Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 18:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 33 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mitsubishi Eclipse 2.0 110kw 1994a. - iDum
PostitusPostitatud: 22.07.2015 17:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Väga ilus juba, ainult see oranž küljesuund ja Mitsubishi kiri ees tulede vahel rikuvad üldpilti pisut.
Kas see kile on ainult sellise nurga alt heledam? Otse või teises valguses vaadates on autoga sama tooni?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mitsubishi Eclipse 2.0 110kw 1994a. - iDum
PostitusPostitatud: 22.07.2015 22:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.03.2011 14:29
Postitusi: 73
Tolle pildi peal jah kuidagi kõvasti heledam. Muidu suht sama tooni mis auto. Oranzide tulede osas olen sinuga ühel meelel ma pole otsinud veel valgeid aga ega ma ei oska sellele masinale neid kuskilt otsida kah :D. Aga minu arvates see Mitsu kiri sobib sinna hästi. Eks see ole maitse asi. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mitsubishi Eclipse 2.0 110kw 1994a. - iDum
PostitusPostitatud: 21.07.2017 13:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.03.2011 14:29
Postitusi: 73
Nonii.... Pole päääris kaua siia midagi postitanud. Aga ega suurt midagi pole muutunud ka. Veljed mis mul all olid... Lollipeaga müüsin maha. Nüüd on originaalid mis kõik neli pidid kõverad olema. xD Hullu pole, sõita kannatab.

Kuna ma ükspäev avastasin, et võiks vaadata mida/millal/kus ma teinud olen/lasknud teha autojaoks.... Avastasin, et kõik mis ma "kuhugi kindlasse kohta" olen kirja pannud, on kadunud. :D Kasutan siis võimalust oma teemat siis nö märkmikuna kasutada. Autol olen lasknud remontida mootoriülemist ja ka alumist poolt. Kõige alguses siis sai klapid pähe lastud. Ning mingi hetk kees üle ja lõi kaane kõveraks. Ühel õnnetul õhtul tegid siis mootori all pool saaled rõmsalt ringe. Ja koguinfo olen ma ära kaotanud (Hinnad, kuupäevad jms).

Vahepeal tekkisid igast huvitavad müügimõtted. Kuna ise ei ole suurema asi mehhaanik siis remont läheb minu jaoks ju topelt maksma või isegi rohkem. :D Ning ka seepärast ei edene auto taastamine/ehitamine suure hurraaga.

Praeguseks eesmärgiks ei ole autot ehitada kiiremaks või mootorit vahetada vms. Vaid püüan lihtsalt säilitda. Kere kallal tegeleda, et ta maha ei roostetaks ja saaks uue uhke värvi peale :) . Teha on palju.


Teema ei hakka olema väga aktiivne ma arvan, sest raha võtavad enamasti ära teine igapäeva liikur ning maja remont.


Auto heli sai ka natukene täiustatud lisa bassiga. :) Sellega seoses vb keegi lahke tahab mulle ükspäev häid nõuandeid anda autoheliga seotud teemadel. Ja ehk viitsib ka db ära mõõta. :)


Mõned pildid ka:

Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 33 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7