natukene naljakas haya mootor. Ise näeks aiste vahel rohkem nagu V2 mootorit ntx Aprilialt.

_________________
www.vems.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 18.01.2009 11:53 

Liitunud: 06.04.2003 20:20
Postitusi: 24
Asukoht: tartu
C20XE kirjutas:
wirx kirjutas:
ainus puudus on vihma eest kaitse, mis kimbutab kõiki kabrioleti omanike)


Tuleb leiutada korralik Hard-Top. :)


Jajah, midagi sellist oleks vaja :D
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 18.01.2009 19:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.09.2005 23:35
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn
http://www.youtube.com/watch?v=4kCvGLxmMgk&feature=related

loodetavasti on siis suvel sarnast sõitu võimalik näha saugal :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 18.01.2009 21:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.05.2003 18:01
Postitusi: 517
Asukoht: Tartumaa
Väga lahe pill sul.Käisin ise ka mõni aeg tagasi Valteri juures autosid uudistamas ja seda ka.
Estfieldide ainuke koht ongi projektide teema all kuna nad on iga üks erinev projekt :P
Minu kunagise estfieldi sõidukogemustest mäletan,et manteel oli ilma esiklaasita küll suht niru sõita aga kui klaasi ette sain siis võis vabalt ka pikemaid otsi ilma kiivrita sõita.
Vihmaga sõites oli üllatav see,et ega väga märjaks ei saanudki kuna esiklaas viskas piisad ilusti üle.
Katuse kohapealt soovitan mina pehmet katust kuna see tuleb oluliselt kergem ka.

_________________
Carsmart Baltic OÜ


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 18.01.2009 21:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.11.2006 23:59
Postitusi: 985
Asukoht: Tartu
esimeses postis n@ha, et oled Stigi rooli taha meelitanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 18.01.2009 23:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 22:06
Postitusi: 566
Asukoht: Tallinn
ma olen viimasel ajal ära hellitatud nende ABS autotega, eks tuleb ümber õppida...saugal kiirel lõigul sai 911tt pea 200 kätte ja siis tuli loota ainult headele piduritele....estfieldiga ei tahaks 200 pealt külgees pirutte tehes kuhugile valli sõita...
ja eks ta ole tõesti nii, et kiirendusest liiguvad mitmed rinkale, kuid vastupidi ei ole veel kuulnud juhtuvat
need topid näevad ikka kõik suht nilbed välja...õnneks pole erilist kasu 200hj ka vihmaga...st ainult kahju on, seega jätan alguses topi mõtte välja ning kannatan vihmahood ära
RCK, kui sebid stigi sõitma, siis ikka saab...kui mina roolis olen, siis on rohkem see USA stigi variant(mitte sõidu oskused vaid kehakuju :D)
Uhti miks üldse oma estfieldi maha müüsid?
Kaalu pärast ma ise ei põe lisade osas, kuna nagunii rinkal sõiduks lendavad nad kõik minema ja alles jääb ainult eluks vajalik

_________________
Sülearvutid Laptopid.ee salong, kohapeal ~100 sülearvutit, SR-i kasutaja, küsi privas kindlasti paremat hinda!
Estfield Hayabusa + Porsche 911 Turbo Techart + Porsche Cayenne Turbo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 00:01 

Liitunud: 15.05.2005 19:42
Postitusi: 7
Asukoht: eesti
Suzuki Hyabusa mootor peaks sellele masinale päris hästi sobima. Westfield kasutab seda edukalt oma Megabusa peal.
http://www.westfield-sportscars.co.uk/S ... abusa.html
http://www.pistonheads.com/doc.asp?c=111&i=5733
http://www.megabusa.co.uk/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 09:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2004 10:33
Postitusi: 117
Asukoht: Tartu<--->Ida
AntiL kirjutas:
wirx kirjutas:
ainus puudus on vihma eest kaitse, mis kimbutab kõiki kabrioleti omanike)
mismoodi? :D

Minuarvates ka, Wirx, enamus kabrioleti mehi sõidab vihmaga katus peal :D
Aga auto on Sul kift valitud, viska see 'busa moto sinna vahele ning olen kindel, et nalja saab sellega kõvasti :)

Edu,
Miku


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 10:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.05.2003 18:01
Postitusi: 517
Asukoht: Tartumaa
wirx kirjutas:
Uhti miks üldse oma estfieldi maha müüsid?
Kaalu pärast ma ise ei põe lisade osas, kuna nagunii rinkal sõiduks lendavad nad kõik minema ja alles jääb ainult eluks vajalik

Maha müüsin kuna üks põhus oli ,et mina ja mu naine arvasime,et sõidan ennast sellega kasti.Ja teine põhjus oli,et kuna meile sündis poeg siis oli korralikumat pereautot vaja.Tol hetkel oli mu palk vist u 5000 krooni.
Pean tunnistama,et kui praegu võimalusi oleks siis ostaks enda tehtud auto kindlasti tagasi.

_________________
Carsmart Baltic OÜ


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 12:41 

Liitunud: 11.08.2004 19:50
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn
cabrio kirjutas:
AntiL kirjutas:
wirx kirjutas:
ainus puudus on vihma eest kaitse, mis kimbutab kõiki kabrioleti omanike)
mismoodi? :D

Minuarvates ka, Wirx, enamus kabrioleti mehi sõidab vihmaga katus peal :D
Aga auto on Sul kift valitud, viska see 'busa moto sinna vahele ning olen kindel, et nalja saab sellega kõvasti :)

Edu,
Miku

Üks variant on veel, kaasõitja jääb vihmavarju sõidu ajal hoidma.

_________________
www.brandfactory.ee - autode kleepimine


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 12:45 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Ehk oleks projekti-teema puhul mõttekas, kui järgmise postitusena tuleb Wirx'ilt edusammude kohta teave. Muidu jääb mulje, et tegu suvalise "mõtlesin, et ostan kunagi auto ja panen turbo peale" taolise teemaga.

Umx

P.S. Isiklikult kõlav ironiseerimine kõlab kuidagi nõmedalt. Tundub, et mu postituse mõttest ei ole päris õigesti aru saadud. Ma pidasin silmas, et projekt võiks olla mingil moel ikkagi erinev kui suvaline lugeja auto. Aga noh, las ta olla :) sest eks ma vist sisimas ikkagi kade olen :)

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Viimati muutis Umx, 19.01.2009 17:17, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 12:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.05.2003 18:01
Postitusi: 517
Asukoht: Tartumaa
Kuna see auto on ainuke selline maailmas siis ta on ju projekt ja kõik projektid ei edenegi iga päevaga :)

_________________
Carsmart Baltic OÜ


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Estfield 2009 wirx
PostitusPostitatud: 19.01.2009 13:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 22:06
Postitusi: 566
Asukoht: Tallinn
umx pole vist kuulnud, et 9x mõõda ja 1x lõika vanasõnast...
hetkel käib mootori valimine ning sama lugu ka istmetega...oleks palju loota, et kolmap ostan auto ning reedeks on juba kõik vajalikud muudatused tehtud, samuti oleks imelik, kui teen auto kohta teema ning jätan küsimustele vastamata, kuna keegi härra umx ei saa lugeda progressist...seega tssss, kevad on veel kaugel ;)
Kui kellegil ideid, milline tänava velg 14-15" seal all ilus oleks, siis võib neid julgelt avaldada, kunagi (no rohkem, kui 3 päeva) kui progress toimuma hakkab ehituses, siis muudan esimest posti, et oleks lihtsam teemat jälgida UMX-il ja teistel.

_________________
Sülearvutid Laptopid.ee salong, kohapeal ~100 sülearvutit, SR-i kasutaja, küsi privas kindlasti paremat hinda!
Estfield Hayabusa + Porsche 911 Turbo Techart + Porsche Cayenne Turbo


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 294 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7