Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 157 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 00:22 

Liitunud: 12.02.2012 21:07
Postitusi: 19
See venemaa küttel pole mingit vahet ,peale hinna
Auto töötab samamoodi edasi. Ka 2000+ aasta auto on A-76 küttega samamoodi edasi käinud :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 00:30 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
cz jooksis kokku 76ga sõites :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 00:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.10.2010 01:46
Postitusi: 639
risto995 kirjutas:
Mis see auto sellisest küttest arvab, mingeid vigu pole tekkinud?


No mida arvamust, või kuskohast see tuleb? Kuidas sealsed autod siis sõidavad? Special-russian-edition mootoritega või? Vaata, mis autod Moskvas liiguvad, samad mis siin ja uhkemad veel. Avariide videodes vaata liiklustihedust. Kas rohkem on teeäär täis autosid, millel paake tühjaks imetakse, või sõitvaid autosid?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 01:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2009 12:01
Postitusi: 209
Asukoht: Võru
Vapper kirjutas:
risto995 kirjutas:
Mis see auto sellisest küttest arvab, mingeid vigu pole tekkinud?


No mida arvamust, või kuskohast see tuleb? Kuidas sealsed autod siis sõidavad? Special-russian-edition mootoritega või? Vaata, mis autod Moskvas liiguvad, samad mis siin ja uhkemad veel. Avariide videodes vaata liiklustihedust. Kas rohkem on teeäär täis autosid, millel paake tühjaks imetakse, või sõitvaid autosid?


Eks põhiliselt peetakse vene kütet sitaks nende kahtlaste ärikate pärast kes kuskil garaazibokside vahel äri tegid. Nende käest saadud küte oli kahtlane, kurat seda teab mida nende käest saada võis. Ise otse vene tanklast ostad suht tavalist kütust. Endal pumppihustitega diisel üle paari aasta vene küttega sõitnud, pole küll mingit probleemi.

_________________
GTD- Gena Tegi Diisli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 01:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.11.2012 21:20
Postitusi: 319
Ärge kohe maha lööge aga arvamus on tekkinud sellest ,et venemaa diislitel pidi olema jube suur väävli sisaldus , tuttav ostis kunagi väidetavalt venemaa kütust , see haises küll nagu solk .
Tean ,et vanematele diislitele et tee see midagi, huvitas just kuidas uuemate diislitega lood on . Loomulikult on teie jutus point ,et sealsed autod on samasugused ng meieomad ja veel uhkemadki,kuid siiski üks asi on küsida otse inimeselt kes on mõlema kütusega sõitnud või inimeselt kes on venemaal elanud ja vene kütusega koguaeg paarutanud . Venemaal omavale inimesele võib olla normaalne vahetada kõrgsurve pumpasid/pihusteid mingite aastate vältel kuid mitte eestis olevale .

_________________
Pakun 1998-2015 VAG grupi masinatele (väikeste eranditega) veakoodide lugemist/kustutamist ,service reseti jms
Tööpäevadel:tartus ,Nv-Pärnus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 01:52 

Liitunud: 22.01.2009 01:38
Postitusi: 206
Üks venelane väitis, et Eestist tangitud küttega keskmine paar liitrit väiksem ja lasi oma Honda Pilot-i paagi Eestist lahkudes siin täis. Eks see kütuse kvaliteet võib Moskva tanklates nendest piiriäärsete tanklate omadest ka erineda. Need rohkem ju kütuseärikatele tehtud ongi. Paar tuttavat ka mitu aastat Vene diisliga sõitnud ja siiani pole pihusteid ega pumpasid läinud.

_________________
Google


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 05:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:38
Postitusi: 899
Asukoht: Võru, Tartu
Pole sel küttel häda midagi. Olen üritanud muidugi ikka alati viisakamadest tanklakettidest tankida.
Ja pole ka täheldanud, et seda rohkem võtaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 08:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.01.2005 21:43
Postitusi: 160
Asukoht: tartu
Vapper kirjutas:
risto995 kirjutas:
Mis see auto sellisest küttest arvab, mingeid vigu pole tekkinud?


No mida arvamust, või kuskohast see tuleb? Kuidas sealsed autod siis sõidavad? Special-russian-edition mootoritega või? Vaata, mis autod Moskvas liiguvad, samad mis siin ja uhkemad veel. Avariide videodes vaata liiklustihedust. Kas rohkem on teeäär täis autosid, millel paake tühjaks imetakse, või sõitvaid autosid?

Vapsee head silmad sul, mingist udusest videost näed ära et uhked autod sõidavad diisel mootoritega, ja üldse sõidavad seal kõik uute kapriissete diislitega, mitte vanemate diislitega või bensakatega, isegi sigullidel on seal videodes diislid peal.
Teadmiseks siis, et autotootjat tõesti panevad oma autodele peale mootoreid regionaalseid olusi silmas pidades. Näiteks osad lahjad mootorid (vanaema tüübi omad) mis meil saadaval, pole europpas samal aastal või samal generatsioonil enam saadaval olnud.
Sõber kes rõõmsalt vene küttega lasi, muidugi nendest kahtlastest kütuseärikate omadest, hakkab nüüd vahetama kõrgsurve pumpa, remontima pihusteid ja loputama kütusesüsteemi metallipurust puhtaks. Nimelt kütus pidavat nii palju kuivem olema, et ei määri piisavalt. Teine sõber tds'dega lisas alati 2taktilise õli lisaks kuna ütles et muidu ei määri. Temal muidugi polnud ükski auto nii uus või nii kaua et teha mingei järeldusi mis siis tulemus sai.
Mingeid vett pidavaid tõestusi viimasele lõigule mul pole, kuid nii räägivad ka diisli remontijad, siis võiks mingi tõepõhi vist all olla sel.
Tarmo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 12:38 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
Tegelt on õrn vahe sees küll, ma ei tea kas rohkem kütet võtab aga suurem tahmalont on küll tagant väljas, nii palju kui ma tähele pannud.
Sul 65l koos karraga ?? Maru vähe mumeelest, ma saan volvoga 85l kanistriga tavaliselt kokku.
Ma ise võtan aind surkutist, ei taha riskipeale minna mujalt võttes.

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 13:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2009 12:01
Postitusi: 209
Asukoht: Võru
nrgchris kirjutas:
Tegelt on õrn vahe sees küll, ma ei tea kas rohkem kütet võtab aga suurem tahmalont on küll tagant väljas, nii palju kui ma tähele pannud.
Sul 65l koos karraga ?? Maru vähe mumeelest, ma saan volvoga 85l kanistriga tavaliselt kokku.
Ma ise võtan aind surkutist, ei taha riskipeale minna mujalt võttes.


Tauri ei viitsi kanistriga mässata. 65l paaki ilmselt siis otse.

Ma ise olen võtnud sellest punasest tanklast mis seal luhamaa piiripunkti juures on. Ei oska tolle kohta kah midagi halba öelda. Näeb kuidagi selline kõige esinduslikum välja.

_________________
GTD- Gena Tegi Diisli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 13:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:38
Postitusi: 899
Asukoht: Võru, Tartu
Ma ei jah kanistriga jamada, pärast auto haiseb nagu diiselvedur.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 13:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.10.2010 01:46
Postitusi: 639
tarmok kirjutas:
Vapper kirjutas:
risto995 kirjutas:
Mis see auto sellisest küttest arvab, mingeid vigu pole tekkinud?


No mida arvamust, või kuskohast see tuleb? Kuidas sealsed autod siis sõidavad? Special-russian-edition mootoritega või? Vaata, mis autod Moskvas liiguvad, samad mis siin ja uhkemad veel. Avariide videodes vaata liiklustihedust. Kas rohkem on teeäär täis autosid, millel paake tühjaks imetakse, või sõitvaid autosid?

Vapsee head silmad sul, mingist udusest videost näed ära et uhked autod sõidavad diisel mootoritega, ja üldse sõidavad seal kõik uute kapriissete diislitega, mitte vanemate diislitega või bensakatega, isegi sigullidel on seal videodes diislid peal.
Teadmiseks siis, et autotootjat tõesti panevad oma autodele peale mootoreid regionaalseid olusi silmas pidades. Näiteks osad lahjad mootorid (vanaema tüübi omad) mis meil saadaval, pole europpas samal aastal või samal generatsioonil enam saadaval olnud.
Sõber kes rõõmsalt vene küttega lasi, muidugi nendest kahtlastest kütuseärikate omadest, hakkab nüüd vahetama kõrgsurve pumpa, remontima pihusteid ja loputama kütusesüsteemi metallipurust puhtaks. Nimelt kütus pidavat nii palju kuivem olema, et ei määri piisavalt. Teine sõber tds'dega lisas alati 2taktilise õli lisaks kuna ütles et muidu ei määri. Temal muidugi polnud ükski auto nii uus või nii kaua et teha mingei järeldusi mis siis tulemus sai.
Mingeid vett pidavaid tõestusi viimasele lõigule mul pole, kuid nii räägivad ka diisli remontijad, siis võiks mingi tõepõhi vist all olla sel.
Tarmo


Oled loll või mängid lolli?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 18:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.06.2013 18:43
Postitusi: 340
Palju see paagitäis €€€-des teeb?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 18:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2009 12:01
Postitusi: 209
Asukoht: Võru
Khen kirjutas:
Palju see paagitäis €€€-des teeb?


2200/43 (umbes) = 51 euri umbes. nh kui ainult luhamaa pidi minna, sis tuleb veel 4,5 euri parklast läbisõidu tasu :D ja piiriületusjärjekorra tasu

_________________
GTD- Gena Tegi Diisli


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Vw Passat & Golf TDI´d tauri117
PostitusPostitatud: 09.01.2014 18:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:38
Postitusi: 899
Asukoht: Võru, Tartu
Valetad.
Vaatasin panga ajaloost, 47 eurot oli.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 157 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7