Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 06:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Subaru Vivio GLi, R4, 1993
PostitusPostitatud: 19.01.2010 02:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Ma ei saa aru, kes ütlevad, et sellised käkerdised vähe bensu võtavad...Et edasi liiguks natukenegi, tallad koguaeg paremat pedaali, ja kulu on kokkuvõttes sama mis "normaalse" autoga sõites.
Rääkimata sellest, et kus sa sellisele huiamundale juppe leiad üldse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Subaru Vivio GLi, R4, 1993
PostitusPostitatud: 19.01.2010 07:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 12:38
Postitusi: 44
Asukoht: Klooga <--> Tallinn
vahva putukas tundub :auto

_________________
Tsiteeri:
Kunagi 80ndate lõpus oli ka omal põrandas auk ja naelakarp kõrval


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Subaru Vivio GLi, R4, 1993
PostitusPostitatud: 19.01.2010 12:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
DeLaBig kirjutas:

Pidid autodest midagigi teadma ju?

Tuksis turboga auto võimsust ei saa võrrelda sama litraasiga, ilma turbota, autoga.


kui sina teaksid natuke autodes, siis sa vist oleks teadlik, et Smardil pikka seismisega jookseb turbo kinni, ja tihti piisab sellest, kui hakkad sellega sõitma, seda ma tegingi... Kui sul midagi mulle on isiklikult öelda, kirjuta PM või tule mulle koju, sa ise olnud Tabasalu kutt..

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Subaru Vivio GLi, R4, 1993
PostitusPostitatud: 19.01.2010 12:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Scorpio Ghia kirjutas:
DeLaBig kirjutas:

Pidid autodest midagigi teadma ju?

Tuksis turboga auto võimsust ei saa võrrelda sama litraasiga, ilma turbota, autoga.


kui sina teaksid natuke autodes, siis sa vist oleks teadlik, et Smardil pikka seismisega jookseb turbo kinni, ja tihti piisab sellest, kui hakkad sellega sõitma, seda ma tegingi... Kui sul midagi mulle on isiklikult öelda, kirjuta PM või tule mulle koju, sa ise olnud Tabasalu kutt..


1 räägib aiast ja teine aiaaugust. Teineteise valesti mõistmine viibki arusaamatusteni.

Aga tänud küllakutse eest!

Usun, et nendele kergkaalus putukatele ei jää see ~30kw igapäevasõitudel lahjaks.
Vaz 2101 pole sugugi kerge, ometi saab selle 42 või 44kw ka sõidetud, sama teema ka diisel VW Golfidega või Opel Vectratega, millele jägatud samuti 40 kopikatega kiluvatte.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7