Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 17:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 01:06 

Liitunud: 11.12.2010 13:27
Postitusi: 876
Asukoht: Pääkaupunkiseutu
Vali sõnu, kloun.
Ma ka ei viitsi, aga ma ei ulise ka poisikeste töö kallal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 02:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 21:27
Postitusi: 1194
Asukoht: Värvikambris
Ega alguses on ikka küll. Ilu siiski ju peitub omaniku silmis :)

_________________
Powered by IŽ 212501, JAWA 638, Mercedes Benz 230 CED


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 12:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.02.2011 08:54
Postitusi: 49
Asukoht: pärnumaa
siag kirjutas:
Ulisevad minu meelest just need mehed, kes ise mõlgi või kriimu tekkimisel autoga sutsti teenindusse sõidavad ja asjatundjatel lasevad ära teha. Saage aru pärdikud, et uute velgede allakruvimine ja õli vahetamine pole just teab, mis oskusi vajavad tööd. Proovige ise üks auto üle värvida, vaadake, mis juhtub. Teema algataja vanust ei tea, aga pakun nii 15-17? Selle kohta minu arust hea tulemus, mitte nagu enamus, kes poe nurgas tüütavad, et "kas suitsu saate osta".

kusjuures ja olen 17 :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 13:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2009 15:02
Postitusi: 427
Kamoon perfektsionistid. Kui mitu projekti/autot siit keskkonnast on saanud perfektse värvkatte ja paljud neist masinatest püsivad omaniku käes aasta või kaks? Mõni mees raiskab 5000-10000tuhat vana raha värvi peale ja müüb 3 kuu pärast auto 4000 vana raha eest maha. Mis point on raisata raha autole mis niikuinii aasta-paari pärast on roostekäkk ja kuusakoski õuel. Eriti veel mingi venelaste s!tanikerdise puhul. Ning voorumis oskavad kõik kõvatada, tegelikkuses ei suuda autol pirnigi vahetada, rääkimatta värvimisest ja eeltöödest.

Mina isiklikult pooldan rapete peal õppimist, peamine et kogemused tulevad ja ise rahul oleks. Järgmine auto tuleb juba parem ja 15 aasta pärast on tüübil juba oma värvi-ettevõte.

Nii et kõvatajad.... back off


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 13:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2006 14:05
Postitusi: 847
Asukoht: Tallinn/Pärnu
lada123 kirjutas:
DeLaBig kirjutas:
Teema algus on paljulubav, kuid nüüd...kuidas õelda...kiiresti tehtud käkerdis. :)

+1


pean liituma eeskõnelejatega, teema algus oli paljulubavam, samas eks üht teist annab veel parandada, nii et pane ikka kvaliteedile rõhku juurde edasistes tegemistes! edu soovides projektiga


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 14:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2008 22:04
Postitusi: 17
Asukoht: Tallinn/Paide
madis1080 kirjutas:
Tegi nõukaajale truult üle auto. Tulesid ega midagi ära ei võetud , hea kui akna tihendidki viitsiti korralikult ära katta- värv peale teip ja ajaleht maha ja valmis oligi :D Ja teip ei olnud ju teip vaid see liimiga läbi immutatud riie :D
Kui Koeru ART-2 oleks GAZ tüüpi sõiduautode asemel ka VAZi nime kandvale toodangule kapitaalremondi teenust pakkunud, siis tõenäoliselt oleks tulemus sama - kuni (väga) kaugelt vaadata, siis tundub täitsa viisakas.

Teostuselt tundub täiesti "Koeru Turbo" nime vääriline :)

_________________
Et oleks raskem!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 15:41 

Liitunud: 04.09.2007 21:30
Postitusi: 124
Asukoht: viljandi
Kuna olen ka ühe auto TÄIELIKULT roostepurust uuesti autoks teinud siis võin ju kritiseerida,kes tahab leiab mu töö ja pildid ise üles.
See mis sa selle 7-me kallal korda saatnud oled on ikka täielik s.tt!! 17-aastased kel samad võimalused kui sul (kohta ja tööriistu mõtlen) teevad asju ikka palju korrektsemalt,vaadake kasvõi siin samas foorumis olevat mersut.Ise olen ka palju autosid keevitanud ja nikerdanud,kuid sellist solki ei suutnud ma isegi 15 aastaselt kokku keerata. Sai suht piprane post aga keegi peab ju tõe välja ütlema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 15:46 
hundu615 kirjutas:
Kuna olen ka ühe auto TÄIELIKULT roostepurust uuesti autoks teinud siis võin ju kritiseerida,kes tahab leiab mu töö ja pildid ise üles.
See mis sa selle 7-me kallal korda saatnud oled on ikka täielik s.tt!! 17-aastased kel samad võimalused kui sul (kohta ja tööriistu mõtlen) teevad asju ikka palju korrektsemalt,vaadake kasvõi siin samas foorumis olevat mersut.Ise olen ka palju autosid keevitanud ja nikerdanud,kuid sellist solki ei suutnud ma isegi 15 aastaselt kokku keerata. Sai suht piprane post aga keegi peab ju tõe välja ütlema.

Kogemused. On selle asja nimi.
Kodugaraaziz päris värvimine , kas mitte mersu kambris ei käinud?
Ennem kui sõna võtad , mõtle ka ikka ;)


Üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 15:50 

Liitunud: 04.09.2007 21:30
Postitusi: 124
Asukoht: viljandi
Märksõna on eeltöö mees,kui eeltööd pole võib selle värvi ka tehas selga tõmmata,see eeltöö praaki ära ei peida.Mõtle enne kui vastu kribad!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 16:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.11.2010 13:16
Postitusi: 1345
Hundu tõesti tuleb tunnistada ,et värvimine ja eeltöö on sitasti tehtud .Aga ma see on enam kui kindel ,et selle poisi jaoks oli see esimene selline töö ja kus mujalt sa õpid kui oma enda vigadest .Vähemalt inimene teeb midagi .Kui sina hakkasid neid keretöid tegema ,siis oli kindlasti kes sind juhendas .Oliverile tuult tiibadesse

_________________
Ma olin täna lepo all jälle ,täna pool päeva .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 06.03.2011 17:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.02.2011 08:54
Postitusi: 49
Asukoht: pärnumaa
kas keegi oskaks aidata nende juhtmetega kes on sellise asjaga rohkem tegelenud seal on neid karbikesi päris palju aga tuttavad on rääkinud et ilma nendeta saab ka käima mingi immo ja signa karbid on aga kui keegi jagab ja oskab andku mulle kindlasti teada

kuidas huvitav tema selle käima sai http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=521
äkki mõni teab tema maili vms et saaks temaga kontakti ta ju peaks kindlasti jagama seda asja
Oleks väga tänulik kui keegi aitaks selle käima saada


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 07.03.2011 10:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.2007 11:53
Postitusi: 1318
Asukoht: Roolis
Vene autole kärab küll see värv sedasi selga. Peaasi, et ei ussita! Näituse autot sellest ei tule nagu ma aru saan?! Seega tee mis sa teed, aga õpi oma vigadest ja teine kord tee paremini! :)

_________________
..:: kantpea või selline tugevam kahtlane tüüp kellega tüli norima just ei lähe ::..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 07.03.2011 12:21 

Liitunud: 27.02.2007 13:28
Postitusi: 56
Moss kasutas programeeritavat Megasquirdi aju, originaal aju niisama lihtsalt tööle ei saa kui sa ei kasuta originaal immo "karpi" ja immo võtmeid. Paides on üks Genaadi, kes tegeleb Lada aju immode deaktiveerimisega. Mul omal on üks deaktiveeritud immoga 8v MP7.0 Lada aju, mille võin miski sümboolse summa eest sulle loovutada kui su auto sama tüübi aju kasutab (kui huvi siis algul võin lihtsalt proovimiseks saata).

Oliver13 kirjutas:
kas keegi oskaks aidata nende juhtmetega kes on sellise asjaga rohkem tegelenud seal on neid karbikesi päris palju aga tuttavad on rääkinud et ilma nendeta saab ka käima mingi immo ja signa karbid on aga kui keegi jagab ja oskab andku mulle kindlasti teada

kuidas huvitav tema selle käima sai http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=521
äkki mõni teab tema maili vms et saaks temaga kontakti ta ju peaks kindlasti jagama seda asja
Oleks väga tänulik kui keegi aitaks selle käima saada


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 07.03.2011 12:31 
hendu kirjutas:
Moss kasutas programeeritavat Megasquirdi aju, originaal aju niisama lihtsalt tööle ei saa kui sa ei kasuta originaal immo "karpi" ja immo võtmeid. Paides on üks Genaadi, kes tegeleb Lada aju immode deaktiveerimisega. Mul omal on üks deaktiveeritud immoga 8v MP7.0 Lada aju, mille võin miski sümboolse summa eest sulle loovutada kui su auto sama tüübi aju kasutab (kui huvi siis algul võin lihtsalt proovimiseks saata).

Oliver13 kirjutas:
kas keegi oskaks aidata nende juhtmetega kes on sellise asjaga rohkem tegelenud seal on neid karbikesi päris palju aga tuttavad on rääkinud et ilma nendeta saab ka käima mingi immo ja signa karbid on aga kui keegi jagab ja oskab andku mulle kindlasti teada

kuidas huvitav tema selle käima sai http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=521
äkki mõni teab tema maili vms et saaks temaga kontakti ta ju peaks kindlasti jagama seda asja
Oleks väga tänulik kui keegi aitaks selle käima saada

Genaadi Olonen siis. Inimene kes tegeleb ;)


Üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 2107 (projekt: Niva MPI mootor peale) - Oliver13
PostitusPostitatud: 07.03.2011 21:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.02.2011 08:54
Postitusi: 49
Asukoht: pärnumaa
VOC kirjutas:
hendu kirjutas:
Moss kasutas programeeritavat Megasquirdi aju, originaal aju niisama lihtsalt tööle ei saa kui sa ei kasuta originaal immo "karpi" ja immo võtmeid. Paides on üks Genaadi, kes tegeleb Lada aju immode deaktiveerimisega. Mul omal on üks deaktiveeritud immoga 8v MP7.0 Lada aju, mille võin miski sümboolse summa eest sulle loovutada kui su auto sama tüübi aju kasutab (kui huvi siis algul võin lihtsalt proovimiseks saata).

Oliver13 kirjutas:
kas keegi oskaks aidata nende juhtmetega kes on sellise asjaga rohkem tegelenud seal on neid karbikesi päris palju aga tuttavad on rääkinud et ilma nendeta saab ka käima mingi immo ja signa karbid on aga kui keegi jagab ja oskab andku mulle kindlasti teada

kuidas huvitav tema selle käima sai http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=521
äkki mõni teab tema maili vms et saaks temaga kontakti ta ju peaks kindlasti jagama seda asja
Oleks väga tänulik kui keegi aitaks selle käima saada

Genaadi Olonen siis. Inimene kes tegeleb ;)

äkki annaksite oma tel nr-i sis võtaksin millalgi ühendust


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 120 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 106 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7