Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 02:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 1188 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 80  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 25.02.2014 16:59 

Liitunud: 14.01.2014 16:22
Postitusi: 33
Votex kirjutas:
AntiL kirjutas:
kas odavam ja valutum poleks praegune maha müüa ja kohe mingi normaalse varustusega auto osta, kui siin legodega mängida? Kliima ja püsikas on küll nii basic asjad, et igal teisel b5-l peaks see peal olema.

Muidu on sul kurat seda ehitamist sellise täiesti mõttetu auto juures nii palju, et sõita ei saagi. Oleks veel mingi klassik, mida putitad ja ajad jubinaid kokku... jube nadi ikka, kui pühade ajal vabaks saadud nädal tuleb raisata 18a vanale bee viiele saurusteaegse kliimaploki installi peale.


Krt sa oled nagu eit, iga asja üle vigised koguaeg. Las ma teen oma ajaga ja rahaga seda mida mina tahan, mitte seda mida sina arvad, et mõistlikum oleks. Tõesti oleks lihtsam osta Quattro, kliima, püsika ja muude huinjaadega - aga minu jaoks on sellel autol väga kõrge sentimentaalne väärtus, tegemist on minu esimese autoga, mille ma ostsin ISE ja oma rahade eest. See et ta sinu jaoks on mõttetu, sitt, inetu ja väärtuseta ei tähenda et see ka minu puhul kehtuks. On ta olnud minu käes aastaid ja mulle ta meeldib. Sõita on hea näeb üsna hea välja (välja arvatud mõned iluvead, mis on kõik lihtsasti parandatavad). Liiga palju on tööd tehtud ja vaeva nähtud, et odavalt maha müüa ja mingile tropile lõhkumiseks anda, pigem sõidan ise ta kuskile katki. Ilmselgelt ei saa sa sellest aru ega hakkagi kunagi aru saama ning mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest. Rääkides minu aja kasutamisest ... mis sa arvad, et kodus istuda ja pöialt imeda on mõtekam, selle asemel kui tegutseda ja nokitseda?


Oleks sul sama rõve sinine audi nagu tal siis ilmselt ajaks ka kadedaks ja vinguma :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 25.02.2014 17:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.06.2012 15:34
Postitusi: 430
Ma ei usu et keegi väga kade on vana A4-ja peale.

_________________
C4 tdi Q


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 25.02.2014 18:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
MirkoK kirjutas:
Ma ei usu et keegi väga kade on vana A4-ja peale.

Mina olen.

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 25.02.2014 21:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Ega seal vägasuurt erinevust tõesti pole, nagu veix mainis siis üks rant juures, mida prefacel pole. Väljanägemine on massiivsem selle stangega ja on ta veits kandilisema ilmega kui seda on tavaline preface'i oma. Samas stangelisal on ka suurem "nokk" kui vanemal variandil. Sellega erinevused piirduvad.

Aap, ära muretse, läheb ka see kerevärvi, kui on õige aeg, mustaks ta ei jää.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 01.03.2014 22:19 

Liitunud: 08.02.2013 21:39
Postitusi: 316
Tegelikult on streetrace.org esikriitiku Anti jutus tõetera sees. Muidugi iseasi on vaba kapitali olemasolu uue ja korraliku auto ostmiseks. Pole sellist suurt summat kohe välja panna, siis nokidki olemasoleva kallal. Teisalt, ega meil neid korralikke nii võtta polegi turult. Ehk ongi lihtsam tegeleda sellega, mis on ja mille ajalugu teada on.

_________________
Tõnis_S kirjutas:
Aga kas X mehed üldse tavaliste bemmi meestega suhtlevad? Kolm- ja viissada ikse on suhteliselt vähe ja x5, x6 vennad tunduvad sellised ülbed, umbes nagu lolo ja pepe filmis need teised pingviinid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 04.03.2014 00:58 

Liitunud: 14.01.2013 15:51
Postitusi: 44
Asukoht: Tartumaa
Räägi natuke sellest kliima paigaldamisest, kas lihtsalt ahju, juhtmestiku ümber vahetamisest piisab? Mis jubinad sinna veel külge käivad.

Muidu jõudu ja jaksu autoga, täitsa kena b5 :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 10.03.2014 11:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Siim, eks Antil mingil määral ole ikka õigus, ei lükka totaalselt seda juttu ümber. Loomulikult oleks olnud mõistlik olnud olemas olev müüa ja osta kliimaga auto, kordades lihtsam ja valutum variant, kuid minu puhul, kes ma sellesse autosse olen teise korraliku B5 hinna sisse investeerinud omast lollusest ei suuda ega taha seda autot müüa. See auto, konreetne auto on minu jaoks midagi natule enamat kul tavaline lihtlabane B5 tänava pildis. Eks olen eelnevalt ka põhjendanud kordi ja kordi, miks see nii on. Võimalik et mingi moment ka ostan omale vähe värskema Audi, kuid selle jätan ikka alles.

Ehanurm, tänan kiidusõnade eest. Rääkides kliima paigaldamisesr siis ei piisa ainuüksi ahju vahetusest ja juhtmestiku muudatustest. Tuleb vahetada salongis salongi ventikas, keskkonsooli plastik siseraam, mis on pliidinuppudel ja kliimal erinev. Armatuurlauale tuleb lisada päikese sensoriga puhurivõre ja sinna jihtmed vedada. Tuleb tekitada auk salongist kapoti alla. See auk on olemas ka pliidinuppudega B5, tuleb eemaldada ainult kerehermeetik sellest piirkonnast ja saad kliimatorusid vedama hakata. Kapotialla tuleb lisada kliimaradikas, kliimapump ja kliima aurusti. Kuna autot läheb suhteliselt hädasti vaja siis kapoti aluse osada tegelen hiljem.
Hetkeseisuga palju erilist pole ka muutunud. Kliimaga seonduvad juhtmed on joodetud ja isoleeritus termokahanevaga. väliselt on ka auto ühes tükis. olekski nüüd vaja. Salong ka kokku laduda ja saab liikida juba. Näis millal Võrumaale jõuan jälle. Hetkel kulgen Mersuga ringi kuniks Audi koos ja sõiduvõimeline.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 12.03.2014 11:47 

Liitunud: 14.01.2013 15:51
Postitusi: 44
Asukoht: Tartumaa
Kas sul on praegu siis kliima asjad ainult salongis ? Et kliimapumpa jne pole veel paidaldatud? Et phmt. töötab kliima juhtplokk vana pliidinuppude süsteemiga ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 12.03.2014 22:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.04.2009 20:19
Postitusi: 507
Asukoht: Tallinn
Ehanurm kirjutas:
Kas sul on praegu siis kliima asjad ainult salongis ? Et kliimapumpa jne pole veel paidaldatud? Et phmt. töötab kliima juhtplokk vana pliidinuppude süsteemiga ?


Votex kirjutas:
Ehanurm, tänan kiidusõnade eest. Rääkides kliima paigaldamisesr siis ei piisa ainuüksi ahju vahetusest ja juhtmestiku muudatustest. Tuleb vahetada salongis salongi ventikas, keskkonsooli plastik siseraam, mis on pliidinuppudel ja kliimal erinev. Armatuurlauale tuleb lisada päikese sensoriga puhurivõre ja sinna jihtmed vedada. Tuleb tekitada auk salongist kapoti alla. See auk on olemas ka pliidinuppudega B5, tuleb eemaldada ainult kerehermeetik sellest piirkonnast ja saad kliimatorusid vedama hakata. Kapotialla tuleb lisada kliimaradikas, kliimapump ja kliima aurusti. Kuna autot läheb suhteliselt hädasti vaja siis kapoti aluse osada tegelen hiljem.
Hetkeseisuga palju erilist pole ka muutunud. Kliimaga seonduvad juhtmed on joodetud ja isoleeritus termokahanevaga. väliselt on ka auto ühes tükis. olekski nüüd vaja. Salong ka kokku laduda ja saab liikida juba. Näis millal Võrumaale jõuan jälle. Hetkel kulgen Mersuga ringi kuniks Audi koos ja sõiduvõimeline.



Ma loen sealt välja umbes nii, et plastik tuleb ära vahetada, muidu kliima oma ei istu sinna. Ma ei kujuta ette kuidas see trossidega peaks välja nägema elektroonilise süsteemi küljes.

_________________
.
Viimati muutis Ricky, 28.01.2013 13:40, muudetud 3245 korda kokku.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 13.03.2014 20:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Praeguseks mul ikka juba teine ahi ka sees, ehk nagu Ricky eelnevalt mainis siis elektroonilise juhtimisega. Vana ahi vedeleb kuskil auto kõrval maas. Kliimapumpa, radikat ja aurustit mul hetkel tõepoolest pole, kuid küll leiab ka need. Hetkel ei vii ilmselt seda projekti täielikult lõpuni, kuna auto oleks vaja sõitma saada. Ehk ei taha väga "uut" autot väga soetama hakata, kui mõni auto juba olemas on.
Kliimaga variandil on jah see keskkonsooli plastik teistsugune kui pliidinuppudega variandil. Maki ja kliima paneeli vahel on miskine võre mida teisel pole, kliima paneeli kinnitused ka teistsugused kui pliidinuppudel ( pliidinuppude plokk kinnitub igast nurgast kruviga raami külge, kliimaplokk aga vasakust ja paremast servast 6se poldiga).

Kui asja valmis saan räägin vähe täpsemalt sellest, praegu kisub pudruks ja kapsaks see asi ära nii et keegi ei saa lõpuks millestki aru, kaasa arvatud mina ise :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 17.03.2014 01:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Tervist,
Sai nädalavahetus järjekordselt töiselt mööda saadetud, seda siis garaazis Audi seltsis. Tehtud sai üksjagu. Lõpetasin toimetamise juhtmemajandusega, sättisin ahju asendit pisut ringi ( kuna mul pole originaal ahju kinnitust, pidin ise leiutama) kuna ei sobinud armatuuri õhukanalite asendiga. Sisse jõudsin panna ka juba armatuurlaua, põhjamati ja hakkasin ka vaikselt keskkonsooli kokku panema. Ilmnes ka mõningaid takistusi, nagu viimasel ajal kombeks. Avastasin et puudu on resokas, ning soojendusmootori kuju ei klapi ahjul oleva auguga.
Toimetamist alustasin ka püsika juhtmestikuga, millel sai juhtmed omavahel kokku paigutatud ja ka ajule sai asukoht leitud.
Täna sain kätte ka FL stange tarvis külgmised kinnitused ja panin ka need paika. Nüüd stange ei irvita enam nagu varem ja välimus on nüüd vaadatavam.
Väike piktuur ka salongist hetkeseisuga:
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 25.03.2014 00:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Ahoi,
Nädalake jälle möödas viimasest kirjast. Asjalood autoga nii kaugel et on ta jälle liiklemas, kliima süsteem toimetab niipalju kui võimalik (torusid, pumpa ja radikat pole küljes). Külma puhub ta paremini kui eelmine süsteem ja sooja hakkab ka suhteliselt kärmelt puhuma. Salongi sain ka enamvähem kokku, kuid mõningad jubinad ikka puudu nagu alati, kui miski vähe suurem projekt ette võetakse.
Peale pikka seismist tekkis ka trobinate viisi erinevaid vigu, millega võitlesin terve pühapäev ja võitlen siiani.. Mõningad ja tähtsamad nimetan ka üles, ehk keegi oskab aidata. Niisama kõvatajatel ja tatipritsijatel pole mõtet lugeda ja mölisema hakata.

- Signaali pole (kahtlustan et roolil sai mass valesti pandud - kaitse on terve)
- Tahhomeeter ei tööta
- Salongis punane valgus ei tööta, ehk ei nuppude ega kliima ümbruses (uurisin täna tööjuures väheke, kahtlustan et üks punaste juhtmetega pistik sai valesti ühendatud kui keskkonsooli kokku panin, ehk keegi teab kuhu see käima peaks.
- Suunatuli käib normaalsest kolm korda kiiremini ( seda siis ainult vasakul pool, parem käib normaalselt ja ohutulede puhul töötab kõik ilusti)
- Käima ei taha minna ja kütust ei anna peale ( lahendus leitud, vahetasin bensupumba ja relee 208 asendus 372ga)
- Pagassi luuk ei taha lukku jääda ( täna pole enam täheldanud)

Sisse sai poogitud ka FL lagi, kuid tuleb paraku see sama targalt maha võtta, kuna ei sobi ta kuidagi sinna. Plastikud on erinevad, toon on erinev ja ükski aksessuaar ei sobi külge kuidagu ( käepidemed, päiksesirmid). Katuseluugi ja polstri vahele jääb ka vahe sisse kust katuseluugi raami näha. KeveNilt sai juba ostetud ka uuesti pre-face lagi, kuna enda vana kakkusin suhteliselt julmalt välja, seda kahjustades ning sellel olid ka koni augud (eelmise omaniku töö).

Uuesti sai ostetud ka replica S4 esistange, mis homme värvi läheb, et ülevaatusele minekuks auto ühe värvi oleks.
Selline jäi ta siis praegu.
Pilt
Pilt
.. salongist lisan pildid millalgi hiljem, ilmselt homme.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 31.03.2014 22:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Ahoi, vahepeal mõned asjad juhtunud seoses autoga. Alustame siis kõigepealt väljast. Eelmine reede sain värvimisest kätte oma S4 esistange ja FL tagastange. Ehk siis olen jõudnud jälle samasse punkti kust eelmine aasta pooleli jäin. Ka FL'il sai värvitud stange lisa kerevärvi. Omajagu oli vaja vaeva näha, enne kui sain ta värvimisse saata. Enne minu kätte jõudmist oli seda mitmest kohast rihitud ja nägi välja paras raibe, aga eks hind oli ka vastav.
Mõningad pildid ka ..
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ka salongis on kerge muudatus toimunud, nimelt jõudis koleda ja mannetu rohelise maki asemele kaua oodatud 1-din touch-screen makk. Makil suht palju lisasid ja tänu neile pole vaja telefoni peaaegu et üldse näppida sõidu ajal :D. Olemas on Bluetooth, handsfree, GPS ja palju-palju muud. Ise olen väga rahul temaga. Tulevikus plaanis ka TV ja tagurduskaameragi toimima saada.
Pilt
Jõudis ka mõni päev tagasi pakike milles olid kliimapump ja kliima paneel (praegusel ekraanid õhtal) ning muud väiksemat pudipadi. Näis millal leian aega et need külge paigaldada.
Ideid ja plaane on veel, aga eks iga asi omal ajal, eks hoian toimuvaga kursis..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 31.03.2014 22:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Golf on kõrval nagu Jeep :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 2.6 V6 - 1996 - Votex
PostitusPostitatud: 31.03.2014 22:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Alles nüüd hakkasin Golfi vaatama, ja tõesti nagu Touareg mu kõrval :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1188 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 80  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 102 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7