Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 18:02

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 15:10 

Liitunud: 12.05.2010 10:42
Postitusi: 78
Tervist, mõtlesin, et teen ka teema, saab arutada, muljetada ja kasvõi niisama möliseda :kill . Minu sõiduriistaks on siis üks suhteliselt vana Omega. Edasi veab teda ülivõimas 2.6 110KW-ne mootor. Ei oskagi nagu muud väga muljetada. Kere on suhteliselt viisakas nii vana Opeli kohta, vähemalt esialgu tundub. Kindlasti ei tule sellist teemat, nagu Heigo K karavan oli, lisaks on minu oma sedaan :kill . Rohkem igapäevasõidukiks ta toodud sai. Võibolla teeb ka mingi kerge tuuningu :D , näiteks mõned 3000 asjad külge. All on tal vist hetkel caravani vedrud, parajalt kõrge on :kill , aga kuna elan parajas s*taaugus (tee mõttes), siis on see hetkel isegi hea. Leiab loomulikult ka mõned iluvead, kuid nendest ja nende lappimisest hiljem. Kätte tuli sellise hinnaga, et keskmise murutraktori eest saaks umbes 4 omegat :kill . Kuna tegemist CD versiooniga, siis lisasid ikka leidub :D. Mõned sitad pildid siis kah.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 15:16 

Liitunud: 24.03.2010 14:23
Postitusi: 2890
:kill lahe :kill teema :D Sisust ka pilte paned? :kill :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 15:20 

Liitunud: 12.05.2010 10:42
Postitusi: 78
Viskan siis veel pilte :D. Kirjutan veic pikemat juttu kah.
Algselt polnud üldse plaanis endale masinat tuua, kuid ühel päeval sai auto24 portaalis ringi surfatud ning sattusin selle Omega peale. Jutt oli üsna hea ning hindki väga hea. Jäi see kuulutus mind terveks päevaks painama, kuni otsustasin õhtul ära, et ahh p*rse kah, uurin, kas on alles, oligi alles. Sebisin järgmiseks päevaks siis vaatamaskäimise aja ning mulje oli väga hea ning saigi temaga adaverest Tartusse litsutud. Tee peal oli näha ka mitmeid huvitavaid loodusnähtusi (näiteks tee ääres põit tühjendavat Barutot). Teeks siis teema selleks, et saaks vajadusel abi küsida ning ka muljeid jagada. Auto sai siis toodud Adaverest väga hea hinnaga ning masin tundub üsnagi korralik olema (täna käisin näiteks ülevaatusel ja puhas leht ning mehed kiitsid väga hästi säilinud keret). Masin ise on aus ning korralik ning sellisena üritan ka mina teda hoida. Mingit jama kohe kindlasti tegema ei hakka, võibolla toonklaasi paneks ja Omega 3000 küljelaiendid kah. Peamine viga on hetkel see, et spido ei tööta ning täna sellele ka odomeeter mitte. Ilmselt on andur saba andnud, vana omanik arvas seda sama. Esimene küsimus olekski siis, et ehk keegi targem mees oskaks rääkida 2,6 mootorist. Kasvõi näiteks oma kogemusi ja muljeid. Kriitika oodatud :lol: .

Pilte laenan hetkel müügikuulutusest, sest hetkel auto suhteliselt sitane (elan linnast väljas ning maja juurde saab ainult mööda kruusateed :D). Lähipäevil vast peseb auto ära ja viskab ka mingeid uuemaid pilte üles. Siiski on masin minu käes olnud vaid alla nädala aja ning seni ajani polegi midagi väga muutunud, lihtsalt rahulikult ringi kärutanud ning ülevaatuse kuni 2013 septembrini ära teinud.

Nagu näha, oleks vaja uut kindalaegast ning nipet/näpet veel. Kellel oleks veel midagi huvitavat A ompsile pakkuda mõistliku hinna eest, võtaks hea meelega ära.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 15:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 21:27
Postitusi: 1194
Asukoht: Värvikambris
Täitsa pro Oom. :hail

_________________
Powered by IŽ 212501, JAWA 638, Mercedes Benz 230 CED


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 16:01 

Liitunud: 12.05.2010 10:42
Postitusi: 78
mkb kirjutas:
Ooo, too isend oli olematu raha alles müüa?

No hind, mille eest mina ta sain, oli suhteliselt hea igatahes. Selle raha eest tundub autot s*taks olema. Point ongi selles, et kui masin ära jupitada, siis peaks raha tagasi saama+veel kasum kah. Veljed on vist juba pool auto hinda väärt. Muide, ühel veljel on kapsel puudu, kui kellegil pakkuda, siis võtaks. Veljed vist Rial Le Mans. Varustusest kah siis veidi. Tegu on Omega Diamanti paketiga, mis siis sisaldab EL Aknaid 2tk, EL peegleid, tagaklaasisoojendust, konditsioneeri ja igasugu muid vidinaid kah. Kusjuures, kõik need asjad töötavad. Hetkel ainus probleem on see, et spido ei tööta. Ajaa, kui kellegil Tartu kandis leidub originaal matte, siis olen need nõus väikese raha eest ära ostma.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 16:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Rõhutad seda hinda, mis hind oli siis ? 200-300 eur ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 01.07.2012 16:40 

Liitunud: 12.05.2010 10:42
Postitusi: 78
kj kirjutas:
Rõhutad seda hinda, mis hind oli siis ? 150eur ? 200 ?

Ei tegelt ei rõhuta, lihtsalt väga rahul asjaga. Nii odav ta ka päris ei olnud, sinna veidi üle 500 jäi tegelikult, mis võibolla ei tundugi niivõrd soodne, kuid minu arvates on selle raha eest nii korralik isend päris hästi saadud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 17:12 

Liitunud: 12.05.2010 10:42
Postitusi: 78
Double post, aga panen ka siis head ja vead kirja:
Kesklukk ei lukusta üht tagumist ust
Taha oleks vaja sebida mingid matid
Tagumine iste on natukene katki, piltidelt näha ei ole, aga selle käetoe alt on, ideaalis tahaks mingit 3000 sisu sisse sobitada
Kesklukk ei lukusta ühte tagumist ust, peab nupu ennem kinni panema ja siis lukustama
Uut kindalaegast oleks vaja
Taha numbritulele oleks seda katet, vaja
Uksed käivad nagu laudauksed, ehk siis peab kõvemini lööma kinni :kill
Hetkel spidomeeter ei tööta, vaja uus ajam alla panna
Pidurid kergelt krigisevad vahest, ei teagi, kas mingi kivi vahele visand kuhugi, või sitad klotsid.
Kindlasti leiab nipet-näpet veel, kuid need kõik on lihtsasti parandatavad iluvead.
Makijuhtmed on ka vist katki, seega vaja elektriku juurde väike visiit vast teha.

Head: Tehniliselt on korras, kere tundub väga hea olema. Põhi vägagi viisakas, kui kanalile saan, teen pilti. Kettad ja klotsid tunduvad uued olema. Käsipidur on vägagi okei. Kõik elekter töötab, isegi kont. Sillad on kõik korralikud ning poolraamid täiesti ilma roosteta :kill .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 17:33 

Liitunud: 29.03.2012 16:27
Postitusi: 287
no mis värk selle :kill smailiga on? :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 18:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2010 08:49
Postitusi: 2272
Ma jupitan sinu ära, kui sa seda Omegat jupitama peaksid hakkama :devil


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 18:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.12.2009 18:17
Postitusi: 237
Asukoht: Pärnu
jyrgenpii kirjutas:
Ma jupitan sinu ära, kui sa seda Omegat jupitama peaksid hakkama :devil

+1 :hail

_________________
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
MV6


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 22:23 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Kiidan.
Kuna muidu mattidest rääkides sa seni pole kuulanud umbes 3x, siis ma kirjutan siin ka...äkki nüüd jõuab kohale. :D Ette korralikud matid (10 euri paar, korralikud kõrge servaga kummikad), mis kannatavad vett ja ei sõida pedaalidega jalge all. Olemasolevad viska taha.

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 23:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2012 18:52
Postitusi: 573
Asukoht: Sweden/Grammilinn
Ma ei ütleks kah vanade Oomide kohta midagi halba. Mul oli omal kah 3.0l R6 130kw Omega Caravan ja krt astumisest just puudu ei tunud. Isegi Caravani puhul tundus, et tagumine ots nagu liiga kerge :twisted: Aga kuidas selle 2.6l jöudlus on ei oska kommenteerida.
Palju edu ja jöudu autoga!

_________________
"Kiirmüügihinnaga ostjatel palun mitte tülitada!"

Ükskord ütles üks Mees, et loll oskab M-i ka ära lõhkuda - ju pidas seda mootorratast silmas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 02.07.2012 23:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2012 11:11
Postitusi: 1256
Asukoht: Tartu-Rakvere
Soodsa rahaeest mugavust rohkem kui küll,Omega B on küll väga mugav auto.Piltidelt paistab ka meeldivalt sile ja roostevaba olema,istmed pole vist suuremad asjad,juhiiste on kuidagi väsinud olemisega.Aga üldiselt mulle meeldib selline vana kooli masin,mõnusalt kandiline ja robustne,samas mootoril ilmselt minekut on.Kui Opeli kere on kõva,siis on Opel suht kindla peale minek-teele ei tohiks sind jätta :P.

_________________
A.Ansip-"Mis tasuta, see kasuta"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Omega A 2,6 CD Dual Ram, 1992, Volvorider
PostitusPostitatud: 03.07.2012 11:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.08.2008 10:30
Postitusi: 128
Usun, et kui hästi oomi hoida säilib veel väga pikalt, selle raha eest on auto küllaga, hoia hästi :) Mootor on muidugi minu silmis mõtetu ( janune, pigem siis juba vanakooli 3,0 ) kui auto kaalu vaatata jne..Kui sõbradega sõitma lähed nt 5 inimest siis minek suht nutune üksi peaks liiku küll . Aga edu autoga ja soovin muretuid kilomeetreid.

_________________
senator b 3,0 150kw


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7