Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 10:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 748 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 23.07.2011 10:56 

Liitunud: 13.09.2010 00:41
Postitusi: 3946
Jõudu võiks ehk tuubeldada? :rokib :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 23.07.2011 13:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.03.2009 15:31
Postitusi: 37
Asukoht: Põlva Võru vahel:D
Kuradi pubekad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 23.07.2011 18:06 

Liitunud: 24.03.2010 14:23
Postitusi: 2890
kodanik88 kirjutas:
Kuradi pubekad.


+1!!! :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 13:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
oleeev kirjutas:
Iff kirjutas:
Nojah, välimus on maitse asi aga krt see asi võiks ükskord edasi ka liikuma hakata normaalselt :D


Mis on sinujaoks normaalselt??
Minujaoks liigub ikka väga normaalselt.

nagu ükkkskuuus rullnokka pemm , millel pigimattidest tühjaks loobitud. :rokib
Palju sul hetkel selle mandiga auto kaal on?

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 16:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.11.2003 23:12
Postitusi: 136
Asukoht: Pärnu
hallscorpio kirjutas:
oleeev kirjutas:
Iff kirjutas:
Nojah, välimus on maitse asi aga krt see asi võiks ükskord edasi ka liikuma hakata normaalselt :D


Mis on sinujaoks normaalselt??
Minujaoks liigub ikka väga normaalselt.

nagu ükkkskuuus rullnokka pemm , millel pigimattidest tühjaks loobitud. :rokib
Palju sul hetkel selle mandiga auto kaal on?


Irw naljamehed 1,6 pemm.too mis tahes pemm kuni 4,0 mulle kõrvale teeme lend stardi ja vaatame assja.
5,0 wolks pii turbo polnud ka probleem.Tekib ikkagi kusimus kus maalt on liikumine ja kust mitte.Huvitav mis sul omal pee all on.

Kui teemat loeksid siis sa ke teaksid,et auto kaal on 2tonni.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 16:19 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Dünosse pole sattunud?

Täitsa huvitav, palju sealt neid numbreid tuleb. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 18:26 

Liitunud: 28.11.2008 18:12
Postitusi: 118
Asukoht: järvamaa aravete
volksule tõmbas koti pähe nagu naksti :rokib

_________________
Ma ei ole närvihaige ma sõidan lihtsalt agressivselt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
Ja kui kiiresti peab siinsete bemmitilkade arvates üks 2 tonni kaaluv helisüsteemi ja mugavust täis näituseauto sõitma? 300km h ? 400? 2.5 SEKKI SAJANI? Teades osasid vendi ,kes siin kõvasti kommenteerivad,siis on mul sühteliselt piinlik.Igal asjal on suunitlus ja piir,kuhu maani ehitada ja raha panna mõtekas.Nii mõnigi vend siin samas lehel seisab oma päevi näinud ja streetrace foorumi jaoks ÜLIMAGEDA pemmiloksu kõrva,omandamata ühtegi teadmist mootori hingeelust ja autoremondist üldse.Kõik on vaid kõva häälega anonüümsed kaagutajad,kes autoomaniku silmeall talle FACE TO FACE ei julge mitte üht sõna lausuda.Paraku pritsivad igas teemas sellist tatti vaid ühed ja samad vennad,kes on pooltöötud ja oskamatud joomakoerad ja enda meelest ülimad autofanatid.Võiks vähe oma suu liikumissagedust muuta ja mõelda natuke autoomanikuga kaasa.Saan aru,et foorum ja jube kõva on siin ila tilgutada.Jah projektiauto ongi ilkumiseks,aga iga asjal on piir mu meelest.Ka mina teeks siin võibolla midagi ringi ,aga ei pasunda sellest foorumis,ET JOU ANTITIIB ON SITT...kes ennast siin nüüd natuke halvasti tundsid,siis mõelge järgi miks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 21:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
Jah ,ma saan su pointist aru,et ALATI on keegi.TÕSi ta on.Aga iga asi jääb oma liistude piiresse.Aga kõik autod pole ette nähtud sõitma b klassi keskele ,kus spetsiaalautod või street klassi ette otsa.Sellel autol pole lihtsalt vaja jõuda Raekülast sunseti ette 1 minutiga.POLE VAJA.Rumalad mõtted võib endale jätta ja peaks süvenema asjasse veidi loogiliselt .Lihtsalt pole vaja rääkida juttu,et asi ei liigu,kui inimene pole sõitnud kiiremas autos kui 2.5 liitrise mootoriga vana bemar.PS:pole bmw vastu midagi ja nende omanike.Lihtsalt paraku on sellise rumala jutuga just selle automargi omanikud,kes arvavad,et nende pool mittefunktsioneeriv jobumagnet on maailmanaba.Ja peaaegu ALATI ajavad sellist juttu vennad,kes pole elus ühtegi autot ehitanud.Kleeps ,plärisev sumps ja 4 erinevat valuvelge roostes kapoti all ei loe.Teistes foorumites mõistlikud jutud ja arutelud,siin alatasa üks põhulõugade kaagutamine.Sellepärast ka teisi huvitav lugeda,sest siin reaalseid ehitajaid ja asja jagavaid vendi käputäis.Mingit abi sellisest foorumist leida lootusetu noh.Hea oleks siis küsida nüüd kohe,et palun kiire seletus kuidas antud audi kiiremaks muuta? Härra Kivinuk,teie mõtted?
..tavaliselt ma ei süvene nendesse asjadesse,aga imestama paneb ikka autofoorumis käivate vandersellide ebapädevus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 22:12 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Ah mis sa kargad nüüd siin. Mõtlesin pigem seda, et kui auto mootoriga on juba nii palju tehtud, jõudu on nii mis müriseb aga seda rakendada ei saa kuna sidur lihtsalt ei pea vastu ? Kes on käinud, näinud siin ja seal teatud kohtades teavad millest jutt. See on umbes sama nagu sina oled ehitanud oma sigulli aastaid, teinud sellest auto mida kannatab vaadata aga näiteks oleks jätnud originaal plekkvelje alla sest nt valuvelg on liiga kallis, raske jne. Ja ma olen sõitnud kiiremate autodega kui 2.5 bemmiront ja kui mul peaks olema ala mingi 4.4 V8 biturbo ja jutud siis ma ei jätaks kindlasti stock sidurit asjale et kiirendusel näidata kuidas lihtsalt sidur libiseb ning lahjemad autod mööda sõidavad. Ja teiseks, kui sa arvad et mu 2.5 on kiire, siis eksid rängalt. Minujaoks on ta tavaline igapäeva auto.

Selle audi mootor pole ehitatud sõitmaks Raekülast Sunsetti 1 minutiga, vaid 45 sekundiga aga sidur on vahetamata kuna sportsiduriga ei saa igapäevaselt linnas sõita.. Miks üldse mootor nii võimsaks ehitada siis ? nüüd saad mu mõttest aru ?

Ja kui sul on mingi isiklik vimm minu vastu siis sa tead mu numbrit, helista ja arutame asju õieti mitte foorumis kõvatades härra Sillukse


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 22:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
Ei vimma pole,aga lihtsalt mulle silma jäänd siuke kõvatamine koguaeg,mis on lapsik või ülepakutud.Eks sidurist räägib Olev ise,aga no tood siin näiteid,et teeks ja teeks.Tee siis kord miskit.Ühes ja teises foorumis seda lubamist loetud.Ei midagi isiklikku aga võõraste sulgedega ennast ehtida ja igast asju lubada tagapõhjata pole ka kena,kui asjad nii pole.Tõesti, ei midagi isiklikku.Ja no sigulli näide jah parim,pole see ideaalne näituseauto,aga ajab oma eesmärgi ideaalselt ära...see vist ainuke projekt,mida tead.Teisi pole ei kuulutanud ega reklaaminud.Mõni poolik ,mõni vajab teist lähenemist ja plaani.
Ära pahanda jah mu peale,aga mõtle oma postituste üle aegajalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 22:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2008 21:29
Postitusi: 663
Asukoht: NA RAJONE!
No ei viitsi mina siin mingeid suure suuga kärpsepesi parandada.Tanelil õigus.Ja leia koht ivo kus ma kõvatand olen? Vahi tarkpead 8)


Viimati muutis teamforce, 24.07.2011 22:33, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 22:29 

Liitunud: 06.09.2009 22:30
Postitusi: 3413
Tanel kirjutas:
No olgem ausad, ei liikunud ta nii rajult midagi. Samas üle 2 tonni kaaluvat autot liigutama panna ime aegadega on nagu peaga vastu seina jooksmine ka. Selle kaalu kohta ta viskab küll. ja kui endal ei ole autot mis sõidaks 10 sekki veerand miili, siis ei võigi sõna võtta ? Võib ikka :)

See volks on miski 230kw ja läheb 0-100 tehaseandmete järgi 6.9 sekki mis pole teab mis aeg kiire auto mõistes.

6.9 sek on ju väga kiire, arvestades, et see auto on samasuur kui Saaremaa saar ja kaalub sitaks :D Phaeton on see volks. 5.0 TDI


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 22:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 19:18
Postitusi: 731
Asukoht: Tallinn
Sellel autol pole ju sidur vist viimasel ajal korralikult pidanud, seega mis edasi käimist te enne ootate, kui sidur korralikult pidama on saadud?

_________________
Subaru Impreza GT MY99, VW Passat 6.0 W12 '01, Opel Corsa 2.0 16V Turbo '96
JõuJaam - http://www.joujaam.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee Tavahooldus, Performance & Tuning - Kadaka tee 185, Tallinn


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi S4 2,2tq 1994.a.Oleeev
PostitusPostitatud: 24.07.2011 22:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.11.2003 23:12
Postitusi: 136
Asukoht: Pärnu
Just nii ta on siduriga ja teadmiseks ja südamete rahuldamiseks teistele,et see kui seal siduri põlema lasin oli selle auto esimene kiirendus paigalt seades olekuga.Pole vaja rohkem jahuda kas liigub või mitte.Kellele tädi kellele tütar.
Sidur on hetkel jah mõtetes,kuid otsin,gi lahendusi mida kasutada.See auto on mõeldud ikka rohkem oma sõittudeks mitte kuskil suvalistes kohtades kellegiga kiirendama,kuid samas sidur võiks ju ikkagi olla hea ja samas peab taluma rahulikku linna sõittu millega saaks ka naisterahvas hakkama.

Kui nüüd tõesti on kellel,gi asjalikku soovitust siis anna julgelt teada.

Dünosse pole saanud kuna olen seda luninud mitu nädalat,kuid pole aegu või pole meestel endil aega seoses igasuguste võistlustega.Arvate et ma ise ei taha teada palju seal realselt jõudu on.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 748 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7