Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 13:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 708 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Opel Mantad 1987 ja Combo TD 1996 , Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 01:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2005 08:22
Postitusi: 703
Asukoht: Nõmme vabariik
Mark : Opel
Mudel: Vectra 2000
Mootor: c20xe siirdatud 17td.ks
Valmistati aastal 1989
Mugavusvarustus hetkel : 4x el aknad, el peeglid, Recaro sisu

Tervitused. Pole eriti kunagi siin oma autosid esitlenud aga võtan nüüd kätte ja teen teema autost mis peaks olema osadele vanamatale foorumlastele ehk tuttav. Kannan edasi ajalugu selle auto kohta loodetavasti pikalt. Tegu on kasutaja lamelink endise autoga mis oli uhkelt ruudulise tagumikuga, tänu sellele ruudulisele välimusele on ta nüüdseks saanud hellitusnime „Ruudu“. Armastus vectra 2000 vastu oli mul ammu ja miskipärast kui Andrus(kasutaja lamelink) pani müüki oma mootoririkkega vectra siis mul tuli koheselt soov see ära osta vaatamata sellele, et tegu oli nn. Põrsas kotis ostuga.
Asi nägi välja nii: Tuli müüki antud vectra ja mina kui opelihaige muidugi kohe helistasin ja leppisin kokku aja vaatamiseks. Mõeldud tehtud. Läksin esmakordselt autot vaatama mõttega et kui kere vähegi koos püsib ja mootor kuidagi käib siis läheb kaubaks. Lootus oli veel, et antud c20xe mootorit on ehk õnnistatud coscasti plokikaanega mis on hulka parem kui tavaline xe pea ning nii just oligi seega olin „võtja“ antud autole. Kuna aga auto mootor oli saanud sõita ilma õlita kuna õlijahutusradikasse minev lõdvik oli purunenud siis oli mootoris tugev tiksumine ja kuigi omade jõududega sõitmine oli terve mõistuse jaoks riskantne siis mina kui ebaterve ulatasin raha Andrusele ja alustasin sõitu kodupoole. Plaan oli selline, et kui läheb mootor laiali siis läheb kui aga mitte siis on parem. Õnneks oli teine varjant ja jõudsin koju.
Paar päeva sai lihtsalt sõidetud ja oodatud kas mootor läheb hullemaks või ei. Peale mõningast agresiivsemat sõitu aga juhtus selline ime et tiksumine kadus mootorist. Arvatavasti olid ilma õlita sõitnud hüdrotõukuritest mõned kinni jäänud mis nüüd piinamisega uuesti paremale elule tärkasid. Edasi sai lihtsalt sõidetud igapäevaselt. Esimene pikem tripp sai tehtud pärnusse kiirendusvõistlust vaatama. Kahjuks aga juhtus õnnetus. Sõitsime 3 autoga suunaga lennuväljale, tuttav oma Audi 80-ga ees, siis mina vectraga ja sõber taga opel senatoriga. Oli ummik ja pidev stop and go ning ühel pidurdusel jäin mina tiba hiljaks ning pidurid olid ka nirud ja nii ma audile sisse sõitsin. Naljaks oli see , audi läks mahakandmisele, asi oli nii hull et tagauksed ei tahtnud käia isegi aga opelil oli katki nubrialus ning oli pisike mõlk tuledealusel liistul... MÜSTIKA.
Peale seda Ruudu seisis ja ootas oma aega. Aeg saabus siis kui oli vaja minna muugale mõõtu võtama inimestega. Miskipärast aga Opel oli vist jonnima hakanud peale avariid kuna ma vist paha omanik talle ja peale paari kiirendust lendas käigukast. Kolm auku oli kasti korpuses ja kõik õli lendas vastu maada. Aga nagu ikka ega ma siis ei hakka minkit keerulist lahendust otsima kuidas teepaelt pääseda ja otsustasin kuiva kastiga koju sõita. Polnud hullu- ulgus ja poos aga koju tõi... Aitäh Opel. Peale seda sai Vectra oma väljateenitud puhkuse minu hoovis põõsas.
Samal ajal selle vectarga oli mul veel üks sinine vectra millel oli mootoriks 1,7 td. Antud autot kasutasin töösõitudeks ja siisama hooramiseks. Kuna aga sisisel oli kere über peldik ja välimus oli nagu emexi platsi koledaimal asukal siis tuli mõte ristata vectra 2000 ja ökovecu. Idee oli saada ilus aga samas väga ökonoomne igapäevasõiduk. Mõeldud tehtud jällegi ja kasutaja antennipea abiga sai Ruudu uue südame ja veregrupi- diisel. Mootorivahetusele lisaks kulus minul tohutul hulgal lisatööd nagu näiteks rooste lihvine, rooste lihvimine ja siis veel natuke rooste lihvimist aga kuna mul keevitus, pahtli ja maalritööd pole võõrad siis sai kõik tehtud ja auto liikuma. Aga siis ilmnesid uued mured elektroonikaga ja hetkeemotsioonide ajal müüsin Ruudu sõbrale maha. Endal tulid uued projektid ja möödus umbes aasta kui ma avastasin et vajan Ruudut tagasi ja nii sai hakatud sõbrale vaikselt rääkima ostujuttu. Kuni ükspäev õnnestus auto tagasi osta. Siis sai muidugi selgeks, et mootor tahaks tegemist aga kuna ma alati tahan maksimaalset tulemust siis läks täielikuks lammutamiseks ja kapremondiks. Üritan järgmises lõigus mootorist tiba jutustada, et mis oli ja mis nüüd on.
Mootor.
Sai võetud täiesti algosadeks . Kuna korra ma olen 17td mootorit juba kapitaalselt lammutanud oma endise astra peal siis ei olnud enam töö võõras. Mootoriremont nagu ikka... mõõdad, kaalud, hoonid ja puhastad. See viimane on eriti tähtis kogu töötegemise juures sest keegi ei tahaks oma tööd otsast peale teha kui laiskusest jäi näiteks õlikanalisse mingi sitatükk. Seega rahu ja palju aega. Sellel mootoril siiski ma ei piirdunud ainult remondiga(nagu ka eelmisel) vaid tiba mängisin freesiga kollektorite ja plokikaane kallal. Tulemus on see, et hullemaks ei läinud seega tuuning õnnestus. Mootor sai valmis ja auto jälle sõitma kuid peale sissesõitu tundus, et jõudu oleks juurde vaja ehk siis oli vaja minna turborõhku kruvima. Tegin ise rõhuregulaatori(MBC) ja paigaldasin. Tehasest on antud mootorile ettenähtud Kuskil 0,7 bari rõhku, mina aga soovisin vähemalt 1 bari peale keerata ja nii ka tegin. Süües aga isu kasvab ja nii ma soovisin ületada 1 bari aga takistuseks sai see, et tehases arvati ei kõik mis üle 1 bari on tuleb välja lasta kuna on mootorile ohtlik. Selleks on paigaldatud talle kollektori külge kaitseklapp mis laseb suurema rõhu kui 1 bar listsalt välja. Selle klapi vastu leidsin ma hea lahenduse... ma keevitasin ta kinni ja nii sõidabki nüüd juba piika aega Ruudu 1,5 bari-se rõhuga.
Eks igasugu asju on veel tehtud ja kohti kus käidud temaga aga kõik ei meenu. Mõned tegemised millest pikalt ei hakka kirjutama hetkel on olnud veel näiteks: tagasilla reguleeritavaks tegemine, esitulede toonimine, erinevate madaldusvedrude katsetamine jne. Hetkel on auto talvekorteris ja tegelen keretöödega. Tulemas on badboy kapott ja üht teist veel aga neist tegemistest juba edaspidi.
Igatahes kes nüüd kogu selle mõistujutu siiani jõudis kaasa mõelda ja lugeda siis kostitan teid piltidega kus on näha mis on toimunud ja mis toimumas.

Keda huvitab siis siin on teema minu endisest astrast. http://www.astra-gsi.org/forum/viewtopic.php?t=1162

Andruse käes veel
Pilt
Pilt
keretööd ja mootorivahetus
Pilt
Igasugu olekus, asendis ja aegadest pilte.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Viimati muutis peedu., 20.09.2013 23:02, muudetud 8 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 01:59 

Liitunud: 19.01.2008 03:26
Postitusi: 987
Asukoht: Tallinn
Mulle meeldib su stiil.
Keep up the good work! :beer :rokib

Esituled võiks midagi sellist olla:
Pilt
Ja tagumised midagi sellist äkki:
Pilt


Viimati muutis ouc-, 05.01.2010 02:06, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 02:01 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
velg meeldib :rokib

edu.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 02:13 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kummardus ka siit poolt.Maisn on näinud eri perioodil erinevalt muhe välja ja ka silmanud seda linna peal viimaste piltide peal olevas konditsioonis ja väga sünge ,kobe aparaat.Pani ka imestama tahm mis tagant väljus teinekord aga nüüd siis tean.Huvitav aparaat vectra 2000 TD.Edu.
Loodetavasti ei rikuta masina välimust väga ära .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 02:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.09.2004 21:43
Postitusi: 709
Asukoht: kirdalu
tere,

vägagi tuttav ja tore auto mis teenis mind pikalt.
Nüüdseks on saanud see 2000 tõeliselt ilusa välimuse ja uue elu.

Edu ehitamisel,

andrus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 10:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.05.2005 20:54
Postitusi: 601
Asukoht: Söörömöö
Veljed on küll :smokin ja sobivad väga hästi!

_________________
tomsonmrt.com
rebelmoto.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 11:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Ilus auto.
Ega sul juhuslikult salongist pilte ei ole?
Tahaksin korra näha milline Vectra 4x el akende plokk välja näeb.

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 11:04 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
Selline masuudikas võiks endalgi kodus olla :D kuidas siis 1.5 bariga liigub?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 13:53 

Liitunud: 14.09.2006 18:20
Postitusi: 506
Väga kena öko-Vectra.
Nagu viimasel ajal popp on - mis see hinnapiir oleks millest võiks hakata müügi peale mõtlema?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 13:57 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Raplas sai ilastatud seda ja piltegi vist tehtud.. Kuid.. selle auto originaal 2000 tiib seisab mul kodus riiulis :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 14:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.04.2006 22:23
Postitusi: 240
Asukoht: Rapla/Tallinn
Lugesin kah selle pika jutu läbi ja pole midagi öelda... Respect värk :)
Praegune velg, esilisa jne muudavad selle masina päris süngeks.

Sul need Borbet RST-d kah veel alles on, mille kunagi ostsid mult astra jaoks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 18:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.07.2009 21:44
Postitusi: 387
Ma peaks arstile minema vist. Mul hakkas oopel meeldima :waah

Stiil on täpselt selline nagu olema peab, pole üle liialdatud. Loodame et saad ta paremaks, halvemaks pole vaja :D

Keep up the good work!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 20:03 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Esimesed suunad on sellised ei oskagi öelda kas häirivad või mitte aga kaldun arvama ,et tunduvad mitte kõige õigema valikuna enda arvates .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 21:57 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Oi,ma mäletan neid nalju,kui Mihe garaasis sai 110kw eest võetud ja 1.7td-le ruumi tehtud :D Aga jah,kena ja öko.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel vectra 2000 TD, 1989, Peedu
PostitusPostitatud: 05.01.2010 22:25 

Liitunud: 14.11.2009 11:55
Postitusi: 101
Asukoht: Tabasalu
Esimene pilt oli üsna šokeeriv, kuid mida rohkem alla poole jõudsin seda paremaks läks. BBS'idega näeb ikka väga väga kena välja :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 708 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7