Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 13:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 74 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 19:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
EnricoN kirjutas:
-sharan- kirjutas:
Ei tea teemaalgataja audi v6 teemasi alati hea jälgida... Ühe romu müüd maha ja ostad teise asemele, jutujärgi võiks sul nagu raha olla siis miks sa midagi normaalsemat ei osta?? Muidu auto näeb kena raibe välja küll eks siin üllatusi jagub...

Miks raibe?


Antud kodanik ei jaksa lihtsalt V6 Audit üllpidada kuna see võtab 10 komakopikatega kütet sajale. Nüüd kibestunud ja esimese külmaga traumeeris eetriga oma diislit käima.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 19:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
trafic_flow kirjutas:
ei tea, kas pilt moonutab või istub see esistange kuidagi kahtlaselt ees.

muidu selle mootori ja kastiga päris sõidetav kooslus


Imekombel istub tegelt päris hästi ees, hetkel seda kümme korda maha peale pannud ja suht pohhui olnud kuidas ta seal ees olnud. Orig. stange on keldris ja vaid külge kruvida. Hetkel veel mõtlen kas teha see korda või mitte.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 19:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2016 21:42
Postitusi: 199
Asukoht: Tallinn
Andres003 kirjutas:
trafic_flow kirjutas:
ei tea, kas pilt moonutab või istub see esistange kuidagi kahtlaselt ees.

muidu selle mootori ja kastiga päris sõidetav kooslus


Imekombel istub tegelt päris hästi ees, hetkel seda kümme korda maha peale pannud ja suht pohhui olnud kuidas ta seal ees olnud. Orig. stange on keldris ja vaid külge kruvida. Hetkel veel mõtlen kas teha see korda või mitte.


Viska nahher see sitt

_________________
E34 520


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 19:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
-sharan- kirjutas:
Ei tea teemaalgataja audi v6 teemasi alati hea jälgida... Ühe romu müüd maha ja ostad teise asemele, jutujärgi võiks sul nagu raha olla siis miks sa midagi normaalsemat ei osta?? Muidu auto näeb kena raibe välja küll eks siin üllatusi jagub...



Misasi on su arust normaalne? Normaalne auto omaks 15 aastat uuemat aastaarvu ning mille soetamine jääks paraku panga abile. See isend sai soetatud kodujuurest põhjusega, et ei tahtnud bussiga liikuda ja oli kiirelt vaja. Arvad, et ma ostsin oma ideaalse auto? :D Sellega tööle koju vaid paugutan ja kuna talv ka tulemas siis hea kärutada. Läheb kiirelt soojaks, ja saab hangedest ka läbi kupatada kui lumi tekib. ANtud isend on hästi hoitud ja sõidab juba 3.ndat kuud samas seades kui ennem. Ma usun et siin 10 aastat uuematel masinatel rohkem romu tunnuseid. Ja ma ei ostnud seda kuskilt feissbuukist kiirmüügihinnaga. Vot seal on korralikud roimad ikka mida üks ärikas püüab teisele pähe mätsida ja siis pärast otsivad teineteist taga. :D Isegi kui ma selle seina sõidaksin on ta mind igati tasa teeninud ja igapäevaselt pähe andes on kestnud ka nagu näha.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 19:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
RasmusL kirjutas:
Andres003 kirjutas:
trafic_flow kirjutas:
ei tea, kas pilt moonutab või istub see esistange kuidagi kahtlaselt ees.

muidu selle mootori ja kastiga päris sõidetav kooslus


Imekombel istub tegelt päris hästi ees, hetkel seda kümme korda maha peale pannud ja suht pohhui olnud kuidas ta seal ees olnud. Orig. stange on keldris ja vaid külge kruvida. Hetkel veel mõtlen kas teha see korda või mitte.


Viska nahher see sitt


See umbes sama "äge" kui bemmimeestel M-stange. Kahjuks Audi reprtuaarides olevaid tooteid need ei jaga ja siis kukutakse kiunuma. Korralikult lasta ära värvida, võred panna ja on sada korda etem kui originaalstange. Ja mul neid B5śid olnud sitaauguni ning siiber ausalt öeldes . Hetkel on ta muidugi nagu võõrkeha küljes aga ma pole viitsinud ümber lapata. Kuigi lähiajal läheb tavaline tagasi. Mingid Rs4 veljed ka 18 saaks siis oleks juba viisakas. Enne talve ei tee nagunii midagi ja kui kopa ette viskab siis on tegevus teada. ( Omamakstud raha saan nagunii tagasi ja pole siia alla ka ladunud midagi suurt )

Siiski E39 oli 100x mugavam ja mõnusam ja kui leiaks midagi sarnast samas korras kuid törts suurema mootoriga siis hakkaks mõte liikuma. A4 siiski väike ja kuidagi mürarikkam ja pole päris see. Aga senikaua toimetab vaikselt. Kiired ajad ka ja pole enam aega siin igaõhtu sissekandeid teha.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 20:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2016 21:42
Postitusi: 199
Asukoht: Tallinn
Mis teed õhtuti?

_________________
E34 520


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 21:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.10.2016 21:28
Postitusi: 102
Andres003 kirjutas:
-sharan- kirjutas:
Ei tea teemaalgataja audi v6 teemasi alati hea jälgida... Ühe romu müüd maha ja ostad teise asemele, jutujärgi võiks sul nagu raha olla siis miks sa midagi normaalsemat ei osta?? Muidu auto näeb kena raibe välja küll eks siin üllatusi jagub...



Misasi on su arust normaalne? Normaalne auto omaks 15 aastat uuemat aastaarvu ning mille soetamine jääks paraku panga abile. See isend sai soetatud kodujuurest põhjusega, et ei tahtnud bussiga liikuda ja oli kiirelt vaja. Arvad, et ma ostsin oma ideaalse auto? :D Sellega tööle koju vaid paugutan ja kuna talv ka tulemas siis hea kärutada. Läheb kiirelt soojaks, ja saab hangedest ka läbi kupatada kui lumi tekib. ANtud isend on hästi hoitud ja sõidab juba 3.ndat kuud samas seades kui ennem. Ma usun et siin 10 aastat uuematel masinatel rohkem romu tunnuseid. Ja ma ei ostnud seda kuskilt feissbuukist kiirmüügihinnaga. Vot seal on korralikud roimad ikka mida üks ärikas püüab teisele pähe mätsida ja siis pärast otsivad teineteist taga. :D Isegi kui ma selle seina sõidaksin on ta mind igati tasa teeninud ja igapäevaselt pähe andes on kestnud ka nagu näha.


Soomes oled rahaboss ju. Liiparis pill oleks ikka odavam võtta kui sellist sitanikerdist pidada.
Maksad aind liiparit ja kaskot.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 21:20 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
Andres003 kirjutas:
-sharan- kirjutas:
Ei tea teemaalgataja audi v6 teemasi alati hea jälgida... Ühe romu müüd maha ja ostad teise asemele, jutujärgi võiks sul nagu raha olla siis miks sa midagi normaalsemat ei osta?? Muidu auto näeb kena raibe välja küll eks siin üllatusi jagub...


saab hangedest ka läbi kupatada kui lumi tekib.

ära kujuta ette


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 21:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.03.2016 11:41
Postitusi: 176
Asukoht: Tartu/Tln
varikasutaja kirjutas:
Andres003 kirjutas:
-sharan- kirjutas:
Ei tea teemaalgataja audi v6 teemasi alati hea jälgida... Ühe romu müüd maha ja ostad teise asemele, jutujärgi võiks sul nagu raha olla siis miks sa midagi normaalsemat ei osta?? Muidu auto näeb kena raibe välja küll eks siin üllatusi jagub...


saab hangedest ka läbi kupatada kui lumi tekib.

ära kujuta ette

Asbest on teinud oma töö...

chinascorpa kirjutas:
Andres003 kirjutas:
-sharan- kirjutas:
Ei tea teemaalgataja audi v6 teemasi alati hea jälgida... Ühe romu müüd maha ja ostad teise asemele, jutujärgi võiks sul nagu raha olla siis miks sa midagi normaalsemat ei osta?? Muidu auto näeb kena raibe välja küll eks siin üllatusi jagub...



Misasi on su arust normaalne? Normaalne auto omaks 15 aastat uuemat aastaarvu ning mille soetamine jääks paraku panga abile. See isend sai soetatud kodujuurest põhjusega, et ei tahtnud bussiga liikuda ja oli kiirelt vaja. Arvad, et ma ostsin oma ideaalse auto? :D Sellega tööle koju vaid paugutan ja kuna talv ka tulemas siis hea kärutada. Läheb kiirelt soojaks, ja saab hangedest ka läbi kupatada kui lumi tekib. ANtud isend on hästi hoitud ja sõidab juba 3.ndat kuud samas seades kui ennem. Ma usun et siin 10 aastat uuematel masinatel rohkem romu tunnuseid. Ja ma ei ostnud seda kuskilt feissbuukist kiirmüügihinnaga. Vot seal on korralikud roimad ikka mida üks ärikas püüab teisele pähe mätsida ja siis pärast otsivad teineteist taga. :D Isegi kui ma selle seina sõidaksin on ta mind igati tasa teeninud ja igapäevaselt pähe andes on kestnud ka nagu näha.


Soomes oled rahaboss ju. Liiparis pill oleks ikka odavam võtta kui sellist sitanikerdist pidada.
Maksad aind liiparit ja kaskot.

Aga autojärelmaksu E65 osteti ära :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 12.10.2016 22:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
sitt benaroovel

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 13.10.2016 00:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.05.2015 16:06
Postitusi: 210
H.m.m kirjutas:
sitt benaroovel

Chipitud Saab oleks etem pill

_________________
Totaalne randmetöö


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 13.10.2016 09:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
näitasin naisele pilte, ütles et kole on ja tal oleks piinlik kui ma sellise käruga sõidaks.

Kui nüüd hetkeks realist olla, siis 2.8 kvadro-automaat on kindlasti väga lahe asi millega ringi paugutada, eriti talvel, aga lõppude lõpuks on tegu ikkagi varsti 20 aastat vana masinaga. Piltide järgi paras raibe, see erakordselt kole ja lääbakil istuv sportstange moodustab muidugi 75% sellest arvamusest.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 13.10.2016 15:13 

Liitunud: 23.10.2009 20:42
Postitusi: 2327
Asukoht: Tallinn
Automaat qauttro on talvel täiesti kasutu asi. :D Sai korra eelmisel talvel ühe automaadi junniga proovitud, see läks kurvis otse ainult, samal ajal kui mu c4 quattro manuaal tõmbas normaalse poognaga läbi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 13.10.2016 19:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Tra hea tekst ikka. Ma arvasin südames, et siin aastatega midagi muutunud aga tundub et see mõra ajukelmes siiski süvenenud. ( sellest ka teema tegelt et vaadata ja panna diagnoos ) Mis krdi valemiga sul manuaal kurvis ilusti läheb ja automaat otse??? Seleta lahti siis ehk tehakse kopipeist ka sellest tsitaadist. Ma ei osta enam mitte kunagi manuaalkastiga autot. Ma ei viitsi neid pedaale tallata ega käikusid nühkida. Automaadiga on just hea, sest vedu on koguaeg järgi, Mis sa arvad, et automaatkastiga on jõudlus väiksem? Tea mis variaatoriga sina siis sõitsid. Algselt oli üldse plaanis mingi tagavedune võtta kuid nagu ennist ütlesin siis kodu juurest sain hea hinnaga ja selle raha eest on autot küll. Miskipärast kipuvad siin tõukama mingid vennad kelledel autot polegi vaid loevad päevi mil kuupilet läbi saab ja siis krimpsus näoga uus kaart osta. Algselt oleks üldse ühe 36 kupee ostnud kuid sellesl oli ikkagi karbid läbi ja tagasisild oli ka ausõna peal all. Stanks saab uue värvi ja võred ning ongi väga viisakas. Pildil paistab ta jah kuidagi päris jube, samas ma pole oma isendeid kuidagi kunagi ka ilustanud ja räägin ausalt nagu on. Oleks koht kus saaks mingit päris roima fixida siis ostaks võibolla igasugu asju kokku. Hetkel pole sellist kohta ning sellest tulenevalt peab leidma masina mis sõidaks muretult igapäev ja igalepoole kui vaja.

Selge on see, et n.ö igapäevaseks liikuriks tuleb siiski midagi muud. Selle masina roll on hetkel koju-tööle-poodi viia.

E65 raha oli olemas kuid kaasas olnud ajudega sõber pani antud hetkel mõtlema, sest ta rääkis mulle kõik ära sellest mootorist ja ma sain korraliku põhja alla sellega. Omapeaga oleks muidugi ostnud kuid käisin ka eelnevalt EBKS kus üks kiitis ja teine laitis siis ei saanud pilti selgeks.


Teemasse ka veidi: Carolimist sain siis teada, et RS4 võre pannakse homme posti. Peagi viskab selle ka ette. Eks siis vaatab edasi mis teha.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. 1997
PostitusPostitatud: 13.10.2016 19:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.07.2016 15:23
Postitusi: 233
diagnoos on nüüd pandud.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 74 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7