Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 08:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 142 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 15:46 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
Muidugi ehitati pikap selleks, et kuskil parklas ja ühissõidul pidurid peal hoides ägedalt ketsi lasta ja siis omanikul hea rääkida mingist müstilisest härjapõlvlasest nimega Vääne ja kindlasti oli auto ehitajatel ka eesmärk edvistades linna vahel kulgeda. Camino on lahe, aga nagu ikka kipub ehedus minema edevuseks.

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 17:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Kõikide erilisemate autode omanikud on natuke edevad - ülla ülla.
:uhoh tegelt ma tead tahaks sõita mingi toyota avensisega, hall, riidest sisuga. hui.

nagu tõsiselt, esimest korda olete SR foorumis või ?

iga auto eesmärgi defineerib auto omanik ...ja seda enda jaoks.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 18:30 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
Loomulikult on edevus inimestel erinev ja erilisemate autode omanikud tahtlikult edevamad, aga kui teema ehk tahtmatu suunitlus paistab olema ajutu sussi laskmine, siis on see edevus võrreldav pigem pedede palja persega paraadil piiderdamisele. Iga auto omanik võib ju määrata oma eesmärke kuidas tahab, aga kui see teema on antud avalikusele närida, siis võiks oma väljendusviise valida.

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 18:40 

Liitunud: 12.11.2008 17:39
Postitusi: 66
Tõnis_S kirjutas:
Loomulikult on edevus inimestel erinev ja erilisemate autode omanikud tahtlikult edevamad, aga kui teema ehk tahtmatu suunitlus paistab olema ajutu sussi laskmine, siis on see edevus võrreldav pigem pedede palja persega paraadil piiderdamisele. Iga auto omanik võib ju määrata oma eesmärke kuidas tahab, aga kui see teema on antud avalikusele närida, siis võiks oma väljendusviise valida.

Mida sa virised.Tema auto,teeb sellega mis tahab.FFS kaua võib ühel teemal kisada :hail


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 18:59 

Liitunud: 28.08.2004 15:13
Postitusi: 24
Tõnis_S ära nüüd hakka kõiki kes edevamate autodega linnas sõidavad, paljaste persetega pededeks sõimama. minuarust see foorum ongi edevamate autode jaoks? võibolla olen mina loll... usa kruiisi ajal on enamus vendi paljaste persetega peded?? kui sulle auto teema ei sobi siis on tänapäeval pea iga valdkonna jaoks foorum. või arvasid et siin foorumis on kõigil esiveolised 1,4sed autod ja siis saate kütuse kulu üle vaielda kummal vähem võtab?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 19:04 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
soovitan OT kustutada ja mitte seda paška rohkem toota
ja ma mõtlen sind ka Tõnis_S, mitte kedagi ei huvita sinu targutamised, hoia need endale

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 19:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 04:56
Postitusi: 202
Asukoht: Tallinn/Finnland
pässarix kirjutas:
kas sellest "alla aetud kassist" võrevahel, lähemalt pilti pole?



Pilt

Ja jätke see vaidlus. Tegu ei ole Rinka/Rally või veel mingi luks autoga. Minule on see 100% stressimaandaja-heatuju tekitaja jne. Elamus on omaette ja mind ei huvita, kas keegi arvab, et see liigub või mitte. Tule anna mulle hoopis 20L bena ja ma teen sulle su elu sõidu linnas ja siis muutub see haiguseks ja sa ostad endale raudpoltkindlalt endale ka usa V8.
Tule ja proovi ja siis saad aru, mis tunne on sõita natukene hallist massist erineva autoga.

_________________
CSG - Autohooldus http://www.autoremont24.ee
Autodiagnostika ja elektritööd sõiduautodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 19:30 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
Njah, tegelikult ma ei tahtnudki nii palju sõna võtta vaid wabriku postil natukene ironiseerida ning sedagi ilma Mart-Peeter Ojajuure tagamõtteta, aga nagu ikka me oleme internetist ja me päästame maailma, siis läheb edasi. Esiteks närime nätsu kuni nätsul on maitset, siis võtame uue. Ja kui päss1 oleks mu posti ka lugenud, siis kordan, et ppp on need kes hooravad rullnoka kombel masinad ja kas see on siis mida peaks kohe põidlad uppis rõõmsalt takka kiitma!? Eeldame ikkagi, et kõik edevama masina juhid ei ole sellised ja pole seda ka usakate omanikud ja see “koorekiht” mis na happeliselt silma pritsib, saab ka ükskord aru, et rednecki kultuur ei oma võrdusmärki usakate kultuuriga. See näts on tõesti kaotanud oma maitse ja sellel bensiini ja kubatuuri teemal ei viiti ka jahuda, jäägu see teistele kõvatamiseks.
Ps: Kelle jutt siin foorumis üldse midagi maksab?

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 05.10.2010 20:23 

Liitunud: 03.08.2010 13:56
Postitusi: 580
Üldiselt Tõnis olen sinuga päri, aga maailmas lihtalt on selliseid asju, mis pakuvad rahuldust, kuid tunduvad üldises pildis üsna arulagedad ja idiootsed kuid inimesed ikkagi tegelevad nendega. Alustades kasvõi joomise, suitsetamisega lõpetades benjihüppega ning sinna vahele jääva usa rauaga tänaval rehvisuitsetamisega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 06.10.2010 03:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.01.2009 01:10
Postitusi: 212
Ma ei taha selle konkreetse auto kohta midagi halvasti öelda, aga kui jutt oli kruiisimisest jne siis lihtsalt mina eelistan teisi autosid ja ma ei ole veel väga kruiisia inimene. VB kunagi tulevikkus, aga mina eelistaks suht kindlalt selljuhul ühte MB vanemat SL v12 või midagi taolist :D

Ok, ega ma siis nii õel ka usa raua vastu pole, igal ühel on erinead maitsed. Edevate autode alla see kindlasti kuulub. Ja no andke nüüd kõik saksa auto fännid andeks , aga el camino oleks jah ainus usa raud, mille ma ostaks. Põhjus pole selles, et see mulle niiväga meeldiks, aga teise maa autotootiad pole teinud ilusat madalapõhjaga kastikad (va Holden). Olen sõitnud (roolis pole olnd) usa v8 ga, aga millegi pärast ei tundund nii huvitav, et endale tahaks soetada.

Jään ka kindlaks oma eelnevalt kirjutatud arvamusele. Ja keegi võiks selle läbu ära kustutada tõe poolest teisemehe auto teemast, kui häirib kustudage see post kah.

Rehvi põletamise kohta: mind ajaks küll suht närvi igaljuhul, kui mingi vend mul auto ees fooritaga rehvi suitsetav ja kõik see rehvi puru minu auto esiotsal on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 07.10.2010 09:26 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
L-a-u-r-i kirjutas:
Rehvi põletamise kohta: mind ajaks küll suht närvi igaljuhul, kui mingi vend mul auto ees fooritaga rehvi suitsetav ja kõik see rehvi puru minu auto esiotsal on.

Ära siis roni foori all autole nii perse, et tema suitsupilve ära upud. Nähtud küll neid ajukääbikuid, kes burnoutivale autole nii tagastangesse ronivad, kui vähegi saab.

Johni ettevõtmine on igati aus ja lahe tegevus, igatahes parem, kui mingi rullibemmiga kaubanduskeskuse parklas sõõrikuid rullida. :rokib

Me @ Camaro teen ikka kah vahest nii. :)

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 07.10.2010 10:24 

Liitunud: 03.08.2010 13:56
Postitusi: 580
Black66 kirjutas:

Johni ettevõtmine on igati aus ja lahe tegevus, igatahes parem, kui mingi rullibemmiga kaubanduskeskuse parklas sõõrikuid rullida. :rokib
millepoolest see parem on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 07.10.2010 10:27 

Liitunud: 23.11.2005 19:12
Postitusi: 710
Asukoht: Tallinn/Lääne-Virumaa
Rehvid põlevad mõlemil, ühel vähem teisel rohkem, aga see El Camino jääb selle juures siiski stiilseks imho.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 07.10.2010 16:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2009 04:31
Postitusi: 1075
Asukoht: Pärnu /// 55199viis6
Bemmiga ei pea kummigi vilistama, et rullnokk olla. :D Samas vaadata kuidas usakas rehve põletab on nagu eelpool mainitud, stiilne. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chevrolet El Camino - John
PostitusPostitatud: 10.10.2010 00:59 

Liitunud: 28.08.2004 15:13
Postitusi: 24
jätaks nüüd need bemmi ja emmi teemad.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 142 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7