Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 23:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 07.01.2017 12:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2003 11:43
Postitusi: 1609
Asukoht: Ullumajapuffet
Otsin juba pikemat aega liikumisvahendit ja ei saa oma eelarvega silmi sellelt isendilt:

http://www.auto24.ee/used/2424632

Värv on parim mu jaoks, automaatkast ja sisu sobivad hästi, üldse kena masin.

Aga müügikoht ise tekitab teadupärast judinaid, ei ole just parima hinnanguga koht.
Olen kümnete viisi autosi elus pidanud, kuid Saabiga siiani kokkupuude suu null.

Äkki keegi teab midagi konkreetse isendi ajaloost midagi või oskab midagi head või halba selle mudeli kohta kosta.

TÄNUD ETTE!!!!

_________________
Cделано в СССР


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 07.01.2017 15:24 

Liitunud: 05.01.2017 16:17
Postitusi: 7
Alati saab sinna tagasi müüa kui selgub, et liiga rämps on :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 07.01.2017 18:04 

Liitunud: 28.04.2008 14:10
Postitusi: 745
Käisin seal platsil kiibitsemas ühte autot mõni kuu tagasi. Uurisin auto kohta. Öeldi, et nemad ei tea midagi ja nad ei müügi autosid. Kliendid tulevad ja pargivad auto ära ja annavad neile võtmed ja dokumendid. Üldiselt väga sitt suhtumine ka seal klienti.
Vaevalt sa seal midagi tagasi saad viia kui ostumüügi lepingul on mingi Vasja nimi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 07.01.2017 19:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
:D äkki oli tol hetkel neil see maksuamet kaelas

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 07.01.2017 19:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.07.2016 15:23
Postitusi: 233
Kui juba lingi panid ja natukenegi mõtled, kas osta, siis võta juba kindlalt ära. õige asi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 07.01.2017 20:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2016 13:04
Postitusi: 132
eks loteriiga ole ennegi võidetud.

_________________
mida peab sinu ema tundma, kui ta leiab su teadvusetu laiba, marihuaanat täis süstal veenis?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 08.01.2017 12:38 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Ma lihtsalt ei saa aru sorry...ainuke küsimus tekib, et miks?
Isegi prillikivi saabi ostmise jaoks peaks korralik "kiiks" olema, just Saabi tahta. 1300 euri eest (jätame isegi selle müügikoha "usaldusväärsuse"välja) autom. kastiga saab mis on 325.000 läbi sõitnud ja millel puudub (eeldatavalt) igasugune adekvaatne ajalugu-s*temat investeeringut on keeruline ette kujutada kui aus olla, eriti kui sa otsid liikumisvahendit mitte aiaääres seismise vahendit. Sellises hinnaklassis on kõige kindlam võtta mingisugune VAG diisel (1.9). Jah, kindlasti pole tegu vastupidavuse etaloniga aga boonuseks on, et iga tsjurka suudab seda remontida ja varuosi leidub ka põõsaall või on keskmine jupi hind 4pack õltsi. Ja ärme unusta kõige olulisemat-igavatel VAGi pannidel eksisteerib ka järelturg erinevalt sellist Saabist. Aga kui lihtsalt tahad sõita ja kõigest muust on suffel siis võta Avensis! Sest nagu ma aru sain otsid sa eelkõige ikka liikumisvahendit.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 08.01.2017 12:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.10.2016 21:28
Postitusi: 102
Täitsa kena auto piltide järgi ja hind ka hea.

Mina küll ostaks.

Kasutatud autod ei ole ideaalkorras


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 08.01.2017 20:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
Kõige kallim viis Saabi omamiseks, on osta see odavalt ja teadmata ajalooga.Sõidukõlbulike 9-3SS'ide hinnad hakkavad põhjusega selle omast 2x kõrgemalt. Eriti kahtlustäratav on, et nahktuba ja automaat, ehk siis isegi mitte täiesti plankline. Kas on puu otsas käinud või on turbo ja/või mootor suremise äärel.

Samas, kui tahad autost mitte hoolida, siis osta see ära, chipi 150-180kw peale ja sõida väga kiiresti ja lõbusalt kuni pilpad taga.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 09.01.2017 19:21 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
tomcraft kirjutas:
Ma lihtsalt ei saa aru sorry...ainuke küsimus tekib, et miks?
Isegi prillikivi saabi ostmise jaoks peaks korralik "kiiks" olema, just Saabi tahta. 1300 euri eest (jätame isegi selle müügikoha "usaldusväärsuse"välja) autom. kastiga saab mis on 325.000 läbi sõitnud ja millel puudub (eeldatavalt) igasugune adekvaatne ajalugu-s*temat investeeringut on keeruline ette kujutada kui aus olla, eriti kui sa otsid liikumisvahendit mitte aiaääres seismise vahendit. Sellises hinnaklassis on kõige kindlam võtta mingisugune VAG diisel (1.9). Jah, kindlasti pole tegu vastupidavuse etaloniga aga boonuseks on, et iga tsjurka suudab seda remontida ja varuosi leidub ka põõsaall või on keskmine jupi hind 4pack õltsi. Ja ärme unusta kõige olulisemat-igavatel VAGi pannidel eksisteerib ka järelturg erinevalt sellist Saabist. Aga kui lihtsalt tahad sõita ja kõigest muust on suffel siis võta Avensis! Sest nagu ma aru sain otsid sa eelkõige ikka liikumisvahendit.


Üks teooria on, et just selliste vendade suhtumise pärast see Saab sinna odavalt lõpuks ära antigi. Alfa Romeo on teine selline auto, mida keegi peale selle platsi osta ei taha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 09.01.2017 21:23 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
Oman selle generatsiooni bensuturbo 9-3, aga manuaalkastiga. Sõitnud praeguseks 35k.
Selle aja sees olen vahetanud: 1 stabikas ees, eesmised vedrud, siduri survelaagri, ühe amordi tugilaagri, taga ühe stabikapuksi ja käigukasti. Kui käigukasti tuksi minemine välja jätta, siis ei saa väga kurta. Sellest 35000km-st on julgelt 25000-30000 linnasõidud. Ca 900eur on vist remondifondi kulunud, millest üle kolmandiku oligi käigukast.
Ei ostnud küll päris 1000euroga, aga üldiselt on 9-3 jupid üsna soodsa hinnaga niiet pidada üle mõistuse kulukas ei paista olevat.
Aga eks näeb, mis järgmise 35000 peale juhtuma hakkab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 09.01.2017 21:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
sillad on neil nõrgad, enda omal läksid koguaeg tagumised bumerangid kõveraks, mis iganes see ka olema ei peaks ja ka amordivedrud need maksid vist 200 tükk. Tüüpviga on ka võimu rike niiskuse tõttu ja siis ei tööta uksekõlarid. Salongimüra on väga suur võrreldes isegit mingi vana pemmi. Mul grammilinnas hooldusraamat seal mingi 30 a4 lehte neid vigu :D xd

E: Lisan siis tööd mis ajapikku saabil tehtud oli.
siseringluse mootor, kõik amordid, survelaager, sidurikmplkt, hooratas, logarid, roolilatt ( huvitav, et paigaldatud esp-ta variant kuigi autol see oli.), generaator, aknapesu pihustid.

Arveid sirvides nägin veel, et enne vahetati ummistatud kollektor ära ja siis paar hooldust edasi alles egr :D aga see disla mure

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 17.01.2017 11:26 

Liitunud: 11.07.2003 19:14
Postitusi: 23
Huvitavad erinevad kasutajate kogemused.
Olen sõitnud 60 000 km Tallinnas Saab 9-3ga ja ainus asi, mida ma tagasillas olen remontinud on pidurid. Äkki Sa kasutasid lihtsalt odavaid varuosi?
Selle 60 000 jooskul ei ole ma vahetanud ühtegi amorti, ühtegi vedru, mitte midagi sellist.
Elementaarsed kuluosad nagu pidurid, stabika kondid jne, loomulikult olen vahetanud aga millisel autol neid vahetama ei peaks?
Odavate varuosadega seoses olen esisillas küll õõtshoobadega jamanud, odav varuosa pidas vastu ca 5000 km. Täna on ka odavad õõtshoovad ees, aga peavad kenasti vastu.
Minul on olnud tegelikult ainult kaks "Saabi iseloomust" tingitud väljaminekut: elektrooniline süütelukk (ca 250 euri) ja turbo bypass klapi remontkomplekt (ca 200 euri).
Ja et õli tulle valada:
Ma enne lükkan oma Saabi, kui sõidan vana BMWga või 1,9 diisel VAG grupi autoga.

Lauri


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 17.01.2017 12:59 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
dworkin kirjutas:
Huvitavad erinevad kasutajate kogemused.
Olen sõitnud 60 000 km Tallinnas Saab 9-3ga ja ainus asi, mida ma tagasillas olen remontinud on pidurid. Äkki Sa kasutasid lihtsalt odavaid varuosi?
Selle 60 000 jooskul ei ole ma vahetanud ühtegi amorti, ühtegi vedru, mitte midagi sellist.
Elementaarsed kuluosad nagu pidurid, stabika kondid jne, loomulikult olen vahetanud aga millisel autol neid vahetama ei peaks?
Odavate varuosadega seoses olen esisillas küll õõtshoobadega jamanud, odav varuosa pidas vastu ca 5000 km. Täna on ka odavad õõtshoovad ees, aga peavad kenasti vastu.
Minul on olnud tegelikult ainult kaks "Saabi iseloomust" tingitud väljaminekut: elektrooniline süütelukk (ca 250 euri) ja turbo bypass klapi remontkomplekt (ca 200 euri).
Ja et õli tulle valada:
Ma enne lükkan oma Saabi, kui sõidan vana BMWga või 1,9 diisel VAG grupi autoga.

Lauri



Selles pole midagi halba, kui see on Sinu teadlik valik, aga kuna teemaalgataja otsib liikumisvahendit, siis eeldatatavalt ei pidand ta silmas selle liikuma lükkamist :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Saab 9-3 Vector kurikuulsas kohas
PostitusPostitatud: 17.01.2017 13:34 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
dworkin kirjutas:
Ja et õli tulle valada:
Ma enne lükkan oma Saabi, kui sõidan vana BMWga

Lauri


Ma arvasin midagi umbes samasugust enne kui omale esimese Bemmi sain.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7