Streetrace.Org
http://www.streetrace.org/foorum/

Opel Astra 96a vanaisavecu
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=137888
1. leht 2-st

Autor:  Vanaisavecu [ 11.08.2014 22:31 ]
Teema pealkiri:  Opel Astra 96a vanaisavecu

Sai siis soetatud säänne pill seekord ,kuid mitte endale vaid elukaaslasele kes peaks varsti sõiduõiguse omandama .
Autost siis
Opel Astra
Esmane registreerimine: 23.10.1996
Eestis registreerimine: 01.04.2014.Toodud on ta siia Soomest .
Mootor: 1798 cm 3
Mootori võimsus: 85 kw
Käigukast: manuaal
Varustust ka natuke antud
2xElektri aknad
2xElektri peeglid
2x Istmesoendused
Tuledepesurid
Tehase toonklaas 70%
Kärukonks ,sellest peaks vabanema .
Heli poole pealt oli ostes sees mingi toyota orginaal cd makk ,aga see lendas esimesel õhtul juba minema ja asemele tuli Pioneeri mvh seeria makk koos sellega teevad orginaalkõlarid isegi talutavat häält .
Tegelikult pidin Rakveres ühe Vectra B ära ostma kõik oli nagu kena .Sai omanikuga räägitud ,et tulen ostan laupäeval ära ,aga kui laupäeval bussiga Rakvere poole matkasin ja omanikule helistasin tuli välja ,et öösel oli käidud mu väljavaadatud Vectra ära ostetud .Niisiis jõudsin linna, bussijaamas soov.ee ette leidsin selle astma, pikemalt mõtlemata kõne peale ,sest autot oli vaja ja just laupäeva õhtul juba .Jõudis see auto siis minuni ja ütleme nii ,et esmasmulje oli suhteliselt masendav ,aga mis seal ikka käisime proovtiirul ära vähemalt mootor töötas ilusti ja kuskil miskit kolksu, loksu tähele ei pannud väike tingimine ja ostetud ta saigi.
Mis autoga edasi? ,esmalt kere viisakaks tänase päeva seisuga juba maalrile üle antud ,eks ole näha millal ta selle ette võtab .Tavapärased hooldused ära teha õlid jne .Kui karbid ,tiivakaared jne värvitud saab ,siis arvatavasti läheb katusele ja kapotile miskine kile peale .Iluliistud lähevad samuti minema .Võluveljed tuleb alla vaadata ja äkki ka mingisugune madaldus kui neiul juba auto paremini käpas .
Pildi möllu ka
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Autor:  GTA [ 11.08.2014 22:41 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Ilmselt ei kuule sa seda esimest korda aga, iluvõrel O ja nr. märgil BLJ on iseenesest kena kooslus :D

Autor:  Vanaisavecu [ 11.08.2014 22:54 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

GTA kirjutas:
Ilmselt ei kuule sa seda esimest korda aga, iluvõrel O ja nr. märgil BLJ on iseenesest kena kooslus :D

Kusjuures kuulen :D Ei osanud isegi seda sellise pilguga vaadata :D

Autor:  roland525 [ 11.08.2014 23:43 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Ja naine läheb hea meelega sellise koletise rooli? :)

Autor:  Aloha [ 12.08.2014 16:45 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

:D :D

Autor:  janars [ 12.08.2014 17:46 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

johhaidii

Autor:  tauri117 [ 12.08.2014 18:04 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Kahju kohe su naisest :kill

Autor:  Randoo [ 12.08.2014 18:21 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

tauri117 kirjutas:
Kahju kohe su naisest :kill

+1
Tõesti kahju :D

Autor:  Vanaisavecu [ 12.08.2014 20:09 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Erinevalt nii mõnestki tibist pole mu neiul eelarvamusi ala ,et sa ei kõlba kuskile kui sul pole seitsmest istumise alla vms .Saab sellestki viisakas auto nii paari nädala pärast on ta juba silmale vaatamiskõlbulikuks värvitud .Edasi saab vaadata muud vidinad sinna külge .

Autor:  aks [ 12.08.2014 20:31 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

See läheb ju avariis kokku nagu konservikarp. Algaja juhi esimene auto võiks ikka turvaline olla, eriti veel kui tegemist naisterahvaga.

Autor:  arsi [ 12.08.2014 21:13 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Head antsud . Minge ja onage sportauto.ee lehelt pilte vaadates.
Rääkides turvalisusest, see astma on turvalisem kui E36.

Autor:  prelude20 [ 12.08.2014 21:18 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Savi ju sügis-talv ja esimesed äärekivid sellega ära õnnistada. Lisaks ka suht mõttetute kuludega.

Autor:  AronM [ 12.08.2014 21:38 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Vanaisavecu on üsna noor kutt veel alles, noo ehk ei ole nii rikas tüüp, et vägevaid pille naisele esimeseks autoks ja pere teiseks autoks osta? Astra on esimeseks autoks täiesti super ja tõesti, oma hinnaklassi konkurentidega võrreldes üsna turvaline ja väga odav ülal pidada. GSi välimusega ja sileda kerega näeb täitsa OK välja ka ju, aga see on juba igaühe enda arvamus.

Ja ehk kui Vecul kunagi võimalus tekib ja naine autosõidu oskuse täielikult omastanud, saab neiu endale ka parema pilli istumise alla.

(Ma oleks universaali või luukpära valinud, sedaanil tagaots suht inetu) :D

Jõudu! :)

Autor:  diidzei [ 12.08.2014 22:16 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Mul oli ka esimeseks autoks astra, no välimus ei olnud tal küll kõige ägedam, aga vähemalt oli tehnika vastupidav ja probleeme sellega ei olnud pmst üldse, kuigi lõhkusin seda isuga. :kill

Autor:  @almera [ 12.08.2014 22:18 ]
Teema pealkiri:  Re: Opel Astra 96a vanaisavecu

Ma oleks golf 3.e valinud(kasvõi välimuse pärast), aga kui nii kiire oli siis muidugi ega valida midagi ei saanud ja tehnika poolest ma usun see Astra kestab hästi. Välimuselt kiita ei saa-luukpärana muidugi oleks asi teine olnud.

1. leht 2-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/