Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 16:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 83 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 08.09.2015 15:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2015 14:49
Postitusi: 91
Viimase raha eest selline asi liisingusse v6tta, pole siis ime, et see trahv nii palju k2ra tekitab.

_________________
Rollerite Chiptuuning, vähemalt +10kw rattast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 08.09.2015 15:23 

Liitunud: 28.08.2011 18:38
Postitusi: 308
Tore, et sa mu rahakotti nii hästi tunned aga kahjuks mitte :)

e: kui juba jutuks läks siis panen tulemuse ka kirja, kellelgi äkki hea vaadata kunagi mida oodata võiks sarnase laksu puhul. tuli siis 220 + kuuks load. mendid ütlesid küll, et kirjuta, et tehku rohkem trahvi parem lubade võtmise asemel, aga tundub et tehti soovile hoopis vastupidi, ilmselt meelega :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 09.09.2015 22:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Peab mainima, et väga "kõva autoteema".

Selline kiiruse mõõtmine on lubatud. Vanemate kiirusemõõtjatega ei olnud selline asi lubatud. Videost näed ise ka, et mõõtmine on fikseeritud sinu autole.
Ma sellest rahateemast lasin kiire pilgu üle. Pole mõtet tõesti teiste rahakotti vaadata.
Teadlikult kiirust ületades, tuleb olla valmis ka selle mugavusteenuse eest maksta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 15:34 

Liitunud: 28.08.2011 18:38
Postitusi: 308
Kui keegi osta tahab siis võtke teadmiseks, et talvel pole väga...huvitav...sõita selle autoga. Muidu pole hullu väga, aga kui veojõud välja lülitada siis 50km/h paneb ise tagasi sisse ja lõbutseda ei luba.



Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 15:58 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Mingi trikk on. Kässariga koos tuleb vajutada nuppu vms

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 16:03 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2002 15:16
Postitusi: 125
winston kirjutas:
Kui keegi osta tahab siis võtke teadmiseks, et talvel pole väga...huvitav...sõita selle autoga. Muidu pole hullu väga, aga kui veojõud välja lülitada siis 50km/h paneb ise tagasi sisse ja lõbutseda ei luba.



Pilt


Ma ei tea kas hübriidil on midagi teisiti , aga GS300'l saab kõik kontrollid maha nii:

1. Võta kässar maha, pane auto käima ( juba töötava auto puhul ei toimi )

2. Vajuta varbaga kässarit niipalju alla et armatuuris läheb tuli põlema, hoia , vajuta 2 korda jalgpidurit ( viimasel korral jäta jalgpidur alla hoidma ) - siis vabastad kässari nii, et tuli kustuks ( samal ajal hoiad ikka jalgpidurit all ) vajutad 2 korda varbaga kässarit, niipalju et tuli vilguks , viimasel korral jätad kässari samuti alla asendisse ning vajutad 2-3 korda jalgpidurit ja viskab armatuuris 2 kollast tuld põlema ning kuni järgmise käivitamiseni on kõik kontrollid maas.

peale seda on vägagi lõbus sõita :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 16:04 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
proovi nuppu hoida kauem kui 30 sekundit


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 16:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Sellel hübriidil ei tule kuidagi maha veojõud. Tavaliselt saab jah nuppu kauem all hoides maha kuid mitte sellel. Mingi netiõpetuse järgi sai kuidagi jalgkässari ja hullu painutamisega selle maha niiet aju lolliks läks ja ABS ja kõik muud põlesid kui seda ma ei teeks. Eks tehas vaatas et asi liiga võimas ja tagumik raskem ka et pole mõistlik seda maha saada.

Uuemal GS hübriidil saab selle maha nuppu kauem peal hoides

Marti kui sul tavaline GS300 siis hoia seda nuppu kohapeal seistes 10-15s all ja saad maha selle. Pole mõtet seal jalgadega vehkida


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 16:35 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2002 15:16
Postitusi: 125
Reimers kirjutas:
Sellel hübriidil ei tule kuidagi maha veojõud. Tavaliselt saab jah nuppu kauem all hoides maha kuid mitte sellel. Mingi netiõpetuse järgi sai kuidagi jalgkässari ja hullu painutamisega selle maha niiet aju lolliks läks ja ABS ja kõik muud põlesid kui seda ma ei teeks. Eks tehas vaatas et asi liiga võimas ja tagumik raskem ka et pole mõistlik seda maha saada.

Uuemal GS hübriidil saab selle maha nuppu kauem peal hoides

Marti kui sul tavaline GS300 siis hoia seda nuppu kohapeal seistes 10-15s all ja saad maha selle. Pole mõtet seal jalgadega vehkida



Minu autol saab sellest nupust ainult veojõukontrolli maha, hoia kaua tahad, stabiilsuskontroll jääb peale. eelkirjeldatud koodiga saan stabiilsuskontrolli koos veojõuga maha , niiet tee mis tahad kuni järgmise auto käima panemiseni.

IS250 puhul täpselt sama kombinatsioon.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 17:09 

Liitunud: 23.10.2011 17:44
Postitusi: 159
Marti kirjutas:
Reimers kirjutas:
Sellel hübriidil ei tule kuidagi maha veojõud. Tavaliselt saab jah nuppu kauem all hoides maha kuid mitte sellel. Mingi netiõpetuse järgi sai kuidagi jalgkässari ja hullu painutamisega selle maha niiet aju lolliks läks ja ABS ja kõik muud põlesid kui seda ma ei teeks. Eks tehas vaatas et asi liiga võimas ja tagumik raskem ka et pole mõistlik seda maha saada.

Uuemal GS hübriidil saab selle maha nuppu kauem peal hoides

Marti kui sul tavaline GS300 siis hoia seda nuppu kohapeal seistes 10-15s all ja saad maha selle. Pole mõtet seal jalgadega vehkida



Minu autol saab sellest nupust ainult veojõukontrolli maha, hoia kaua tahad, stabiilsuskontroll jääb peale. eelkirjeldatud koodiga saan stabiilsuskontrolli koos veojõuga maha , niiet tee mis tahad kuni järgmise auto käima panemiseni.

IS250 puhul täpselt sama kombinatsioon.


Minu 06 IS250 piisas küll nupu hoidmisest, et kõik maha saada, polnud vaja kombinatsiooni.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 17:13 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2002 15:16
Postitusi: 125
wag16sr kirjutas:
Marti kirjutas:
Reimers kirjutas:
Sellel hübriidil ei tule kuidagi maha veojõud. Tavaliselt saab jah nuppu kauem all hoides maha kuid mitte sellel. Mingi netiõpetuse järgi sai kuidagi jalgkässari ja hullu painutamisega selle maha niiet aju lolliks läks ja ABS ja kõik muud põlesid kui seda ma ei teeks. Eks tehas vaatas et asi liiga võimas ja tagumik raskem ka et pole mõistlik seda maha saada.

Uuemal GS hübriidil saab selle maha nuppu kauem peal hoides

Marti kui sul tavaline GS300 siis hoia seda nuppu kohapeal seistes 10-15s all ja saad maha selle. Pole mõtet seal jalgadega vehkida



Minu autol saab sellest nupust ainult veojõukontrolli maha, hoia kaua tahad, stabiilsuskontroll jääb peale. eelkirjeldatud koodiga saan stabiilsuskontrolli koos veojõuga maha , niiet tee mis tahad kuni järgmise auto käima panemiseni.

IS250 puhul täpselt sama kombinatsioon.


Minu 06 IS250 piisas küll nupu hoidmisest, et kõik maha saada, polnud vaja kombinatsiooni.


Juu siis on erinevad ajud vmt, proovisin veel üle ja nupu all hoidmine ei anna mingit tulemust. Kas kõik maas tähendab , et armatuuris süttib lisaks uisutavale pildile ka kollane hüüumärk , ning mingil kiirusel stabiilsuskontroll enam ei sekku ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 17:25 

Liitunud: 23.10.2011 17:44
Postitusi: 159
Marti kirjutas:
wag16sr kirjutas:
Marti kirjutas:
Reimers kirjutas:
Sellel hübriidil ei tule kuidagi maha veojõud. Tavaliselt saab jah nuppu kauem all hoides maha kuid mitte sellel. Mingi netiõpetuse järgi sai kuidagi jalgkässari ja hullu painutamisega selle maha niiet aju lolliks läks ja ABS ja kõik muud põlesid kui seda ma ei teeks. Eks tehas vaatas et asi liiga võimas ja tagumik raskem ka et pole mõistlik seda maha saada.

Uuemal GS hübriidil saab selle maha nuppu kauem peal hoides

Marti kui sul tavaline GS300 siis hoia seda nuppu kohapeal seistes 10-15s all ja saad maha selle. Pole mõtet seal jalgadega vehkida



Minu autol saab sellest nupust ainult veojõukontrolli maha, hoia kaua tahad, stabiilsuskontroll jääb peale. eelkirjeldatud koodiga saan stabiilsuskontrolli koos veojõuga maha , niiet tee mis tahad kuni järgmise auto käima panemiseni.

IS250 puhul täpselt sama kombinatsioon.


Minu 06 IS250 piisas küll nupu hoidmisest, et kõik maha saada, polnud vaja kombinatsiooni.


Juu siis on erinevad ajud vmt, proovisin veel üle ja nupu all hoidmine ei anna mingit tulemust. Kas kõik maas tähendab , et armatuuris süttib lisaks uisutavale pildile ka kollane hüüumärk , ning mingil kiirusel stabiilsuskontroll enam ei sekku ?


TRC ja VSC olid mõlemad maas, ei mõjutanud kiirus ega midagi, peale mootori seiskamist pidi jälle nuppu hoidma. Aga vb oli asi selles ka, et mul oli manuaal, AT võibolla ei lähe maha jah.
Vabandused winstoni ees OT pärast :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 17:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Peab toimima kõigil see nupu all hoidmine v.a GS450h Mõlemad kollased ikka jah muidu ei saaks ju sõita autoga :D Auto peab olema muidugi kohapeal ja P peal


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 17:52 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2002 15:16
Postitusi: 125
Reimers kirjutas:
Peab toimima kõigil see nupu all hoidmine v.a GS450h Mõlemad kollased ikka jah muidu ei saaks ju sõita autoga :D Auto peab olema muidugi kohapeal ja P peal



Ei toimi , hoia või 2 minutit all , midagi ei juhtu , ainult pidurite kombinatsioon aitab.

Samuti lasin sõbral proovida, IS250 , ei toimi all hoidmine, samuti ainult sama kombinatsiooniga saab maha kõik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lexus GS450h 3.5 254kw '07 - winston
PostitusPostitatud: 06.01.2016 17:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Marti kirjutas:
Ma ei tea kas hübriidil on midagi teisiti , aga GS300'l saab kõik kontrollid maha nii:
1. Võta kässar maha, pane auto käima ( juba töötava auto puhul ei toimi )
2. Vajuta varbaga kässarit niipalju alla et armatuuris läheb tuli põlema, hoia , vajuta 2 korda jalgpidurit ( viimasel korral jäta jalgpidur alla hoidma ) - siis vabastad kässari nii, et tuli kustuks ( samal ajal hoiad ikka jalgpidurit all ) vajutad 2 korda varbaga kässarit, niipalju et tuli vilguks , viimasel korral jätad kässari samuti alla asendisse ning vajutad 2-3 korda jalgpidurit ja viskab armatuuris 2 kollast tuld põlema ning kuni järgmise käivitamiseni on kõik kontrollid maas.
Ebareaalne protseduur ikka :D
Huvitav kes ja kuidas selle avastas?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 83 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7