Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 16:00

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 338 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 31.03.2014 21:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Päeval kui selle maki teema postitasin tuli kasutajalt varikonto kiri, et tal on hoopis pakkuda mulle üks SD/USB ja aux box mis tema autol tööle ei hakanud... saime siis õhtul kokku ja proovisime kuid tundub et viga on ikka boxis ja ei hakanud see tööle ka minu maki taga.

Pikemalt on arutatud ka üleval olevas chatis nii 16:9, 4:3 kui ka hiinakate üle ning kõige mõistlikum variant ongi vist ka siia teemasse pandud eclipse poolt see Dynavin hiinakas...

Hetkeseisuga ootan EBK foorumis ühte kirja postkasti, saan teada kas ühel kasutajal on tavaline CD pool makist olemas... kui selle saab mõistliku hinnaga siis " ajutiselt " võtan selle endale ligi ning seedin neid aftermarket navisid...

Kolmapäeval siin populaarseks saanud " minu bemmil on uus toonklaas " pilte siis vast tulemas.

Tänud tähelepanu eest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 02.04.2014 14:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Lisan paar käisin pesus pilti...

Pilt

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 02.04.2014 15:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Kurat, tavaliselt on nagu okei, aga nende velgede puhul riivab väga haigelt silma see, et keskkapsleid ei ole :D
Muidu täitsa viisakas ju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 02.04.2014 15:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Raghza kirjutas:
Kurat, tavaliselt on nagu okei, aga nende velgede puhul riivab väga haigelt silma see, et keskkapsleid ei ole :D
Muidu täitsa viisakas ju.


Peakski Ebay lahti tirima ja vaatama mis hinnad on ning ära tellima... mul endal millegi pärast räigelt savi nende puudumise pärast kuid kuna sinna kapslid mõeldud on siis peaks ikka ära tellima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 02.04.2014 16:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Kas tõesti on mõtet eBay'ga jamada nende pärast? Neid ju peaks ikka liikuma EBK's ja igalpool omajagu ning kuskil Beni Autopoes või Automaailmas müüdavad ümmargused BMW logoga kleepsud on täpselt õige suurusega sinna peale ning näevad küllaltki legit välja. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 02.04.2014 16:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Raghza kirjutas:
Kas tõesti on mõtet eBay'ga jamada nende pärast? Neid ju peaks ikka liikuma EBK's ja igalpool omajagu ning kuskil Beni Autopoes või Automaailmas müüdavad ümmargused BMW logoga kleepsud on täpselt õige suurusega sinna peale ning näevad küllaltki legit välja. :)


Olen korra otsinud, AVSK´s oli 10 euri tükk ja no ei söendanud 40 euri nende eest välja käia... korra olen kiiganud ebay´sse ja sealt sai 10ga kõik 4 umbes.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 02.04.2014 23:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Saaks selle FL stange ette veel oleks asi väga hea. Velje valik on igati hea.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 03.04.2014 00:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Votex kirjutas:
Saaks selle FL stange ette veel oleks asi väga hea. Velje valik on igati hea.


Mõte on endalgi sinna poole läinud, kui siis FL stange mitte m pakett... aga never say never ja aega ei hakka ka lubama millal...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 23.04.2014 18:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Nii, kuna eile üllatuseks läksid Style 31 veljed ära siis mõtlesin kiirelt, mis selle rahaga peale hakata selle asemel et õllele ja kütusele ära raisata. Tuli meelde et Marto.´ga sai migni hetk räägitud USB boxist mu maki järele.

Võtsin siis temaga eile ühendust ja hind sobis, kuna oli emotsiooni ost oli vaja kohe ära teha. Boxi ennast kohapeal ei olnud ja tarne pidi olema nädal... no okei elab üle ... kuid täna siis lõunapaiku tuli Martolt kõne et asi kohal ja tule järgi.. voila

Paigaldamine ise võttis aega maksimum 10 minutit, siis juurdlesin natukene kuidas ja kas juhe ulatub kindalaekani ja kuidas see sinna vedada. Ajasin laeka poolt traadi maki auguni.. keerasin traadi ümber siis kaablile mis vaja laekasse vedada ja hakkasin sikutama.. see võttis ka maksimum 2 minutit.

Aga kuna mul polnud kohe USB pulka millega proovida kas kogu kombo ka toimib siis ladusin kokku nii, et nägin maki peal kirja " CD 1 - 01 " ehk asi peaks toimima.

Läksin uuesti Marto juurde USB pulka ostma kui avastasin et raadiol ei taha enam RDS toimida, levi kaob ka kahtlaselt ära ning siis tuleb jälle tagasi.. seega sai paar korda makki kokku ja lahti laotud ning proovitud .. seal on just 1 juhtme ots mis sobib mõlemat pidi, kuid ei toimi õigest.. paar korda sai seda sis ümber flipitud.

Nii, selleks hetkeks kui oli USB pulk käes, koju formattima ja mingit jampsi peale et proovida. Lükkasin USB järgi, tundis "Trackid" ära kuid ainuke heli mis läbi tuli oli kõrin kui volume nuppu kruttida.. :uhoh

Lugesin natukene manuali, seadistasin boxi siis lugude nimesid edastama ekraanile.. selle sain ka küllaltki minutiga tehtud.. kuid heli ikka ei tule..

Kruttisin kõik uuesti lahti, vaatasin lolli näoga kõik üle, juurdlesin mõtlesin mis ma valesti olen teinud..
Proovisin uuesti ja siis toimis kõik..

Siinkohal oleks hea lause vist Clarksoni repertuaarist: " A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. "

Ühesõnaga " Ühendad juhtmed ära, ja siis tõstad veidi kaableid ümber ning voila - toimib " .. aru ma ei saanud mis ma teisiti tegin ning kuna asi töötas siis mind ka väga ei huvitanud. Kuigi oleks võibolla tagant järgi mõeldes välja nuputama mis ma valesti tegin oleks targemaks saanud.

Pika jutu peale teile üks kartuliga tehtud pilt ka:
Pilt

Kuna pixlid on hakanud makil vaikselt nii ära hääbuma, et isegi loonimesid ma enam ei eristanud oleks vaja see järgmisena saata remonti - siis vist saab natukeseks ajaks rahule jääda kuniks on vaja bassi juurde tekitama hakata.
Läks vist vähe kiiremini, odavamalt ja ilusamini kui Apsul - no offence.

Tänud veelkord siis Martole :)

EDIT: liistule on vaja tüübel ka osta, liistu ots lahti ühest nurgast


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 10.05.2014 11:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Upitaks teemat vähe, kuna ilm on koguaeg soosinud uuemat pildistamist siis oligi plaan eile Mihkliga minna pildistama... tööpäeva lõpuks oli aga korralik padukas saabunud ning sombuse ilmaga on nagunii autost pilte juba tajooba siis jätsime selle vahele.

Vahepeal on hakanud tsirkust tegema parkimisandurid... nii nagu tagurpidi käik sisse panna siis hakkab kohe vilin pihta.. kuid jõudes nö. esimese " distantsini" kus peaks hakkama piiksumine peale .. hakkab korralikult vahemaad teavitama.. vahepeal pole seda jama üldse ja toimib nii nagu peab.

Martoga sai natukene räägitud, aitab ainult originaal varuosa .. seega peaks hakkama viga tuvastama kui peale tööd on aega ja viitsimist.. hetkel nagu vägagi ei häiri kuna täitsa perses see asi pole kuid korda teen kindlasti.

Kuna pikk jutt on ilma pildita igav siis " random pilt kartuliga " siia alla... tehtud eile 9. mai puhul :rokib

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 10.05.2014 13:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2011 22:42
Postitusi: 279
Muidu kõik ilus ja sile, aga veljekapslite puudumine torkab silma.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 10.05.2014 14:25 

Liitunud: 18.04.2010 21:30
Postitusi: 303
Väga ilusad veljed ja kõik sobivad kokku, aga tõesti häirib kapslite puudumine.

_________________
BMW E39


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 10.05.2014 18:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Kapslid peab panema


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 10.05.2014 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2011 18:52
Postitusi: 644
Asukoht: Pärnu
Kole velg, sobib vaid minu autole :D

_________________
Mercedes Benz s320
Uaazik
Audi A6 2,5 132kw tdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 523i e39 - Martin.V
PostitusPostitatud: 10.05.2014 21:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Minuarust on kõige sobivamad veljed E39 kas need , M5 E39 originaal veljed või siis Bmw BBS Style 42 erilaiused veljed :hail Muidugi on ka väga ilusaid AC Schnitzer velgi sinna


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 338 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 136 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7