Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 14.05.2024 21:24

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 05.08.2009 20:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Mõtlesin pikalt ja siiski tegin väikse teema enda autost. Täiustada veel väga palju aga esialgu ajab asja ära.

Honda Prelude
1992a - eestis esmane 2000a
2,0 98kw f20a4
roheline

Auto sai ostetud umbes 1,5a tagasi. Siis oli mootor kottilastud. Hammasrihm puru, klapid peas. Sai hammasrihm ära vahetatud ja mootor tööle pandud. Aga korralikult seda käima ei saanudki.. pöörde kõikus ja kõikus. Lõpuks sai ostetud peale päevast tingimist korralik mootor 1500.- eest. Sai mootor vahetatud ja ilusti käima pandud.

Siis võtsin terve tagasilla osadeks, kuna jõhkralt ujus asi. Kõik puksid vahetatud tagasillas ja viga sai parandatud.

Sai installitud ja suhteliselt korralik helisüsteem Alpinelt.

Esituledesse h4 xenonid

Toonklaas taha ja ette ( va esiklaas). Juhipoolse esimese kile sain kuu aja pärast maha võtta, kuna politsei onu arvas et 30% läbipaistvust ei ole piisav :)

Ostetud kasutatud hella xenon lisatuled.

Stangesid olen oma 3-4 puruks sõitnud, kuna elan maal ja isegi jäärajal sai sellega käidud.

Eriti tehniliselt pole midagi olnud vaja teha, peale õlivahetuse.

Nüüd viimase kuu jooksul on saanud auto uuendusi natuke rohkem.

Kõik rooste eemaldatud, uus esistange , tagumineparandatud, laiendid parandatud ja pool autot üle värvitud.
Uued veljed
Esimene strutbar
reguleeritav madaldus
Uued esimesed pidurikettad+klotsid ( natuke kangemad )
Originaal pidurituli usa versioonilt.
Koonus sai vahetatud originaal õhuvõtu vastu, kuhu sisse läks sportfilter.
A-piilarisse temp, A/F, volt kellad.

Suht tihti ilutseb pagassi peal ka 145cm lällari antenn, nii et AM8 ja on võimalik mind kätte saada.

Tuleviku plaanid: Helitehnika täisutamine ( seisab raha taga). taha klaasispoilerit tahaks. Sisu natuke paremaks ( erilisemaks ). Led pirne parktuledesse,numbrituledesse,sisse. Esituledesse xenon luubid. Eriti tahaks h22 mootorit, aga see vist aint unistus.
Kui kellegi korralike parktulesid pakkuda, siis võiks teada anda. Kinnitus võib puru olla.
Või kui muid huvitavaid asju mis siia autole sobiks, siis olen avatud pakkumistele.

Pildid siis uue välimusega( mõtlematta veel: kuhu uus number, kuhu uued suunad ja mida ette alla stange aukudesse panna) piltidel ka veel osaliselt makroflexi näha, mis peale kuivamist ära lõikamatta ilusti jne:


Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Küsimused, ettepankud oodatud.


Viimati muutis freelander, 05.08.2009 23:27, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 05.08.2009 20:45 

Liitunud: 15.04.2006 18:56
Postitusi: 609
Asukoht: Paide/järvamaa
Vaheta numbrid usa tüübi numbrite vastu ja esimene pane juhipoolsesse nurka või radika ette võre nurka. :) Suunakad vii parkidesse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 05.08.2009 21:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 18:07
Postitusi: 388
Asukoht: tallinn
need lisatuled sealt keskelt võiksid stange avadesse panna vms.
Tsiteeri:
Led pirne parktuledesse,numbrituledesse

kui tahad võin müüa sulle odavalt parktulede ja numbritulede led pirnid, omal kiskusin välja ülevaatuseks ja ei viitsi tagasi panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 05.08.2009 21:35 

Liitunud: 15.08.2007 21:25
Postitusi: 792
nagu neid pilte vaatasin, jäid jubedalt häirima need 2 taskulampi seal esiotsas. Mina eemaldaks need sealt silmapilkselt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 05.08.2009 23:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Usa numbritega tuleks tagaluugil mingi aretus teha ja seda ma ei viitsi :P
pigem mõelnud, et tellin uued eur numbrid ja panen sinna võre külge, aga siis peab sinna taha mingid tugevdused aretama.
Suunad tuleb jap parkidesse viia.


Lisatuled kahjuks ei mahu sinna aukudesse.. mingi 1.5cm võiks kõrgem olla, siis oleks ok. Pikuti neid vist ei kannata panna, kuna valgusvihk jääks tobedalt. Paraku on need hädavajalikud asjad, kuna originaal tuled on nagu on ja siin tihti jookseb mõni loom teele ja öösel sõitu jagub.

C4V6: oli raibe jah.. mis teha, kõik tahab raha ja kui seda pole(eriti kooli ajal) siis ei saa head asja. Nüüd sai suht suur summa auto alla pandud ja hetkel hakkab looma :)

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 07.08.2009 12:46 

Liitunud: 21.12.2006 12:31
Postitusi: 288
Asukoht: Tallinn
See auto oleks kordades ilusam kui need rõvedad suured spoilad nahui visata ja panna ala JDM või Mugen stangelisad ja madaldus. Nagu öeldakse- LESS IS MORE :)
Aga maitsed on erinevad ja kui ise rahul oled, siis muu polegi tähtis. :)

_________________
Because bitches be like WOW...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 07.08.2009 17:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
see kleps küll eriti ei sobi sinna taha.. oleks siis kasvõi klaasi peal vms.. aga noh.. maitse asi :D

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 07.08.2009 17:39 

Liitunud: 24.07.2005 11:57
Postitusi: 65
Kena auto tegelikult, kuid see hõbedane "tuuningvõrk" näeb küll üsna võigas välja, must sobiks palju paremini.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 07.08.2009 22:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Eastsider kirjutas:
Kena auto tegelikult, kuid see hõbedane "tuuningvõrk" näeb küll üsna võigas välja, must sobiks palju paremini.


kui rikkaks saan, siis proovin musta :P

Anduu kirjutas:
See auto oleks kordades ilusam kui need rõvedad suured spoilad nahui visata ja panna ala JDM või Mugen stangelisad ja madaldus. Nagu öeldakse- LESS IS MORE :)
Aga maitsed on erinevad ja kui ise rahul oled, siis muu polegi tähtis. :)


Suhteline :P nagu ise ütlesid, maitsed on erinevad :) minu arvates on stock prelu lihtsale lisadega kuidagi plank :P Aga ise olen peaaegu rahul :D

CivicC kirjutas:
see kleps küll eriti ei sobi sinna taha.. oleks siis kasvõi klaasi peal vms.. aga noh.. maitse asi :D


See tegelikult sai katsetus eesmärgil sinna panna, mul endal täpselt samasugune teine kleeps veel kapi peal. Isegi mõtlesin see klaasi peale panna. Aga nagu öeldakse ajutised asjad kestavad koige kauem :D

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 08.08.2009 11:25 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
Reg.nr on küll äge :D püüab pilku küll ma arvan :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 12.08.2009 18:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.12.2006 15:10
Postitusi: 196
Eile vurasid Tallinn- Tartu maanteel vastu mulle poole teepeal. Täitsa kena nägi välja, pilkupüüdev värv.

:beer

_________________
Autos palav? Konditsioneeride täitmine parima hinnaga- Sinu valitud kohas. Tel: 55651753


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 12.08.2009 21:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
r0ma kirjutas:
Eile vurasid Tallinn- Tartu maanteel vastu mulle poole teepeal. Täitsa kena nägi välja, pilkupüüdev värv.

:beer


ma elan poole tee peal ;) eile.. ma käisin küll korra paide poole sõitmas :P Suhteliselt must oli auto aint :P

Vahepeal olen mõelnud asjade peale.. sai arkist uued nr tellitud, ei hakka vanu külge aretama.
Siis sai alla stangesse paigaldatud luubid, kuhu sisse xenon pirnid.
Sai ka peaagu juba installitud parktuledesse suunad.

Eile õhtul haaras üks sõber joogise peaga kinni mu tagumisest tiivast kui ma samal ajal sõitma hakkasin ja nii see raksakaga maha tuli. nüüdseks juba küljes tagasi aga tegin ka ühe väikse pildi ilma tiivata :P

Pilt

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 12.08.2009 23:01 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Kuna Sa otsid soovitusi, siis muretse Roveri 2,0 turbomootor ja istuta aistevahele. Selline 1 projekt on Eestis juba olemas gen 6 peal. Väga nobe asi.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 12.08.2009 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2008 14:39
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
Päris kena liikur.
Ega ilma taga stangeta ka halb välja ei näe, päris stiilne. :)

_________________
E38, E36 Cabrio


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Prelude 92 freelander
PostitusPostitatud: 12.08.2009 23:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
antsa911 kirjutas:
Kuna Sa otsid soovitusi, siis muretse Roveri 2,0 turbomootor ja istuta aistevahele. Selline 1 projekt on Eestis juba olemas gen 6 peal. Väga nobe asi.


olen uurinud ja olen rääkinud. Selline projekt 4gen peale on tegemises pikemat aega ka jancoyl. Olen käinud mitu korda kleepse toomas temalt ja uurinud ka korra selle moto kohta. ütles nii, et kui saad väga korraliku isendi, siis tasub.. aga üldiselt ei tasu ära see mootor, kuna pidavat suht lihtsalt otsad andma. Aga ega neid motosid vist eriti ei liigu ka.. kuigi jah.. vägev oleks :)

Ise pikemat aega nillinud seda varjanti et tooks inglismaalt 4 gen h22 motoga, nahksisuga prelu aga see veel kaugel tulevikus. Lasknud ka jutte lahti, et kui keegi kusagil midagi kuuleb heast mootorist, siis mulle märku anda.

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7