Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 19:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 193 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 05.06.2011 19:22 

Liitunud: 23.09.2009 21:29
Postitusi: 621
Asukoht: Viljandi
:hail :rokib . Väga ilus masin, tiib võiks aint teine olla :) .


Viimati muutis m2giorav, 05.06.2011 21:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 05.06.2011 19:36 

Liitunud: 23.02.2011 03:00
Postitusi: 455
Väga lahe "paintjob" !
Õhus on tunda "välismissioonide" plaane :P
Äkki mõni teaser video juba kuskil olemas ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 05.06.2011 21:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.03.2010 17:41
Postitusi: 33
Nähtud rajal. Väga viis + Algul sõidud ei edenenud sul eriti aga ringi kahe pärast oli vana Crac tagasi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 05.06.2011 22:07 

Liitunud: 18.03.2011 17:08
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn
Nii kõrge... :o


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 05.06.2011 23:10 

Liitunud: 22.09.2009 10:16
Postitusi: 90
WOW!!! algul vaatasin ,et lihtsalt pandud samast mudelist drifti auto pilt aga tuleb välja ,et craci oma :D
üli kena paintjob ja väga nice näeb välja :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 00:11 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.12.2008 15:27
Postitusi: 558
Nüüd siis lõpuks paar sõna ja pilti meie tegemistest viimase 14ne päeva jooksul.

Alustuseks tänan oma meeskonda, kes ööd/päevad läbi palehigis tööd rabas teha - eriti tänulik olen Heikkile (Kinnu), kes enamus "fabrication" tööd tegi ja väsimusest hoolimata öösiti garaasis istus. Aitäh Heikki, Lauri, Priit, Siim (Aftermarket), Siim (MustMuna), Eikki, Jörgen, Taavi - koostöös peitub jõud :)
Teiseks tänan kõiki meie sponsoreid, kes ikkagi uskusid, et me suudame auto õigeaegselt valmis ehitada. Meie sponsorid 2011 hooajal: CarSec, Ghost Audio, Finest Design, BC Racing Coilovers, Valvoline, EstPerformance, Aftermarket.ee, Autoextra.ee, StaPut liimid, DarkDog, FirstStop, toonklaas.ee!

Kolmandaks tänan tervet driftiliidu tiimi, kes Pärnu võistluse korraldas ning hoolimata pingelisest ajagraafikust leidis jupikese vabatreeningu tarvis (ma ei tea, keda ma selle ime eest tänama pean aga ole sa tänatud) :)
Karikas on ülilahe ning auhinnakott oli päris priske. Aitäh ka TruckTuning rahvale.

Alustan vist sellest, et kaks ööpäeva enne võistlust ei olnud autol peale tagatiibade ja uue värvi midagi küljes. Lisaks komplekteerimisele oli mitu suurt probleemi lahendamata (esisillatala tuli ringi ehitada - 8h tööd), siduriga nii teha, et ta lahutama hakkaks ning mootori immost tuli kiiresti vabaneda. Kõigetipuks olime viimase kahe nädala jooksul 18 tunniste tööpäevade vahel, igal ööl umbes 4-5 tundi maganud - mis pikapeale muutus üsna kurnavaks - enne lõpuspurti oli motivatsiooni raske leida.
Tänu Heikkile, Siimule (klepsumees) ja Eikkile (kes meile USAst imekähku asju välja võlus) saime auto ikkagi reede öösel kell pool kolm sellisesse seisu, et võisime peale väikest und (3 tundi) Pärnu poole liikuma hakata. Reede õhtul käisime veel pooleldi komplekteeritud mittetöötava mootoriga autoga sillastendis (AUTEX), kus meid hoolimata hilisest kellaajast rõõmuga tervitati ja sild paika keerati.

Kleebised panime peale neljapäeva öösel:
Pilt

Sillastend:
Pilt

Pilt
Laupäeva hommikul kell seitse saime oma killavooriga liikuma ja jõudsime Pärnusse just siis, kui Street trennid hakkasid lõppema. Kõigepealt pidime muidugi tehnilise kontrolli läbima ning tänu tehnilise mõistvale suhtumisele saime natuke ajapikendust - olge te tänatud :) Tehnilises muidugi selgus, et öösel olime osad olulised mutrid unustanud kinni keerata ja veel oli paar puudujääki, kuid meie tohutu energiavaruga meeskond lahendas need probleemid lennult :D
Siis selgus muidugi tõsiasi, et Street treenid on läbi ning Pro trennides Street autoga rajale ei saa - tegin veel igaks petteks päringu Andrele ja Kasparile, et ehk nad mõistavad meie muret ja lasevad kavõi niisama sõitma (mitte driftima) aga nad oli kindlameelsel arvamusel, et nemad erandit ei tee ja distantseerisid ennast kiiresti minu nn."probleemist" (ma olin sõitnud autoga kokku 10meetrit - treilerile ja maha.) "Esimene sõit on sul kvalifikatsioon" olid viimased sõnad, mis kuulsin. Korra mõtlesin, et ehk peaksin peakorraldajat manguma minema aga siis otsustasin, et kohtunike sõnast mulle piisab.
Kuna autoga sõitu oli vaja proovida, (kasvõi turvalisuse pärast - kas rool keerab, ja käigud lülituvad ning pidurid töötavad), panin autole hääled sisse ja sõistin raja alalt välja ja tegin maanteel tillukese tiiru. Kõik toimis hästi.
Siis öeldi mulle, et tekkis võimalus teha 40minutit vabatreeningut ja sa saad rajale, kui tahad - selle ajaga õnnestus teha kaks ringi, mis mulle eriti informatiivsed polnud aga näitasid, et auto driftib.
Kvalifikatsioonis sain veel ühe nn. "soojendus" sõidu ja siis tuli punktidele driftida - kuidagi imekombel sain kvalis. vist 69 punkti, mis tagas mulle kolmanda koha.
Autos valitses täielik peataolek ja minu edu seines mitte selles, et ma sõitsin hästi, vaid selles, et teised sõitsid veel kehvemini. Streedi rada oli kehv sõita. (punkt) Eriti algajatele. (punkt) Mul oli sellevõrra lihtsam, et sõitsin nagu PRO rada ja sain õige kiiruse juba ennem paika, kuigi auto käitub hoopis teisti, kui vana S14. Vaesed algajad - Street driftiraja algus on selle raja kõige raskem (või ütleme, et kõige suurema konksuga) koht.
Vahepeal sai LineUpis minuüle kõvasti naerdud, näiteks siis kui aegajalt sisenesin autosse vasakust usksest ja/või vahetasin tagumist käiku käega vastu ust lüües :D Parempoolse rooliga driftides oli selline tunne, et auto läheb kohe ümber/ kukun uksest välja ning gabariidi tunnetus oli üsna null samas auto oli nii lihtne sõita, et see kompenseeris kõik puudujäägid. Korra vahetasin ka kolmanda asemel esimese kõigu aga õnneks sidurijalg oli kiire. Kõik sõidud tegin tagasihoidlikud ja hoolimata sellest, et see auto ilmselt driftiks Pärnus 4-5nda kõiguga, hoidsin kiirust madalamal ning sõitsin kolmandaga.
Tegin veel mõned sõidud ja äkki olin poodiumil - kahju oli 3-4 koha sõit võita (sest vaatame tõele näkku, ma olin nagu täiskasvanud inimene liivakastis) aga suur rõõm oli karikas saada :)
Pilt
Ürituse jooksul tehnilisi probleeme polnud va. üks jahutusüsteemi lõdvik, mis lahkus autasustamise lõpus suure aurupahvakuga :) - hea ajastus.
Pilt


Enamus meeskonnast sai terve võistluse rahulikult magada, mul oli ainult natuke paha olla - väsimus oli lihtsalt liiga suur.
Nüüd oleks vaja puur kiirelt sisse ja omasuguste sekka PRO klassi tagasi saada :)

Mõned pildid üritustelt, ma loodan, et autorid ei pahanda.
Pilt

Pilt

Pilt


Varsti mõned pildid ka auto ehitamisest.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!
Audio ja tuuninglahendused Ghostist!!! - http://www.ghost.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 00:51 

Liitunud: 23.02.2011 03:00
Postitusi: 455
Tubli Kristjan :)

Potensiaali on ja mitte vähe nüüd :wink:

Ja samas ei saa ka märkimata jätta, et müts maha konkreetsete kohtunike ees.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 10:08 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
Värvilahendus on eriti lahe mu arust.

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 10:50 

Liitunud: 09.05.2006 16:08
Postitusi: 964
Asukoht: Tallinn / L-Virumaa
Pooooooooooole paha! ;) :rokib :rokib :rokib :rokib

_________________
Autokile.eu - Suurim valik kattekilesid ja tuletoonkilesid! !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 11:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2007 18:13
Postitusi: 388
No ikka üks tõeliselt tipp teema, mida jälgides ei usukski kohe, et asi meie maal ja reaalselt olemas on. Igakülgselt viis pluss ja meeletu ning tubli töö taas kord ära tehtud meestel. Tõsimeeli silm puhkab seda lugedes :)
Keep going!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 13:21 

Liitunud: 23.09.2009 21:29
Postitusi: 621
Asukoht: Viljandi
Meeletut vaeva autoga ikka nähtud ja samuti super töö tehtud. Ise ma samuti ei usu siiani, et see kõik on Eestis :) . See aasta tahaks selle masina ikka ära näha :P.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 09.06.2011 16:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 18:01
Postitusi: 315
Sini-must-valge värvilahendus on ikka üle prahi :rokib .Tubli ja kiire töö on autoga tehtud,vägev kohe.

_________________
G3 3.2
Kolmapäeva sõitja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 10.06.2011 12:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2008 13:47
Postitusi: 869
Asukoht: E/T
värvilahendus 100% parem kui eelmisel masinal. Tubli töö.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 10.06.2011 22:04 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 12:58
Postitusi: 451
Asukoht: Kärdla
Auto on niii ilus ja eesti lipu värvilähendus supper idee. Sina ja sinu tiim olete ka nii tublid ja ajate nii õiget asja. Jätkake samas vaimus.

_________________
Minu valmistatud mudelid
http://www.almaracing.org/mudel/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Silvia S15 - Drift Team Ghost
PostitusPostitatud: 12.06.2011 09:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.02.2005 22:04
Postitusi: 13
Väga kena masin tuli välja :) Huvi pärast küsin, et ega videot ei ole kuskil sõitudest?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 193 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7