Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 15:23

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 119 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a + Reissing Tanel
PostitusPostitatud: 08.02.2014 15:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.10.2009 18:40
Postitusi: 561
Asukoht: Pärnu
Kas asi on ainult minus, või miks krt ma siin teemas poolesid postitusi ei näe ning samamoodi ka ühtegi pilti...

_________________
Nõukogude liidus ei jää Jeep mudasse kinni, vaid muda jääb Jeep-i kinni =)
Minge metsa!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 08.02.2014 15:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2004 23:20
Postitusi: 424
Asukoht: Peidus ksenooni eest
Ei ole asi sinus, keegi kotermann on siit üle tuuseldanud.

_________________
jannu33 kirjutas:
"80% siinsetest kasutajatest on täiesti värdjad..palun toppige endal suu s*tta täis ja lahkuge siit foorumist. aitäh teile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 08.02.2014 16:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.04.2013 13:11
Postitusi: 1414
Margus_ kirjutas:
Ei ole asi sinus, keegi kotermann on siit üle tuuseldanud.

:D :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 08.02.2014 18:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.08.2005 20:07
Postitusi: 427
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Reimers kirjutas:
Ma olen Tanelit ainult kohapeal seismas näinud ummikutes niiet suht aeglane värk ikka tundus :D

Ma pea iga hommik ~8:40 näen vist teda mööda sõpakat minust mööda kimamas. Päris väle teine, fooritaga eriti vastaseid pole veel näinud :)

_________________
CHIPTUNING & DPF EEMALDUS www.CHIP.ee -58007330


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 08.02.2014 19:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.10.2009 18:40
Postitusi: 561
Asukoht: Pärnu
Kes chipi tegi ja mida head veel tehtud sellega siis?

_________________
Nõukogude liidus ei jää Jeep mudasse kinni, vaid muda jääb Jeep-i kinni =)
Minge metsa!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 01:57 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Õli olen vahetanud ja paar korda tankinud ka. Edasi endiselt ei lähe

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 15:08 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Lisaks sellele, et mul peaks nüüd tehniliselt poolelt olema kõik mis võimali kära vahetatud olen üht-teist veel nokkinud... Hetkel siis kogu sillajooksus ainsad vahetamata asjad on stabika puksid aga need peaks asendama koos S6 stabikaga.

Mingi hetk 0.216 pihustiotsad asendusid 0.250'ga.
Stendimine ja vahetuse teostamine Valori teenused
http://www.valori.ee - tublid mehed, tublid riistad
Pilt

Kätte sain ka väga kaua oodatud alust sillatala puksid - need läksid vahetusse koos taastatud roolilatiga (oli viimane vahetamata suurem asi üldse vist :D) ning raamsaale poltidega.

Pilt
Pilt

Kontrollimise mõttes sai ka raamsaale üle vaadatud, tundub eeskujulik

Pilt

Selle tööga koos sai ka tavapärane õlivahetus tehtud (iga 5000km tagant), talveks läks sisse 5W50 ja Ceratec. (suvel sõidab 10W60 ja Motor protect) Liqui Moly toodangust nagu ikka.

Asjad hakkavad ka sinnapoole liikuma, et tundus tarvilik installeerida järgmine vidin. Samas stiilis peaks analoogkell asenduma mingi hetk EGT'ga. Valgus on samasugune punane aga takisti tuleb vahele panna, et ühtlasemalt põleks. Ei viitsi enne EGT kella paigaldust sellega tegeleda.

Pilt

Selle põhjuseks on siis pikalt kaalutud jupstükk. Algul plaanisin PRJtil lasta välja progeda õhulugeja jne jne jne... aga lõpuks otsustasin ma ikka teha asju keerulisemalt ja omamoodi. Eks paistab mis välja kukub

Ehk siis üleminek Meh. pumbale. Pilt on tehtud hetkest kui ma ta kätte sain. Tänaseks on seda mitmest pumbast kokku ratsitud ja turborikastus ka külge kruvitud. Vaja veel otsapuks, simmer ära vahetada ning 11mm plunser sisse vägistada. Selle tarbeks on ka trossiga pedaal ostetud (imekombel töötava klapiga)

Pilt

Kuna tarvilik on ka asine cooler ette panna olen ostnud ka Volvo sisselaske kolle millega saan õhuvõtu mootori tagant ringiga tuua kuid enne kui ma ei ole suutnud leida väikest kliimaradikat mis originaalcooleri asemel saaks panna ma sellele veel ei mõtleks

Pilt

Mingi hetk sai ka see ostetud
Pilt

Kuna enne kui ma jõudsin seda kasutama hakata juhtus nii
Pilt
Ja element ei seisnud enam kastiküljes....

Vahetult peale seda läks ka üks mähistest ja siis läksin üldse endast päris välja. Orioni müüsin maha sõbrale ja kasti viskasin üldse välja talveks. Eks kunagi paistab mis saab. Samuti on vaja ka esimesed uksed 3 riba ja 8" peale upgreidida - selle teen vast enne ära kui mingit uut jobundust pagassi ehitama hakkan.

Parimaks tulemuseks jäi siis selline... Olgu öeldud, et kast oli häälestatud 31HZ peale elik enamustel ei mängi nii madalalegi, seega vast võib rahule jääda ühe 700rms 15" elemendi kohta (kasutasin SPL PRO 15D2 elementi ja spl s-1200d võimendit)
Kuna autol on kaks 100AH akut koos korraliku kaabeldusega, siis pingelang oli üliväike ja tollest võimendist on lisaplokiga mõõdetud 12,5v pealt 1200rms. Ustele annab mürtsu ROC 1

Pilt

Parematel hetkedel kui ma teda pesta viitsin näeb ta selline välja nagu pildil. Ehk siis täisraibe. Tutikas stange ja uus kapott on olemas. Eks millalgi peab vist auto ikkagi üle tuiskama
Talveks panin mingid RIALI 16" felgenid. Borbetid lähevad taastamisse enne ilusate ilmade tulekut

Pilt

Minig hetk sai ärevushäiretest tulenevalt sumaja materjal kokku ostetud. Mingi hetk tuleb alla keevitada.
Ainsaks resonaatoriks või takistuseks jääb turbo
Pilt

Kuna pihustid said suuremad ja käivitus läks pikaldaseks ning ka minek oli väär ja on seda ka hetkel, sai süüdet näppima mindud. Härra avastas, et süüde oli ainult 1,2 kraadi varjane. -5ga läks ta mul veel käima kuigi pidi juba mingid sekundid käiama. Väidetavalt ei saadavat aru kuidas see üldse võimalik on, isegi suvel ei taha korraliukumad pillid nii hilise süütega käima minna. Sai see näpitud siis 5,9 peale.

Kohe oli vaja süüdet proovima minna ja ühtlasi sai ka härradele näidatud kuidas quattro veoskeem täpsemalt toimib. Ehk siis stardis kõik 4 korras ringi ja edasi 2,5 veo najal. Üks tagumine ja üks esimene pidevalt ja parempoolset tagumist ratast hakkas torsen siis kakkuma vahelduva eduga. Ka teise käiguga joonistas kaks musta sitanikerdist maha hetkeks.

Pilt

Etteanne oli peale otste vahetust kusagil 3,6 peal. Kuna absull iga tõmbe ja käiguga oli ilus must jutt taga siis sai keeratud vähemaks, 6,5 peale. Enam musta jutti asfaldile järgi ei jäänud iga käiguga kuid hetkeks viskab ikka maha midagi
Pilt

Enne kui rõhku ei saa suuremaks näppida pole ka mõtet kütust peale tagasi keerata....
Teoorias on olemas ka fuckin 16 kuumakojaga HX35 aga seda on ilmselgelt liiga palju. Peab südame külmaks tegema ja superi ikkagi kusagilt sebima või alguses mingit väiksema kuuma kojaga hiinakat proovima, et mis üldse saab sellest naljast.

Autol on kõik ära vahetatud va. mis jääb klapikambri kaane ja raamsaalepoltide vahele (mootori sisse).
You ask, i name it... Raha on läinud oksendamiseni palju ja tegelikult on rõve kopp ees aga no tasa ja targu tuleb nikerdada. Sõita on hea tegelikult nagu Korras C4jaga ikka.

Kõikidel ustel on kolm kihti pigi ja kaks kihit müramatti. Kõikides ustes mängib eisa auhinnaga pärjatud
PS 165 http://www.pood.audiofookus.ee/65-165-c ... s-165.html
Toidab neid eespoolmainitud ROC 1

Siduriks on 4 labaga SRE ja SRE kõige vängem audi korv. Samuti läks külge ühe massiga hooratas.
Kompoti töötles heaks Windorfi Tiit ja Jõujaam. Samuti mõõdeti ka kompotti ja 850nm peab raudselt kinni, edasi ei viitsitud tegeleda kuna rohkem mul sealt küll kunagi tulema ei hakka.

Ei oskagi vist muud midagi kirjutada.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 15:15 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.08.2008 13:25
Postitusi: 686
Asukoht: Tallinn
Mis piduritega tehtud on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 15:18 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Mitte midagi. Pidurotorud uued pandud ja kõik 4 vollat läksid ka ferodo toodangust külge.
Sees voolab ATE Blue racing. Ees on Ferodo kettad / ATE klotsid, taga mingid puuritud ja soontega asjad ning brembo klotsid.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 15:31 

Liitunud: 03.01.2011 19:35
Postitusi: 164
Kuidas sul kuulmisega muidu lood on? :D
Igakord, kui seda autot näinud (õigemini kuulnud) olen, siis möllab autos raju rock.
Viimane kord hakkasin toast välja astuma ja mõtlesin, et keegi naabritest keeras muusikat peale, aga õue jõudes nägin sinu autot fooriall mürtsumas. :D
On mingid eeldatavad jõunumbrid ka silme ees, mida võiks mootorist võtta, kui kompoti kokku saad?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 15:35 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
MIDAAAA???

Tegelikult endast arust kuulmisega probleeme pole, avalikes kohtades üritan harva keevitada - kui tuju hea ja parasjagu hää lugu tuleb, eks siis saab ikka keeratud pisut. Eks ole tegeletud ka sellega hästi tagasihoidlikult varsti juba 10e aastat. Rohkem töllerdan suurte poiste sabas ja vaatan mis nemad teevad.

Üks sõbranna filmitud video kus ta omakorda siis enda sõbrannat filmis ajast kui mul veel see väetike pagassis elutses




Ei hakka midagi jõunõumbrite kohta prognoosima enne kui midagi lõpuks juhutnud ei ole.
Niipalju on veel lisada, et autot kaaluti. Kui paagis oli 20 liitrit kütust kaalus pill ilma juhita 18XX KG, ehk siis täispaagiga peaks veidi üle 1900kg olema ilma juhita mass kui kast pagassis on.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 15:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.04.2013 13:11
Postitusi: 1414
Ilus sõbranna :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 16:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.10.2009 18:40
Postitusi: 561
Asukoht: Pärnu
Ilus auto on, tahan veel pilte ja ehk viitsid privasse ka kasulikumat infot sellise paremaks tegemise kohta visata.

_________________
Nõukogude liidus ei jää Jeep mudasse kinni, vaid muda jääb Jeep-i kinni =)
Minge metsa!


Viimati muutis Kubilius, 11.07.2014 15:06, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 16:02 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Mina ja Taavi oleme nagu siga ja kägu. Me läheneme asjadele hoopis erinevalt ja mul ongi tegelikult kõige suurem pinge üldse selles, et mis saab. Me proovime üsna erinevalt enda omadest mingeid numbreid välja imeda :D Taavi masin muidugi erinevalt minu omast näeb vähemalt ilus välja, mul oleks nagu romurallil käinud... Samas mina olen kahe auto hinna eest tehnilist poolt täiustanud + heli. Ma lisan siia varsti vanemaid pilte pisut

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A6 Avant 2.5Tdi Quattro 1996a Tanel
PostitusPostitatud: 09.02.2014 16:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.10.2009 18:40
Postitusi: 561
Asukoht: Pärnu
:)

_________________
Nõukogude liidus ei jää Jeep mudasse kinni, vaid muda jääb Jeep-i kinni =)
Minge metsa!


Viimati muutis Kubilius, 11.07.2014 15:06, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 119 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7