Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 10:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.09.2014 22:02 

Liitunud: 25.11.2012 19:04
Postitusi: 29
Täna sai Viljandis ühele tilganäppijale kondekat müümas käidud.Hind oli 25, tingis netis 20 peale, et selle eest võtab kohe ära, läksin siis kohale, esmalt viskab pilgu kondeka peale, ütleb et üpris must näeb välja.Järgmiseks tahtis siis, et enda woofrit näitaks, avasin pagassi, rääkisin mis kasutusel(900 w rms soundstream ja monovõim), tungivalt käis peale, et ikka näitaks kuidas häält teeb.Panin siis korraks vaikselt käima, siis tuli sealtpoolt "oligi kõik mis see suudab vä". :D Et tema ikka tegeleb igapäevaselt helitehnikaga ja pidi mõttetu olema.Ütlesin, et ei viitsi lahtise pagassiga siin poeees väga väristada ja seletasin, et SPL pole eesmärk ja viisin jutu kondeka peale tagasi... muretses veel, et kondekas äkki liiga vana kui mina seda üle aasta kasutanud juba jne, kokkuvõttes tahtis 15.- euriga saada, millest loobusin.
Igatahes väga üleolev ja kahtlane vend oli, muretsesin woofri näitamise ajal, et pagassist midagi "kaduma" ei läheks. :kill
Pole küll automüügiga seotud, aga siia teemasse sobib ideaalselt. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.09.2014 22:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2004 11:14
Postitusi: 253
Asukoht: Sverige
Kust kaugelt nii odavat junni müüma tuldi?

_________________
Tomorrowland kirjutas:
jaah nagu enamik siinsed poleks võlgu vms? Hah, naljadtilgad oma liisingute ja muude asjaega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.09.2014 22:36 

Liitunud: 25.11.2012 19:04
Postitusi: 29
Sry, vähe valesti sõnastasin, jäi tegelikult täitsa teepeale ja endale mingit kahju õnneks ei tekkinud. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 15.09.2014 16:40 

Liitunud: 10.02.2005 11:33
Postitusi: 83
Viimasel ajal on mingid inimesed helistanud ja peamine küsimus on "kaua auto müügis". Mis see teadmine peaks andma, et kui on kaua müügis olnud siis saab rohkem allahindlust küsida või, et autol on suur tehniline probleem? :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 15.09.2014 16:47 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
krissu6006 kirjutas:
Täna sai Viljandis ühele tilganäppijale kondekat müümas käidud.Hind oli 25, tingis netis 20 peale, et selle eest võtab kohe ära, läksin siis kohale, esmalt viskab pilgu kondeka peale, ütleb et üpris must näeb välja.Järgmiseks tahtis siis, et enda woofrit näitaks, avasin pagassi, rääkisin mis kasutusel(900 w rms soundstream ja monovõim), tungivalt käis peale, et ikka näitaks kuidas häält teeb.Panin siis korraks vaikselt käima, siis tuli sealtpoolt "oligi kõik mis see suudab vä". :D Et tema ikka tegeleb igapäevaselt helitehnikaga ja pidi mõttetu olema.Ütlesin, et ei viitsi lahtise pagassiga siin poeees väga väristada ja seletasin, et SPL pole eesmärk ja viisin jutu kondeka peale tagasi... muretses veel, et kondekas äkki liiga vana kui mina seda üle aasta kasutanud juba jne, kokkuvõttes tahtis 15.- euriga saada, millest loobusin.
Igatahes väga üleolev ja kahtlane vend oli, muretsesin woofri näitamise ajal, et pagassist midagi "kaduma" ei läheks. :kill
Pole küll automüügiga seotud, aga siia teemasse sobib ideaalselt. :)


Palun jaga selle spetsialisti kontakti ka, et teistel elu kergem oleks tulevikus.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 15.09.2014 20:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.11.2008 16:14
Postitusi: 2382
Asukoht: jüri
Ramm kirjutas:
Viimasel ajal on mingid inimesed helistanud ja peamine küsimus on "kaua auto müügis". Mis see teadmine peaks andma, et kui on kaua müügis olnud siis saab rohkem allahindlust küsida või, et autol on suur tehniline probleem? :bs


Ilmselt rondiäri eesmärgil edasi müüa ning teades, et pill kaua müügis olnud siis teada, et pole eriti minev kaup.

_________________
Veo-ja sõiduautode remont
Hooldus-ja värvitööd. http://www.pettompluss.ee/
Uued rehvid ning rehvitööd.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 15.09.2014 21:23 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
neG kirjutas:
dellu kirjutas:
..


Sa vanainimene juba, imestan üldse, et sa niimoodi tõmmata said.

Ma pole juba ammu kellegile broneerinud. Ütlen, et kes ees, see mees. Ja teine asi mida ma kunagi ei tee, on see, et lähen autot Tallinasse ostma, sest niipalju kui ma seal käinud olen, 3-4 korda, satun ma alati valetavate v*rdjate otsa ja autod on mõne kõvema veaga mida kuulutuses kirjas pole ja telefonis ka ei öelda.

Üldjuhul lugu nii, et kui diil on piisavalt hea on see enne läinud kui ma Tallinasse jõuaksin, niiet ma ei hakka higistamagi.

Kogu see jutt kehtib paartonniste autode kohta.

Kui autol mõ i suurem viga kyljes, mida mainitud polnud ja selle kõrvaldamise jaoks hinnast all ei saa siis yks viisakas litter jalaga kyljeuksele, kui raisatud aeg kytet kinni ei maksa...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 16.09.2014 01:53 

Liitunud: 15.08.2008 23:37
Postitusi: 246
moribundity kirjutas:
neG kirjutas:
dellu kirjutas:
..


Sa vanainimene juba, imestan üldse, et sa niimoodi tõmmata said.

Ma pole juba ammu kellegile broneerinud. Ütlen, et kes ees, see mees. Ja teine asi mida ma kunagi ei tee, on see, et lähen autot Tallinasse ostma, sest niipalju kui ma seal käinud olen, 3-4 korda, satun ma alati valetavate v*rdjate otsa ja autod on mõne kõvema veaga mida kuulutuses kirjas pole ja telefonis ka ei öelda.

Üldjuhul lugu nii, et kui diil on piisavalt hea on see enne läinud kui ma Tallinasse jõuaksin, niiet ma ei hakka higistamagi.

Kogu see jutt kehtib paartonniste autode kohta.

Kui autol mõ i suurem viga kyljes, mida mainitud polnud ja selle kõrvaldamise jaoks hinnast all ei saa siis yks viisakas litter jalaga kyljeuksele, kui raisatud aeg kytet kinni ei maksa...


Eks ükskord saad ka ise jalaga ma arvan, nii et oled ikka täitsa lömmis kutt ;) Võõrast vara jalaga taguma, on ikka loomi :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 17.09.2014 00:54 

Liitunud: 07.08.2007 23:54
Postitusi: 156
Üks jorma ronis mulle kunagi hoovi autot ostma ja siis teatas et kui koer hammustab murrab kaela ära. Koer oli piiratud alal ja temast üldse eemal.
Sai siis mainitud, et ega sul endal ka paremini ei läheks ja jutt suht kiirelt lõpetatud. Siit samast foorumist oli mingi pooleajuline fa-fa vend. Tervitused :kill

_________________
Puhkan soojal maal!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 17.09.2014 10:03 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
oleks siis öelnud juba et auto võtad ka kaasa kui siit üldse lahkuda tahad :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 17.09.2014 10:12 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
bugybear kirjutas:
Üks jorma ronis mulle kunagi hoovi autot ostma ja siis teatas et kui koer hammustab murrab kaela ära. Koer oli piiratud alal ja temast üldse eemal.
Sai siis mainitud, et ega sul endal ka paremini ei läheks ja jutt suht kiirelt lõpetatud. Siit samast foorumist oli mingi pooleajuline fa-fa vend. Tervitused :kill

No mis sa põed ütle kasutajanimi.

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 17.09.2014 17:26 

Liitunud: 07.08.2007 23:54
Postitusi: 156
Mitu aastat tagasi, pea pole prügikast

_________________
Puhkan soojal maal!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 17.09.2014 19:46 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
Kellegil oli haukuva koera pilt avatariks, äkki oli see vend? :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 25.09.2014 20:58 

Liitunud: 25.11.2012 19:04
Postitusi: 29
eclipse kirjutas:
krissu6006 kirjutas:
Täna sai Viljandis ühele tilganäppijale kondekat müümas käidud.Hind oli 25, tingis netis 20 peale, et selle eest võtab kohe ära, läksin siis kohale, esmalt viskab pilgu kondeka peale, ütleb et üpris must näeb välja.Järgmiseks tahtis siis, et enda woofrit näitaks, avasin pagassi, rääkisin mis kasutusel(900 w rms soundstream ja monovõim), tungivalt käis peale, et ikka näitaks kuidas häält teeb.Panin siis korraks vaikselt käima, siis tuli sealtpoolt "oligi kõik mis see suudab vä". :D Et tema ikka tegeleb igapäevaselt helitehnikaga ja pidi mõttetu olema.Ütlesin, et ei viitsi lahtise pagassiga siin poeees väga väristada ja seletasin, et SPL pole eesmärk ja viisin jutu kondeka peale tagasi... muretses veel, et kondekas äkki liiga vana kui mina seda üle aasta kasutanud juba jne, kokkuvõttes tahtis 15.- euriga saada, millest loobusin.
Igatahes väga üleolev ja kahtlane vend oli, muretsesin woofri näitamise ajal, et pagassist midagi "kaduma" ei läheks. :kill
Pole küll automüügiga seotud, aga siia teemasse sobib ideaalselt. :)


Palun jaga selle spetsialisti kontakti ka, et teistel elu kergem oleks tulevikus.


Siinne kasutaja Maido82. :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 27.09.2014 23:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.02.2007 22:46
Postitusi: 658
Mida teha müüjatega, kes telefonis küsimustele vastates valetavad ? Paari nädala jooksul olen käinud päris mitut autot vaatamas. Minu ainukene kriteerium oli, et kered oleksid heas korras. Kõik autod olid enda hinnaklassis üle keskmise. Mitte ükski neist ei vastanud kirjeldusele. Viimane auto oli piltide peal väga sile, omanik ütles telefonis, et kere seisukord väga hea. Ainult üks 1cm suurune roostetäpp on tiival. Reaalsus oli see, et ühe karbiga oleks nagu üle fiboploki sõidetud ehk täiesti mõlkis, ühe küljega posti tagurdatud ning mõlkis, mitmest kohast kerel lakk kadunud, kunde uks tagurpidi käinud, stangedega pihta sõidetud ja pahtel lahti, värv kobrutas ja roostet siin-seal. Küsimusele, et mida kuradit tuli vastuseks vaid "Aga kõik ongi sellised, see täiesti normaalne seisukord" Hinnas järgi ei ole antud. Kas tõesti loodetakse, et kui tuled 200km kauguselt siis ostad nii ehk naa auto ära ?

Kui sõidad kokku maha 400km ja raiskad terve enda päeva, et näha mitte kirjeldusele vastamist. Tekib tõesti soov jalaga uks mõlki lüüa ning kena päeva soovida.

_________________
Roller


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7